Nacomi, Anti-Acne Serum (Serum przeciwtrądzikowe)

Nacomi, Anti-Acne Serum (Serum przeciwtrądzikowe)

Skoncentrowana zawartość witamin z grupy B w połączeniu z alantoiną i maltodekstryną działa przeciwzapalnie, zmniejsza wydzielanie sebum oraz przyspiesza gojenie. Dodatkowo niacyna (witamina B3) wygładza i poprawia ukrwienie skóry. Pirydoksyna (witamina B6) reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu zaskórników oraz zmarszczek. Ponadto Pantenol (witamina B5) łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie, wspomaga gojenie ran, a biotyna (witamina B7) działa kojąco, odżywia skórę oraz wzmacnia naczynia krwionośne.

Skład serum został wzbogacony o wyciąg z propolisu, który działa przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne. Dzięki obecności kwasu salicylowego redukuje drobne zmiany potrądzikowe. Zawarty w serum ekstrakt z bzu działa ściągająco, dzięki czemu zmniejsza widoczność porów. Treonina zapobiega utracie jędrności i elastyczności oraz wzmacnia odporność skóry na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Glikozaminoglikany wraz z hydrolizowanymi proteinami drożdży odpowiadają za utrzymanie wody w naskórku, dzięki czemu skóra jest nawodniona, miękka i gładka. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i niweluje nadmierne łuszczenia się naskórka. Pomaga obudować uszkodzoną warstwę hydrolipidową. Zawarta w serum gliceryna wnika w głąb skóry, gdzie dogłębnie nawilża i ułatwia transport substancji odżywczych .

Kwasy AHA usuwają martwy naskórek, dzięki czemu pobudzają komórki do odbudowy. Ułatwiają przenikanie substancji aktywnych np. witamin w głębsze warstwy skóry. Wygładzają i rozjaśniają cerę, a także poprawiają koloryt skóry i hamują powstawanie przebarwień. Glikoproteiny z czerwonego żeń-szenia stymulują odbudowę naskórka. Zawarty glukonian miedzi stymuluje syntezę kolagenu w skórze oraz przyspiesza gojenie ran.

Dzięki regularnemu stosowaniu przeciwtrądzikowego serum od Nacomi pozbędziesz się uciążliwych niedoskonałości, a Twoja skóra twarzy odzyska świeży i zdrowy wygląd!

olejek
Filtry
SPF <15
serum
trądzikowa, tłusta, młoda, mieszana
antybakteryjne, nawilżające, przeciwtrądzikowe, regenerujące, łagodzące
z pipetą
lekkie

Nie kupię ponownie

Miałam serum w wersji pomarańczowej - wegańskiej. Szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby to serum robiło cokolwiek z moją skórą, a wręcz czasem miałam wrażenie, ze pogarsza jej stan. Nie łagodziło zmian.
Serum miało płynną konsystencję, nie za gęstą i nie za rzadką. Zapach kojarzył mi się z apteką i lekami, mi się podobał, ale podejrzewam, że nie każdemu przypadnie do gustu. Serum po użyciu zostawiało na skórze lekki pomarańczowy kolor i lepiło się. Za tę cenę nie polecam i na pewno nie kupię ponownie.

Następne serum, które na mnie nie zadziałało

Serum ma ładne szklane opakowanie z pipetą, które jest wygodne w użytku. Zapach mi się nie podoba i przypomina mi zapach jakiegoś leku, ale nie wiem jakiego.

Serum stosowałam przez miesiąc lub więcej rano i wieczorem, ale nie zauważyłam żadnych efektów. Ani trochę moich pryszczy i wągrów nie zniknęło i nic się nie zmieniło. Zawiodłam się, bo to trzecie z wszystkich serum, które miałam, ale żadne się nie sprawdziło. Jestem bardzo zawiedziona.

Uratowało mi twarz :) Stres sprawił, że moja cera była w koszmarnym stanie. Wcześniej do codziennej pielęgnacji świetnie się sprawdzało serum rozjaśniające z tej samej serii, więc już jakieś zaufanie miałam. Cera zaczęła się poprawiać już od pierwszego użycia < 3 Stany zapalne gaszone, zaczerwienienia schodzą, wypryski znikają. Poświęcam ciut dłuższą niż wcześniej chwilę, by dobrze wmasować produkt w twarz, ale podoba mi się wyczuwalny moment, kiedy "to już, siedzi" :)

Nie przepadamy za sobą

Zachęcona opinią koleżanki kupiłam to serum i się zawiodłam. Może to przez to że u koleżanki faktycznie serum dało super efekty miałam zawyżone oczekiwania?
Produkt dostępny jest w wygodnym szklanym opakowaniu z pipetą pomagającą dozować odpowiednią ilość płynu.
Jeśli chodzi o konsystencję to jest ona standardowa, ani gęsta ani rzadka- w sam raz do wygodnego pobrania przez pipetę i do roztarcia na skórze.
Po nałożeniu produkty wszystkie wypryski/ślady po nich są zaognione, potrzeba dobrego kremu i sporo czasu żeby moja buzia wróciła do normalnego stanu. Nie zauważyłam wpływu na wągry ale nie używałam tego serum zbyt dłygo. po dwóch tygodniach skapitulowałam.
Zapach... Dla jednych będzie on przyjemny, dla drugich drażniący. Dla mnie zapach tego serum jest nie do przejścia. Jest mocny, gorzki, kojarzy mi się z lekami, długo się utrzymuje.
Dla części osób ten produkt będzie hitem, dla mnie jest produktem z cyklu nie kupuj więcej.

Świetne serum

Po miesiącu stosowania tego serum,głównie stosowałam je w wieczornej pielęgnacj jestem w stanie powiedzieć o nim co nie co.Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z piepetą,ma lekką kosystencje i delikatny zapach.Bardzo szybko się wchłania pozostawiając skóre gładką i nawilżoną.Po dłuższym czasie stosowania można zauważyć również,że łagodzi niedoskonałości oraz reguluje wydzielanie sebum.Cena do najtańszych nie należy ani do najdroższych,więc raczej każdy może sobie na nie pozwolić.Dodam tylko jeszcze,że jest dość wydajne.

Gorsze niż rozświetlające.

Mam porównanie do różowego i to wpływa na moja ocenę. To taki płynny, żelowy kosmetyk z pipetka. Kolor ma hm brązowo beżowy, zapach tymianek, zioła i miód. Średnio mnie to przekonuje i cieszy. Wiem że to naturalny kosmetyk, ale jego kuzyn pachnie truskawka, przepięknieee. Działanie no hm i znowu jego brat bardziej zachwyca. Cera jest okej. Sebum nieco mniej ale nie ma takiego glow i świeżości. Niedoskonałości nadal są. Dam 3. Kupilabym go znowu ale nie w tej cenie, w dużej promocji.

Ulubieniec

Cudowne serum!!! Nie dość, że pomogło w walce z uciążliwym trądzikiem, który towarzyszył mi już prawie od dekady i nic nie mogło sobie z nim poradzić, to także skóra jest po nim miękka i nawilżona a blackheads są praktycznie w 90% zniwelowane. Bardzo wygodne opakowanie i przyjemny zapach to dodatkowe plusy.