Eau Thermale Avène, Cleanance Hydra, Creme Apaisante (Krem łagodzący)

Eau Thermale Avène, Cleanance Hydra, Creme Apaisante (Krem łagodzący)

Zobacz oferty

Dr.Max.pl
Średnia ocena: 0.00/5

wapteka.pl
Średnia ocena: 4.81/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Cleanance HYDRA krem łagodzący koi, nawilża i odżywia skórę wrażliwą i wysuszoną w wyniku kuracji przeciwtrądzikowych. Szybko się wchłania oraz przywraca komfort skórze.
- Woda termalna Avène - koi i łagodzi skórę.
- Bisabobol łagodzi zaczerwienienia

<50ml
łagodzące, nawilżające
uniwersalne
w tubce
krem

Skuteczny krem

Skuteczny krem do cery trądzikowej mocno przesuszonej i podrażnionej podczas leczenia. Kto brał leki na trądzik to zrozumie, u mnie kuracja trwała długo i na twarzy źle się działo. Krem był jak kompres, jako jedyny zachowuje na długo nawilżenie skóry, znowu wygląda ona zdrowo, nie jest czerwona. Krem dobrze się wchłania, nie roluje, można stosować pod makijaż. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Jestem zadowolona

Kupiłam sobie kiedyś płyn na trądzik na bazie alkoholu, tak okropnie wysuszył mi cerę, że kremy jakie stosowałam do tej pory nic nie pomogły. Skóra była czerwona, piekąca, suche skórki wszędzie. O kremie powiedziała mi koleżanka, cena dość wysoka ale zdecydowałam się spróbować. I nie żałuję. Pomógł mi bardzo szybko opanować ten stan, złagodził zaczerwienienia i podrażnienia. Na plus wydajność, zapach, konsystencja. Wchłaniał się też dobrze, nie czułam tłustej warstwy na skórze.

Mój ostatni hit!

Krem poleciła mi moja pani dermatolog podczas ostatniej wizyty. Mam cerę suchą i wrażliwą. I ten krem okazał się strzałem w dziesiątkę. Ostatnimi czasy żaden krem nie radził sobie z moją przesuszoną cerą na której widoczne były suche skórki. Ten krem sobie z tym wspaniałe radzi, nie zapycha, nie uczula, świetnie nawilża. Moja cera dzięki niemu została zregenerowana. Minus jest taki, ze opakowanie jest małe, a cena wcale nie taka niska. No i dość szybko się kończy. Właśnie go wykończyłam po 2 miesiącach używania dzień i noc. Jednakże kupiłam już drugie opakowanie, gdyż naprawdę to bardzo fajny kosmetyk. Skóra po nim jest miękka. Oprócz nawilżania mam wrażenie, ze uspokaja zmiany skórne i wypryski, które co jakiś czas mi się pojawiają. Konsystencja gęsta, kremowa, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, zapach przyjemny, acz delikatny.
Świetny produkt dla cer suchych, wrażliwych, skłonnych do wyprysków.

Nawilża, ale bardzo wyświeca

Krem poleciła mi dermatolog. Jestem na kuracji Epiduo, ale zbudowałam już tolerancję i nie mam już zaczerwienionej, podrażnionej skóry.
Krem przyjemnie nawilża, nałożony na noc, rano sprawia, że skóra jest miękka i odżywiona. Ale nie wrócę do niego, bo pozostawia na mojej twarzy oleistą powłokę. Wolę wersję avene post actne.
Myślę, że świetnie sprawdzi się na suchych cerach.

Strasznie się lepi

Mam skórę mieszaną, bez większych problemów z wypryskami. Niedoskonałości zazwyczaj pojawią się na mojej twarzy w te dni, lub gdy pozwolę sobie przez dłuższy czas na coś niezdrowego. W okresie ciąży zaczeły pojawiać mi się wypryski na twarzy. Dostałam w aptecę miniprodukt tego kremu i niestety u mnie się on nie sprawdził. Lubię kremy, które dobrze nawilżają skórę, ale są niewyczuwalne na twarzy i nie zostawiją tłustego filmu. Krem od avene niestety dla mnie był zbyt tłusty. Zostawial wyczuwalną lepką warstwę na skórze. Użyłam kremu 4 razy, dlatego nie zdąrzyłam zauważyć redukcji niedoskonałości. Lepka warstwa była dla mnie nie do zniesienia nawet po nałożeniu kremu na noc. Ostatecznie krem wylądował w koszu.

Uratował mi buzię

Krem polecił mi dermatolog w trakcie leczenia epiduo forte.
Myślałam że mój zwykły krem na noc doskonale poradzi sobie z podrażnieniem po tym leku. Niestety się pomyliłam. Zdecydowałam się na zakup polecanego kremu i nie żałuję. Skóra po dwóch dniach przestał być czerwona i sucha. Na pewno zdecyduje się na kolejne opakowanie.

krem do twarzy

Z Avene mam kilka produktów w tym ten krem i bardzo sobie chwalę. Dobrze się go nakłada, nie jest ciężki na twarzy, szybciutko się wchłania. No i działa jak w opisie - łagodzi większe plamy ale i pojedyncze "niepodzianki"

dobry krem

Mam problematyczną cerę i często mam bardzo suchą skórę szczególnie na czole i na nosie. Sięgnęłam po Avene które mega nawilża. Poprawa jest od razu. Bardzo dobry krem polecam

łagodzi

Mega dobry kosmetyk, jestem serio zadowolona. Męczę się z trądzikiem i używam tego kremu od kilku miesięcy, zauważyłam znaczną poprawę. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia a do tego nie zapycha porów, więc nie tworzą się zaskórniki itp. Mój niezbędnik

Nie zaszkodzi

Na początku zaznaczę, że nie mam pernamentnych wyprysków, ewentualnie bardzo sporadycznie pojawiają się pojedyncze zmiany, a to z czym zdarza mi się walczyć to podskórna "kaszka" na czole, która występuje okresowo. W tym celu stosowałam ten krem i tu średnio się sprawdził. Być może jest bardziej do ukojenia niż do niwelowania niedoskonałości. Mam skórę wrażliwą z tendencją do przetłuszczania. Produkt ma niegęstą konsystencję, jest bardzo przyjemny, dobrze się rozsmarowuje. Lekko pachnie. Naprawdę wycisza zmiany, wypryski szybciej się goją. Tylko podskórna kaszka nie znika. Krem nie zapycha, nie podrażnia i nie uczula. Jest taki lekki i szybko się go zużywa. Uważam, że na pewno nie zaszkodzi. Działanie nawilżające jest dobre, ale dla mnie nie wystarczające. Bardzo dobrze się wchłania, w ogóle nie jest tłusty. Nie jest matujący i po dłuższym czasie zaczyna się po nim świecić skóra. Skóra po nim jest miękka. Polecam!

opatrunek na moją wrażliwą cere

Na wstępnie chce zaznaczyć że mam bardzo suchą i wrażliwą cerę z skłonnością do przesuszeń. Krem został mi podarowany przez przyjaciółkę jako odpowiedź na moje modły. Faktycznie okazał się niemałym cudem. Oprócz ulgi i nawilżania pomaga w procesie gojenia się skóry w podrażnionych/suchych miejscach. Jest idealny jako opatrunek i ukojenie po maseczce czy innym nietrafionym produkcie, który mnie podrażnił.
Nie stał się on moim ideałem z powodu kiepskiej wydajności w stosunku do dość wysokiej ceny. Nie jestem również pewna czy firma testuje na zwierzętach.
Podsumowując, jest to mój sprawdzony produkt do którego na pewno wrócę, jednak dalej szukam swojego ideału.

mega nawilżenie

Z początku miałam mieszane uczucia podczas stosowania, wydawało się, że nie nawilża aż tak super, gdyż wydawało się, że nie wchłania się odpowiednio. Mimo to dawałam mu szanse, i opłacało się, jest to teraz mój numer jeden porównując do La Roche-Posay Hydreane Riche czy SVR, Sebiaclear, Hydra, Anti.
Stosuję już 3 opakowanie.
Najlepiej dorwać na promocji ;)