Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Ultralekki, delikatny krem BB Bourjois, Healthy Mix, BB Cream, wzbogacony kompleksem witamin C, A, E, B5), zapewnia 24 godzinny komfort nawilżenia skóry. Wspaniale wyrównuje koloryt cery, niwelując przebarwienia, dodaje subtelnego blasku i usuwa wszelkie oznaki zmęczenia.

Do zalet kremu BB Bourjois, Healthy Mix, BB Cream zaliczyć należy krycie na poziomie podkładu, przy jednoczesnej lekkości kremu BB, gwarantującej idealne wtapianie się w skórę bez efektu maski i naturalny wygląd cery.

Formuła kremu BB BB Bourjois, Healthy Mix, BB Cream, zawierająca kompleks witamin znacząco wpływa na poziom nawilżenia skóry, co bezpośrednio wpływa na trwałość makijażu.

Bardzo dobry produkt!

Krem ma lekką konsystencje, przy tym bardzo fajnie kryje. Skóra wygląda na zdrową i nawilżoną. Po przypudrowaniu utrzymuje matt, ale nie na długo- pamiętajmy że jest to krem bb. Wyświeca się jednak w naturalny sposób, nie ma tragedii. Kolor nr1. - dla totalnych bladziochów (lekko różowe tony), 2- najbardziej neutralny, nie za jasny- nie za ciemny gdy bardziej się opalę mieszam z nr3.

Produkt polecam, szczególnie w okresie wiosna-lato.

Najlepszy krem BB o fatalnej dostępności

Zachwycona recenzjami i pozytywnymi opiniami postanowiłam skusić się na krem BB wiosną tego roku. Trzy odcienie...Hm. jasny za jasny, ciemny za ciemny. "Pozostaje średni" - pomyślałam. I tu pojawił się problem, bo chyba większość kobiet pomyślała tak samo. W sklepach stacjonarnych, internetowych- nigdzie nie mogłam dostać odcienia 02. Pozostało cierpliwe czekanie... Po upływie dwóch tygodni dostałam informację o dostępności produktu w jednej z internetowych drogerii. Cena zaskakująco okazyjna (ok.22 zł)- kupiłam od razu 3 sztuki, dla siebie i koleżanek (bardzo chwalą sobie działanie kremu).
Po otrzymaniu przesyłki doznałam kolejnego szoku. Opakowanie kremu wydawało się być takie maleńkie, a kremu nie było nawet na 3/4 opakowania. Od razu pomyślałam: "Dobrze, że upolowałam produkt w tak niskiej cenie, bo przy 55 zł byłby płacz". Niezwłocznie przystąpiłam do testów.

Krem pachnie bardzo owocowo, słodko, niczym guma balonowa. Konsystencja - płynna i rzadka - w moim przypadku jedyną słuszną metodą aplikacji okazała się gąbeczka. Odcień Medium 02 był słusznym wyborem, idealnie stapia się z kolorytem mojej skóry. Przy jednej warstwie cera nabiera blasku i zdrowego kolorytu - przebarwienia pozostają nadal widoczne. Dwie warstwy to ilość idealna. Dają efekt naturalnej i gładkiej skóry, przebarwienia ukryte w 100%. Efekt wizualny jak po zastosowaniu podkładu, jednak odczuwa się wyraźną lekkość, bez maski, bez odcięć na szyi, bez plam. Krem bardzo szybko się wchłania. Przy cerze mieszanej przypudrowania wymaga jedynie strefa T. Produkt ściera się stopniowo, pod kontrolą pudru sypkiego jest w stanie przetrwać około 12 godzin. Z racji braku filtrów UV wraz z nadejściem słonecznych dni zaczęłam stosować bezpośrednio pod produkt dodatkowy krem ochronny z filtrem UV30 (czsami nawet UV50). Nie zakłócił on działania kremu BB, nie skrócił jego trwałości. Konieczne było jedynie nieco częstsze pudrowanie strefy T (i tak rzadziej, niż przy podkładach stosowanych latem).

Problem pojawił się w pierwszym trymestrze ciąży. Mój organizm całkowicie odrzucił na kilka tygodni zapach kremu BB. Do tego stopnia, że po nałożeniu warstwy na twarz wymiotowałam jak kot. Stąd też może jedno opakowanie starczyło mi na 4 miesiące. Ciężkie dni minęły, powróciłam do swojego ulubionego kremu (obowiązkowo na warstwę kremu z filtrem) i z wielkim trudem zdobyłam kolejną tubkę. Przypuszczam, że tym razem starczy na zdecydowanie krócej. Jak na tę chwilę jest to mój hit, jednak przy tak niskiej wydajności, dostępności i konieczności stosowania dodatkowych filtrów przeciwsłonecznych jego regularna cena jest dość wysoka!

P.S Równolegle kupiłam dwa inne kremy, zawierające filtr UV50 (BB oraz CC). Obydwa były zbyt ciężkie, skóra świeciła się gorzej, niż przy zastosowaniu podkładu, zapach typowy dla produktów do opalania. O jakimkolwiek kryciu nie było mowy. Stąd moje oznaczenie produktu jako HIT pomimo kilku wad. Do tej pory nie znalazł równego sobie odpowiednika.

Chętnie podkradan go mamie.

Kupiłam go z myślą o mamie, która ma suchą cere, naczynkową. U niej sprawdza się perfekcyjnie, idealnie stapia się z cerą, bez efektu maski, maskuje naczynka i nawilża cere. Ja mam cere mieszaną, więc zawsze muszę go nieco przypudrować, u mnie też stapia się z cerą, ma lekkaą konsystencję a twarz wygląda naturalnie. Mogłby być nieco większy za tę cene, ale to jego jedyny minus.

Bardzo dobry krem BB

Tego kremu BB używam już od ponad roku ale jakoś długo zbierałam się z napisaniem recenzji. Ogólnie rzecz biorąc to krem jest naprawdę dobry, nie ma się do czego przyczepić, no może mogłoby być więcej kolorów. Jeśli chodzi o sam produkt to ja jako osoba blada używam odcień 01 - bardzo ciężko go złapać zarówno w drogeriach jak i w sklepach internetowych. Krem ma lekką konsystencję, jest przyjemny w aplikacji zarówno pędzlem, gąbką jak również palcami - ja najczęściej sięgam po gąbeczkę. Ładnie wyrównuje koloryt cery i dobrze wtapia się w skórę. Krycie jest średnie, ale czego oczekujemy od kremu BB. W moim przypadku 70% przebarwień jest przykryte, resztę krycia po prostu buduję korektorem. Jeśli chodzi o wykończenie to jest bardziej nawilżające niż matujące - ja zawsze przypudrowuję go czymś w celu utrwalenia, W ciągu dnia moja cera z reguły delikatnie się wyświeca w strefie T ale po zastosowaniu bibułek matujących i ponownym przypudrowaniu wszystko wraca do normy a krem pozostaje na twarzy tam gdzie powinien być. Czasem zdarzy się że delikatnie zbierze mi się przy kącikach nosa albo w zmarszczkach mimicznych ale jest to jakieś 1 na 20 aplikacji więc produkt mimo to wypada bardzo dobrze. Podczas noszenia nie czujemy go na twarzy , ma lekką formułę i to się chwali. Moja cera jest cerą mieszaną i często mam tak że podkłady już po 2 dniach noszenia zapychają moją cerę - przy tym produkcie nic takiego się nie dzieje, mogę go nosić do woli. Krem BB ładnie łączy się też z innymi produktami, czy to pudrami sypkimi, produktami do konturowania na mokro i na sucho czy korektorami, Nie zdarzyło mi się, aby w kontakcie z jakimś kosmetykiem zrobił mi ciastko na twarzy, warzył się czy brzydko wyglądał.

Podsumowując, produkt jest naprawdę warty zakupu, sprawdzi się zarówno cerom mieszanym jak i suchym czy normalnym. Jest lekki i wygląda naturalnie na skórze, szczególnie polecałabym go w sezonie wakacyjnym. Po prostu jest to dobry krem BB którego używanie to czysta przyjemność.

Mój ulubieniec.

BB Cream Healthy Mix Bourjois to mój ulubieniec który sprawia że latem moja cera jest super wygładzona ,rozświetlona i promienna. Jego bardzo lekka formuła nie zatyka porów nie tworzy efektu maski nie ciastkuje się. Bardzo dobrze nawilża nie wysusza skóry,świetnie kryje niedoskonałości.Jak na krem BB jest bardzo trwały. Opakowanie małe poręczne idealny do kosmetyczki .

Jak na BB calkiem niezle kryje

Jak w tytule. Od kremu BB nie spodziewalabym sie krycia a tu niespodzianka. Dalikatny mily zapach, leciutka kosystencja, nie walkuje sie, nadaje skorze zdrowy koloryt. Polecony przez kolezanke od razu stal sie moim hitem. Cena bardzo przystepna.

Jestem zadowolona

Podoba mi się cała forma tego kremu bb że jest jak podkład. Nie czuć go na twarzy. Wszystko kryje. Jest ok. Jedno mam ale mam jasna karnację i kupuje kolor 1 i wpada on w róż. Zurzylam już 3 opakowania ale dałam temu ostatni raz szansę. Lubię go na lato ale jak opalenizna schodzi to źle to wygląda

Nie dla cery mieszanej

Krem BB ma przyjemny zapach i konsystencję. Jest lekki, nie kryje wiec zbyt dobrze, na mojej mieszanej skórze po kilku godzinach swieci się, ciemnieje i nie wyglada dobrze..
Kolor najjaśniejszy wpada nieco w rozowe tony.
Plusy:
- konsystencja
- zapach
Minusy:
-gama kolorystyczna
-trwałość
-cena

Spełnione obietnice producenta

Nie byłam przekonana do tego produktu mimo wspaniałych opinii i zachwalania na kanałach youtube czołowych guru makijażowych :) jednak zakupiłam krem bb w internetowej drogerii ponieważ cena stacjonarnie poraża. Mam mieszaną cerę skłonną do niedoskonałości w strefie T i suchą na policzkach, stosuje podkład tylko od wielkiego dzwonu żeby potem przez tydzień nie użerać się z bąblami i tak dalej. Po kilku razach z kremem bourjois jestem zachwycona. Żadnych niespodzianek na twarzy, ładne ujednolicenie kolorytu i nawilżenie. Cera wygląda zdrowiej i jakby młodziej :) Jest jedno ale... niestety po kilku godzinach zaczynam się wyświecać może nie jak latarnia ale jednak troszkę to widać dlatego mam ze sobą lekki puderek żeby zniwelować ten efekt co jakiś czas, nie jest to dla mnie problemem. Samo nakładanie jest przyjemnością z uwagi na piękny zapach kremu i jedwabistą konsystencję. Opakowanie też na duży plus!

BB krem godny uwagi, uwielbiam.

Jeśli chodzi o krem BB od bourjoispolska, jest to najlepszy dobrze kryjący krem z jakim dotychczas miałam okazję próbować. Dobrze kryje, można krycie budować. Nie wchodzi w zmarszczki. Ładnie wyrównuje koloryt skóry. Idealne na cieplejsze dni. Nie zapycha. Ładne odcienie. Ładnie się rozprowadza, nie walkuje się. Zstapia się z bazami i pudrami sypkimi. Jeśli chodzi o trwałośc to różnie z nim jest, ale jeśli chodzi o kremy BB to nie są to zastygajace betony. Ogólnie polecam, naprawdę dobry krem BB.

I tak i nie...

Wobec tego kremu BB miałam ogromne nadzieje. Opinie wysokie, cena wysoka, więc same rozumiecie. ;) Krem ma przepiękne wykończenie - buzia jest świetlista, promienna, nawilżona i wygląda na wypoczętą. Niestety po przypudrowaniu go jakimkolwiek pudrem, wyświeca się po... 6 godzinach od nałożenia i to nie miłosiernie. Dodam, że nie mam tendencji do takiego wyświecania się i żaden podkład lub krem BB nie zrobił mi takiej "niespodzianki", jak ten. Buzia wygląda na bardzo zmęczoną, traci na świeżości po 6h ? ...no szkoda, bo zapowiadał się na prawdę pięknie. Opakowanie tubka - trochę budżetowe, za tą cenę można mieć już coś bardziej luksusowego. Może dam mu jeszcze szansę, mieszając go z innym podkładem, bo efekt nawilżenia bardzo mi się podoba no i kolor (mimo, że są tylko 3 dostępne odcienie) akurat mi spasował.

Fajny

Zaczęłam używać go wiosną, kiedy szukałam alternatywy dla cięższego, kryjącego podkładu - i postanowiłam dać szansę temu BB, bo kosmetyki od Bourjois zwykle się sprawdzają.

Jestem z niego zadowolona - mam kolor 01. Nie jest niestety dla bladziochów - u mnie na lato jest w sam raz.
Kryje delikatnie, ale w widoczny sposób - ładnie ujednolica cerę nie powodując efektu maski. Ja nakładam go gąbeczką-jajkiem i to daje u mnie idealny efekt.
Ma piękny, świeży zapach - jak to Healthy Mix ;) Opakowanie jest bardzo wygodne - wszystko spływa w dół i łatwo go zużyć do końca :)

Małym minusem jest to, że nawet przypudrowany potrafi wejść w zmarszczki, albo raczej odwrotnie - migruje z poza nie i uwydatnia. Jest to natomiast na tyle delikatne, że widzę to tylko ja, bo wiem, gdzie patrzeć :P

Pewnie będę do niego wracać :)