Hagi Cosmetics, Naturalny multikrem do twarzy, rąk i ciała `Wakacje na Bali`

Hagi Cosmetics, Naturalny multikrem do twarzy, rąk i ciała `Wakacje na Bali`

Nasz multikrem to wakacyjna odpowiedź na kompleksową pielęgnację skóry oraz limity bagażowe! Krem zawiera bogatą mieszankę naturalnych składników. Specjalnie dobrane oleje, ekstrakty i substancje czynne są odpowiednie do pielęgnacji twarzy, rąk i ciała, szczególnie w okresie letnim. Zimnotłoczone oleje z truskawki i zielonej kawy posiadają naturalne filtry UV, d-panthenol łagodzi podrażnienia po opalaniu, oleje: ryżowy, jojoba i z pestek moreli zapewnią łagodną pielęgnację. Ekologiczna woda pomarańczowa i wyciąg z bambusa zadbają o odpowiednie nawilżenie. Krem szybko się wchłania zostawiając delikatny film na skórze. Urzekający zapach trawy cytrynowej, grapefruita, wanilii, szałwii i cedru przeniesie Cię wprost na wyspę Bali.

uniwersalne
z pompką
50 – 100ml
krem

Bardzo przyjemny

Po pierwsze: obłędny zapach! Bardzo wakacyjny, trochę kwiatowo-owocowy, a przy tym mocno rześki i naprawdę turbo intensywny. Dostałam próbkę do zakupów w drogerii internetowej i od razu po jej zużyciu (oczarowana właśnie tym zapachem) pognałam zamówić pełnowymiarowy produkt :)
Opakowanie bardzo wygodne - leciutkie, z wygodną pompką. Na minus to, że niestety nie widać na bieżąco zużycia, nie wiemy ile kremu zostało jeszcze w opakowaniu.
Skład bogaty, wypchany po brzegi samymi dobrociami, natomiast w ogóle nie wskazuje na to konsystencja. Krem jest lekki, nieco wodnisty, dość szybko się wchłania i nie obciąża skóry. Bardzo ładnie nawilża, mimo ze efekt jest delikatny - myślę że do bardzo suchych skór może być niewystarczający. Na mojej tłustej cerze sprawdzał się fajnie zarówno na dzień jak i na noc.
Zużyłam go z przyjemnością, chodź szczerze mówiąc nie zachwycił mnie jakoś specjalnie i nie wiem czy kiedyś do niego wrócę, szczególnie że zapach (mimo że bardzo mi odpowiada!) na dłuższą metę może być przytłaczający.

delikatne nawilżenie

Krem kupiłam w okazyjnej cenie w drogerii internetowej Kontigo, wcześniej nie miałam do czynienia z marką Hagi.
Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to krem typowo na lato, jest lekki, wodnisty i szybko się wchłania. Nada się też idealnie do skór tłustych.

Zalety:
-idealny na lato
-doskonale sprawdzi się pod makijaż
-ładny zapach, bardzo mocno czuć imbir
-szybko się wchłania
-nie zapycha
-wygodne opakowanie z pompką

Wady:
-dla mnie zbyt wodnisty
-dostępność