hairstore.pl
Średnia ocena: 4.81/5

Cena PLN 29.99

Jestem naturalną brązującą pianką do ciała, która sprawi, że Twoja skóra pokryje się piękną, zdrową opalenizną. Moja piankowa formuła łatwo się rozprowadza, dodatkowo nie przesuszam skóry i nie pachnę jak typowy samoopalacz :–)

Naturalne ekstrakty z kurkumy, nasion chia oraz ze słodkich migdałów pielęgnują skórę całego ciała, poprawiają jej koloryt oraz wspomagają nawilżenie. Zawarte we mnie składnik brązujący: erytruloza, nadaje skórze jednolitą opaleniznę, zbliżoną wyglądem do naturalnej.

balsamy
brązujące
z pompką
pianka
normalna

Zdecydowane NIE dla ciemniejszej karnacji

Kupiłam produkt z myślą podbicia swojej opalenizny. Nałożyłam na całą noc. Oczywiście po wcześniejszym peelingu i szczotkowaniu ciała. Niestety nie widzę żadnego efektu. Jeśli ktoś boi się że będzie miał plamy po samoopalaczu to tutaj nie ma żadnego efektu- plam też???? nie wiem jak na bladych osobach może jest znikomy efekt. Jedynym plusem jest zapach. Fajny, lekki, arbuzowy.

Bardzo fajna dla poczatkujacych

Uwielbiam tego typu produkty bo po zimie nie straszę bladoscia
Opakowanie z pompką 150 ml ale dość wydajna.
Pianka o słodkim przyjemnym zapachu .
Ja nakładam rękawica jeszcze, ani razu nie zdarzyło mi się zrobić nią plam.
Daje subtelny efekt, który za każdym razem można pogłębiać.
Dość równomiernie się zmywa.
Dla mnie super

Lepi się, jest bardzo jasny

Pianka zamknięta w ładnym opakowaniu, ładnie pieni. Niestety sama pianka ma bardzo delikatny kolor, którego praktycznie nie widać. Jestem bardzo jasna a efekt był prawie nie zauważalny. Na plus że nie robi plam, będzie idealna dla początkujących. Niestety ma zapach samoopalacza i jeszcze po godzinie ma się poczucie lepkości.

Dobry dla początkujących

Produkt całkiem okej. Przyjemna do nakładania forma pianki jest też prosta w aplikacji. Zapach nie jest mocno przeszkadzający jak przy niektórych samoopalaczach.
Produkt jest dobry dla osób które uczą się nakładać samoopalacze, bo daje delikatny efekt który śmiało można stopniować.

Nie polecam

Jasnoróżowa butelka z pompką ładnie wygląda. Jak nazwa wskazuje kosmetyk ma konsystencję lekkiej pianki o nieprzyjemnym zapachu. 97% składników pochodzenia naturalnego w tym ekstrakty z kurkumy, nasion chia oraz ze słodkich migdałów (poprawiają koloryt), a także erytruloza (składnik brązujący nadający skórze jednolitą opaleniznę). Pianka łatwo się nakłada i szybko wchłania. Nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża. To raczej strikte produkt brązujący niż pielęgnujący skórę. Moja karnacja jest raczej średnia i tego typu kosmetyki stosuję latem w celu utrzymania opalenizny na dłużej lub na początku wiosny, aby mieć jakiś ładniejszy i ciemniejszy kolor skóry. W tym celu się nadaje, ale trzeba być systematycznym, aby widzieć jakiekolwiek efekty. Po kilku aplikacjach efektów nie widać. Natomiast po pewnym czasie skóra faktycznie posiada delikatnie ciemniejszy odcień. Jednak zbyt częste używanie sprawia, że w niektórych miejscach skóra wygląda na bardziej żółtą. Wydajność dobra, ale znam lepsze pianki na rynku. Nie polecam.

szkoda czasu i pieniędzy

Niestety ta pianka brązująca to kompletna porażka, nieważne ile bym jej nałożyła na ciało i jak długo trzymała - efekt zawsze ten sam, a w zasadzie jego brak.
Ten kosmetyk nie robi kompletnie nic.
Może dla bardzo jasnej, wręcz białej karnacji będzie odpowiedni, ale ja takowej nie posiadam, więc kosmetyk wylądował w koszu na śmieci.

BodyBoom, Bronze, Pianka brązująca do ciała `Słoneczna piękność`

Z natury jestem bardzo bladą osobą, opalam się na czerwo, więc chciałabym cieszyć się dla odmiany piękną, brązową opalenizną, dlatego też zdecydowałam się na zakup pianki brązującej od BodyBoom.
Piankę bardzo łatwo się aplikuje za pomocą pompki. Ma płynną konsystencję. Pachnie tylko subtelnie typowym samoopalaczem. Według zaleceń producenta najpierw zrobiłam peeling całego ciała. Nakładałam ją rękawicą na całe ciało.
Po nałożeniu nie widać śladów po samoopalaczu, po upływie czterech godzin samoopalacz powinien być już widoczny, niestety ja u siebie nie zauważyłam nawet delikatnego efektu opalenizny. Podwójna warstwa również nic nie daje.

Jeden z lepszych na rynku

To samoopalacz w piance, który wg. mnie jest jednym z najlepszych na rynku do cery jasnej i bardzo jasnej.
Opakowanie to klasyk w przypadku takich samoopalaczy. Najlepiej rozprowadzać piankę specjalną rękawicą.
Sam produkt ładnie pachnie co stanowi przewagę na rynku samoopalaczy w piance, ma aż 97% składników pochodzenia naturalnego, więc to ogromny plus :)
Łatwo się go rozprowadza a sam kosmetyk nie pozostawia na skórze charakterystycznego zapachu samoopalacza. Można go dokładać w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Jeżeli chodzi o kolor i to jaki daje efekt na skórze to wg mnie jest idealny. Nie za ciemny i sztuczny ani nie pomarańczowy. Jest subtelny, delikatny, może dla niektórych nawet za delikatny, ale dla mnie to najlepszy odcień i efekt. Ładnie się zmywa, nie pozostawia plam ani smug ( choć to w dużej mierze kwestia dobrego przygotowania skóry przed nałożeniem samoopalacza). Po nałożeniu trzeba chwilę odczekać aby się wchłoną.
Na skórze utrzymuje się kilka dni. Kolor opalenizny jest bardzo naturalny co podoba mi sie najbardziej. Jak za tę cenę, na prawdę spoko opcja na opalenie się dla tych co nie lubią słońca.

Słaby efekt brązujący

Mam bardzo jasną skórę, nogi są wręcz białe. Wczesnym latem ratuję się piankami brązującymi, żeby nie wyglądać jak córka młynarza. Niestety nawet przy tak jasnej skórze pianka jest mało widoczna. Efekt brązujący jest znikomy, nawet po kilku użyciach. Pianka ma specyficzny zapach. Zawsze myję dłonie po aplikacji, ale mam wrażenie, że ta pianka je wysusza. Zawsze po jej użyciu są wyschnięte na wiór.

Superowa

Pianka brązująca z BodyBoom to mój pierwszy produkt brązujący. Efekt po jej zastosowaniu naprawdę mnie satysfakcjonuje. Nie jestem szczególnie bladą osobą, moja skóra jest raczej jasna i posiada żółte tony. Bardzo lubię jej kolor, dlatego bałam się, że samoopalacz zmieni ten odcień na brązowy/beżowy i stracę ten ładny, naturalny kolor. Mimo wszystko dla bezpieczeństwa mojej skóry całkowicie przestałam się opalać i wystawiać na promienie słoneczne. Od samoopalacza oczekiwałam więc przyciemnienia koloru swojej skóry, ale pozostaniu przy żółtych tonach. Ta pianka sprawdziła się świetnie. Efekt jest w moim przypadku naturalny, ponieważ pianka nadaje żółty odcień (nie pomarańczowy!). Do mojego odcienia skóry po prostu idealny. Efekt wcale nie jest tak delikatny, jak przeczytać można w innych opiniach. Powiedziałabym, że na polskie realia idealny, no ale wiadomo, że oczekiwania są różne - niektórzy wolą być naprawdę brązowi... No i co bardzo ważne kolor jest jednolity, nie zostawia smug czy plam. Podsumowując, dla mnie i dla mojej skóry to świetny produkt :) polecam

Słaby efekt

Efekt opalenizny po piance jest bardzo delikatny, żeby nie powiedzieć prawie żaden. Znalazłam na nią sposób - mieszam z innym, mocnym piankowym samoopalaczem i uzyskuję ładną, wyraźną opaleniznę bez ryzyka smug. Bardzo fajny patent, można zmieniać proporcje jak dusza zapragnie. Będę w tym celu kupować tę piankę, chociaż jej efekt solo jest mizerny ;) na szczęście w promocji jest niedroga.

U mnie się sprawdza

Jak tylko dni zaczynają być cieplejsze i bardziej słoneczne to przypominam sobie ze moje ciało jest bardzo blade i wstyd wyjsc w krótkiej sukience. Postanowiłam że tego roku będzie inaczej i zaczęłam szczegółowy research o samoopalaczach. Nigdy nie używałam zadnego produktu brązującego więc najbardziej bałam się, że będę miała plamy. Po kilkugodzinnym czytaniu w sieci o samoopalaczach stwierdziłam że zdecyduje się na ten z bodyboom.
Produkt z łatwością znalazłam na półce w hebe. Na pewno przyczyniło się do tego opakowanie w wakacyjnym stylu. Pianka zamknięta jest w plastikowej butelce z pompką w kolorach brązu i różu.
Butelka zawiera 150ml produktu którego 97% składników jest pochodzenia naturalnego. Producent zaś zapewnia że samoopalacz nie przesusza skóry, nie ma nieprzyjemnego zapachu i pielęgnuje skórę całego ciała.
Przed pierwszą aplikacją wykonałam peeling i posmarowałam kolana i kostki balsamem, sam produktu nakładałam rękawicą. Opakowanie okazało się ba wygodne w użyciu a Pianka jest lekka o delikatnie brązowym kolorze. Latwo się nakłada, rozprowadza. Szybko się wchłania I nie zostawia żadnych plam. Nie brudzi a skóra po niej rzeczywiście wydaje się bardziej odżywiona. Efekt jest delikatny jakby skory delikatnie muśniętej słońcem. Po kilku godzinach widać trochę mocniejszy efekt. Dzięki tej delikatności mam pewność że nie zrobimy sobie krzywdy a samą opaleniznę możemy swobodnie budować. Pianka nie zrobi efektu ciemnej, nienaturalnej skóry. Sam zapach rozni się od innych produktów brązujących. Nie jest to silny, chemiczny zapach lecz pachnie przyjemnie, slodko.
Na duży plus zawartość naturalnych ekstraktów z kurkumy, nasion chip i słodkich migdałów.
Efekt pianki z bodyboom utrzymal sie u mnie około 1.5 do 2 tygodni. Teraz wracam do stosowania i będę nabudowywac opaleniznę.
Produkt jest dość wydajny, wszystko zależy od ilości której użyjemy.