Origins, GinZing, Refreshing Eye Cream to Brighten and Depuff (Rozjaśniający krem pod oczy)

Rozjaśniający krem pod oczy GinZing Refreshing Eye Cream To Brighten and Depuff.
Późno położyłaś się spać? Miałaś długi lot? Wyglądasz na zmęczoną przez cały czas? Nasz krem pod oczy na „ranek po” z udowodnioną klinicznie skutecznością błyskawicznie redukuje cienie. Szpecące worki i obrzęki dosłownie znikają. Zawiera kompleks z ziaren kawy, żeń-szenia właściwego, wyciągu z magnolii oraz naturalnych rozjaśniaczy optycznych.
Szybko pobudza, odświeża i przywraca blask zmęczonym oczom.

Wyraźnie rozjaśnia cienie pod oczami!

Krem jest naprawdę skuteczny. Spełnia wszelkie obietnice producenta. Cienie pod oczami po pierwszym tygodniu użycia stają się mniej widoczne. Spojrzenie jest bardziej świeże. Dodatkowo bardzo dobrze nawilża skórę wokół oczu. Podczas używania nie pojawiały się u mnie opuchnięcia. Myślę, że to zawdzięczamy pomarańczy i kofeinie które tak jakby poprawiają mikrokrążenie. Obecnie nie znalazłam lepszego kremu więc pozostanę mu póki co wierna. Głównie ze względu na usuwanie cieni oraz to rozświetlone spojrzenie. Zapach również jest na plus !

Refreshing Eye Cream to Brighten and Depuff zawiera żeń-szeń, który nawilża i redukuje obrzęki oraz daje połyskujące rozświetlenie (w kolorze jasnoróżowym), aby rozjaśnić i zminimalizować widoczność cieni pod oczami.

A co w praktyce dał mi?, hmm GinZing jest świetnym nawilżającym kremem pod oczy, ale nie działa zbyt wiele na cienie pod oczami, ale połączenie z korektorem pod oczy, daje już o wiele lepszy efekt!

Połączenie korektora i kremu pod oczy całkowicie usuwa "ciastowaty" wygląd, jednocześnie zakrywając przerażające ciemne obszary pod oczami, a przydym nawilża delikatną skórę pod oczami, jak i nie podkreśla przez korektor lini zmarseczkowych.

Spodziewałam się świetnego produktu, który okazał się przeciętny, lecz gdy połączyłam go z korektorem, owieli bardziej się polubiliśmy

Używa produktu od: próbka

Najlepszy krem pod oczy

Używałam tańczysz i o wiele droższych kremów pod oczy i ten jest zdecydowanie moim ulubionym. Po nałożeniu widać od razu efekt rozjaśnienia i krem starcza na bardzo długo, bardzo polecam

Jeden z moich ulubionych

Krem jest cudowny pod oczy, skóra jest po nim odżywiona, napięta, nawilżona, cienie pod oczami są zmniejszone, co do samego kremu to jest to lekka konsystencja która bardzo, szybko się wchłania i cudownie nadaje się pod makijaż bo korektor nie roluje się pod nim. Jedyny minus to opakowanie bo jednak wyciskane jest moim zdaniem znaczenie bardziej higieniczne

Może jeszcze się skuszę

Krem przeznaczony do stosowania pod oczy, jego zadaniem jest pomóc nam walce z opuchliznami, workami pod oczami, ma na celu również ich nawilżenie.
Polecany do wszystkich rodzajów skóry.
Kosmetyk zamknięty jest w praktycznym pomarańczowym słoiczku o poj 15ml.
Jego głównym składnikiem jest żeń-szeń i kofeina które działają bardzo pobudzająco, niweluje oznaki zmęczenia przez co worki pod oczami stają się zminimalizowane.
Kosmetyk ma bardzo ładny i orzeźwiajacy zapach.
Konsystencja jest lekka i kremowa. Po nałożeniu kremu skóra pod oczami jest ładnie rozświetlona.
Ogólnie jestem zadowolona z kosmetyku. Moze kiedyś jeszcze się skuszę jak będzie znowu promocja.

Naturalne rozświetlenie

Krem Ginzing znam już od wielu lat. W przeszłości byłam w nim zakochana. Teraz niestety nie jest już moim nr 1, ale wciąż uważam że to dobry produkt.

Zalety? Krem ma ciekawą, bogatą konsystencje o kolorze łososiowym. Zawiera naturalny pigment, który odbija światło i zapewnia okolicy oczu zdecydowanie bardziej wypoczęty wygląd :) Redukuje też opuchnięcia dzięki zawartości kofeiny i drożdży.

Czemu piszę, że nie jest to moja największa miłość? Jako, że posiadam bardzo widoczne cienie pod oczami, rano wole stosować produkt, który ma białą konsystencje i rozjaśnia okolicę oczu, a nie daje jedynie efekt odbicia światła.

Jeśli jednak poszukujecie kremu, który przepięknie rozświetlenia i redukuje obrzęki, to świetny wybór :)

Nie widzę rezultatów stosowania

Mam dość duży problem z cieniami pod oczami, więc pomyślałam, ze produkt reklamowany jako "rozjaśniający krem pod oczy" może być strzałem w 10. Jednak się zawiodłam - nie widzę rezultatów jego stosowania. Krem jest bardzo wydajny, stosuję od ponad miesiąca próbkę 5ml i nie wykorzystałam nawet 1/3 produktu, przy regularnym stosowaniu 2 razy dziennie. Poza tym bardzo ładnie się wchłania i nawilża skórę pod oczami. Zapach jest raczej neutralny, ani na plus ani na minus. Jeżeli komuś zależy na nawilżeniu to myślę, że może przetestować ten produkt, ale nie wierzyłabym w działanie rozjaśniające.

Średniaczek

Kupiłam ten krem w wersji "on the go" - mała pomarańczowa tubka (10 ml) zakończona wygodnym aplikatorem z gąbką. Chciałam nim docelowo poprawiać sobie makijaż w ciągu dnia, kiedy oczy są dość mocno zmęczone od wielogodzinnego wpatrywania się w monitor.

Produkt ma konsystencję bardzo delikatnego, wręcz lekko wodnistego beżowego kremu z delikatnymi drobinkami. Ma całkiem przyjemny zapach, nie wiem czemu ale kojarzy mi się tak pomarańczowo - orzechowo :) Aplikator na końcu jest bardzo wygodny i super rozprowadza produkt, niestety szybko się brudzi np. podkładem czy korektorem, który był wcześniej nałożony na te miejsca.... Poza tym, dość ciężko nim równomiernie nałożyć produkt.

Jeśli chodzi o działanie, to niestety nie widzę spektakularnego efektu. Na pewno nie rozjaśnia ani nie niwieluje cieni. Efekt rozjaśnienia to tylko i wyłącznie zasługa tych drobinek, ale i tak jest bardzo ulotny. Napina skórę pod oczami, ale tylko w momencie nakładania produktu, po 5 minutach już nic nie czuć. JA niestety jestem tym kremem rozczarowana, krem pod oczy Ava 4 razy tańszy daje lepsze odczucie napięcia skóry na dłużej :( Jeśli ktoś ma delikatne zmarszczki wokół oczy, to musicie mieć świadomość, że te drobinki wchodzą w zmarszczki i je uwypuklają :(

Nie kupię ponownie, da się znaleźć lepsze produkty w tej cenie :(

Jest w porządku

Na kosmetyki marki Origins spoglądałam z pożądaniem już od jakiegoś czasu, jednak nie należą do najtańszych, a po serii nieudanych zakupów drogich kosmetyków które nie sprawdziły się totalnie, postanowiłam najpierw kupić zestaw mini produktów. Do tego nieuchronnie zbliżam się do trzydziestki i zaczęłam zauważać pierwsze większe zmarszczki wokół oczu i zgubny wpływ wielu godzin spędzonych przy komputerze i krótki sen na skórę wokół oczu. Ten krem wydawał się idealny na początek, bo kremów pod oczy nigdy nie używałam - nie miałam cieni pod oczami, wiec nie czułam takiej potrzeby.

Po krem sięgam tylko wieczorem. Najpierw bardzo dobrze oczyszczam skórę twarzy, a na wklepanie kremu poświęcam trochę czasu, bo nawet najlepszy krem po prostu nałożony pod oczy cudów nie zdziała.

Tak jak wspomniałam mam wersję mini, ale jest to bardzo wydajny produkt. Ja używam go już miesiąc, zostało mi jeszcze około 1/3 pojemnika - uważam że to czyni produkt wyjątkowo wydajnym, szczególnie przy dość wysokiej cenie.

Krem ma bardzo ładny i orzeźwiajacy zapach. Konsystencja jest lekka i kremowa. Po nałożeniu kremu, tak jak obiecuje producent, skóra pod oczami jest bardzo ładnie rozświetlona. Rano (nawet po kilku godzinach snu) zdecydowanie widać że skóra jest odżywiona i nie ma oznak zmęczenia. Większe efekty oczywiście zaczęłam zauważać dopiero po ponad dwóch tygodniach używania.

Na początku po nałożeniu kremu czułam spory dyskomfort. Mimo ze wklepywałam go daleko od linii wodnej, czułam że strasznie łzawią mi oczy, a skóra pod oczami lekko pulsowała. Efekt zniknął po niecałym tygodniu.

Obecnie moja skóra pod oczami jest dużo bardziej sprężysta. Zmarszczki, cóż, nie spłyciły się, ale krem pełni raczej funkcję odżywczą i rozświetlającą. Osobiście jestem zadowolona z efektów, chociaż ze względu na to że nie mam żadnych problemów z workami i cieniami pod oczami, pewnie skuszę się na ten krem jeszcze kiedyś (już w wersji pełnowymiarowej) ale na pewno w promocji, nie w cenie standardowej.

Kiepski

Niestety nie mogę się zgodzić z większością recenzji - dla mnie ten krem był po prostu słaby. Nie mam specjalnie wymagającej skóry wokół oczu - ani zmarszczek jakoś dużo, ani cieni specjalnie wiele, trochę opuchlizny, nic szczególnego. Zainwestowałam, jak dla mnie, duże pieniądze w ten krem, bo chciałam czegoś naprawdę dobrego, tymczasem to absolutna klapa. Opuchlizny w ogóle nie ruszył, delikatnych cieni nawet odrobinę nie rozjaśnił, nie odczułam też żadnego nawilżenia czy napięcia skóry. Właściwie po kilku miesiącach stosowania (bo trzeba przyznać, że jest wydajny) nie widzę żadnej różnicy po stosowaniu tego kremu a bez niego. Konsystencja jest przyjemna, zapach również, wydajność bardzo na plus, ale dla mnie to wszystko na nic, bo nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Żałuję wydanych pieniędzy i na pewno już więcej nie kupię.

A miało być tak fajnie

Krem-siostra swojego kremowego odpowiednika do nakładania na całą twarz, tym razem w sersji pod oczy. Jedwabista formuła wzbogacona o żeń-szeń (który jest na prawdę mega kozakiem jeżeli chodzi o dobroczynne właściwości dla naszej skóry/organizmu).

Szata graficzna opakowania spójna z całą linią Origins, energetyczny pomarańczowy kolor na szklanym pojemniku. Jak dla mnie krem ma zdecydowanie za mocny zapach jeżeli chodzi o krem pod oczy - u mnie jest ok, ale domyślam się że bardziej wrażliwe oczy/cery już się z nim nie polubią.

Kremu nie należy nakładać za dużo, ponieważ może się nie wchlonąć całkowicie (i tym samym cały korektor nam spłynie). Po kilku minutach krem się wchłonie i zostawia świetlistą poświatę pod oczami, która niestety nie utrzymuje się za długo.

Krem według mnie słabo nawilża, ale już np z nawilżającym serum sprawdza się bardzo dobrze. Krem sam w sobie jest dla mnie "neutralny", jednak w duecie sprawdza się znakomicie :)

Energetyk pod oko

Krem zawarty w praktycznym słoiczku o klasycznej 15ml pojemności. Jego głównym składnikiem jest żeń-szeń i kofeina które działają bardzo pobudzająco. Kofeina niweluje oznaki zmęczenia przez co worki pod oczami stają się zminimalizowane. Możemy czasem odczuć lekki efekt chłodzenia. Bardzo dobrze wygladza okolice po oczami. Konsystencja kremu jest lekka i o różowym kolorze. Idealnie sprawdza się pod makijaż, nic się nie roluje i nie zbiera. Dobrze nawilża jednak na noc używam innego o bogatszej konsystencji. Jego zapach jest bardzo przyjemny bo przypomina zapach cytrusów.