Kanebo, Freshel Ex Moisture Skincare BB Cream SPF32 PA++ (Przeciwzmarszczkowy krem BB)

Intensywnie nawilżający, przeciwzmarszczkowy japoński krem BB. Azjatycki kosmetyk pełni role 5 produktów: podkładu, kremu, korektora, ochrony UV, bazy pod makijaż. Szczególnie polecany do cery zmęczonej, zszarzałej.

kremy BB i CC
w tubce
Filtry
SPF >30

Perełka!

Pierwszy raz koleżanki pytały jaki podkład używam, bo mam piękną cerę :) A to tylko BB krem... Super krycie, efekt gładkiej skóry, nie wchodzi w zmarszczki.
Konsystencja idealna, można placami ale lepszy efekt uzyskuję gąbeczką. Mam kolor Medium Beige (średni beż). Nawet latem, mimo że jest dość jasny, świetnie stapia się z kolorem skóry. Dobrze się wchłania się i nie ciemnieje.
Bardzo wydajny - mój obecny KWC!

Ideał

Ten krem to cudo. Kryje lepiej niż niejeden podkład, jest mega wydajny, idealnie wtapia się w skóre i dopasowuje sie kolorem.
Sprawdzi się u każdej grupy wiekowej

Fantastyczny!

Po prostu ideal i tyle! Jest wszystkim tymcym powinien byc podklad ,krem bb cc i wszystkie mineralne pudry.
Rewelacyjna konsystencja delikatnego masełka o delikatnym prawie niewyczuwalnym zapachu. Sunie po skórze łatwo nie zostawiajac żadnych smug. Można go nakładać wszystkim a i tak efekt będzie piękny . Moim zdaniem najlepiej wyglada wyklepany gąbeczka lub pędzlem stemplując go w skore. Wyglada po prostu idealniena skórze . Mam ciemniejszy kolor dający efekt skory muśnięte słońcem i mega wypoczętej i zdrowej . To jest coś typu no make up bo oczywiście ze jedyna skórze ale daje wygląd bardzo naturalny . Krycie ma naprawdę porządne bez efektu maski. Wchłania się i nie ciemnieje jest w ogóle nie wyczuwalny na skórze . Przypudrowany delikatnie pozostaje na niej do wieczora i wyglada tak samo pięknie jak rano.
Bardzo wydajny jednym słowem KWC
Mam chwilowo 5 ulubieńców : meow feline, bare minerals, by Terry Light expert , by Terry Densillis i ten oto cudak od Kanebo, ktory jest na szczycie tej listy
Kupiłam go na japanstore i jestem bardzo zadowolona
Polecam szczerze , cery 40+ pokochają go jeszcze bardziej !