Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Bourjois, Healthy Mix, BB Cream (Krem BB)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.61/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Bourjois Healthy Mix BB Cream jest naturalnym sprzymierzeńcem kobiet. W swoim składzie posiada kompleks witamin A, C, E oraz B5, dzięki którym oznaki zmęczenia na twarzy się niwelują. Produkt ten zapewnia skórze promienną, zdrowo wyglądającą cerę. Ponadto maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt skóry. Ma lekką, delikatną konsystencję, dzięki czemu zapewnia komfort przez cały dzień. Pozwala skórze oddychać oraz idealnie się z nią łączy, zapewnia nawilżenie do 24 godzin.

Właściwości kremu BB Bourjois Healthy Mix:
- posiada kompleks witamin A, C, E i B5, które pomagają usunąć oznaki zmęczenia,
- nawilża skórę, zapewniając świeżą i naturalną cerę bez efektu maski,
- lekka i oddychająca formuła,
- nie zatyka porów,
- świeży, owocowy zapach,
- zapewnia nawilżenie przez 24 godziny,
- rozświetla cerę,
- poprawia koloryt skóry,
- przeznaczony do wszystkich typów skóry,
- produkt wodoodporny,
- chroni cerę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,
- pozostawia świetliste wykończenie.

kremy BB i CC

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Fajny bb

Bardzo fajny fluid, lekkie krycie. Stosuje codziennie. Wygodne opakowanie. Cena trochę zbyt wygórowana ale za taką aplikacje jestem w stanie tyle zapłacić. Ładnie pachnie.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Zaskoczenie

Kupiłam go nie dawno widziałam dużo pozytywnych komentarzy i poleceń do niego. Skusiłam się na niego bo lubię testować nowe podkłady a dorwałam go na promocji.
Powiem szczerze że sie zaskoczyłam jak go pierwszy raz zaaplikowałam oczywiście gąbeczka. Super mi się wtopił w skórę, fajnie rozświetlił skórę zrobiła się zdrowa i nawilżona. Naprawdę polecam.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Krem BB

Mam cerę normalną, lekko trądzikową. Kupiłam go z myślą, aby nie obciążyć swojej skóry. Uwielbiam opakowania w formie tuby, są wygodne i nie brudzą się zbyt szybko. Konsystencja nie jest za gęsta ani za rzadka. Bardzo dobrze się rozprowadza za pomocą gąbki jak i pędzla czy palcami. Na twarzy nie pokazuje suchych skórek. Testowałam juz wiele kremów BB i ten jest zdecydowanie moim ulubionym! Ma całkiem dobre krycie, jednak nie daje efektu "maski". Nie robi żadnych smug i nie wchodzi w zmarszczki. Zazwyczaj mam odcień kosmetyków 02, także ten również kupiłam w tym odcieniu, balam się, ze bedzie za ciemny jednak jest idealny! Nie można się tym sugerować. Produkt jest długotrwały, pomimo strefy T gdzie mam trochę niedoskonałości i mieszanej skóry.

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Ten krem bb skradł moje serce. Uwielbiam produkty, które pięknie rozświetlają i wygładzają cerę, a ten produkt taki jest. Zdecydowanie do niego wrócę.

• Opakowanie: 5

Gdyby były jaśniejsze kolory...

Krem BB w konsystencji i wykończeniu bardzo mnie zachwycił. Pierwszy raz używałam go kilka lat temu i chętnie do niego wracałam. Jednak przez to, że mam bardzo jasną karnację musiałam mieszać go z kultowym mixerem z NYXa.
Wykończenie bardzo naturalne. Idealne dla cer mieszanych. Nie za świetliste i nie zbyt matowe. Piękna naturalna satyna.
Zużyłam 2 opakowania. Nie wracam jednak do niego, bo obecnie dostępne są na rynku podkłady o podobnym wykończeniu z większą gamą kolorystyczną.
Na plus zasługuje wygodne opakowanie, które świetnie sprawdzało się na wyjazdach.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Idealny dla dojrzałej cery

Healthy Mix BB Cream to idealny wybór dla dojrzałych kobiet. Nawilża i wygładza skórę, maskuje niedoskonałości bez efektu "maski". Dzięki trwałej formule, skóra pozostaje świeża i promienna przez cały dzień. To nie tylko kosmetyk, to pielęgnacja i makijaż w jednym. Gorąco polecam!

Cudo

Korzystam od dłuższego czasu i dotychczas nie narzekam.
Krem BB do twarzy, ale spisuje się lepiej od niejednego podkładu. Idealnie nadaje się do codziennego stosowania.
Serio, czuję, że moja skóra jest dobrze zabezpieczona przed wysychaniem i odżywiona. Dawniej miałam problem z efektem maski, dzisiaj nie ma po tym śladu.
Świetny. Lekki,dobrze nawilża,lekki głów, przypudrowany utrzymuje się ok.7 godzin.
Ładnie się ściera pod koniec dnia,nie robi plam lub dziur. Kolor idealny

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4

podklad bourjois

lekki, przyjemny na codzien. delikatne krycie, rozswietlenie, zdrowy wyglad skory
malo kolorow, rozowe odcienie ja mam bardziej zolta cere
kupilabym znowu jesli bedzie wiecej kolorow

Idealny

W mojej ocenie podkład bardzo lekki u mnie sprawdza się latem, oczywiście stosuję na zmianę z innymi podkładami BB , jednak do niego wracam. Ma fajne krycie nie zbyt mocne ale takie latem lubię ????

• Trwałość: 3
  • Opakowanie: 3

Może byc

Jeden z lepszych kremów BB , nie czuć go na skórze ale przy mojej naczynkowej skórze ma za słabe krycie i nie jest trwały. Fajnie nawilża skórę i nie waży się

• Trwałość: 3

Niezły, ale szukam dalej

Kremu BB Healthy Mix używałam ładne kilka lat. Teoretycznie jest to krem BB, ja bym jednak nazwała go podkładem o lekkim kryciu. Ma lekką, kremową konsystencję i dobrze rozprowadza się na twarzy. Używałam najjaśniejszego koloru i był odpowiedni dla mojej jasnej skóry. Trwałość oceniam na przeciętną. Od pewnego czasu mam jednak problem z wyświecaniem się twarzy w strefie T i dlatego szukam czegoś innego, o równie lekkim kryciu, co zapewni mi jednak estetyczny efekt na nosie i czole, ponieważ ten krem jest lekko tłusty i podkreśla oraz potęguje u mnie wyświecanie się.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Mój numer 1

To jest mój totalny hit. Używam już od 3 czy 4 opakowań. Zawsze w kolorze 01, tj Light. Świetnie dopasowuje się do cery i wygląda jakby nie było żadnego podkładu. Konsystencja zadowalająca, mogłaby być faktycznie trochę gęstsza, ale i tak super.

Opakowanie ok, produkt wydajny i wygodny w użyciu.