Sensum Mare Dermocosmetics, Algoeye, Lifting and Anti Age Eye Serum (Zaawansowane Serum pod Oczy)

Cena PLN 129.00

Serum świetnie sprawdzi się do poprawienia kondycji skóry pod oczami. Produkt został stworzony, by pielęgnacja delikatnej skóry pod oczami była naturalna oraz specjalistyczna. AlgoEye przyczynia się do zmniejszenia obrzęków i cieni pod oczami redukuje zmarszczki mimiczne, a przy tym daje delikatny efekt napięcia. Ponadto wygładza skórę i wpływa na odmłodzenie spojrzenia. To wszystko dzięki nietuzinkowemu połączeniu zaawansowanych składników, takich jak: Jade Alga™, Argireline Amplified Peptide Solution, ośmiu alg morskich oraz ekstraktów i olejów roślinnych. Dodatkowym atutem jest przyjemna konsystencja, która nie obciąża skóry, a wręcz intensywnie ją nawilża, pielęgnuje i minimalizuje oznaki zmęczenia.

Jade Alga™ - ma działanie ujędrniające, napinające, wygładzające zmarszczki, a przy tym intensywnie nawilża oraz odżywia skórę. Unikatowa alga z technologią pamięci i kształtu, która zawiera cząsteczki odgrywającej główną rolę w przywróceniu i zachowaniu optymalnej pamięci kształtu skóry.
Argireline® Amplified Peptide Solution – peptyd zapobiegający pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Ma działanie liftingujące, rozluźnia mięśnie, co skutkuje zmniejszeniem widoczności zmarszczek, a przy tym stymuluje syntezę kolagenu,
Niacynamid (wit. B3) – ma wpływa na syntezę kolagenu w skórze, odmładza, ma właściwości przeciwzmarszczkowe.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – przenika warstwę rogową skóry, by dogłębnie ją nawilżyć i nadać efekt liftingu.
Kompleks 5 alg – zwiększa siłę nawilżenia i odżywienia na skórze.
Kofeina – zmniejsza cienie i obrzęki pod oczami, a przy tym pobudza mikrokrążenie skórne oraz zapobiega wiotczeniu się skóry. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwlimfatyczne.
Ekstrakt z wielkomorszczynu gruszkowatego – minimalizuje zmarszczki, wspiera naczynia krwionośne i łagodzi stany zapalne skóry.
Ekstrakt z czerwonej algi – redukuje widoczność naczynek oraz chroni skórę przed negatywnymi skutkami promieni UV.
Zielony kawior – rodzaj algi, przyciąga wilgoć i intensywnie nawilża skórę.
Wyciąg ze śliwki kakadu – wyrównuje koloryt skóry, poprzez rozjaśnienie przebarwień, stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny w skórze.
Olej z awokado – bogaty w wit. A, E i C, nawilża i wygładza.
Olej z orzechów Babassu – działa regenerująco, a przy tym chroni skórę przed utratą wody.
Masło Moringa - wygładza, nawilża i zmiękcza skórę, a przy tym wykazuje właściwości przeciwzapalne.
Woda z lodowca norweskiego – naturalnie bogata w minerały i pierwiastki śladowe

<50ml
w butelce

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 4

Solidna dawka nawilżenia dla skóry pod oczami

To serum chodziło za mną już od jakiegoś czasu, więc gdy nadarzyła się spora promocja, to w końcu zaopatrzyłam się w swój egzemplarz. Na ogół nie mam dużych problemów ze skórą pod oczami typu cienie i opuchnięcia, ale jednak upływ czasu robi swoje i zależy mi przede wszystkim na zachowaniu elastyczności, nawilżenia oraz mniejszej widoczności lekkich zmarszczek. Używanie tego serum należało do bardzo przyjemnych czynności i faktycznie dobrze pielęgnuje ono delikatną skórę pod oczami. Wnioskując po cenie i składzie spodziewałam się większej "petardy" w działaniu, no ale mimo wszystko jestem zadowolona i mogę ten kosmetyk polecić z pełnym przekonaniem.

Serum mieści się w eleganckim opakowaniu, które jest jednocześnie bardzo funkcjonalne. Wyposażone jest w pompkę, która w wygodny sposób pomaga nam wycisnąć odpowiednią ilość produktu. Pompka działa bardzo dobrze, a do tego opakowanie jest przezroczyste, więc doskonale widać ubytek zawartości. Mam jedynie jedno malutkie zastrzeżenie co do opakowania: lepiej nie naciskać pompki do samego końca, bo jedno pełne naciśnięcie to według mnie trochę za dużo serum jak na jeden raz. Lepiej lekko ją przycisnąć mniej więcej do połowy i wtedy mamy odpowiednią ilość, aby pokryć skórę pod oczami.

Formuła kosmetyku jest leciutka, kremowo-żelowa, w bladym beżowym kolorze. Bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i jeszcze lepiej wchłania, zostawiając aksamitny film. Skóra po nałożeniu nie lepi się, ale jest przyjemnie gładka i miękka. Serum stanowi świetna bazę pod krem pod oczy, a następnie pod makijaż. Wszystko bardzo dobrze się ze sobą łączy, a makijaż na tak przygotowanej skórze wygląda bez zarzutu.

Delikatny zapach serum uprzyjemnia stosowanie i w żaden sposób nie przeszkadza. Zapach szybko znika, jest leciutko perfumowany, czuć w nim kwiatowe akcenty.

Serum naprawdę dobrze nawilża skórę pod oczami, daje jej przyjemne uczucie ulgi i wytchnienia po demakijażu i myciu. Likwiduje suchość i napięcie. Nie zauważyłam, żeby serum napinało skórę. Według mnie raczej ją rozluźnia, dzięki czemu linie są lekko rozprasowane, a wygląd bardziej wypoczęty. Delikatnie beżowy kolor serum fajnie koryguje ewentualne przebarwienia czy nierówny koloryt w tych okolicach, chociaż jest to według mnie głównie efekt chwilowy, wizualny. Serum sprawia, że skóra wygląda na elastyczną i zregenerowaną. W trakcie nie czuję wysuszenia, więc pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie przez cały dzień. Troszkę brakowało mi jakiegoś wyraźniejszego działania anti-aging, długotrwałego wyprasowania drobnych zmarszczek lub większego rozświetlenia okolicy oka - patrząc na cenę regularną spodziewałam się po prostu większego efektu "wow".

No ale nie da się zaprzeczyć, że serum jest naprawdę dobre i solidne. Nawilżenie jest zadowalające, a skóra po każdorazowej aplikacji wyglądała na odżywioną i gładką. Warto się zaopatrzyć w to serum jeśli szukamy nawilżającego i wygładzającego produktu, a sam krem pod oczy jest często niewystarczający. To naprawdę fajny produkt, choć osobiście uważam, że mógłby robić jeszcze coś więcej, w końcu to "zaawansowane serum" :)

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 3
  • Opakowanie: 3

Bardzo przyjemne w użytkowaniu lekkie serum

Mogłoby się wydawać że takie bogate serum pod oczy będzie dość ciężkim produktem. Okazuje się zupełnie inaczej i serum jest lekkie w swojej konsystencji. Wchłania się stosunkowo szybko. Dobrze współgra z makijażem. Do tego skład produktu jest bardzo bogaty, zawiera m.in. argirelinę, która wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe.
Opakowanie jest ciekawie przemyślane, zawiera pompkę airless, aczkolwiek pod koniec użytkowania pojawiają się problemy z wydobyciem serum. I jak dla mnie pompka dozuje zbyt wiele produktu.
Wydajność mogłaby być lepsza, serum ma tylko 15 ml i przez swoją konsystencję dość szybko się kończy.

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Opakowanie: 5

Najlepszy kosmetyk pod oczy jaki miałam

Serum pod oczy marki Sensum mare to prawdziwa perełka w pielęgnacji skóry w okolicach oczu, najlepszy kosmetyk jaki używałam. Moja skóra pokochała ten produkt, na co dzień zmagam się z takimi problemami jak worki pod oczami, opuchnięcia, delikatne zmarszczki, a to serum niweluje wszystkie oznaki zmęczenia widoczne na mojej twarzy. Pierwsze efekty widziałam po około tygodniu stosowania, właśnie kończę pierwsze opakowanie serum i przymierzam się do zamówienia kolejnej sztuki.

• Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 4

Fajne, lekkie serum pod oczy

Znam produkty marki Sensum Mare, dlatego postanowiłam wypróbować ich nowość, czyli serum pod oczy i nie zawiodłam się, kosmetyk fajnie napina mi skórę , zmniejsza też cienie pod oczami, a w połączeniu z ich kremem pod oczy wyraźnie zmniejsza opuchliznę, z którą zmagam się od dłuższego czasu. Lekka konsystencja powoduje że serum szybko się wchłania i nie obciąża powiek. Polecam wypróbować, ja widzę u siebie efekty już po miesiącu stosowania.