Yumi, Odżywka do włosów przetłuszczających się `Roślinna normalizacja`

Yumi, Odżywka do włosów przetłuszczających się `Roślinna normalizacja`

Bogaty i naturalny skład poprawi kondycje nawet najbardziej wymagających włosów. Kompleks ekstraktów ziołowych, w którego skład wchodzi m.in. rozmaryn, arnika, rumianek, szałwia czy łopian ureguluje wydzielanie sebum i zwalczy przetłuszczanie włosów, wspomagając także walkę z wypadającymi włosami. Olej tamanu nabłyszczy, wygładzi i ochroni przed uszkodzeniami. Sok z liści aloesu nawilża, wygładza, ale także nabłyszcza włosy, ułatwiając rozczesywanie. Olej słonecznikowy dodatkowo zmiękczy i nawilży włosy. Przyjemny owocowy zapach grejpfruta długo utrzyma się na Twoich włosach.

Wrócę do niej

Moje włosy są długie, ale cienkie, średnioporowate w stronę niskoporowatych, skóra głowy szybko się przetłuszcza. To chyba najprzyjemniejsza odżywka z emolientowo- humenktantowych jaką miałam okazję wypróbować. Włosy po użyciu są błyszczące, sypkie, łatwo się rozczesują. Nie powoduje nadmiernego obciążenia ani przyklapu- nawet jak nałożyłam ją na skórę głowy. Zapach jest przyjemny, delikatny. Konsystencja kremowa, dobrze się rozprowadza czy też wczesuje we włosy. Skład jest ładny, myślę, że ten blask oprócz olejów to też po części zasługa kompleksu ziołowego.
Nie sprawdzi się u osób, które szukają dociążenia (ale nie takie jej przeznaczenie) czy tych, które się nie lubią z aloesem.

Bardzo fajna

Stosowałam różne odżywki do włosów, ale ta sprawdza się najlepiej <3 Już nie muszę ich myć każdego dnia. Podoba mi się też to, że odżywka jest nawilżająca i ma cudowny zapach.

Rewelacjaa!!!

Kupiłam ją ze względu na skład i faktycznie było warto. Wcześniej musiałam myć codziennie włosy, a teraz widzę, że nie przetłuszczają się tak często, również poprawiła się ich kondycja. Zapach grejpfruta jest przepiękny <3