Avon, Encanto Irresistible, Body Lotion (Perfumowany balsam do ciała)

Avon, Encanto Irresistible, Body Lotion (Perfumowany balsam do ciała)

Jak pachnie przyjemność? Pielengnacja ciała prosto od... światowych perfumerów.Perfumowany balsam do ciała. Głęboko odżywia i intensywnie nawilża suchą skórę do 48 h. Główne nuty zapachowe: malina, świeża frezja, słodki heliotrop.

lotion
w butelce, z pompką
Struktura
lekkie

Przepiękny

Super nowość od marki avon. Zapach obłędny, kuszący, zmysłowy, słodki, długo utrzymujący się na skórze. Kobiecy zapach, który dodaje pewności siebie.
Opakowanie bardzo ładne, eleganckie. Produkt znajduje się w flakonie z pompką co ułatwia jego nabieranie i dostosowanie ilości, bardzo wygodne. Balsam ładnie nawilża skórę pozostawiając ją gładką, aksamitnie miękką w dotyku. Ponadto dość długo utrzymuje się na skórze.
Jedyne co można uznać za minus to cena. Moim zdaniem jest trochę za wysoka.

Wykorzystała: kilka próbek

Ach ten zapach...

To chyba będzie mój hit. Kocham takie słodkie zapachy nie tylko w perfumach. W pielęgnacji najważniejsze jest działanie ale zapach też jest dla mnie ważny.
Seria Encanto IRRESISTIBLE to kolekcja zmysłowa. Nuty zapachowe to malina, świeża frezja i słodki heliotrop. Oczywiście malinka mnie przekonała. Nie mam pełnowymiarowego produktu ale użyłam kilku próbek jestem zachwycona. Na pewno kupię ten balsam. Nie dość, że pięknie pachnie to jeszcze odżywia i super nawilża. Balsam szybciutko się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy. Skóra jest miękka i gładka.Widziałam, że opakowanie zawiera pompkę więc jest mega wygodne. Balsam jest wydajny. Same plusy.

Ulubiony

Przepiękny zapach. Skóra po tym balsamie jest miękka i gładka w dotyku. Bardzo szybko się wchłania i od razu czuć, że skóra jest nawilżona. Nie pozostawia tłustego filmu. Zapach utrzymuje się bardzo długo. W połączeniu z mgiełką rewelacja!
Serdecznie polecam

Relaksacyjna pielęgnacja

Produkt ten urzekł mnie swoim zapachem, który pachnie bardzo zmysłowo i kobieco. Kojarzy mi sie z latem, wakacjami. Buteleczka jest wielofunkcyjna. Bardzo lubię prudukty z pompeczka, są bardzo wygodne w użyciu. Oprócz zapachu produkt naprawde dobrze nawilża skórę, pozostawia ja gładką i miękką w dotyku. Ja używam go codziennie wieczorem ,rankiem wciąż czuć ten piękny zapach a wtedy dzien staje się jeszcze piękniejszy. Bardzo ciekawy produkt, warto chociaz raz go wypróbować ????