Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Pojemność 9,3 ml

Golden Rose Miracle Lash Mascara dzięki nowej ulepszonej formule oraz elastycznej szczoteczce idealnie pokrywa rzęsy od nasady, aż po same końce, nie pozostawiając grudek. Golden Rose Miracle Lash Mascara zapewnia pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz kolor głębokiej czerni, który utrzyma się przez cały dzień.

Nooo niezły :-)

Tego tuszu w życiu bym nie kupiła, sam kolor opakowania już mnie nie przekonuje ;-). Tusz otrzymałam jako gratis do zamówienia w drogerii internetowej. I szczerze... Ten tusz mega mnie zaskoczył. Pogrubia, wydłuża, ma fajną szczoteczkę. Jest naprawdę w porządku. Kosztuje coś ok. 10 zł. Za tą cenę bardzo polecam.

Dobry tusz w przyjaznej cenie

Kupiłam ten tusz, bo akurat potrzebowałam, a ten był w jakiejś promocji za chyba 9zł. Moje cienkie, miękkie rzęsy bardzo trudno jest pogrubić i w ogóle umalować (nawet tymi droższymi markami), a ten tusz całkiem dobrze sobie poradził. Przede wszystkim mogłam nim budować pogrubienie bez efektu sklejania w "owadzie nóżki", czerń tego tuszu jest bardzo głęboka. Szczoteczka silikonowa jest wygodna, nabiera odpowiednią ilość tuszu i odpowiednią zostawia na rzęsach podczas aplikacji (co pewnie jest powiązane z właściwościami samego tuszu). Po dłuższym stosowaniu nie pogorszył stanu moich rzęs (co przy wielu innych się zdarza). Nie odbijał się na górnej powiece, nie kruszył, nie podrażniał oczu. Dobry efekt utrzymywał się do wieczora. Bez problemu go zmywałam. Uważam go też za b. wydajny, bo używałam go prawie 4 miesiące i dopiero po takim czasie zaczął słabo malować. Mam innego faworyta, ale w nagłej potrzebie może kiedyś do niego wrócę. Warto go wypróbować.

Identyczne działanie jak L’Oreal Volume Million Lashes So Couture, a o wiele tańszy

Poprzednikiem tego tuszu był u mnie słynny L’Oreal Volume Million Lashes So Couture i szczerze… nie widzę pomiędzy nimi wielkiej różnicy poza ceną z korzyścią dla tego od GR. Wydłuża, pogrubia, ładnie rozdziela rzęsy, nie rozmazuje się. Widzę tu sporo opinii, że szybko wysycha w opakowaniu, przez co szybko idzie na zmarnowanie, ale swój mam otwarty od połowy czerwca i jeszcze nic takiego się z nim nie dzieje, jednak mam wrażenie, że już się kończy, a używam go bardzo sporadycznie, bo nie częściej niż 2-3 razy w miesiącu, więc może trochę racji w tym jest...

Lubię testować nowe kosmetyki, więc nie zostanę mu wierna, bo jeszcze tyle przede mną, ale jestem pewna, że jeszcze do niego wrócę, jak inny tusz mnie zawiedzie.

Cudo

Kupiony przypadkiem, bo potrzebowałam dokupić coś aby mieć darmową dostawę :D Za 8 zł otrzymujemy tusz, który wydłuża, pogrubia i nadaje obiętość rzęsom. Silikonowa szczoteczka nie podrażnia mnie, skład tej jest poprawny. Polecam

Mój hit za 10 zł!!!

Dla mnie ten tusz jest chyba najlepszym tuszem jaki kiedykolwiek miałam. Daje niesamowity efekt. Moje rzęsy są ładnie podkreślone, wydłużone i pogrubione. Bardzo łatwo się go nakłada, silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy i ich nie zlepia. Bez trudu możemy dokładać kolejne warstwy i nie powstają tzw. pajączki. U mnie tusz Golden Rose utrzymuje się praktycznie cały dzień bez zmian tzn. nie kruszy się i nie osypuje, nie odbija na powiece. W dodatku jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy. Dla mnie to prawdziwy ideał i w dodatku za małe pieniądze. Serdecznie go polecam !

Piaskiem po oczach

Na początku byłam zachwycona, no rewalacja wydawało się, tusz za 12 zł a jak pięknie działa, super szczoteczka fajnie "łapię" nawet króciutkie rzęsy, efekt naturalny, ale i widoczny. No wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że sypie się jak opętany plus w każdy mokry dzień możecie zaliczyć efekt pandy ( ja akurat nie miałam z nim tego problemu, ale już moja mama owszem ).
Podsumowując jak na swoją cenę i tak jest ok, w sumie to chyba najlepszy tusz w tak niskim przedziale cenowym, bo działa naprawdę fajnie, rzęsy wyglądają ok, ale no niestety sypię się niemożliwie.

Całkiem całkiem

Tusz jest naprawdę świetny przez pierwszy miesiąc. Potem nastęne trzy to już narastająca walka z grudkami, na samym końcu już tak się osypują, że chociaż jest produkt, to trzeba go wyrzucić, bo jest bezużyteczny. Silikonowa szczoteczka robi robotę, ładnie rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy bez tapeciarskiego efektu w stylu Maybelline. Do tego nie podrażnia wrażliwych oczu, więc również plus. Może do siebie wrócimy :)

Ideał wśród tuszów

Tusz do rzęs, który naprawdę zostawia nieziemski efekt: rzęsy są wydłużone, pogrubione, podkręcone, a przede wszystkim pięknie rozdzielone. Silikonowa szczoteczka z ząbkami działa jak grzebień na pomalowane maskarą rzęsy. Moje z natury krótkie włoski w końcu wyglądają spektakularnie. Cena i dostępność to sztos !

Niefajny

Co mi z tego, że efekt na rzęsach jest całkiem fajny, skoro po trzech- czterech godzinach tusz się osypuje? I to jakoś nierówno, placki się robią pod oczami.
Do kitu ten tusz, nawet nie chce mi się o nim pisać. 1 gwiazdka.

Może być

Od wielu, wielu lat szukam tuszu idealnego i ciągle nie mogę trafić. Moje rzęsy od pogrubienia bardziej potrzebują wydłużenia, ale w praktyce tusze pogrubiające także dobrze się u mnie sprawdzają. To mój pierwszy tusz GR i właściwie nie jest zły, ale do rewelacji też daleko.

Nieźle pogrubia, wydłuża i dość dobrze rozdziela. Ma dobrą szczoteczkę, którą po przyzwyczajeniu się do niej maluje się całkiem wygodnie. Silikonowa, średniej wielkości, raczej nie skleja rzęs. Wysycha odrobinę szybciej niż większość - wystarczył mi na niecałe trzy miesiące, a przeciętny czas używania jednego opakowania to u mnie dokładnie trzy miesiące.

Tusza jest bardzo trwały, nigdy się na nim pod tym względem nie zawiodłam, ale - i tutaj największy minus - moim zdaniem bardzo ciężko się zmywa. Mój płyn dwufazowy, który daje sobie radę z każdym tuszem, w tym przypadku wymaga więcej czasu i ilości. Gdyby nie to, byłyby mocne cztery gwiazdki. Aha, bardzo mnie cieszy zabezpieczenie folią przed otwarciem, dlaczego tak niewiele firm tak robi?

stosunek ceny do jakości perfekcyjny

Tusz idealny dla mnie, mały, wydajny, bardzo ładnie wydłuża i podkreśla rzęsy. Nie miałam z nim nigdy żadnych problemów! Do tego ta przyjazna dla portfela cena - jestem totalnie na tak!

OK

Maskara posiada bardzo wygodną, silikonową szczoteczkę, która dokładnie rozdziela rzęsy. Delikatnie podkręca rzęsy i "jako tako" utrzymuje skręt w ciągu dnia - jeżeli o to chodzi, to spotkałam się z lepszymi tuszami. Pogrubienie rzęs nie jest przesadne. Szybki, efekt na co dzień.

Dosyć szybko zastyga, nie osypuje się, czasem się odbija. Można nim budować warstwy - ja zazwyczaj poprzestaję na dwóch.

Maskara jest bardzo (bardzo) tania (poniżej 10zł).
Ogólnie jest całkiem OK, ale czegoś mi jeszcze w niej brakuje.