KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy BB, CC i DD

Kobo Professional My BB Cream with Goji Berry Extract & Hyaluronic Acid SPF 50+ Wielofunkcyjny krem BB z ochroną SPF 50+

2,4 na 59 opinii

• 22 czerwca 2021 o 10:52
    Była nadzieja, później zawód
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Miałam co do tego kosmetyku dość wysokie oczekiwania, lubię markę Kobo, nie zdarzyło mi się trafić na zły produkt od nich, więc przy okazji poszukiwań czegoś lekkiego na lato zakupiłam ten krem BB. Ogromnym plusem jest wysoki filtr SPF 50, tego szukamy w BB właśnie. Jeśli chodzi o kolory do wyboru są 3. Jestem dość blada, ale musiałam kupić najciemniejszy bo wszystkie są bardzo jasne. Dość neutralne, przynajmniej jeśli sprawdzamy kolor na ręku. I tutaj kończą się plusy niestety. Krem lubi się rozwarstwiać w tubce, trzeba go wstrząsnąć przed każdym użyciem. Pomimo aksamitnej, dość gęstej konsystencji nie rozprowadza się dobrze, zbiera się na skórze, siedzi na niej, nie rozkłada się równomiernie. Próbowałam go aplikować gąbką, pędzlem, palcem, na krem lekki, ciężki, bez kremu, na bazę matującą, rozświetlającą i w żadnym wypadku nie wyglądał chociażby akceptowalne. Krycie jest takie jak w kremie BB, lekkie w kierunku średniego, nie daje się budować. Najdziwniejszą wadą jest to, że po nałożeniu zmienia kolor z ładnego naturalnego beżu na róż. Do tego nie tworzy na cerze zdrowego, nawilżonego blasku, tylko tłustą, oleistą poświatę. Zdecydowanie nie polecam, nawet pomimo niskiej ceny.
    Zalety:
    • niska cena
    • dostępne bardzo jasne odcienie
    • wysoki filtr SPF
    Wady:
    • osiada" na skórze
    • wygląda tłusto i nieestetycznie
    • rozwarstwia się
    • daje efekt nieświeżego makijażu
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
    kga4
    5 / 5
    23 maja 2022 o 11:56
    Najlepszy krem BB!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jestem totalnie zaskoczona negatywnymi opiniami, jakie zebrał ten krem BB. Z powodu tych negatywnych opinii nie chciałam go kupić mimo że mnie zainteresował, dopiero po poleceniu mi go przez bliską osobę zaryzykowałam i żałuje, że nie kupiłam go wcześniej! Krem kosztuje zawrotne 19,99 ( w promocji), można dostać go w drogerii Natura. Ma bardzo dobry skład, analizowany i zatwierdzony przez wiele grup na temat dobrych, naturalnych składów kosmetyków, jakie obserwuje. Bardzo zależy mi na jak najwyższym filtrze spf w kremach BB czy podkładach, tutaj kobo miło zaskoczyło SPF aż 50! Więc ochrona przeciwsłoneczna jest na wysokim poziomie. Zmierzając do tego co najważniejsze - krem można dostać w kilku odcieniach, nawet blade buźki znajdą coś dla siebie. Krem ma przyjemną konsystencję, fajnie się nakłada. Krycie jest delikatne, ale nie wymagam wielkiego krycia od kremów BB - przyjemnie wyrównuje koloryt cery, zakrywa niewielkie niedoskonałości czy zaczerwienienia, skóra wygląda po prostu promiennie i naturalnie. Jest to idealny efekt make up no make up jakiego szukalam :) zdecydowanie ma też efekt naturalnego glow - który bardzo lubię, ale nie jest to wcale jakieś ogromne świecenie jak czytałam w innych komentarzach, raczej bardzo naturalny efekt rozświetlonej cery. Trzyma się na mojej mieszanej skórze również bardzo dobrze, jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam w końcu na idealny na co dzień krem BB :) najlepszy wybór, polecam bardzo!
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
    rihab
    2 / 5
    7 lipca 2021 o 11:37
    kupiłam dla filtra
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ponieważ stosuję spf 50 cały rok postanowiłam latem zmniejszyć ilość kosmetyków nakładanych na twarz. Krem bb to idealne rozwiązanie. Zakryje co trzeba i ochroni przed słońcem. Jednak nie ten. Przede wszystkim odcienie są zbyt jasne. Mam 1 i 2 bo kupując przez internet nie mogłam się zdecydować. Oba są bardzo jasne. Krem dobrze wygląda na twarzy 1-2 godz po aplikacji, później brzydko się waży i schodzi. W tubce też się rozwarstwia. Po tygodniu stosowania mam wysyp drobnych pryszczy na czole Pojemność jest mniejsza niż standardowe 30 ml. To akurat plus bo szybciej skończę (jeśli w ogóle). Zostawiam na zimę, może będzie lepiej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 lutego 2023 o 8:01
    Krem BB,który się nie wchłania!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam ten BB krem skuszona wysokim filtrem SPF50,jednak nie kupię go ponownie. Mam suchą skóra,a mimo to, krem wygląda tłusto na twarzy. Nie wchłania się,tylko "leży" na skórze, szybko się wyciera i mocno się utlenia, tak,że po godzinie jest się pomarańczowym. Masakra. Nie polecam cała twarz się błyszczy, nie wygląda to naturalnie,a wręcz niechlujnie.
    Zalety:
    • wysoki filtr SPF50
    Wady:
    • nie wchłania się
    • buzia się wyświeca
    • utlenia się i zmienia kolor
    • szybko się wyciera
    • za drogi jak na taki marny efekt
    • gęsta konsystencja
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 grudnia 2022 o 21:19
    Jak na bb całkiem spoko
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie mogłam się przekonać do żadnego kremu bb ale ten kupiłam na promocji tylko ze względu na spf 50 Na codzien fajnie daje radę jako delikatny podkład. Jak potrzebuje mocnego krycia u,ywam jako ochronę przed słońcem. Myślę ze za 19.99 fajny wielofunkcyjny kosmetyk z wysokim filtrem.
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne