Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer (Kryjący podkład i korektor 2 w 1)

Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer to idealnie kryjący podkład i korektor w jednym. Nakładany na całą twarz jako podkład doskonale wyrównuje koloryt skóry, a stosowany punktowo jako korektor zapewnia pokrycie pojedynczych niedoskonałości.

Lekka, bezolejowa formuła Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer zawiera witaminę E i SPF15 chroniący skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Niewątpliwym atutem jest na pewno spora gama kolorystyczna podkładu i korektora w jednym Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 oraz jego przystępna cena.

Strasznie zapycha skórę

Jak dla mnie oprócz super krycia na którym mi tak bardzo zależało, praktycznego opakowania to kończą się plusy.
Produkt tak mi zapchał cerę, że to jest niemożliwe. Nigdy nie miałam tyle trądziku na twarzy co od czasu używania, przerażające wręcz. A używałam nawet jakieś biedronkowe podkłady i czegoś takiego jeszcze świat nie wiedział :D Revlon również nie zrobił mi tego z cery co Golden .
Kolory beznadziejne. Najpierw kupiłam 2 teraz 5 i oba ciągle za jasne pomimo, że nie jestem jakaś opalona.

Narazie idzie u mnie w odstawkę. Będę do niego wracać tylko z okazji jakichś wyjść na imprezkę.
Mega rozczarowanie :(

wtf?!

Czytam te wszystkie "achy i ochy" i zastanawiam się, czy aby na pewno chodzi o Total Cover GR.
Szukam podkładu do "zadań specjalnych" na większe wyjścia. Padło na Total Cover bo tak też kwalifikowały go influencerki. Dawno się tak bardzo nie zawiodłam :)
Krycie ok, ale na pewno nie obejdzie się bez korektora u osoby, która ma problem z cienką prześwitującą skórą pod oczami. W ogóle nie zakrył cieni w dodatku zważył się w tym miejscu, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło przy innych podkładach.
Wyświeca się już po godzinie pomimo mocnego przypudrowania ( cera mieszana, jednak bardziej w stronę normalnej niż tłustej ).
Oksyduje. Lekko, ale jednak.
Po około 2-3h wygląda na twarzy jak ultra lekki podkład/krem bb i zaczyna się ścierać. Po 4-5h zaczął totalnie znikać z policzków i nosa.
Zauważyłam też kilka wyprysków, a użyłam go dziś pierwszy raz. Byłam pewna, że moja cera nie ma tendencji do zapychania... a tu taka niespodzianka :/

Na podkład trafiłam dzięki Maxineczce, która polecała go w swoich recenzjach.
Podkład super kryje, nie zmienia swojego koloru, jego aplikacja jest prosta i nie sprawia najmniejszych trudności, świetnie łączy się z pudrami sypkimi, nie wysusza, nie zapych.

Dobry podkład z pełnym kryciem

Podkład doskonały dla osób, które potrzebują pełnego krycia.
Konsystencja jest dosyć gęsta, piankowa.
Trzeba z nim specyficznie pracować na twarzy.
Jest bardzo trwały, nie ściera się, nie robi plam.
Krycie jest pełne.

Nienajgorszy

Oceniam kolor 01 czyli Porcelain i 05 czyli cool sand. Pierwszy używałam zimą, a drugi latem i w sumie to oba były ok, chłodne ale bez różowych tonów. Naprawdę bardzo fajnie się go nakłada, dobrze kryje w tym nadaje się pod oczy ( a mam sińce ), kolory fajnie grają z moją cerą ( typ czysta zima ) i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że mam wrażenie, że trochę mnie uczula i zapycha pory. Nie jest to może jakiś dramatyczny efekt, ale jednak coś nie gra. Jeśli chodzi o trwałość to określiłabym ją jako średnią. Nie wysusza skóry ( mam raczej normalną skóre, ewentualnie mieszaną ) i szczerze mówiąc to wolałam go używać niż droższy Soft Matte Longwear Foundation od Fenty, który kupiłam w tym samym czasie.

Dobry podkład w dobrej cenie

Podkład total cover od goldenrose mam w dwóch odcieniach 01 porcelain i 02 ivory.
Podkład jest w wygodnym, przeźroczystym opakowaniu z pompką o pojemności 30 ml.
Cena 39,90 zł
Konsystencja gęsta, mocno kremowa. Kolory, które mam lekko wpadają w róż. Zapach delikatny pudrowo-kremowy.
___
U mnie sprawdza się dobrze, ma średnie do mocnego krycie, dobrze utrzymuje się cały dzień, a przy tym nie czuć ściągnięcia.
Dość gęsta formuła wymaga wcześniejszego wypełnienia porów jakąś bazą, bo niestety zdarza się, że pod koniec dnia mocno je podkreśla.
Nie zapycha, nie obciąża skóry.
Gęsta formuła pozwala na dużą wydajność podkładu.
Kolory mogłyby być bardziej neutralne, bo większość jest albo różowa albo żółta. Jedyny neutralny kolor jest dla mnie zdecydowanie za ciemny.
Opakowanie bardzo lubię, jest wygodne i widać ile podkładu zostało.
Świetny dla cery suchej, normalnej, mieszanej, nie wiem czy dla tłustej też.

Okropny

Plusy tego podkładu muszę wymyślać na siłę, bo w jego działaniu absolutnie ich nie ma. Jeden z gorszych podkładów z jakimi miałam styczność. Wygląda na twarzy okropnie, czy nakładany gąbką, czy pędzlem.

Mógł być hit - jest jednak ale...

Opakowanie typowe dla marki - choć jak większość podkładów i w tej cenie mógłby być w szklanym opakowaniu. Wybrałam kolor 06 - pięknie stapia się z moim odcieniem skóry, krycie można budować i krycie to największy atut tego kosmetyku, Zakryje wszystko nawet brązowe przebarwienia. Sprawdza się też jako korektor pod oczy. Trwałość jest genialna - wytrzyma imprezy, zimno, klimatyzację i przegrzaną skórę. Nie podkreśla niedoskonałości. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze. Lubi się z innymi produktami. Wykończenie matowe. Jest jednak małe ale... przy dłuższym stosowaniu (tygodniowym) produkt zaczął mnie uczulać :( u mnie zdarza się to sporadycznie. Na linii żuchwy i skroni pojawiają się krostki różnej wielkości. Gdyby nie to byłby moim hitem - bo wygląda genialnie. Stosuję na wielkie wyjścia i w razie konieczności.

Ulubieniec!

Mój ulubiony podkład. Mam cerę suchą i atopową. Jedyny, który nie podkreśla mi widocznie suchych skórek na twarzy. Krycie można budować od delikatnego po bardzo mocne. Wytrzymuje każdą imprezę!

Godny zwrócenia uwagi

Podkładów używam nieczęsto. Zawsze coś mi nie pasuje a to się ciastkuje, ten za ciężki ten brzydko leży na skórze kolor za beżowy za żółty. Kupiłam go latem ubiegłego roku kiedy moja opalenizna przyćmiła wszystkie podkłady jakie posiadałam. Wybór kolorów jest malutki ale mimo wszystko to jeden z niewielu gdzie znalazłam idealnie żółty odcień na lato. Nie zauważyłam żeby ciemniał, nosi się dobrze i co dla mnie najważniejsze wklepany gąbeczka wygląda naturalnie względem krycia jakie on posiada. Wyświeca się po długim upalnym bądź intensywnym dniu ale jest to naturalne glow. Da się mieszać z innymi podkładami nawet o innej konsystencji. Zimą rozjaśniam go beżowym podkładem Bell z biedronki który zawiódł mnie swoim kryciem i odcieniem i ta kombinacja sprawdza się bardzo dobrze. Nie używałabym do niego mocno matujacego pudru żeby nie przesuszyć twarzy.

Koszmarek

Podkładowi z Golden rose dawałam kilkanaście szans..za każdym razem zawodził. Próbowałam go oczywiście po peelingu, na różne bazy, bez baz, na przeróżne kremy za każdym razem ta sama sytuacja...tekturowa cera, nie zakryte drobne niedoskonałości, widonczne pory po 10! minutach od aplikacji. Jest to podkład którego...nie boje się powiedzieć nienawidze ???? Podobny efekt mialam po Makeup Atelier Paris, czy Catrice HD liquid. Finalnie go wyrzuciłam do śmieci

Całkiem niezły podkład

Podkład ma średnie krycie, jest matowy. Ładnie się utrzymuje. Po dłuższym czasie może się lekko wyświecić, jednak w moim przypadku wygląda to na naturalny glow. Jedynym minusem to gama kolorystyczna, która niestety jest zbyt ciemna (nawet najjaśniejszy odcień), jednak staram się zawsze go albo rozjaśnić białym mixerem z Nyxa, albo przeciągam go na szyję. Ogólnie jest dobrym podkładem w dobrej cenie.