Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Serum do twarzy

FaceBoom Skin Dopamine, Regenerująco-ujędrniające serum do twarzy `Codzienny pomagier` 

3,7 na 53 opinie
33% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,7 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 33% osób
  • 22 maja 2024 o 22:14
    Fajne serum :)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Faceboom serum do twarzy do każdego rodzaju cery regenerująco-ujędrniające. Powstał on w 97% ze składników naturalnych co jest bardzo fajnie w nim. Zamknięty został w przezroczystym pojemniczku z kropląmierzem o pojemności 30 ml. Jest on przeznaczony do stosowania rano jak i wieczorem na skórę twarzy szyi oraz dekolt. Ja stosowałam je na co dzień rano i zauważyłam że skóra zrobiła się nieco bardziej napięta i elastyczna. Dobrze nawilża skórę, po jego zastosowaniu jest ona nawilżona, wygładzona, lekko napięta oraz przyjemna w dotyku. Serum regeneruję skórę Dzięki niemu cera moja wygląda nieco lepiej. Zawiera w sobie kolagen, ektoine oraz kwas hialuronowy. Kosmetyk ten pomaga chronić skórę przed przesuszeniem i utratą mniej wody. Serum jest bardzo wydajny wystarczy niewielka ilość aby porządnie go zaaplikować na twarzy. Skłonna jestem kupić ponowne opakowanie ponieważ nie uczulił ani nie podrażnił, jest bez zapachowe i po prostu dobre.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Pulpix
    Pulpix
    4 / 5
    25 grudnia 2023 o 14:53
    Etoina nie wybrzmiewa
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam serum skuszona ektoiną, którą uwielbiam. Tutaj niestety cała formulacja wypada jedynie poprawnie. Nie jest to zły produkt - nawilżenie jest ok. Lekki, wodnisty, troszkę się lepi (używałam na noc więc mi to nie przeszkadzało). W sumie ciężko coś napisać, bo produkt jest po prostu nijaki. Zapachu praktycznie nie ma.
    Zalety:
    • nawilżenie
    • skład
    Wady:
    • nie ma efektu wow
    • lekko się lepi
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 grudnia 2022 o 11:28
    Może być, bez rewelacji.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Serum ma konsystencję wodno-żelową. Jest mocno lejące. Osobiście wolę formuły lekkich emulsji. Chciałam wziąć to drugie serum Faceboom właśnie emulsyjne ale przez pomyłkę wzięłam to. Gdy nałoży się go za dużo to potrafi się mazać i bielić, po wchłonięciu czuć taką delikatnie lepką warstwę na skórze, ale nie przeszkadza mi to bo potem nakładam krem i lepkość znika. Jeśli chodzi o działanie to nawilża, ale czy jest to jakiś spektakularny efekt? Nie powiedziałabym. Na pewno nie jest to mocne działanie regenerujące, jak serum ma w nazwie. Po prostu, lekki kosmetyk delikatnie nawilżający i tyle. Znam wiele innych serów które faktycznie mocno odżywiają i koją skórę. Zapach ma delikatny, dość słodki, nie mam pojęcia czy pachnie.. może jakąś słodką gumą do żucia.. ciężko określić. Zużyć zużyłam, ale nie wrócę.. Kosmetyk nie jest zły, nie jest bublem, jest po prostu bez szału, nie wnosi spektakularnych efektów do pielęgnacji.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.