KWC LogobyWIZAŻ logo

Mały skalpel w tubce!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie jestem pewna, czy w ogóle powinnam recenzować ten krem, bowiem stanowczo nie jest przeznaczony dla mojej grupy wiekowej... Jest szalenie wydajny! Przez te 4 tygodnie nie udało mi się zużyć choćby 1/3 produktu! Konsystencja jest bardzo treściwa i twarz mi się błyszczy, a tego bardzo nie lubię, więc wersja na dzień w moim przypadku odpada. Na noc jak najbardziej, mimo iż czuję go też na twarzy przez kilka godzin. Ale rano wybaczam mu te wszystkie nocne niedogodności! Krem pozostawia przyjemne nawilżenie, nie zapycha skóry, cera jest nawilżona, nie ma uczucia suchości oraz nieprzyjemnego ściągnięcia twarzy, jak w przypadku innych kremów. W sumie, w moim wieku trudno jest oczekiwać więcej, a jednak... Widzę różnicę w wymodelowaniu kości policzkowych oraz linii żuchwy i samego podbródka. Również przy skroniach widać jakby delikatnie uniesienie. Minusem mógłby być zapach przypominający "Dermosan": rzecz gustu, mnie nie drażni!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam do testów od marki/producenta
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Kremy na noc