Catrice, Light Correcting, Serum Primer (Baza rozświetlająca)

Catrice, Light Correcting, Serum Primer (Baza rozświetlająca)

Płynne złoto. Delikatnie połyskująca formuła nałożona pod podkład gwarantuje efekt subtelnego blasku, który jest jeszcze intensywniejszy, gdy produkt stosuje się oddzielnie. Wygodny aplikator w pipetce umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację. Dzięki swojemu naturalnemu odcieniowi baza nadaje się dla wszystkich tonów skóry.
*Płynna baza
*Nadaje delikatnego złotego blasku
*Idealna dla wszystkich typów skóry

bazy pod makijaż twarzy
rozświetlające
bez parabenów
w buteleczce

Multifunkcyjny

OPAKOWANIE: Baza jest zamknięta w szklanym słoiczku z kroplomierzem. Słoiczek jest przeźroczysty, dzięki czemu widać ile produktu nam jeszcze zostało. W środku 14 ml produktu za około 19 zł.
KONSYSTENCJA I ZAPACH: Produkt jest średnio gęsty o białym kolorze z mnóstwem świecących drobinek. Mój odcień to 010 candelight. Nie posiada zapachu.
DZIAŁANIE: Ja używałam produktu głównie jako baza pod makijaż. Pod tym względem sprawdza się świetnie. Sprawia, że skóra jest cudownie rozświetlona i błyszcząca w pozytywnym znaczeniu. Kolor podczas rozprowadzania zanika, a drobinki pozostają. Poza tym świetnie się sprawdzi również jako kremowy rozświetlacz na kości jarzmowe oraz jako dodatek do podkładów, aby nadać blasku. Dobrze współgra z różnymi podkładami i szybko się rozprowadza. Nie wysusza i nie zapycha skóry za co duży plus. Delikatnie nawilża naszą cerę. Co do minusów to na pewno brak wydajności, ale za taką cenę i ilość produktu można to przeboleć. Na pewno nie polecam nakładać tej bazy na strefę T, gdyż przyśpiesza proces błyszczenia się skóry w tych miejscach.

PODSUMOWUJĄC: Jest to chyba najlepszy produkt mulifunkcyjny jaki miałam okazję poznać i w każdej kombinacji sprawdza się wyśmienicie niezależnie od tego czy używamy jako bazy, rozświetlacza czy w wymieszaniu z podkładem. Myślę, że super się sprawdzi przede wszystkim latem, gdy chcemy, by nasza skóra przepięknie odbijała światło.

Rolujący się koszmar

Kupiłam go po rekomendacji youtuberki i jest to rolujący się koszmar. Po nałożeniu skóra ma wygładzony kolor i jest mocno rozświetlona, jak po płynnym roświetlaczu. Problem zaczyna się po nałożeniu podkładu, korektora, kremu BB i użyciu blendera. Próbowałam w wielu kombinacjach, zużyłam całe opakowanie, ale jest to produkt, który absolutnie nie nadaje się pod makijaż. Nie dość, że się roluje, to jeszcze ciągnie ze sobą puder bądź korektor, przesuwa kolory, zostawia grudki, po prostu koszmar. Najgorszy jest pod oczami. Wielkie rozczarowanie i nie rozumiem pozytywnych opinii.

Catrice light correcting,serum primer

Kupiłam tę bazę niedawno, z ciekawości; lubię formuły i opakowania z kroplomierzem, podobało mi się też to, jak ta baza wygląda w buteleczce.
Na buzi prezentuje się bardzo ładnie,sprawia wrażenie nawilżającej (moja skóra jest mieszana z trochę przetłuszczajacą się strefą T i suchymi policzkami). Tuż po nałożeniu baza jest lekko lepka, później to znika, ale ja akurat uwielbiam ten efekt lepkości.
Uważam, że przedłuża trwałość podkładu,a używam jej na razie z catrice HD oraz all matt plus i oba wyglądają cudownie. Wypróbuję ją jeszcze z innymi podkładami.
Mam ją w kolorze candlelight, bo na razie jestem blada.
Polecam wypróbować ????

Cudowna :)

Bazę poleciła mi koleżanka, która zarzekała się, że ten produkt mógłby konkurować z innymi, o wiele droższymi zamiennikami. No i się nie myliła :) Bazę najczęściej stosuję jako rozświetlacz, ale tak naprawdę może być także delikatnym "cieniem" na powieki itd. Jest delikatna, nie lepi się, utrzymuje się bardzo długo. Nadaje bardzo delikatny, "elegancki" połysk - faktycznie jak od świecy. Cena jest rewelacyjna, tak samo opakowanie.

ładny efekt rozświetlenia

Baza od Catrice sprawdza się bez zarzutu i może nawet dzięki niej bardziej polubię się z podkładami. Teoretycznie posiada delikatny, złoty połysk, ale na mnie wygląda on raczej na chłodny i wcale nie taki delikatny, ponieważ skóra po jej nałożeniu naprawdę się błyszczy. Ale to tylko baza, po przykryciu jej podkładem wygląda to bardzo dobrze. Niestety trzeba uważać na trwałość podkładu, bo jeżeli będzie nam znikał z twarzy to możemy w pewnym momencie wydać się trochę zbyt błyszczące. Mimo to i mimo aplikatora-pipety zdążyłam ją już polubić.

Na mnie działa

Baza ładnie roświetla i wyrównuje kolor skóry do tego ładnie pachnie.
Ja doczekałam się po uzyciu gładkości skóry i nawilżenia i jestem w pełni spełniona. Szybka aplikacja,konsystencja lejąca.Myśle że starczy mi na długo.

Ciekawy produkt

Kupiłam w Naturze z przypadku właściwie. Była akurat na promocji więc wydałam niewiele. Ekspedientka zachwalała ją jako swój sprawdzony produkt i mówiła że używa jej nie jak typowej bazy, ale dodaje kropelkę do podkładu, który aplikuje na twarz i że u niej bardzo ładnie taka mieszanka wygląda na twarzy. Zachęcona, wrzuciłam do koszyka.
Opakowanie to mała buteleczka z pipetą. Bardzo wygodna w użytkowaniu.
Przed użyciem trzeba mocno wstrząsnąć bo produkt lubi się rozwarstwiać.
Mam kolor 010 Candelight.
Zastosowana solo na skórę bardzo rozświetla. Z bliska widać drobinki miki. Lekko wybiela buzię. Mam wrażenie że też troszeczkę nawilża.
Ja mam mieszaną cerę i moja strefa T mocno się przetluszcza. Nie mogę stosować tej bazy na całą twarz, a jedyne na policzki, szyję, dekolt czyli tam gdzie moja skóra jest sucha. Gdy nakładałam na całą buzię, to pomimo nałożenia na tą bazę podkładu i pudru matującego, świeciłam się już mocno w strefie T po niespełna 2-3 godzinach.
Najlepsze jednak efekty przynosi mi ta baza kiedy używam jej do "rozświetlenia" podkładu; czyli tak jak zasugerowała mi pani ekspedientka w Naturze. Wystarczy dosłownie jedna kropla (albo dwie dla większego efektu glow) dodana do standardowej dozy podkładu, jaką używam codzienne. Mieszam dokładnie produkty na ręce, żeby formuły się zespoliły i nakładam na twarz (zazwyczaj palcami). Skóra wygląda zdrowo i promiennie. Jest świetlista, nie jest taka "płaska". Przy tak niewielkiej ilości bazy rozświetlającej nie mam efektu nadmiernego świecenia. U mnie ta metoda sprawdza się świetnie. Daje ładny efekt.
Załączona pipeta pozwala precyzyjnie odmierzyć jedną kropelkę bazy, co jest bardzo wygodne, bo nie ma obawy że przesadzę z produktem.
Zapach bazy jest jednak trochę chemiczny. Dla mnie nieprzyjemny.
Konsystencja bardzo rzadka, wodnista.
Wydajność to słaby punkt. Bo produktu mamy jedynie 14 ml. I przy codziennym użytkowaniu dość szybko mi jej ubywa. Jedyną pociechą jest to, że baza nie jest droga.
Ogólnie polecam. U mnie się sprawdza. Jestem zadowolona.
Jako sama baza pod podkład mnie nie zachwyca, ale kiedy dodaję jej bezpośrednio do podkładu, żeby go rozświetlić to spisuje się naprawdę znakomicie.

Brokatowa woda

Zacznę od opakowania:ładna, szklana, 14 ml buteleczka z pipetą, wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy brudzić sobie rąk przy aplikacji.
Produkt : zapach jakiś ma, jest on bardziej neutralny, bo przyjemny też nie jest ale mnie od razu skojarzył się z kredkami świecowymi.

Bardzo przyjemna baza

Rozświetlanie twarzy to mój konik i kocham wszystko, co rozświetlające. Z uwagi na to, że mam suchą skórę często wygląda ona na zmęczoną i podkłady wyglądają czasami na za ciężkie. Nic jej tak nie ożywia jak dawka dobrego światła, choćby sztucznego. Używałam do tej pory rozświetlającej bazy Golden Rose teraz bardzo polubiłam Catrice.

* Baza ma bardzo lejącą konsystencję, należy wstrząsnąć mocno opakowaniem przed jej nałożeniem. Kiedy rozprowadzamy ją na skórze pod palcami przypomina wodę, jest tak bardzo lekka. Nie polecam nakładać jej w nadmiarze, bo będzie nam się smużyć na twarzy. Ja stosowałam zazwyczaj jedną całą pipetę. Trzeba się też pospieszyć, bo po krótkiej chwili baza przyczepia się do twarzy i tworzy lepką warstwę, której już nie ruszymy. Baza ma bardzo jasny, beżowy odcień, ale po jej roztarciu na buzi nie daje żadnego koloru. Pięknie za to rozjaśnia i rozświetla. Nie jest to rozświetlenie brokatowe, ja nie widzę za wielu drobinek i to jest fajne. Mamy tu raczej delikatną taflę i odbijanie światła. Na mojej pozbawionej naturalnego blasku cerze robi to dużą różnicę. Nie pachnie przyjemnie, raczej chemicznie i jest to lekko upierdliwe.
* Używam tylko podkładów lekko kryjących, rozświetlających i nawilżających, więc nie wypowiem się, jak ona pracuje z tymi matującymi, bądź mocno kamuflującymi. Kiedy stosuję ją u siebie dłuższy czas widzę różnicę w makijażu z nią i bez niej. Uważam, że podkłady super na niej wyglądają- nie ważą się i nie rolują, a makijaż zyskuje na świeżości. Nie używam tego produktu dla samego przedłużenia ich trwałości, bo z taką nie mam dużego problemu, ale zauważyłam, że przez tą wspomnianą lepkość, którą baza daje produkty lepiej się do twarzy przyczepiają i trzymają.
* Zużywam już drugą buteleczkę produktu i nie zauważam jego jakiegokolwiek negatywnego wpływu na cerę. Nie wysusza, ani też nie zapycha, a do jednego i drugiego mam sporą tendencję. Fajnie, że ma w składzie aloes.
* Opakowanie to nieduża, szklana buteleczka. Ma pipetkę, która funkcjonuje dobrze przez ok. 3/4 opakowania, a potem już do resztek niestety nie dociera. Przez fakt, że baza jest wodnista da się ją po prostu z buteleczki wylać, ale wtedy może nam się zaaplikować za dużo. Co do zasady wolę w opakowaniach pompki, niż pipety, ale może przez wzgląd na konsystencję bazy pipetka wydała się lepszym rozwiązaniem.
* Bazy w opakowaniu jest 14 ml. i jeśli używa jej się codziennie do makijażu to nie jest ona bardzo wydajna, plus znowu dochodzi tutaj wodnista konsystencja, która zawsze działa na niekorzyść wydajności. Produkt kupimy jednak w drogerii Hebe za ok. 20 złotych, więc wydaje mi się, że warto.

Bardzo dobra baza rozświetlająca. W tej chwili używam jej cały czas i dokańczam już drugie opakowanie. Może jeśli znajdę coś w bardziej funkcjonalnym opakowaniu i lepszym zapachu to zamienię, ale póki co - nie.

Fajny produkt

Baza ma super lekką konsystencję, ładnie nawilża i daje dość mocny efekt rozświetlenia. Nakładałam ją pod wszystkie moje podkłady i daje bardzo ładny efekt; podkłady na niej lepiej się rozcierają i nie ważą się. Ładnie pachnie i jest bardzo wydajna- wystarczy 2-3 krople na pokrycie całej twarzy.

Rozczarowanie!

Baza rozświetlająca ma rzadką konsystencje (wręcz lejącą). Nakładając ją na twarz nie widzę efektu rozświetlenia. Dodając ją do podkładu ten sam niewidoczny efekt. Przy mojej cerze makijaż na niej utrzymuje się do 2 godzin( więc kiepsko). Jakość pozostawia duży niesmak. Małe opakowanie z pipetką ułatwia aplikację. Ładnie wygląda. Lubię kosmetyki catrice, ale tu czuję rozczarowanie.