Bishojo, Krem wodny nawilżający do twarzy dzień/noc (nowa wersja)

Bishojo, Krem wodny nawilżający do twarzy dzień/noc (nowa wersja)

Odpowiednie nawilżenie i wygładzenie skóry sprawia, że nasza twarz wygląda młodziej i bardziej promiennie. Nasz krem wodny, dzięki zawartości roślinnych ceramidów Yuzu, kwasu hialuronowego czy oleju babassu zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie, a także wzmacniają barierę ochronną skóry. Ekstrakt z orchidei dodatkowo wspomaga łagodzenie podrażnień, a ekstrakt z perełkowca japońskiego przyspiesza proces regeneracji i wzmacnia naczynka krwionośne.

Dzięki lekkiej formule, krem wodny Bishojo bardzo szybko się wchłania, co w szczególności docenią posiadaczki cery przetłuszczającej się oraz skłonnej do niedoskonałości. Krem wodny BISHOJO zamknęliśmy w wygodnej tubce z aplikatorem, który ułatwia aplikowanie kosmetyku.

w tubce
Struktura
lekkie
<50ml
na noc, na dzień

Leciutki kremik

Na początku nie byłam przekonana do tego kremu ponieważ ma bardzo lekką, wodną konsystencję. Pierwszy raz widziałam, żeby krem zamieniał się w wodę ;)
Mam cerę mieszaną ale ostatnio moja skóra potrzebuje większego nawilżenia więc zdarza się że na ten krem używam jeszcze olejku lub bardziej treściwego kremu. Jednakże bardzo polecam wypróbować ten krem. Osoby z cerą tłustą będą nim zachwycone!
Ma bardzo przyjemny, lekki zapach i jest bardzo wydajny.