DCL, Peptide Plus Eye Treatment (Krem pod oczy)

DCL, Peptide Plus Eye Treatment (Krem pod oczy)

Lekki, bezzapachowy krem pod oczy o właściwościach nawilżających, przeciwzmarszczkowych, przeciw cieniom i workom pod oczami.

Bardzo dobry krem pod oczy

Krem kupiłam wraz z kremem peptydowym do twarzy. Sam kosmetyk jest po prostu rewelacyjny, najlepszy krem pod oczy jaki dotąd używałam. Produkt ma 15 ml, zamknięty jest w opakowaniu z pompką. Skóra pod oczami po niemalże półrocznym stosowaniu jest nawilżona, odżywiona, drobne zmarszczki zostały wyprostowane. Krem ma cudowną konsystencję, wchłania się bardzo dobrze, szybko, pozostawiając skórę miękką i odżwioną. Jest wydajny, stosuję go rano i wieczorem, a nadal go mam. Świetny krem, zdecydowanie Polecam !!!

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku

Bardzo fajny i lekki krem, żel pod oczy. Pięknie nawilża te okolice i oczy nie wyglądają na zmęczone, tak jak w moim przypadku, kiedy pracuje długo przy komputerze. Skóra nie jest tak wysuszona. Nawet delikatne zmarszczki są prawie niewidoczne. Poza tym jest bardzo wydajny.

Bardzo dobry krem dla wymagających

Pracuję przed komputerem po 10-12 godzin przez 5-6 dni w tygodniu. Moje oczy są, a raczej były wiecznie popuchnięte, a pod koniec tygodnia podkowy pod oczami sięgały mi blisko połowy policzków : Stosowałam maski algowe pod oczy, przeróżne kremy - drogie i tanie, i efekty były różne - od całkowitego braku efektów i podrażnień, aż po prawie dobre efekty.
Ten krem DCL jest póki co jedynym kremem, który poradził sobie z moim problemem. Poza tym z racji na fakt, że działa on przeciwzmarszczkowo, tym bardziej mi się przydaje, bo zbliżam się do trzydziestki.

Co do ceny... nie jest ona najmniejsza, ale krem spokojnie wystarcza na 4-5 miesięcy regularnego stosowania, więc ta cena wcale nie wychodzi taka kosmiczna.

Ja polecam - 9/10 pkt.

Używam tego produktu od: Roku