KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,6 na 5
Kupi ponownie: 80% osób
  • 8 marca 2019 o 16:45
    Balsam godny uwagi nie zaszkodzi go mieć za takie pieniądze.
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Okres jesienno-zimowy ,czy też wiosna narażone jesteśmy przez mróz i wiatr na problemy z popękanymi ustami.Będąc w aptece zapytałam o coś na popękane usta i farmaceutka poleciła mi ten o to balsam. Balsam jest regenerujący i nawilżający.Jest lekko chłodzący i daje uczucie komfortu dla spragnionych ust.Delikatna konsystencja łatwo się aplikuje ,nie podrażnia obolałych UST. Regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd. Ponadto przyspiesza gojenie popękanych ust,dobrze regeneruje. Producent zaleca do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust.Zgadzam się ja też stosuje czasem zapobiegawczo, gdyż moje usta często są takie suche.Zawarty w balsamie filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB. Jestem osobiście bardzo zadowolona odkąd stosuje ten balsam nie mam problemu z pękającymi ustami. Kosmetyk nie zabiera dużo miejsca swobodnie mieści się w kieszeni kurtki ,w torebce czy plecaku. Działa super nawilżając skórę ust ,regeneruje je godny polecenia . Zalety : -dobrze się wchłania i nie podrażnia -super regeneruje skórę ust i lekko nawilża -poręczna tubka i dobra cena -prosta aplikacja -przyjemna konsystencja -miętowy smak daje uczucie chłodzenia
    W aptece
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 sierpnia 2023 o 16:43
    W porządku, ale nie jest to mój hit.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Balsam Blistex kupiłam w zimę, gdy borykałam się z problemem bardzo suchych, spierzchniętych ust. Sięgałam wtedy po wszystko, co wpadło w moje ręce, licząc że w końcu coś stanie się moim hitem i naprawdę zregeneruje moje usta. Niestety, nie był to ten produkt. Mamy tutaj bardzo wygodną tubkę, z której wyciskamy produkt. Konsystencja jest dość rzadka, balsam nie tworzy na ustach tłustej, gęstej warstwy, na co liczyłam. Nie chodzi oczywiście o to, żeby balsam był tłusty i nic nie robił, ale jednak chciałabym poczuć coś bardziej kojącego. Ten balsam był w porządku, żeby używać go w ciągu dnia, ale nie sprawdził mi się na noc. Rano nie czułam, żebym miała jeszcze cokolwiek na ustach, a wolę takie produkty, które są bogatsze i pielęgnują moje usta całą noc. Podsumowując - nie jest to zły pordukt. Nada się do stosowania na co dzień, może nie w zimę, ale po prostu chłodniejsze miesiące lub na lato. Nawilża, regeneruje, ale nie w takim stopniu, żebym pędziła do sklepu po kolejne opakowanie.
    Drogeria Rossmann
    32 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 marca 2019 o 16:32
    Znam skuteczniejsze, większe i tańsze.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłem produkt w aptece mam słabość do produktów odżywczych do ust i tak dzięki temu Blistex jest ze mną ale bez wielkiej miłości i fajerwerków. Nie zauważyłam by odżywiał, a co dopiero uśmierza ból ust popękanych czy spierzchniętych, zwyczajnie by sobie z nimi nie poradził. Daje wrażenie łagodzącego chłodzenia i jest to przyjemne, ale jeżeli tak strasznie lubimy ten efekt, możemy nałożyć na usta pół tubki pasty do zębów i też będziemy miały Ssuper Efekt Chłodzenia. Konsystencja właśnie jak z białej pasty do zębów, tylko tyle że po pewnym czasie zamienia się w bezbarwną... Całe szczęście. Zapach specyficzny, lekko miętowy, pachnie jak typowy leczniczy środek aptekarski. Nie mogę też nie podać żadnych plusów ponieważ mega nawilżenie nie zauważyłam, ale suchych skórek teoretycznie też nie ma. Ma również pomagać w leczeniu opryszczki co może być prawdą ponieważ silnie odczuwalna mięta ma za zadanie walczyć z bakteriami więc jeżeli ktoś się zmaga z opryszczką może spróbować na pewno nie zaszkodzi. Jak dla mnie 1000000 razy lepiej sprawdza się balsam z Neutrogeny(również w tubce) który nałożony na noc, czyni cuda i myślę że nie znajdę dla niego konkurencji a na pewno nie będzie nim mikroskopijny Blistex(6ml)
    W aptece
    20 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 sierpnia 2024 o 16:58
    gdy nosiłam aparat na zęby to było moje wybawienie
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Blistex Intensive Lip Relief Cream to intensywnie regenerujący balsam do ust, który sprawdził się jako prawdziwy ratunek dla moich spierzchniętych i wysuszonych ust. Używałam go przez kilka tygodni, zwracając szczególną uwagę na jego działanie, konsystencję i efekty. Na pierwszy rzut oka, opakowanie Blistex jest funkcjonalne, ale mało wyrafinowane – prosty słoiczek z nakrętką, który jest jednak solidny i praktyczny. Łatwo się go otwiera, a aplikacja nie sprawia żadnych trudności, choć nie jest to produkt, który można nakładać w biegu. Formuła balsamu jest gęsta i kremowa, co sprawia, że nałożenie jej na usta daje poczucie głębokiego nawilżenia. Zawiera składniki takie jak masło shea, wosk pszczeli i olejki, które są znane ze swoich właściwości regenerujących. Dzięki nim balsam nie tylko nawilża, ale także pomaga w odbudowie uszkodzonej skóry ust. W trakcie stosowania zauważyłam, że balsam działa bardzo szybko – już po kilku aplikacjach moje usta zaczęły wyglądać na bardziej nawilżone i mniej spierzchnięte. Efekt nawilżenia utrzymuje się długo, co jest dużym plusem, zwłaszcza w zimowych miesiącach, gdy usta są narażone na działanie wiatru i mrozu. Konsystencja balsamu jest bogata, ale nie klei się, co jest ważne, gdy noszę go przez dłuższy czas. Produkt nie sprawia wrażenia tłustego, ale pozostawia na ustach ochronną warstwę, która zapobiega utracie wilgoci. Jedynym drobnym minusem, który zauważyłam, jest to, że balsam ma dość intensywny, medyczny zapach, który może nie każdemu przypaść do gustu. Niemniej jednak, zapach ten nie utrzymuje się długo i nie wpływa na efektywność działania balsamu. Podsumowując, Blistex Intensive Lip Relief Cream to solidny wybór dla osób, które potrzebują intensywnej regeneracji ust. Jego skuteczność, długotrwałe nawilżenie i zdolność do łagodzenia suchości sprawiają, że jest to produkt, który warto mieć pod ręką, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych. Jeśli Twoje usta potrzebują ratunku, ten balsam może okazać się idealnym rozwiązaniem.
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 lipca 2024 o 10:45
    Bieli usta
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Produkt całkiem nieźle radzi sobie z nawilżeniem i regeneracją spierzchniętych warg, sprawiając, że stają się one miękkie i gładkie. Tubka jest poręczna i łatwa w użyciu, co umożliwia precyzyjne dozowanie produktu bez marnowania go. Na tym niestety kończą się plust. Po nałożeniu, produkt bieli usta, co może być uciążliwe, zwłaszcza jeśli planujemy nałożyć go pod pomadkę lub błyszczyk. Bielenie ust może sprawiać, że wyglądają one nienaturalnie, co nie jest pożądanym efektem. Dodatkowo, balsam wolno się wchłania, przez co efekt białych ust pozostaje z nami na dłużej. Nie sięgnę po niego ponownie.
    Zalety:
    • wygodne opakowanie
    • niezły poziom nawilżenia
    Wady:
    • bieli usta nawet przy małej ilości produktu
    Drogeria Super-Pharm
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Balsamy do ust