L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Krem do włosów `No Haircut`

L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Krem do włosów `No Haircut`

No Haircut Cream chroni włosy przed ich dwoma głównymi wrogami: łamaniem się i rozdwojonymi końcówkami. Jego regenerująca formuła, wzbogacona w kreatynę roślinną, witaminy i olejek rycynowy, scala rozdwojone końcówki, wzmacnia włosy na całej ich długości, dodaje blasku i ułatwia stylizację. Pozwala zachować dowolną długość włosów!

Efekt WOW!

Przyznam szczerze, że gdy kupowałam ten produkt nie dawałam mu dużych szans. Myślałam, że będzie to kolejny kosmetyk do moich włosów, który nie będzie robił kompletnie nic. A jednak miłe zaskoczenie!

Bardzo ładna i wygodna buteleczka. produkt łatwo wyciska się z opakowania. Dodatkowo aby pokryć włosy wystarczy naprawdę mała ilość produktu, wydajność również na plus.

Działanie:
Tutaj zaczyna dziać się prawdziwa magia. Moje włosy są dosyć zniszczone przez regularne rozjaśnianie. Niestety po wysuszeniu mocno się puszą i ciężko uzyskać mi efekt gładkich włosów. Jedyne co sprawdza się do moich włosów to serum z garniera, które niestety zostało wycofane ze sprzedaży z tego co widziałam. Czytając opinie postanowiłam wypróbować więc ten produkt i nie zawiodłam się. Ja nakładam krem na mokre, lekko osuszone ręcznikiem włosy, tak sprawdza mi się najlepiej. Bałam się, że będzie obciążał mi włosy ale na szczęście tego nie robi. Od kiedy zaczęłam używać tego kremu nie pamiętam już co to puszące się włosy z widocznymi, zniszczonymi końcówkami. Krem działa cuda, moje włosy są wygładzone i wyglądają bardzo zdrowo (oczywiście wiem, że to efekt wizualny, ale wciąż w dotyku włosy są miękkie). Czuję nawet delikatne nawilżenie, moje przesuszone włosy dosłownie wchłaniają ten produkt.

Ochrona przed wysoką temperaturą:
U mnie codziennie w ruch idzie suszarka i muszę przyznać, że po nałożeniu kremu i wysuszeniu włosów widzę ogromną różnicę niż w przypadku kiedy kremu nie używałam. Tak jak mówiłam, po suszeniu włosy nie puszą się ani nie są tak przesuszone. Produkt chroni włosy również przed negatywnym wpływem prostownicy czy lokówki.

Podsumowanie:
Jak za tak wydajny i dobry produkt cena jest bardzo atrakcyjna. Polecam osobom, które tak jak ja zmagają się ze zniszczonymi, przesuszonymi czy puszącymi się włosami, ten krem to dosłownie zbawienie.

Świetna dla poplątanych włosów!

Zdecydowanie najlepsza odżywka bez spłukiwania dla włosów, które mają tendencję do plątania się w kołtuny., których nie da się rozczesać. Należy odczekać chwilę po nałożeniu i włosy dają się dużo łatwiej rozczesywać. Dla mocno plączących się włosów wskazana jest niestety do codziennego użytku.

Częstotliwość jej stosowania można zmniejszyć stosując maskę z oliwy z oliwek przed myciem - włosy po niej są mniej podatne na plątanie ;)

Mega kosmetyk

Jestem zachwycona tym kremem już od pierwszego użycia.
Opakowanie ładnie, w wesołej kolorystyce. Korzystanie z produktu jest łatwe i wygodne, bez najmniejszego problemu można wycisnąć na rękę odpowiednią ilość produktu.
Zapach produktów z tej serii jest bardzo przyjemny,lekki i nie przytłaczający.
Produkt ten ma białe zabarwienie i konsystencje lekkiego kremu, odżywki.
Uważam, że jest to najlepszy produkt z tej serii, najbardziej podoba mi się to, że absolutnie nie obciąża włosów! Nie skleja ich, włosy nie są po tym kremie tłuste, ani klapnięte.
Dla mnie to świetny kosmetyk. Nakładam go zawsze na umyte włosy, które z łatwością się rozczesują, są gładkie, wyglądają zdrowo. Krem ten zabezpiecza włosy przed szkodliwymi czynnikami i przed rozdwajaniem włosów.
Z pewnością zostanie u mnie na dłużej.

Świetna

Szczerze mówiąc cudów się nie spodziewałam- bo rozdwojonych końcówek po prostu złączyć się magicznie nie da. Za to znacznie łatwiej mi po tym kremie rozczesać swoje włosy. Ma przyjemną konsystencję, opakowanie łatwe w użyciu (chociaż minusem jest to, że trzeba palcem zgarniać nadmiar po zamknięciu wieczka) oraz ma przepiękny zapach (jak cała seria), który długo się utrzymuje na włosach. Skradł moje serce tym, że nadaje końcówkom zdrowszy wygląd, na pewno jeszcze nie raz kupię!

Rewelacyjny produkt

Krem bez spłukiwania który scala zniszczone końcówki i regeneruje włosy na całej ich długości. Krem ma bardzo intensywny zapach który utrzymuje sie dość długo na włosach co dla mnie jest plusem. Ma gęstą konsystencje ale jest wydajny,Wystarczy niewiele kosmetyku na włosy długie. Ujarzmia włosy dzięki czemu nie puszą sie i ułatwia ich stylizację. Polecam wszystkim kobietom z długimi włosami

Świetny krem

Kosmetyk zakupiłam na promocji w rossmanie. Zachęcił mnie swoją pojemnością i cena.
Nie żałuje zakupu:)
Krem świetnie odzywil włosy. Są po nim miękkie, sypkie i błyszczące

Mój nowy ulubieniec!

Jestem mega pozytywnie zaskoczona produktem! Kupiłam z czystej ciekawości, no i promocji oczywiście. Z początku sądziłam, że to będzie takie nieh, mylnie.
Nie wyobrażam sobie, aby po umyciu włosów, tuż przed rozczesanie nie nałożyć tej odżywki/kremu. Mam grube, gęste włosy, które lubią się falować, zwłaszcza po zdjęciu ręcznika. Kołtuny również nie są mi obce.
+ konsystencja - gęsty, ale dający się łatwo rozprowadzać
+ wydajny - potrzeba go naprawdę niewiele
+ super zapach, który utrzymuje się naprawdę długo
+ nałożyłam go również przed suszeniem - nie były aż tak bardzo spuszone, ani tym bardziej sztywne
+ cena uważam, że jest przyzwoita
+ włosy świetnie się rozczesują, problem kołtunów i ciągnięcia przez szczotkę zupełnie zniknął
+ opakowanie również ciekawe i praktyczne

Póki co nie dostrzegam żadnych minusów, co więcej szykuję się na podbój pozostałych produktów z tej serii!

Najlepszy ...

Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów i dodatkowo używasz suszarki czy prostownicy to idealna linia dla Ciebie! Muszę przyznać, że nie przepadałam za produktami do mycia włosów Elseve. Kiedyś pracowałam w drogerii więc jak pojawiła się jakaś nowość zawsze sięgałam po nią i testowałam ją. Ale nigdy specjalnie nie byłam zadowolona. Więc gdyby nie to, że dostałam cały komplet do testowania - sama nie sięgnełabym ponownie po produkt tej marki w sklepie. Ogromnym zaskoczeniem dla mnie okazał się krem No Haircut - pełniący rolę scalającego końcówki i termoochronną! Dla mnie kobiety suszącej włosy ciepłym nawiewem, sięgającej czasem po prostownice - strzał w 10 ! Na bank ponownie sięgne po ten produkt, bez względu na jego cenę! Dwie spore krople kremu na moje włosy nie powodowały szybszego przetłuszczania się czego się obawiałam a dodam, że stosowałam krem ( ze wzgledu na obiecaną funkcję termoochronną) na całej długości włosów.

Coś genialnego :) fachowcy z l'oreal to kozakk

Krem do włosów z serii elseve dream long od l'oreal jest poprostu genialny. Stworzony jest jak dla moich włosów czyli długich, które potrzebują dawki pielęgnacji.

Kremik zamknięty jest w niedużej plastikowej buteleczce z bardzo pomocnym dozownikiem, buteleczka ma fajne wiosenne pomarańczowe kolorki jak reszta produktów z tej serii. Kremik jest dopełnieniem genialnego zestawu sam działa cuda a razem jeszcze większe.

Kosmetyk ma piękny zapach. Włosy po użyciu pachną aż do następnego mycia.
Działa na czuprynke zjawiskowo. Nakładam zależy od chumoru czasami nawet od skóry głowy innym razem od połowy włosów po końce
Ma świetną konsystencję pomagająca w aplikacji, jest dość gęsta, nie spływa i nie kąpię. Włosy od razu po nałożeniu sraja się scalone na końcach, nie łamią się. Pomaga on w rozczesywani. Największym plusem jest to że przy dużej pielęgnacji i nawilżeniu nie obciąża i nie Przetluszcza włosów.

Lśniące aż po same końce :)

Produkt kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami wizażanek i nie zawiodłam się.
Kosmetyk ma formułę kremu - pachnie nieziemsko
nakładam go przed rozczesywaniem - dzięki temu mam ułatwione zadanie
różnica jest widoczna już po pierwszym zastosowaniu - produkt świetnie się wchłania i zdecydowanie ułatwia rozczesywanie.
Tutaj muszę zaznaczyć, że produkt nakładam tylko na dolne partie włosa - nie wyżej
po wysuszeniu włosy lśnią aż po same końce
końcówki wyglądają na zdrowe i nawilżone - na moich włosach efekt utrzymuje się do kolejnego mycia czyli ok. 2 dni
Uwaga! Jeśli jesteście posiadaczkami przetłuszczających się włosów informuję, że produkt ich nie obciąża - włosy są lekkie, puszyste!
Krem stosuję w połączeniu z maską i szamponem z tej samej serii
Tym sposobem chyba mam wreszcie szansę ocalić moje długie włosy przed zgubnym działaniem farb koloryzacyjnych :) Polecam produkt - kupię go na pewno

Działa od pierwszego użycia

Krem kupiłam wraz z odżywką niecały miesiąc temu. Byłam bardzo ciekawa jego działania. Moje włosy są długie i bardzo grube, poddaje je koloryzacji oraz często prostuję. Z racji tego końcówki niszczą się i wysuszają. Po pierwszym użyciu można było odczuć różnicę. Włosy na końcach były wygładzone i bardziej miękkie. Z każdym kolejnym użyciem kondycja włosa znacznie się poprawia. Krem jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość na całe włosy. Sprawdza się jako dodatkowa ochrona przy suszeniu czy prostowaniu. Bardzo fajna konsystencja i zapach. Cena też przystępna. Jestem zachwycona.

Boski!

Mój absolutny ulubieniec! Włoski po niem są sypkie, nie obciążone, pachnące, gładkie, lśniące, idealne :) Używam go jako uzupełnienie po spłukaniu odżywki, ale sądzę, że dałby radę również bez odżywki :) No i ten cudowny zapach długo utrzymujący się na włosach, boski..