Rituals, The Ritual Of Namaste, Glow Anti-Ageing Night Cream (Przeciwzmarszczkowy krem na noc)

krem na noc, działa intensywnie zwiększa elastyczność skóry i nadaje blask. Zawiera Bakuchiol Repair Complex.
- Przywraca blask.
- Minimalizuje negatywny wpływ zanieczyszczeń środowiska.
- Poprawia elastyczność skóry.

liftingujące, przeciwzmarszczkowe, rozświetlające
na noc
normalna, dojrzała, sucha
Wiek
30+

Słabo nawilża, brak efektu glow

Krem nie do końca spełnił moje oczekiwania.
Liczyłam na mocne odżywienie, rozświetlenie i nawilżenie skóry.

Krem ma piękne opakowanie, które bardzo ładnie wygląda i może stanowić element dekoracji w łazience. Również bardzo ładnie pachnie, jest mocno perfumowany.

Natomiast, jesyki chodzi o jego właściwości to niestety trochę mnie zwiódł. Rano buzia nie wygląda lepiej niż po zwykłym tańszym kremie. Wręcz bym powiedziała, że gorzej. Jest bardziej wysuszona i szara, a efekt chyba miał być odwrotny.

Krem dosyć szybko się wchłania, ja jednak kremy na noc wolę o bogatszej formule, które nie wchłaniają się tak szybko.

Podsumowując oprócz walorów estetycznych nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian, postanowilam wykorzystać go na szyję i dekolt.