Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Ultralekki, delikatny krem BB Bourjois, Healthy Mix, BB Cream, wzbogacony kompleksem witamin C, A, E, B5), zapewnia 24 godzinny komfort nawilżenia skóry. Wspaniale wyrównuje koloryt cery, niwelując przebarwienia, dodaje subtelnego blasku i usuwa wszelkie oznaki zmęczenia.

Do zalet kremu BB Bourjois, Healthy Mix, BB Cream zaliczyć należy krycie na poziomie podkładu, przy jednoczesnej lekkości kremu BB, gwarantującej idealne wtapianie się w skórę bez efektu maski i naturalny wygląd cery.

Formuła kremu BB BB Bourjois, Healthy Mix, BB Cream, zawierająca kompleks witamin znacząco wpływa na poziom nawilżenia skóry, co bezpośrednio wpływa na trwałość makijażu.

Rewelacja

Jeden z lepszych jaki używałam. Moja mieszana cera bardzo go lubi, dla utrwalenia wystarczy tylko dołożyć puder prasowany i makijaż codzienny gotowy. Nie powoduje błyszczenia, nie zapycha, długo sie utrzymuje i na długo starcza nawet przy codziennym użytkowaniu.

Krem BB

Lubię używać ten produkt najbardziej latem kiedy chcę mieć na twarzy coś lekkiego. Krem BB super się rozprowadza po skórze bez plam i zacieków. Najbardziej lubię nakładać go gąbeczką. Po przypudrowaniu utrzymuje się całkiem nieźle w ciągu dnia. Kolejny plus oto fakt, ze jak na krem BB jest zaskakująco kryjący:) Fajnie wyrównuje koloryt skóry. Opakowanie jest bardzo wygodne - lekka, plastikowa tubka, dzięki czemu fajnie się sprawdza w podróży czy do torebki.
Minusem jest bardzo mała gama kolorystyczna. 3 kolory z czego tylko nr 2 - medium jest dla mnie do użytku (zdarza się, ze czasem muszę nawet rozjaśniać). Kolor nr 1 wpada w różowe tony a kolor nr 3 jest zdecydowanie za ciemny. Trójeczkę używam do przyciemniania zbyt jasnych podkładów.

Efekt spełnia obietnice produceta

Krem BB to doskonałe rozwiązanie do szybkiego, codziennego makijażu, kiedy nie mamy wiele czasu, by staranniej popracować z jakimś podkładem, a także na lato, kiedy z uwagi na często wysokie temperatury (a także, czasami, długie przebywanie na zewnątrz) odkładam na bok wszystkie ciężkie podkłady. Tego typu produkt daje mi komfort wyrównanego kolorytu skóry i elegancji, przy jego pomocy można wykonać ładny, delikatny dzienny makijaż.

Do spróbowania kremu BB z marki Bourjois zachęciła mnie moja sympatia do tej marki oraz opinie dotyczące całej linii Healthy Mix, która zawiera również podkłady. Obietnice producenta - nawilżenie, a także sprawienie, że skóra będzie wyglądała na mniej zmęczoną - również sprawiły, że zaciekawiona sięgnęłam po ten produkt.

Krem znajduje się w niewielkiej, spłaszczonej tubce w kolorze czerwonym, który jest zresztą kolorem przewodnim całej serii Healthy Mix. Ten kolor kojarzy się z energią i zdrowiem, ale ta tubka, wykonana z miękkiego, nieco połyskującego plastiku, jest przede wszystkim elegancka. Całości dopełnia jeszcze srebrne logo marki na samym szczycie i minimalistyczne napisy (jest ich nieco więcej po drugiej stronie - tam znajdziemy między innymi skład produktu), a także - prawdziwa wisienka na torcie - duża, spłaszczona zakrętka tubki, również srebrna, która na czubku również posiada wyżłobioną nazwę marki. Opakowanie zawiera również niewielki pasek, stanowiący wizualizację koloru produktu znajdującego się w środku. W mojej opinii opakowanie to niczym nie odstaje od tych kosmetyków wysokopółkowych.

Formuła kremu jest średnio gęsta i moim zdaniem dobrze wyważona. Bardzo łatwo wydobywa się go z opakowania małym otworem w tubce, bez obawy, że może zachlapać dłonie czy ubranie albo że można wycisnąć go przypadkiem zbyt dużo. Aplikacja na twarz też jest prosta i - moim zdaniem - bardzo szybka. Chwilę po aplikacji produkt leciutko zasycha, jednak bardzo prosto można go poprawić czy dołożyć kolejną warstwę, bez tworzenia efektu maski.

Produkt aplikuję gąbką do makijażu, która sprawdza się przy cięższych podkładach, jednak z powodzeniem można rozprowadzać go palcami, nieco jednak dokładniej niż "zwykły" krem. Przy aplikacji nie tworzą się żadne smugi, plamy czy dziury.

W mojej ocenie krem spełnia obietnice wyszczególnione przez procenta na opakowaniu dotyczące wyglądu skóry po użyciu. Produkt daje skórze delikatne, naturalne glow (a przynajmniej nie matuje nadmiernie tego naturalnego dla mojej cery), które utrzymuje się pomimo lekkiego utrwalenia go pudrem matującym (moim ulubionym jest transparentny puder z Semilac, dający ładne, satynowe wykończenie). Cera wygląda na bardziej wypoczętą - nawet kiedy jestem zmęczona i to po prostu widać po mojej wrażliwej cerze - ładnie nawilżoną, jaśniejącą, ale wszystko w granicach naturalności.Może to też zasługa tego, że jak obiecuje producent, kosmetyk zawiera witaminy C, E, A oraz B5. Ujednolica również koloryt skóry. Nie ma jednak właściwości kryjących (czego zresztą nie wymaga się od kremu BB), dlatego przy bardziej widocznych Stefanach i innych nieprzyjaciołach lepiej użyć korektora, z którym zresztą krem powinien dobrze współpracować.

Do zalet kremu trzeba również zaliczyć jego zapach. Delikatny, kwiatowy, który można wyczuć nawet dość długo po aplikacji. Nie przeszkadza mi, wręcz przeciwnie; kojarzy mi się właśnie z latem, wakacjami, a także z przyjemnymi chwilami dzieciństwa spędzonymi nad morzem, kiedy używałam kremu z filtrem o bardzo podobnym zapachu.

Trudno nie wspomnieć również o wytrzymałości tego kosmetyku. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tego po kremie BB, ale wytrwał w bardzo dobrym stanie różne niedogodności i trudne warunki lepiej niż niejeden podkład - pot (zbierany bibułkami) spowodowany upałem, całodzienne mechaniczne wycieranie się, a nawet wiele godzin w maseczce noszonej w pociągu i nie tylko. Tę ostatnią niedogodność, związaną z czasami, w jakich obecnie przyszło nam żyć, wytrwał lepiej niż cięższe formuły - przy nakładaniu dość cieniutką warstwą na maseczce nie pozostała nawet odrobina tego kremu, co nie jest takie oczywiste przy nawet wytrzymałych podkładach.

Produkt jest bardzo wydajny, chociaż tubka zawiera jedynie 30 ml. W mojej ocenie starcza go na długo. Problemem może być cena, która dla niektórych może być nieco wygórowana w drogeriach, ale można go kupić o wiele taniej na promocjach i w drogeriach internetowych.

Jedyną wadą, jaką dostrzegam, jest kolor. Jasny 01 nie jest w ogóle "jasny" - to kolor karnacji średniej, przeciętnej, może lekko opalonej. Nie sprawdzi się dla osób bardzo bladych, do których się zaliczam. Dlatego przed każdą aplikacją ratuję kolor mixerem z Nyx, dzięki czemu kolor o wiele lepiej dostosuje się do mojej cery. Ktoś mógłby powiedzieć, że to wydłużenie czasu nakładania kosmetyku, jednak jestem w stanie to zrobić dla właściwości tego kremu, poza tym robię tak z większością podkładów, jestem więc do tego przyzwyczajona i nie jest to dla mnie problemem. Fajnie byłoby jednak, gdyby marka rozszerzyła nieco gamę kolorystyczną tych kremów (obecnie są dostępne trzy odcienie).

Krem BB z Bourjois z pewnością zostanie ze mną na całe lato i pewnie jeszcze dłużej. To bardzo dobry produkt, który nie tylko spełnił w moim przypadku wszystkie obietnice producenta, ale i ma wiele innych zalet, które wręcz zachęcają, by z niego korzystać.

Jestem na TAK!

Odkryłam go tej wiosny poszukując kremu BB na cieplejsze dni. Ma niesamowity zapach, jest wydajny i jak na krem BB jego trwałość jest zaskakująco dobra. Minus dla mnie to opakowanie, ale może ma to związek z tym, że od zawsze nie lubię podkładów czy kremow BB w tubkach.

Świetny wybór

Krem bb jest bardzo delikatny nie zapycha mojej cery a jest dość problematyczna. Idealnie zakrywa wszystkie zaczerwienienia. Nie podkreśla suchych skorek.

Bardzo dobry krem bb

Krem bb dobrze się rozprowadza, kolor jest śliczny, nie tworzy efektu maski, co prawda nie zakrywa wszystkich niedoskonałości ale na lato jest idealny. Nie spływa z twarzy, nie świeci się. Myślę, że warto spróbować. Jest dobrym zamiennikiem podkładu.

Super hit

Bourjois, Healthy Mix, BB Cream to idealna części do delikatnego makijażu. Perfekcyjnie wpasowuje się w cere. Delikatny i lekki . Łatwy w stosowaniu i wmiare tani.

Nowy ulubieniec!

Ten krem bb kupiłam z ciekawości i miłości do słynnego podkładu Bourjois Healthy mix, produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Nałożony gąbeczką daje lekkie krycie, wyrównuje koloryt i równomiernie się rozprowadza. Lekko przypudrowany pozostaje na twarzy cały dzień, sam w sobie jest bardzo wydajny.

Lepszy niż podklad

Jestem zachwycona
Utrzymuje się dłużej niż podklad.
Ładnie kryje( nie mam problemow cerą)
Ładna gama kolorystyczna, krem się nie utlenia ani nie roluje.
Delikatnie matuje w porównaniu z mega matujący mi podkladami

Dobry, ale jak zwykle ZA CIEMNY

Zaczęło się lato więc jakiś czas temu zaczęłam szukać znów jakiegoś dobrego kremu BB. Z tych drogeryjnych często polecany był Bourjois więc postanowiłam zaryzykować, chociaż kiedyś oglądałam go w drogerii i odcień wydawał mi się za ciemny. Niestety miałam rację :/

Lato, czy zima - delikatnie kryjący krem

Krem BB postanowiłam kupić że względu na zbliżające się lato. Liczyłam, że w tym kremie znajdę filtr przeciwsłoneczny, niestety go zabrakło.
Krem zawiera dużo witamin, ma właściwości nawilżające, co jest nam bardzo potrzebne o każdej porze roku, że względu na różne warunki atmosferyczne.
Krem jest lekki, przyjemny dla cery. Nie ma doskonałego krycia, niektóre niedoskonałości będą prześwitywać. Dobrze zachowuje się na słońcu, nie topi się. Wykończenie jest matowe.
Że względu na 3 dostępne kolory jest ciężko z dopasowaniem do koloru twarzy. Może odznaczać się kolorystycznie, dlatego trzeba go dobrze rozprowadzić.
Krem BB jest średnio wydajny, ma lekką, ale wodnistą konsystencję. Zapach ma dość przyjemny.
Cena w stosunku do jakości jest zdecydowanie zawyżona, chyba że uda się go zdobyć na promocji.

Świetny!

Super podkład dla skory suchej z drobnymi niedoskonałościami. Dla mnie jeden z najlepszych produktów tego typu. Większość podkładów wyglada na mojej skórze cieżko, a ten bardzo ładnie, naturalnie. Nie uwidacznia porów. Nie wysusza, wręcz nawilża. Krycie jak na krem spore, swietnie wyrównuje kolor skory i przebarwienia, ale z dużymi krostami sobie nie poradzi. Rozprowadza się łatwo i ręką i gąbką. Dostępny w 3 kolorach, ale na moje to zupełnie wystarcza, bo można sobie mieszać, do tego sa to bardzo ładne kolory. Nie ma wyraźnego zapachu - to na plus. Opakowanie lekkie i poręczne.