L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Krem do włosów `No Haircut`

L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Krem do włosów `No Haircut`

No Haircut Cream chroni włosy przed ich dwoma głównymi wrogami: łamaniem się i rozdwojonymi końcówkami. Jego regenerująca formuła, wzbogacona w kreatynę roślinną, witaminy i olejek rycynowy, scala rozdwojone końcówki, wzmacnia włosy na całej ich długości, dodaje blasku i ułatwia stylizację. Pozwala zachować dowolną długość włosów!

Bardzo ladny zapach

Z doswiadczenia wole olejki niz kremy do wlosow, ten kupilam pod wplywem impulsu w drogerii Boots za jakies 5-6e. Po nalozeniu na wilgotne wlosy czuje jak one pochlaniaja wrecz ten krem i potem caly dzien i jeszcze noc pieknie pachna ❤️ I to chyba tylko tyle z jego dzialania. Niestety kremy u mnie lekko je obciazaja i powoduja ze nie rozczesuja sie tak super jak po olejku i odzywce w spray'u...
Moze jeszcze sa ciut bardziej blyszczace i nawilzone ale nie wiem czy kupie ja ponownie...

fajna

Fajna odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów. Poręczne opakowanie, które można wziąc na wyjazd bez obawy,że rozleje się w walizce.
Moje włosy są wysuszone, rozjaśniane, więc lekka odzywka w sprayu nie wystarcza... ta odżywka w kremie sprawdza się jako uzupełnienie :)

Bardzo dobry!!!

Efekt wygładzenia i regeneracji gwarantowany. Maska jest wydajna i nie obciąża włosów. Ładnie pachnie i świetnie pielęgnuje. Z pewnością do niej wrócę

fajna odmiana od jedwabiu do wlosow

Krem do wlosow Dream Long bardzo polubilam choc najlepiej sie sprawdza z reszta produktow tej serii.

Buteleczka z kremem jest urocza i posiada praktyczny dozownik pelniacy funkcje(bezpiecznego) zamykania.
Zapach kosmetyku jak w pozostalych produktach tej serii jest oszalamiajaco obledny :D
Konsystencja dosc rzadka jak na krem a po rozprowadzeniu na wlosach zamienia sie w klejaca wode.. no nie jest to najprzyjemniejsze ale dzialanie produktu to wynagradza.
Wlosy po uzyciu sa wygladzone, doskonale sie rozczesuja a po przebudzeniu wlos nie jest splatany. Moja walka z koltunami wkoncu sie skonczyla! Poza tym wlosy sa nablyszczone a po dluzszym stosowaniu da sie zauwazyc mniej zlamanych wlosow.
Naprawde warto wyprubowac ten kosmetyk!

No nie wierzę

Tak zła odżywka, że specjalnie muszę wystawić recencję. Po pierwsze jest bardzo mało wydajna, trzeba jej stosunkowo dużo nałożyć, żeby włosy się nie plątały chociaż trochę. Niestety, na drugi dzień po jej nałożeniu mam okropne, suche strąki. Bardzo łatwo w ten sposób ocenić odżywkę, ponieważ rzeczywistą wartość odżywki widzę na drugi dzien po myciu. Tą uznaję za zdecydowanie jedną z najgorszych jakie kiedykolwiek miałam.

Bardzo przeciętny

Prawdę mówiąc zakupiłam go na promocji, nie wiedziałam że ma tyle pozytywnych opinii. Teraz zastanawiam się dlaczego. Mam długie włosy które są bardzo podatne na wszelkie uszkodzenia, końcówki są suche i łamliwe. Używałam już wiele kremów, serum, odżywek na końcówki, tak też własnie wpadłam na ten krem. I niestety efekty są bardzo marne. Nie widzę w ogóle obiecanego "scalania końcówek" jednak wiem, że raczej żaden kosmetyków takich cudów nie czyni. Końcówki po użyciu tego kremu nadal są suche, gdy próbuje go stosować na całą długość, mam wrażenie że oblepia włosy i nie są przyjemne w dotyku. Jedynym plusem jest ładny zapach i wygodne opakowanie. Nie wrócę już do tego produktu.

Fajny produkt

Skuszona tytułem ocalenia końcówek postanowiłam kupić ten krem, szczególnie że jestem na etapie zapuszczania włosów i końcówki są dla mnie szczególnie ważne. Nie oczekiwałam cudu scalenia końcówek gdyż nie jest to możliwe - na takie końcówki niestety tylko nożyczki. Ale miałam nadzieję ze zapobiegnie rozdwajaniu, co faktycznie uczynił. Włosy po nim są lśniące i fajnie się rozczesują. Widać wyraźnie odżywienie, szczególnie po systematycznym stosowaniu. Produkt można stosować na mokre i suche włosy, nie obciąża.

Bez fajerwerków

Znam lepsze produkty służące zabezpieczeniu końcówek. Ogólnie uwazam, że wszelkiego rodzaju olejki radzą sobie z tym najlepiej, choć mogą przetłuszczać, dlatego skusiłam się na coś lżejszego i dlatego kupiłam to serum.

Produkt zamknięty jest w buteleczce z wygodnym korkiem, który służy jako dozownik, dość ciekawe rozwiązanie.
Konsystencja dość rzadka, lekka, ale klejąca, dobrze się rozprowadza po włosach, nie spływa z nich.

Działanie :
Nie ma efektu wow, jakoś specjalnie nie widać regeneracji, ale końce są jakby scalone, ale to może być dzięki klejącej konsystencji i tu moje obawy, bo nie wiem czy przy dłuższym stosowaniu za bardzo nie będzie obciążał końców i je niszczył, bo mam wrażenie, że ma tylko powierzchowne działanie.

Podsumowanie :
Jak na końcówki to tylko olejki, wszelkiego rodzaju kremy typu jak ten, tylko działają powierzchownie na włosy.

Dla kręconych włosów

Bardzo dobry krem dla stylizacji kręconych włosów. Stosuje go po myciu bez spłukania i daje niesamowite efekty i bardzo ladne loki , włosy nie puszą się i mają po stosowaniu bardzo dobry wygląd. Polecam wszystkim kobietam z wlosami z tędencją do falowania.

Krem ma wygodne opakowanie oraz piękny zapach, który dość długo utrzymuje się na włosach. Jest gęsty i wydajny. Po użyciu włosy nie puszą się, są wygładzone i wyglądają na zdrowe. Zauważyłam też, że łatwiej się rozczesują. Nie sprawia, że nagle końcówki przestają się rozdwajać, ale i tak polecam.

Jest naprawdę dobry, ale...

Zacznę od kondycji moich włosów
są długie, raczej srednioporowate, brakuje im nawilżenia, jednak nie mam problemu z rozczesywaniem.
W mojej pielęgnacji nie może zabraknąć odżywki czy olejków bez spłukiwania, umycie wlosow samym szamponem jest najgorszym co mogę zrobić, włosy są wtedy bardzo suche i napuszone.

Produkt skusił mnie ceną, dobrymi opiniami, formułą bez spłukiwania.

Butelka oraz aplikator bez zarzutów. Konsystencja kremu/typowej odżywki, gęsta - co niestety wiąże się z jednym problemem - podczas nakładania produktu na mokre bądź wilgotne włosy, niezależnie czy dłońmi czy grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach tracę mnóstwo włosów! Gęsta konsystencja ciągnie, wręcz skleja, dosłownie działa jak klej, który przykleja do dloni włosy! Wcześniej nie miałam nigdy tego problemu.

Przejdę do efektu:
włosy są nawilżone, mniej napuszone, jakby nabierają gęstości. Końcówki wyglądają naprawdę ładnie. ednak brakuje mi efektu WOW, przez co produktu ponownie nie kupię, będę szukać dalej.

zalety:
+cena
+opakowanie
+nawilżenie
+większa objętość

wady:
-konsystencja
-sklejenie i utrata dużej ilości włosów podczas aplikacji

Kiepski

Krem obciąża moje włosy sprawia, że są tłuste i szybciej się przetłuszczają. Używałam go tydzień efekty znikome. Włosy stawaly się trudne do ułożenia. Źle działał na moje włosy. Aplikacja butelki nie zbyt wygodna. Jedyny plus to wydajność