Oriflame, The ONE, Everlasting Foundation Extreme SPF 30

Oriflame, The ONE, Everlasting Foundation Extreme SPF 30

Ciesz się perfekcyjną cerą i odzyskaną pewnością siebie! Podkład o wysokim, choć naturalnie wyglądającym stopniu pokrycia działa przez 25 godzin i chroni filtrem SPF 30. Formuła z technologią Fresh-fix sprawia, że podkład jest odporny na ścieranie, wodę i pot*. Opatentowany kompleks SkinRenew odnawia i chroni skórę. Testowany dermatologicznie.

Bez szału

Czytałam dużo pozytywnych opinii o tym podkładzie i przyznam szczerze, że miałam co do niego spore oczekiwania - niestety nie pokochaliśmy się, a podkłady używałam zdecydowanie lepsze o tego.. to jest jak dla mnie typowy średniak

Podkład do zadań specjalnych

Podkład ten stosuje już od kilku lat i przyznam, ze nigdy mnie nie zawiódł. Z tego powodu także nie szukałam mu zastępcy.

Uwielbiam go, ponieważ ma piękne krycie a jednocześnie jest bardzo lekki i daje bardzo naturalny efekt. Efekt maski przy jego stosowaniu nie występuje. Podkład nie podrażnia, a po zmyciu makijażu moja skóra wygląda bardzo ladnie. Przy wcześniejszych pokładach miałam przesuszoną skórę i luszczace się miejsca w okolicy nosa i na kościach policzkowych, teraz moja skóra jest idealnie gładka przez cały dzień po nałożeniu. Podkład utrzymuje się bardzo długo i nie ściera.

Mimo, ze nie jestem specjalistka jeśli chodzi o make Up to stosując go na codzień czuje się bardzo komfortowo. Dodatkowym atutem jest

Najlepszy podkład od Oriflame

Podkład-rewelacja! Nie spodziewałam się że jakikolwiek podkład może dawać tak idealne krycie a przy tym być po prostu niewidzialnym.Odcień natural beige okazał się idealnie dopasowany do mojej cery.Nakładam go gąbeczką,inaczej po prostu nie umiem;) Jest dość wydajny,ma płynną ale nie lejącą konsystencję.Nie tworzy smug,wytrzymuje w idealnym stanie od rana do wieczora.Nie wysusza mojej cery,nie podkreśla suchych skórek ani drobnych zmarszczek,maskuje rozszerzone pory.Nie jest niby podkładem typowo matującym,ale twarz po nim się nie świeci,nie mam potrzeby używania po nałożeniu go pudru.Cera wygląda naturalnie.Jest wart swojej ceny,choć często bywa w promocji.Mój ulubieniec!

Średniak

Dość średnia recenzja, gdyż produkt używałam kilka razy solo i by ściemnić. gdyż kupiłam strasznie ciemny (a zarazem pomarańczowy kolor). Krycie dosyć fajne, jednak szybko się ściera i nie ładnie wygląda na buzi.

fajny

Podkład ma średnie krycie, nie tworzy efektu maski, zachowuje się na skórze jak większość podkładów Oriflame, całkiem przyzwoicie. Na mojej mieszanej buzi, przypudrowany RCMA świeci się po około 4 godzinach. Nie wiem dlaczego jest extreme. Na zdjęciu odcień porcelain. Według mnie niczym się nie różni od wersji zwykłej. Standardowo filtr na zdjęciach odbija flesh.

Niezawodny

Podkład ma wprost idealny odcień dla mnie na zimę i wiosnę - jaśniutki, lekko żółtawy odcień Vanilla.
Używałam przed latem, zanim trochę się opaliłam (kuracja Izotekiem zmusiła mnie do uważania na słoneczko) oraz w połowie jesieni (aż do dzisiaj) gdy już zbladłam. Nie używam podkładu codziennie, jedynie gdy mam ochotę na jakiś pełniejszy makijaż, albo na jakieś wyjście, czy wtedy gdy moja cera ma gorszy dzień.
Kosmetyk ma bardzo jedwabistą konsystencję, nie wchodzi w pory skóry, jest lekki i przyjemnie się go rozprowadza. Średnio kryje - odpowiedni dla niewymagających cer, z lekkimi zaczerwieniami. Nie wysusza i nie podkreśla skórek. Nie czuję dyskomfortu i ściągnięcia skóry po zmyciu. Nie ma działania matującego, na szczęście nie powoduje błyszczenia i nie zostawia świecącej warstwy. Z pudrem matującym nałożonym na strefę T sprawdza się znakomicie :) Nakładam, wklepując go opuszkami - nie zostawia wtedy smug ani żadnych widocznych pasów podkładu na twarzy. Faktycznie odporny na czystą wodę. Ciężko go zmyć płynem micelarnym, do tego celu używam tłustego mleczka albo oliwy z oliwek, które wmasowuję w skórę i dopiero usuwam wacikiem.
Mój odcień po nałożeniu na skórę sprawia, że mam twarz porcelanowej lalki, jednak po upływie kilku minut ładnie stapia się ze skórą i leciutko ciemnieje. Trzeba więc uważać, by nie kupić zbyt ciemnego odcienia.
W promocji nawet za 18 zł. Dodatkowo mamy wysoki filtr. Warto spróbować, szczególnie, gdy ktoś jest jaśniutki tak jak ja i ma problem z dobraniem pasującego odcienia.