Natura Siberica, For Real Men Only, Liftingujący krem do skóry wokół oczu `Spojrzenie orła`

Ekstremalne warunki klimatyczne panujące na Syberii sprawiły, że tamtejsze rośliny posiadają wyjątkowe prozdrowotne, dodające energii i przywracające piękno właściwości, niespotykane w żadnym innym miejscu na ziemi. Aby przetrwać, syberyjskie rośliny wytworzyły zdolność syntezy wysoko ochronnych składników, mających nadzwyczajne rewitalizujące właściwości.

Liftingujący krem do skóry wokół oczu „Spojrzenie orła" marki Natura Siberica daje wyraźny efekt odmładzający, skutecznie walczy z oznakami nieprzespanej nocy i ciężkiej pracy, dodając spojrzeniu młodości i atrakcyjnej śmiałości. Aktywna formuła kremu została opracowana uwzględniając właściwości męskiej cery.

Ekstrakt z kawioru zapewnia głęboki efekt odmładzający. Skutecznie pomaga redukować zmarszczki, likwiduje obrzęki i pobudza procesy regeneracyjne skóry. Organiczny ekstrakt z północnej maliny moroszki nawilża i tonizuje skórę. Czysta kofeina posiada silne działanie antyoksydacyjne, napełnia komórki skóry energią i usuwa oznaki stresu i zmęczenia. Kwas hialuronowy to prawdziwy eliksir młodości. Przeciwdziała degeneracji włókien kolagenowych i skutecznie wiąże wodę w skórze. Panthenol (prowitamina B5) wykazuje działanie łagodzące podrażnienia i nawilżające. Zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność, poprawia barierę lipidową naskórka.
Formuła produktu nie zawiera: parabenów (metyl, propyl, etc.), SLS, SLES, PEG, olejów mineralnych, barwników syntetycznych, EDTA, BHT-BHA.

normalna, tłusta/ mieszana, wrażliwa
kosmetyki do okolic oczu
łagodzące, ujędrniające, nawilżające
bez silikonów
z pompką

Kolejny kosmetyk "pożyczony" od chłopaka !

Na ten rewelacyjnie i profesjonalnie wyglądający produkt trafiłam w kosmetyczce mojego chłopaka. Zachwalał on go i przypisywał mu wręcz błogosławiące działanie na skórę wokół oczu. Tymi rozważaniami zachęcił mnie do "pożyczenia" tego kosmetyku. Jego spostrzeżenia były jak najbardziej słuszne ! Kosmetyk jest rewelacyjny. Genialnie nawilża, odżywia nawet suchą i skłonną do podrażnień skórę. Więcej moich przemyśleń poniżej :)

Absolutny ideał!

Wrzuciłam do koszyka podczas zakupów w celu przetestowania, bo trafiłam akurat na promocję. I był to strzał w 10! Używałam juz wielu produktów do oczu – i kemów i żeli, jednak póki co ten jest numerem jeden.
Od razu w sklepie urzekło mnie piękne holograficzne opakowanie. Fajnym rozwiązaniem jest to ze jest w wyciskanej tubie – dzięki temu użytkowanie jest higieniczne.
Sam krem jest delikatny i nie podrażnia, a jednocześnie świetnie nawilza. Większość tego typu produktów podrażnia mi oczy, tym bardziej że noszę soczewki a ten pod tym względem jest idealny. Bardzo szybko się wchłania, a nawilżenie utrzymuje się długo. Krem nie zostawia żadnej poświaty.
Jest dość ekonomiczny jeśli weźmiemy pod uwagę wielkość opakowania w stosunku do ceny i to, że kremu wystarczy naprawdę niewiele by dobrze rozprowadzić na skórze.
Pomimo, że dla mężczyzn, będę używać dalej.