Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer (Kryjący podkład i korektor 2 w 1)

Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer to idealnie kryjący podkład i korektor w jednym. Nakładany na całą twarz jako podkład doskonale wyrównuje koloryt skóry, a stosowany punktowo jako korektor zapewnia pokrycie pojedynczych niedoskonałości.

Lekka, bezolejowa formuła Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 Foundation & Concealer zawiera witaminę E i SPF15 chroniący skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Niewątpliwym atutem jest na pewno spora gama kolorystyczna podkładu i korektora w jednym Golden Rose, Total Cover, 2 in 1 oraz jego przystępna cena.

Wow

Poszukiwałam na szybko w drogerii jakiegoś podkładu w dobrym odcieniu, ponieważ mój aktualny podkład, którego używałam 2 lata zaczął mi okropnie oksydować na różowo. Kolor idealnie wtapia się w skórę, zostawia cerę wygładzoną, nie ciastkuję się ani nie wchodzi w zmarszczki, krycie średnie co mi jak najbardziej odpowiada, można również je budować. Nie waży się z innymi produktami na twarzy.

brylant w tej cenie

na prawdę to co daje ten podkład to jest czyste złoto, bo na prawde można go nakładać z radością. daje fajny świetlisty, promienny efekt plus super krycie - wszystko co najbardziej lubie w kosmetykach :) nie widzę żeby zmarszczki mimiczne czy pory były przez niego jakoś uwydatnione. poza tym podkład może poszczycić sie fantastyczną trwałością. 30 złotych to nie jest dużo za taki kosmetyka, serio.

Warto się zainteresować

Mam już drugie opakowanie tego produktu i przyznam, że daje radę. Używam koloru 11 i jest to chyba najciemniejszy odcień z kolekcji. Ma żółty pigment, świetnie komponuje się z opaloną skórą. Podkład pozwala uzyskać mocne krycie i matowe wykończenie. Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej. W moim przypadku mat lepiej się utrzymuje (oczywiście w połączeniu z pudrem) niż to było w sytuacji gdy używałam popularnego podkładu Revlon Colorstay. Minus daję za to, iż podkład wchodzi nieco w zmarszczki - szczególnie w okolicy ust.

Satynowe wykończenie

Podkład dobrze trzyma się twarzy o charakterze skóry mieszanej. Bez konieczności używania bazy doskonale sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach treningu czy na słońcu. Minusem może być fakt, że po dwóch opakowaniach skóra się przyzwyczaiła i trzeba było na chwilę produkt "odstawić".

Strasznie mnie zapchał

Jak wyżej.
Używałam go około miesiąca. Nie zmieniałam niczego w pielęgnacji, ani innych kosmetykach, więc to musiał być ten podkład. Krycie ma genialne, ale przez to zapychanie nie kupię kolejnego opakowania.

Dobry, ale mam zastrzeżenia

Kupiłam ten podkład zachęcona tym, jak pięknie wyglądał na twarzy u mojej koleżanki, która ma naprawdę duże problemy z cerą i niedoskonałości. Wszystko było niemalże całkowicie przykryte.
Ja po pierwszej aplikacji również byłam zadowolona, buzia była bez skazy, jak pupa niemowlaka. Niestety później było nieco gorzej, bo zauważyłam, że przesusza mi policzki - mam cerę mieszaną, więc ta część mojej twarzy jest i tak normalna/sucha, wobec czego niestety była przez ten podkład dodatkowo przesuszona. Co również zauważyłam, to więcej zatkanych porów na nosie - w tym miejscu akurat zawsze mocno się świecę i wytwarzam dużo sebum. Oczywiście jest to efekt wypracowany podczas dwóch tygodni codziennego stosowania podkładu.
Z plusów to na pewno fajne krycie, gęsta konsystencja, nie czuć go na twarzy, trzyma mat (przy zastosowaniu dobrego pudru (u mnie Paese ryżowy z ekstraktem z mrożonego wina).
Na ten moment z uwagi na te skutki uboczne podkład odstawiłam.
Opakowanie wydaje mi się trochę "tanie" - wolałabym szklaną buteleczkę, na dodatek pompka potrafi mi się zacinać.

Jedyny podkład który spełnia moje wymagania.

Podkład jest dla mnie genialny, szkoda że tak późno go odkryłam.
Bardzo pięknie zakrywa brzydkie wypryski, super matowi twarz oraz nie robi żadnych dziur podczas nakładania.
Jest naprawdę bardzo wydajny i podoba mi się jego opakowanie z pompką przez które nie brudzi się. Jedyną rzeczą która jest dla mnie minusem jest niestety cena i dostępność. Do ceny jednak podchodzę bardziej indywidualnie, także nie zmienię przez to opinii, ale z dostępnością jest ciężko, kupiłam go tylko na stoisku GR, jednak jest ich trochę za mało.

Ciężko stwierdzić.

Podkład ma bardzo gęstą konsystencję. Rzeczywiście ładnie kryje, ale nie podoba mi się efekt jaki pozostawia na skórze. To efekt topornej maski. Wygląda bardzo nienaturalnie. U mnie lubił podkreślać suche skórki. Po kilku godzinach ciastkuje się na twarzy. Produkty do konturowania na mokro nie chcą się na nim ładnie rozcierać.
Kolory też dziwne. 05 niby neutralny, ale dla mnie mógłby być cieplejszy.
Nie lubię go nosić, ponieważ mam wrażenie jakbym nosiła na twarzy 5cio kilogramową maskę.

nie za taką cenę

ogólnie podkład uważam za dość przyzwoity, faktycznie jego krycie jest imponujące, ale czemu ten podkład nie zastyga? Od podkładu, który jest tak TOTAL COVER wymagam również by był niezniszczalny, niestety nie w tym przypadku....
O ile lepszy byłby gdyby sam z siebie trzymał się twarzy ? To właśnie wpływa niekorzystnie na jego trwałość
poza tym, bazy które są w ofercie Golden nie pomagają mu utrzymać się na miejscu

Skąd ten zachwyt?

Nie rozumiem zachwytu nad tym podkładem... Kupiłam sobie kilka miniaturowych wersji, bo wiedziałam, że kolory są dziwne i ciemne. No takie są. Mieszam je ze sobą, bo jeden jasny, ale różowy, drugi ciemny i ciepły. Na opalonej skorze wygląda ok, co się dziwić, jak marka turecka i pod Turczynki kolory robione. Mniejsza o kolor, dla mnie właściwości tego podkładu są słabe. Po pierwsze nie zastyga. Jest kremowy i to bardzo, więc już na starcie skóry tłuste jak moja, mają trudniej niż skóry suche. Trzeba dobrze przypudrowac, a ja dużo pudru nie lubie, bo potem mam papkę. Kryje tak sobie jak na to, co się o nim słyszy. Są inne kryjące podkłady z lepszymi właściwosciami. Nie dla tluscioszkow.

OK produkt na duże wyjścia

Posiadam kolor 1 i 2. Ogólnie patrząc to uważam że jest to spoko produkt na większe wyjścia, bo jest kryjący, długotrwały, dobrze się wygląda na zdjęciach dzięki niemu, produkty nakładane na niego trzymają się super. Przy dłuższym, codziennym stosowaniu raczej można spodziewać się wysypu zaskórników, albo przesuszenia skóry. W lato go nie polecam, bo kolorystyka jest trochę do bani, a mieszając kolory czasem i tak lekko się ręka omsknie i kryjący efekt będzie zbyt widoczny.

Ładne krycie, mocny mat

Podkład ma dość ciężką konsystencję, jest gęsty, ale przez to bardzo wydajny - jedna pompka wystarczy na całą twarz. Bardzo ladnie kryje niedoskonalosci, wygladza cerę. Kolor nie ciemnieje, mat utrzymuje się do końca dnia bez poprawek. Najlepszą trwałość uzyskuje się w połączeniu z pudrem sypkim GR Long Wear Finishing.