Tołpa, Dermo Face, 50+ Modelar, Krem modelujący owal twarzy na noc

Tołpa, Dermo Face, 50+ Modelar, Krem modelujący owal twarzy na noc

Wspomaga odnowę i regenerację w czasie snu. Modeluje owal i odbudowuje utraconą gęstość. Odmładza rysy twarzy i zapobiega wiotczeniu skóry. Wypełnia i redukuje zmarszczki. Rozjaśnia przebarwienia i przywraca równomierny koloryt. Z każdą godziną snu skóra jest mocniejsza, ujednolicona, a jej objętość przywrócona. Rano wygląda na zregenerowaną i wypoczętą.

w tubce
krem
<50ml
na noc
Cera
dojrzała
na przebarwienia, liftingujące, ujędrniające, regenerujące
bez silikonów, bez parabenów
Wiek
50+

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ocena szczegółowa:

• Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Mały skalpel w tubce!

Nie jestem pewna, czy w ogóle powinnam recenzować ten krem, bowiem stanowczo nie jest przeznaczony dla mojej grupy wiekowej...
Jest szalenie wydajny! Przez te 4 tygodnie nie udało mi się zużyć choćby 1/3 produktu!
Konsystencja jest bardzo treściwa i twarz mi się błyszczy, a tego bardzo nie lubię, więc wersja na dzień w moim przypadku odpada. Na noc jak najbardziej, mimo iż czuję go też na twarzy przez kilka godzin. Ale rano wybaczam mu te wszystkie nocne niedogodności!
Krem pozostawia przyjemne nawilżenie, nie zapycha skóry, cera jest nawilżona, nie ma uczucia suchości oraz nieprzyjemnego ściągnięcia twarzy, jak w przypadku innych kremów. W sumie, w moim wieku trudno jest oczekiwać więcej, a jednak...
Widzę różnicę w wymodelowaniu kości policzkowych oraz linii żuchwy i samego podbródka. Również przy skroniach widać jakby delikatnie uniesienie.
Minusem mógłby być zapach przypominający "Dermosan": rzecz gustu, mnie nie drażni!