Inglot, All Covered, Face Foundation (Podkład do twarzy)

Inglot, All Covered, Face Foundation (Podkład do twarzy)

Kategoria
Marka

Podkład do twarzy All Covered to propozycja dla tych, którzy w makijażu dążą do nieskazitelnej, gładkiej skóry bez niepożądanego efektu maski. Podkład zapewnia idealne krycie, maskuje widoczne niedoskonałości skóry i skutecznie wyrównuje jej koloryt – efekt to nieskazitelna cera.

Lekka i łatwa w aplikacji formuła sprawia, że już niewielka ilość produktu wystarczy, aby nadać skórze naturalny i świetlisty wygląd.

Starannie dobrane składniki pielęgnacyjne umożliwiają uzyskanie efektu naturalnie i promiennie wyglądającej skóry. Bioaktywne peptydy, ekstrakt z szafranu, zwany też „czerwonym złotem” oraz egzopolisacharyd pochodzenia morskiego poprawiają elastyczność skóry dzięki swoim właściwościom wygładzającym, liftingującym i nawilżającym. Ekstrakt z lilii oraz witamina E dodatkowo nawilżają i chronią skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

Zawarte w produkcie film formery gwarantują długotrwały efektT nawet podczas wzmożonej aktywności fizycznej oraz bez względu na panujące warunki zewnętrzne, jak choćby gorący i wilgotny klimat.

Wodoodporny produkt, niezastąpiony w duecie z Korektorami pod oczy z serii All Covered. Opakowanie typu airless o pojemności 35 ml umożliwia łatwe dozowanie produktu oraz chroni produkt przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi.

fluidy
normalna, sucha, mieszana
kryjące, nawilżające
Krycie
mocne
z pompką

Kiedyś bardzo lubiłam

Podkład znam już kilka lat, kiedyś był moim numerem jeden. Uwielbiałam go za opakowanie - posiada pompkę próżniową, więc wykorzystywany jest praktycznie w całości. Poza tym opakowanie bardzo porządnie wykonane. Sam podkład ma bardzo fajną konsystencję. Nie jest za gęsty, ani za rzadki. Zapach ma dość neutralny. Podkłady mają szeroką gamę kolorystyczna. Niestety po aplikacji trochę oksydują. Podkład należy pudrować, bo nie wtapia się spektakularnie w skórę. Trwałość również jest bardzo średnia. Generalnie fajny produkt, ale na rynku w tej cenie istnieje już o wiele więcej ciekawych propozycji.

niestety zbyt ciężki

Podklad Inglot All Covered kupiłam przeszło miesiąc temu, na święta. Skończył mi się ulubiony z Douglasa i coś mnie podkusiło by wypróbować coś nowego. Była też promka w Inglocie , więc weszłam i wyszlam z podkładem z polecenia ekspedientki. BŁĄD . Kupiłam podkład o odcieniu nr 10. Jestem bladziochem więc ten kolorek był oki. Mam cerę mieszaną i mówiłam pani że szukam czegoś matującego, kryjącego. Poleciła mi All Covered. Kurcze, ale lipa.. Kompletnie nie pasuje do mojej cery. Okazał się być tłustawy, widać go na twarzy już po nałożeniu. Po nałożeniu, które też sprawia problemy bo podkład ma dziwna gęstą konsystencje.
Kryje , to fakt no ale nawet puder nie daje rady bo efekt jest krótkotrwały. Szybko się ściera, podkreśla pory. No niestety kompletnie nietrafiony i jestem nim rozczarowana.

Trudny w obsłudze

Poszukiwania idealnego podkładu to u mnie temat rzeka. Podsumowując to, co mam w kosmetyczce - starczyłoby na dobre wakacje.
Markę Inglot bardzo lubię, chociaż uważam, że ma zarówno perełki, jak i totalne buble.
Mam cerę mieszaną, pojawiają się już zmarszczki. Od podkładu oczekuję dobrego krycia, utrzymywania się cały dzień i nie zapychania, makijaż robię codziennie.
Zacznę tym razem od minusów - potwierdzam poprzednie opinie - podkład nie zastyga. Nałożenie go pędzlem to jakiś koszmar. Ma konsystencję gęstej pasty, ciężko go równomiernie nałożyć, robią się smugi. Kiedyś musiałam go zmyć bo nie dało rady. Po rozprowadzeniu przyklepuję go dłońmi. Świeci się u mnie niemiłosiernie i schodzi po najmniejszym nawet muśnięciu. Najlepiej widać to niestety jak zdejmuję maseczkę. Jak go pudruję, brudzi mój pędzel do pudru, którym próbuję go gruntować.
Po przypudrowaniu wygląda dużo lepiej, nie jest już taki tłusty, tylko bardziej świetlisty. Ale dalej nie można dotykać twarzy. Zazwyczaj najpierw wyrównuję twarz, potem robię makijaż oka. Wystarczy, że próbuję zrobić kreskę i gdzieś naciągnę skórę palcem, od razu robią się plamy i schodzi.
Trochę lepiej zachowuje się nałożony gąbką ale traci wtedy na kryciu. Osobiście nie znoszę gąbek.
Na pewno nie można odmówić mu krycia. Twarz z daleka, jak nie widać smug, wygląda bardzo ładnie i zdrowo. Ładnie kryje moje worki pod oczami. Jest też w miarę lekki.
Przepiękny kolor LW 003. Jest to jasny, oliwkowy ciepły kolor. W końcu moja twarz wygląda w nim naturalnie i promiennie, a nie jak zmeczona życiem baba - mam tak po niektórych, wysokopółkowych, naturalnych, lekkich podkładach ;)
Żałuję, że nie lubię gąbek do nakładania i nie mam suchej cery. Myślę, że miałby u mnie wtedy duże szanse. Oczekuję jednak trwałości i panowania nad moją cerą. Potrzebuję dobrze wyglądac cały dzień w pracy. Nie mam czasu na poprawki. Mimo jego oczywistych wad, widzę w nim potencjał jako podkład na zimę dla suchych cer.

Ciężko ocenić

Podkład ma bardzo gęstą konsystencje, ciężko się z nim pracuje. Najgorsze jest to, że wogóle nie zastyga na skórze, wystarczy lekko przejechać palcem i podkład całkowicie ściera mi się ze skóry.
Nie wiem czy to tak ma być i trzeba go mocno wstrząsnąć, czy ja trafiłam na jakąś wadliwą partię, ale mój podkład się rozwarstwia w buteleczce - tworzy się woda i dopiero po bardzo długim i energicznym wstrząsaniu można powiedzieć, że jest wymieszany i gotowy do nakładania. Trzeba go naprawdę bardzo mocno przypudrować, aby trzymał się na twarzy. Gdy to już się uda to wygląda bardzo dobrze na skórze, długo się utrzymuje. Niestety trochę kolor oksyduje.
Moim zdaniem jest za ciężki dla mnie, jest mocno kryjący ale może komuś innemu taka ciężkość podkładu akurat pasuje. Ja czuję się jakbym miała warstwę maski na skórze. Raczej nie jest to dla mnie podkład... ewentualnie na jakieś imprezy, gdy robię mocny makeup.

trudny w obsłudze

Ma konsystencję pasty, naprawdę gęstej. Trudno mi było przez to równomiernie rozprowadzić na skórze. Na gąbkę za ciężki do rozprowadzenia, a pędzlem bardzo się smużył. Gdy jednak udało się uzyskać równomierny efekt, niestety delikatnie podkreślił mi pory.
Co do oksydowania to trudno mi się odnieść, bo w próbce miałam za jasny kolor (chyba nr 11) i nie zauważyłam, żeby ściemniał w jakiś sposób.
Ale krycie to ma naprawdę solidne.

Kupiony w: U konsultantki

Totalne mistrzostwo!

Podkład używam już naprawdę naprawdę długo, kończę właśnie buteleczkę. Zakochana jestem w nim może nie od pierwszego wejrzenia, ale gdy już to nastąpiło, nie odejdę od niego przez długi czas!

Od początku, gdy tylko się pojawił akurat pracowałam w salonie Inglota, więc stwierdziłam, że zrobię sobie próbki, żeby potrafić coś opowiedzieć o tym podkładzie, i cóż na początku coś nie grało, tu jakaś plama, tu jakieś zaznaczone pory. Odstawiłam próbki, stwierdziłam, że nie.
Aż do momentu, kiedy skończył się mój StudioFix z Maca, stwierdziłam, że wrócę do tych małych próbek Inglota. I stał się cud. Nie wiem jak, nie wiem dlaczego, ale podkład zaczął wyglądać niesamowicie.

Daje naprawdę porządne krycie, nigdy nie musiałam dawać dwóch warstw, a mam widoczne przebarwienia a policzkach. Oprócz tego nie przesusza skóry, nie podkreśla suchych skórek ani porów. Świetnie wygląda z innymi kosmetykami, nie tylko z tymi Inglota ;)
No i najważniejsze-wygląda rewelacyjnie przez cały dzień. Czy to całonocna impreza, 12 godzin w pracy czy ciężki dzień na uczelni, ten podkład jest nie do zdarcia. Wygląda świeżo, nawet niepoprawiany zbyt często, delikatny błysk, jaki widziałam na skórze po wielu godzinach był naprawdę na tyle delikatny, że był do zaakceptowania (a skórę mam przetłuszczającą się, nie radził sobie z nią nawet StudioFix).

Wydaje mi się, że kluczem przy tym podkładzie jest odpowiednie przygotowanie skóry i odczekanie aż kosmetyki nałożone wcześniej na twarz dobrze się wchłoną. No i szybka aplikacja, najlepiej gąbeczką.

Naprawdę, z całego serca-polecam :)

PS. Prawdą jest, że delikatnie ciemnieje, u mnie jednak nie tak bardzo, jak przedstawiła to pewna YouTuberka! :)

produkt trudny do oceny

Podkład naprawdę trudny do oceny. Ma wiele zalet i jedną wadę, przez którą nie zostanie moim KWC wśród podkładów.
Jest to jeden z niewielu podkładów na rynku, który ma pompkę próżniową- dzięki niej zużywamy produkt w niemal 100%.

Używam codziennie

Testowałam prawie wszystkie podkłady z Inglota i żaden nie łączył w sobie tyle cech: trwałość, naturalne wykończenie i lekkość. Odkąd go odkryłam, nie rozstaję się z nim.