Laneige, Water Sleeping Mask (Nawilżająco-rewitalizująca maseczka nocna)

Laneige, Water Sleeping Mask (Nawilżająco-rewitalizująca maseczka nocna)

Zobacz oferty

sephora.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 2.51/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nawilża i rewitalizuje skórę zapewniając efekt zdrowej i wyspanej skóry!

Przez swój tryb życia prawdopodobnie nie spałaś wystarczająco długo. Nawet jeśli ostatniej nocy nie spałaś dobrze, Twoja skóra nie musi być tego świadkiem. Spraw, aby wyglądała na wypoczętą i zdrową.

Skóra ma tendencję do stawania się szorstką i matową kiedy na co dzień jest narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Wybór odpowiednich produktów do pielęgnacji skóry pozwalających jej na nocną regenerację możne znacznie zmienić poprawić jej stan .

Oczyszczenie : technologia SLEEP-TOX oczyszcza podczas snu w optymalnych warunkach.

Technologia SLEEP-TOX pomaga odmłodzić i normalizować skórę często zmęczoną i podrażnioną przez stres w ciągu dnia. Pomaga w osiągnięciu dobrego wyglądu skóry następnego ranka.

Nawilżenie: MOISTURE WRAP pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia przez całą noc.

Gęsta bariera nawilżająca składająca się z czynników aktywnych, takich jak wodorowęglan jonowy, wyciąg z ekstraktu z wiesiołka oraz ekstrakty z naskórka Hunza, sprawia że skóra w pełni wchłania wszystkie składniki podczas 8 godzin snu.

Ukojenie: zawiera środki łagodzące, które koją skórę podczas snu pomagając w wypoczynku.
Ultra-łagodna, bezpieczna formuła może pozostać na skórze całą noc. Testowany pod kątem wrażliwości.

Aromatyczny zapach SLEEPSCENT pomaga Ci odpocząć podczas snu.

SLEEPSCENT to specjalnie opracowany zapach pozwalający skórze odpocząć przez co zwiększa się zdolność regeneracji.

Używa produktu od: próbka

Świetne źródło nawilżenia

Mam najbardziej skomplikowany typ skóry - suchą i skłonną do trądziku, więc zawsze starałem się znaleźć środek nawilżający, który będzie pasował do mojego rodzaju skóry i jej problemów… często kremy są zbyt gęste i łamią mnie, a innym razem żelowe środki nawilżające dają tylko nawilżam skórę przez kilka godzin, a potem moja skóra znów zaczyna być napięta i sucha.
Podczas wyszukiwania w Internecie. W Sephora natknąłam się na markę Laneige i recenzje przekonały mnie do wypróbowania maseczki do spania na wodzie Laneige i stała się jednym z moich ulubionych produktów do pielęgnacji skóry!
Jak widać, produkt znajduje się w gradientowym niebieskim słoiku z zakrętką. W szklanym słoiku jest 70 ml produktu, więc dostajesz tutaj dużo za swoje pieniądze. Słoik wydaje się ciężki i wytrzymały, a nawet nakrętka (która jest wykonana z tworzywa sztucznego) jest mocno dokręcona, więc nie musisz się martwić o wyciek produktu, jeśli podróżujesz z nim (chociaż nie jest przyjazny w podróży ... zbyt ciężki w moim opinia).
Tekstura i zapach
Jak powiedziałam wcześniej, ta maska ​​do spania ma żelową konsystencję. To trochę dziwne, ponieważ nie jest ani wodniste, ani rzadkie, jak sugerowałaby nazwa „maska ​​wodna” ????
Bardzo podoba mi się lekka konsystencja żelu - ma odpowiednią konsystencję, ani za gęstą, ani za lekką.
Pod względem zapachu ta maska ​​do spania ma bardzo uspokajający i łagodny zapach - prawie pachnie rumiankiem i naprawdę lubię ten kojący zapach, ponieważ pomógł mi też lepiej spać!
Uwielbiam ten produkt i sposób, w jaki oddziałuje na moją skórę następnego ranka. Używam go jako ostatniego etapu mojej rutyny pielęgnacji skóry i uwielbiam to, jak chłodzi to skórę i jak dobrze zatrzymuje całą wilgoć. Maseczka do spania nie jest lepka ani lepka i myślę, że będzie świetnym produktem dla każdego rodzaju skóry - nawet tłustej i skłonnej do trądziku.
Laneige Water Sleeping Mask jest skierowana do odbiorców szukających takich rzeczy, jak nawilżenie i nawilżenie w produktach do pielęgnacji skóry. To nie pomoże wyleczyć trądziku lub blizn potrądzikowych. Z pewnością jednak zapewni Twojej skórze nawilżenie i nada jej młodzieńczego blasku. Obudzisz się ze zdrową, jaśniej wyglądającą skórą ????

Lekka przyjemność

Po otrzymaniu małej pojemności w celach testu zakupiłam pełnowymiarowy produkt. Jest naprawdę świetny. Bardzo delikatna maska o żelowej konsystencji zamknięta w ładnym niebieskim pojemniczku. Nakładana na noc bardzo szybko się wchłania i bardzo przyjemnie pachnie dodatkowo daje uczucie chłodu na skórze.

Podczas snu super nawilża, moja zmęczona skóra następnego ranka wyglądała całkiem inaczej, była świeża i promienna. Ma właściwości kojące, które ładnie wyciszają naszą skórę.

Cudo

Mam cerę suchą, w lecie i zimą w okresie grzewczym robi się lekki dramat i czuję ściągnięcie praktycznie cały czas.
Maskę poleciła mi koleżanka i na początku podchodziłam do niej sceptycznie, kupiłam więc wersję mini i jakie było moje zaskoczenie.
Formuła maski jest bardzo lekka wręcz żelowa, bardzo szybko się wchłania, praktycznie do wyschnięcia co jest świetne bo nie brudzi poduszki gdy aplikuję ją na noc.
Gdy wstaję buzia jest wypoczęta, jędrna jakby dostała jakiś zastrzyk nawilżenia, uwielbiam ten efekt.
Używam jej regularnie zawsze na noc i muszę przyznać, że nie znalazłam lepszej jak dotąd.
Polecam wszystkim którzy mają problem z suchą skórą.

Ulubiony krem na noc!

Żelowa konsystencja, która przyjemnie chłodzi. Krem idealnie nawilża, ale nie przeciąża, nie zapycha skóry, świetnie się z=sprawdza nawet przy tłustej cerze. Ma ładny, delikatny zapach.

Do słoiczka dodana jest mała szpatułka do nakładania kremu, więc nie trzeba grzebać palcami w słoiku.

Super

Ta maska naprawdę świetnie nawilża. Po całej nocy i zmyciu produktu rano skóra jest ładnie napięta, miękka i nawilżona. Drobne zmarszczki są wygładzone. Cena mnie nie zachęcała, ale postanowiłam poprosić o nią na święta i nie żałuję. Gdyby porównać ją cenowo z używaniem maseczek w płachcie, to wychodzi nawet tanio. Moim zdaniem warta zakupu.

Używa produktu od: próbka

nocna pielęgnacja

Zakochałam się w tym produkcie. Choć na razie używałam tylko próbki to już wiem, że kiedyś kupie większe opakowanie. Choć cena jest wysoka to jednak warto. Maseczka świetnie się przez noc wchłania. Nie obciąża i nie zapych skóry. Ma lekką, żelowążelową konsystencje. Twarz rano jest wyraźnie miękką i lepiej nawilżona. Świetny produkt

wspaniała rzecz

Ta maseczka to coś wspaniałego. Moja skóra kocha ją miłością piękną. Jest zaspokojona, odżywiona, odświeżona, gładka, rozświetlona wręcz idealna! Posiada delikatny zapach. Używam małego opakowania 15ml, ale na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie. Małe opakowanie starczyło mi na naprawdę długo a to zasługa lekkiej żelowej konsystencji. Nakładam ją cienką warstwę i to wystarczy by skóra była taka jaka powinna być. Dodatkowym plusem to to, że trzymam ją w lodówce i przy nakładaniu jest przyjemne orzeźwienie. Kolejnym plusem jest to, że się nie lepi na buzi a rano twarz wygląda przepięknie, warta każdej złotówki! :)

Bardzo fajna :)

Kupiłam ten produkt w wersji miniaturowej, bo chciałam najpierw sprawdzić, czy się polubimy :) jednak już wiem, że polecę po pełnowymiarowe opakowanie. Maseczka spełnia obietnice producenta- solidnie nawilża i "odświeża" skórę twarzy. Co najważniejsze, mimo nawilżającego działania- nie zapycha, co jest bardzo ważne, zwłaszcza dla posiadaczek cery tłustej. Zapach jest bardzo delikatny, wręcz prawie nie wyczuwalny. Plusem jest również możliwość zakupienia mniejszej wersji. Bardzo polecam tą maseczkę, chociaż cena jest dosyć wysoka

Lekka i nawilżająca

Maska jest świetna, lekka konsystencja sprawia że maska szybko się wchłania i nie lepi się, jednocześnie zostawiając na skórze uczucie nawilżenia. Zapach jest łagodny, nie podrażnia. Cena jest troszkę wyższa niż standardowych masek do twarzy, jednak dzięki temu że jest wydajna nie odczujemy tego zakupu tak bardzo. Szklany słoiczek można potem wykorzystać do przechowywania innych rzeczy.

Godna pochwały

Jeszcze niedawno byłam wielką fanką masek w płacie, ale od kiedy zapoznałam się z maską Laneige nie jestem pewna czy w dalszym ciągu lubię je równie mocno. Dlaczego? Pewnie dlatego, że właśnie ta maseczka wodna całkowicie skradła moje serce. Podchodziłam do niej nieco sceptycznie, gdyż nie do końca dowierzałam wszystkim pozytywnym recenzjom na jej temat. Jak się okazało zupełnie niesłusznie, gdyż produkt jak dla mnie jest rewelacyjny. Przede wszystkim produkt bardzo dobrze się wchłania, ale co najważniejsze nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Od wielu lat cierpię na bezsenność i z tego powodu zazwyczaj nie sypiam zbyt długo. Zaraz po przebudzeniu moja skóra często wygląda na zmęczoną. Dzięki tej maseczce problem ten znacznie się zmniejszył. Po jej użyciu na drugi dzień moja skóra jest gładka i miękka, ale co najważniejsza wygląda na dobrze odżywioną i przez to jędrniejszą. Jest również dobrze nawilżona. Kiedy piszę o nawilżeniu nie mam na myśli tłustej warstwy na powierzchni skóry, która już po pierwszym myciu znika i pozostawia naszą skórę przesuszoną jak wcześniej. Mówię raczej o głębszym nawilżeniu. Mniej odczuwalnym zaraz po przebudzeniu, ale za to dobrze utrzymującym się przez cały dzień.

Cudo

Najlepsza maseczka. Lekka, o kremowo - żelowej konsystencji i delikatnym zapachu. Kupiona przez przypadek przy okazji innych zakupów i raczej zagości na mojej półce z kosmetykami na dłużej. Póki co korzystam z mini opakowania 15 ml, ale maska jest tak dobra, że skuszę się na pełen wymiar.
I zanim zacznę marudzić na temat ceny - mały słoiczek 15 ml starczy mi na 4 użycia, czyli ok. 6 zł za jedno- w porównaniu z maskami w płachcie wychodzi podobnie lub taniej.
Efekt- skóra jasna, wypoczęta, nawilżona i lekko napięta, ale bez efektu ściągnięcia . No ideał, najchętniej stosowałabym zamiast kremu na noc.

Idealny produkt do suchej cery.

Po pierwszym użyciu widać różnicę. Rano skóra jest gładka, nawilżona, napięta, bardziej wypoczęta. Przy regularnym stosowaniu (używam 2 razyvw tygodniu) widać poprawę i większe nawilzenie twarzy. Cena jest dość wysoka, ale warto zainwestować.