Janda, Sceniczny make-up, Podkład dobrze kryjący

Janda, Sceniczny make-up, Podkład dobrze kryjący

Sceniczny Make-up, dobrze kryjący.

Oparty na japońskiej, ekskluzywnej bazie z dodatkiem naturalnego korektora optycznego, aby zapewnić długotrwały efekt gładkiej, nieskazitelnej cery oraz naturalny, wyrównany koloryt. Idealny na co dzień i na wielkie wyjście! Doskonały do selfie, sesji, przed kamerą.
Produkt testowany dermatologicznie.

Zwyklak

Kupiłam na promocji-55 i cieszę się z tego faktu bardzo. W tej cenie podkład spisuje się nieźle...
Krycie średnie, trwałość srednia...wszystko ma średnie. Na moje dziwnej twarzy współpracował dziwnie... odznaczał się na twarzy, podkreślał niedoskonałości i ogólnie...jest to dziwny podkład, który wybiera sobie ofiarę... podzieliłam się nim z moją mamą i u niej wygląda świetnie. Wpasowal się idealnie, wyrównał koloryt, przykryl zaczerwienienie i dał zdrowe wykończenie
Podkreslic należy więc znowu, że podkład na każdej cerze pracuje inaczej... to co spodoba się jednemu, drugiemu może zepsuć dzień

Fajny podkład na lato

Moje pierwsze wrażenia: podkład sceniczny charakteryzuje się wyjątkowym, lekkim zapachem kwiatowym, o idealnej konsystencji: dobrze się rozprowadza, nie spływa z gąbeczki do makijażu, nie zastyga zbyt szybko. Ponadto jest idealny do mojego koloru cery. Zimą mam dość bladą cerę, więc zapewne wtedy będzie dla mnie zbyt ciemny (mam najjaśniejszą wersję) aczkolwiek na lato sprawdza się doskonale: rzadko trafiam na tak dobrze dobrany kolor do mojej cery. Zdecydowanie nie jest to podkład, który tworzy na twarzy wrażenie "maski" - jest kryjący, ale na pewno nie kryje w 100%. Skóra po nałożeniu podkładu pozostaje gładka, nawilżona i jakby odświeżona, nie uwydatnia suchych skórek. Na pewno z chęcią będę wracała do tego podkładu latem :)

Janda - sceniczny dobrze kryjący

Kupiłam podkład jak tylko się pojawił w najbliższej drogerii Rossmann, wybrałam numerek 01 jasny beż, który wcale taki jasny nie jest.
Kilka pierwszych użyć - bajka! Cera wyglądała promiennie, wszystkie niedoskonałości były przykryte. Produkt po nałożeniu troche ciemnieje i bez przypudrowania (mam cerę suchą i zależy mi na tym aby podkład nie wymagał przejeżdżania po twarzy pudrem) wędruje po całej twarzy oraz szyi, nie zastyga, nie jest też długotrwały.
Mniej więcej po tygodniu używania efekt świetlistej cery zaczął zanikać, a sam produkt wydaje się być ciemniejszy niż był na samym początku.

Przecudowny !!!!

Po prostu takiego podkładu jeszcze świat nie widział! Na ten podkład natknęłam się przez przypadek oglądając filmy na YouTube. Wahałam się czy przetestować, ale tylko gdy go kupiłam i nałożyłam na twarz od razu się w nim zakochałam. Bardzo dobrze kryje i zostawia taką delikatną powłokę na twarzy bez efektu maski. Praktycznie nie rozstaje się z tym produktem od dłuższego czasu. Nie wyobrażam sobie makijażu bez tego podkładu.

Dobry Janda, Sceniczny make-up, Podkład dobrze kryjący

Gama kolorystyczna jest uboga, a podkład lekko oksyduje, Kolor, który wybrałam dla siebie to 01, tj. jasny beż. Jestem bardzo zadowolona z produktu, chociaż nie ma jakiegoś szczególnego krycia jak obiecuje producent. Wygląda bardzo naturalnie na twarzy jakby go niebyło. Ponadto bardzo długo się utrzymuje i nie wchodzi w zmarszczki.

Mieszane uczucia

Podkład Jandy wpadł w moje ręce przypadkiem na promocji -55%.
Nie żałuję że go kupiłam ale też nie skacze z tego powodu z radości.

Jest to podkład który ma zarówno dobre jak i złe strony. Raczej nie kupie go ponownie ale cieszę się że go przetestowalam.

Rozczarowanie

Kupiłam go na promocji w rossmanie bo normalnie to raczej bym się na niego nie skusiła. Niestety ale podkład zupełnie się nie sprawdził. Najjaśniejszy odcień okazał się dość ciemny, zaczął jeszcze oksydować po chwili od nałożenia. Krycie jest bardzo słabe po dodaniu większej ilości by przykrył lekkie zaczerwienienia zaczyna wchodzić w zmarszczki. Kompletny niewypał. Mam skórę suchą nie sprawdził się totalnie. Trzy godziny od nałożenia ściera się z nosa, praktycznie im dłużej go miałam tym gorzej wyglądał. Dałam mu szansę ale się zawiodłam.

Nie żałuję :)

Podkład nakładam palcami więc krycie ma całkiem dobre, a przy tym nie ma efektu maski.Lekka formuła, nie zapycha do tego pięknie rozświetla. Utrwalony pudrem dość długo się utrzymuje. Cena jak dla mnie adekwatna do produktu. Nie wysusza, nie ma efektu ściągnięcia i nie podkreśla skórek ani lekkich zmarszczek. Mój kolor to 01 jasny beż i choć mam bardzo żółtą skórę jest naprawdę znośny , nie mam bardzo czerwonej twarzy lub różowej typu świnka ;) jak w przypadku innych podkładów.Mam cerę mieszaną i niestety dość szybko się świecę ,ale raczej nie jest to wina produktu , wszak ;)nie jest to podkład matujący.

Średni

Bardzo słabo kryjący, bardzo szybko się ulatnia, jednakże po aplikacji jest lekki, jakby cera była nakremowana, nie zapycha porów i wchodzi / nie podkreśla zmarszczek. Cera wygląda świeżo i ładnie.
Szkoda tylko, że kryje bardzo słabo, bo byłby idealny.

Podkład świetny, mimo małego krycia!

Jestem bardzo zadowolona z produktu, chociaż nie ma jakiegoś szczególnego krycia jak obiecuje producent. Wygląda bardzo naturalnie na twarzy jakby go niebyło. Ponadto bardzo długo się utrzymuje i nie wchodzi w zmarszczki. Jak dla mnie mogłoby być więcej kolorów.

Dla mnie na +

Jestem zaskoczona, jak na podkład w tak niskiej cenie jest całkiem przyzwoity. Nie wysusza, nie podkreśla zmarszczek, skóra jest gładka. Dobrze się nakłada, ładnie wtapia się w skórę. Dobrze sprawdzi się do skóry dojrzałej, suchej ale również przy pierwszych zmarszczkach. Średnie krycie jest dla mnie na plus, lubię jak skóra wygląda naturalnie a nie jak maska, co z tego że zakryje wszystko skoro wygląda się sztucznie.

Ładny przez chwile

Kupiłam go oczywiście po obejrzeniu kilku youtuberek które go chwalił.Dobrze że wzięłam na promocji -55% i straciłam tylko 16zł.
Przyznaje że kolor wzięlam na oko bo akurat nie było testerów - 05 naturalny który jest dla mnie za ciemny i do tego oksyduje w stronę pomarańczowego.Muszę go rozjaśniać mixerem z Kobo.
Podkład ma ładne opakowanie z grubego szkła ,wygląda jak elegancki podkład z wyższej półki
Fajny aplikator -pompka który nie wypluwa za dużej porcji kosmetyku.
Konsystencja bez zarzutu, dobrze sie rozprowadza gąbeczka, nie smuży.
Nie daje mocnego matu na skórze tylko taki lekko wilgotny efekt.Skóra wygląda zdrowo i promiennie.
Krycie-no sorry ale to nie jest dobrze kryjący podkład raczej ma bardzo średnie krycie takie codzienne więc nazwa wprowadza w błąd
Podkład jest mocno perfumowany- lubie jak kosmetyk pachnie ale delikatnie a ten daje zdrowo po nosie.Podejrzewam że przez to jest napakowany mnóstwem zbędnych polepszaczy
Wygląda dobrze na skórze ale max.do 3 godzin potem schodzi nie równomiernie, ściera się i wszystkie niedoskonałości są podkreślone
Potrafi się też zbierać w zmarszczkach mimicznych