Toni&Guy, Damage Repair, Mask for Intense Reconstruction (Maska regenerująca do włosów zniszczonych)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Twoje zniszczone włosy wymagają intensywnej regeneracji? Maska do włosów zniszczonych Toni&Guy Damage Repair to sposób, by odzyskały dobrą kondycję. Maska uzupełnia linię produktów do pielęgnacji włosów, które wymagają rewitalizacji. Zaawansowana formuła o naprawczym działaniu intensywnie odżywia włosy, które stały się zniszczone m.in. z powodu szkodliwych czynników zewnętrznych oraz zabiegów stylizacyjnych z użyciem suszarki, prostownicy lub lokówki. Maska Toni&Guy Damage Repair pomaga regenerować uszkodzone włókna włosów oraz nadaje im jedwabistą miękkość i gładkość. Regularna pielęgnacja w połączeniu z innymi produktami z linii Toni&Guy Damage Repair zapewnia efekt zdrowo wyglądających włosów.

Maska do włosów zniszczonych.
Zaawansowana formuła naprawcza.
Intensywnie odżywia i poprawia kondycję włosów.
Nadaje włosom jedwabistą miękkość i gładkość.
Efekt zdrowo wyglądających włosów.

Jak używać?
Maskę Toni&Guy Damage Repair zaaplikuj po umyciu włosów szamponem z tej samej linii. Niewielką ilość produktu wmasuj w wilgotne włosy, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek. Pozostaw na 3-5 min, aby formuła mogła zadziałać, a następnie dokładnie spłucz wodą. Maskę Toni&Guy Damage Repair zaleca się stosować 1-2 w tygodniu.
Maskę należy stosować zgodnie z instrukcją. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przemyj je ciepłą wodą. Jeżeli wystąpi podrażnienie, przerwij stosowanie.

Ideał!

Ten produkt to moje absolutnie najlepsze odkrycie. Już po pierwszym użyciu włosy były w o wiele lepszej kondycji! Uratowała moje przesuszone i zniszczone od suszarki. Dodam tylko, że niedawno je rozjaśniałam i naprawdę nie były w zbyt dobrym stanie. Maska ma super konkretną konsystencję, świetny i bardzo przyjemny zapach. Cena odpowiada jakości w 100%, a włosy naprawdę wyglądają jak po profesjonalnym zabiegu u fryzjera.

Fajny produkt

Maska zdecydowanie poprawia kondycję słowo farbowanych i zniszczonych prostowaniem. Testowałam już różne produkty i żaden z nich tak nie wzmocnił moich włosów jak ta odżywka.

Produkt pięknie pachnie, ma odpowiednią zbitą konsystencję, dlatego jest bardzo wydajny. Włosy po użyciu maski są mile w dotyku, a ich kondycja zdecydowanie lepsza. Są odżywione i naprawione. Zauważyłam też mniej rozdwajajacych się końcówek.

Produkt jest świetny jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Dostępny w wielu miejscach.
Polecam.

Jedna z najlepszych!

Maseczka Toni and Guy do wlosow zniszczonych jest warta swojej ceny, chodz szczesliwie udalo mi sie ja kupic za polowie ceny w Rossmanie:)
Maseczka ma bardzo gesta konsystencja co jest ogromnym plusem, bo wystarczy niewielka ilosc naniesc na wlosy. Formula jest bogata I tlustawa.
Moim zdaniem to jedna z najlepszych maseczek drogeryjnych, a probowalam juz wielu.
Najlepiej radzi sobie z moim zniszczonymi wlosami, ktore sa po sciaganiu koloru. Trzymam ja zazwyczaj pol godziny na wlosach, przykrywka foliowym czepkiem I nakladam recznik. Wtedy jest najlepszy efekt
To do jest dobry wariant dla wlosow juz bardziej zniszczonych.
Polecam te maseczke do wlosow zniszczonych.

Doslonała do moich włosów

Maska doskonale sprawidziła się do moich włosów. Idealnie odźywiła je dodając im pełnego blasku. Moje włosy stały się super nawilżone, miękkie w dotyku i przestały się pyszyć i wychodzić garściami

Jednym słowem jestem na tak!

Toni&Guy Rewelacyjna maska regenerująca do włosów zniszczonych

Zdecydowanie maska najbardziej sprawdziła się na moich włosach. Po umyciu pozostawiałam ją na około 1 godziny na włosach, potem zmywałam. Już po trzech użyciach zauważyłam, że moje włosy zdecydowanie lepiej wyglądają. Są bardziej miękkie i gładsze w dotyku, bardziej nawilżone. Bardzo dobrze się ją nakłada i rozprowadza na włosach. Jest też wydajna. Zdecydowanie to dobry produkt dla zniszczonych włosów. Polecam z cała odpowiedzialnością.

maska do włosów

bardzo dobry produkt
używam od około miesiąca
idealnie regeneruje włosy , później po umyciu ich i nałożeniu odżywki włosy już nie są takie kruche , wydają się być dużo świeższe

Gęsta niczym maslo

Znakomite uzupełnienie kuracji szamponem i odżywka z tej samej serii. Dla wzmocnienia efektu, gęsta maskę nałożona na włosy przykrywalam folia, a następnie ręcznikiem i z takim turbanem na glowie spedzalam wieczór, zdecydowanie wydłużając czas działania maski. Stosowałam ja minimum raz w tygodniu. Włosy chlonely, wręcz piły składniki w niej zawarte, po zmyciu natomiast odwdzieczaly się widocznie zregenerowana gladsza powierzchnia.

Efekt jak z salonu fryzjerskiego

Maska naprawdę robi wrażenie. Włosy są jedwabiste, lśniące, miękkie.
Maska stosuje raz na tydzień i zawsze jest spektakularny efekt. Polecam ją wszystkim którzy maja zniszczone włosy.

Miękkie w dotyku włosy

Z całej serii maska podeszła mi najbardziej. Piekny zapach, gęsta ale wydajna konstystencja. dobrze rozprowadza się na włosach otulając każde pasmo. Po użyciu włosy są wyraźnie miększe i gładsze w dotyku. Mam włosy mocno zniszczone rozjaśnianiem, na drugi dzień efekt słabnie. Włosy tracą na nawilżeniu, ale nadal nie jest najgorzej.

Wygładza, zmiękcza włosy, efekt doraźny rewelacyjny ale...

No właśnie ale... Skład. Moje włosy po użyciu maski są miękkie, gładkie, dłużej są świeże ale niestety od kiedy zwracam uwagę na skład taki produkt mnie nie zachwyci. Nie mniej jednak polecam osobom, którzy oczekują wyżej opisanego efektu bo rzeczywiście nie odstaje od drogich, markowych produktów salonowych.

Używa produktu od: próbka

Ta maska jest ok

Produkt przyszedł do mnie w pełnowymiarowym opakowaniu (200ml). Maska jest przeznaczona do włosów zniszczonych. Na opakowaniu jest napisane, że jest to zaawansowana formuła naprawcza, która intensywnie odżywia i poprawia kondycję włosów. Nadaje włosom jedwabistą miękkość i gładkość oraz daje efekt zdrowo wyglądających włosów. Lubie maski do włosów, ten produkt nie robi jakiegoś nie wiadomo jakiego spektakularnego efektu, natomiast uważam, że jest ok. Wygładza włosy i sprawia, że wyglądają na odżywione i zdrowsze. Bardzo wydajna. Ma ładny zapach.

Używa produktu od: próbka

Świetna jakość i efekt

Zestaw Toni&Guy Damage Repair szampon, odżywka i maska był miłym prezentem od Wizaż w ramach testowania produktów.

Z maski podobnie jak z szamponu jestem bardzo zadowolona. Ma miłą konsystencję, biały kolor, cudownie pachnie i dobrze rozprowadza się na włosach. Włosy już po kilku zastosowaniach są bardziej odżywione, nawilżone, widać znaczną różnicę w ich kondycji, widocznie mniej są spuszone i łatwo się rozczesują . Na pewno zagości u mnie na stałe.