Janda, Sceniczny make-up, Podkład dobrze kryjący

Janda, Sceniczny make-up, Podkład dobrze kryjący

Sceniczny Make-up, dobrze kryjący.

Oparty na japońskiej, ekskluzywnej bazie z dodatkiem naturalnego korektora optycznego, aby zapewnić długotrwały efekt gładkiej, nieskazitelnej cery oraz naturalny, wyrównany koloryt. Idealny na co dzień i na wielkie wyjście! Doskonały do selfie, sesji, przed kamerą.
Produkt testowany dermatologicznie.

Idealny

Skusiłam się na ten podkład, gdy był w promocji w sieci jednej z drogerii. Ten podkład jest dla mnie idealny, tymbardziej, że moja cera nie toleruje niektórych składników zawartych w kosmetykach do makijażu. Po użyciu go nie swędziała, nie czułam go na sobie. Idealnie wyrównał koloryt cery, długo się utrzymywał. Na pewno wrócę do niego nieraz. Polecam!

Rozczarowałam się

Czytałam wiele świetnych opinii na jego temat więc się na niego skusiłam noo i mega rozczarowanie . Podkład podobno bardzo dobrze kryjący co u mnie średnio się sprawdziło , trwałość wręcz fatalna po krótkim czasie moje niedoskonałości już prześwitywały a pod oczami podkład mi się rolował. Naprawdę za taką cenę spodziewałam się o wiele czegoś lepszego .

Przyzwoity.

Kupiłam podkład po pozytywnych opiniach w świecie yt.
Na początku nie polubiłam się z nim. Ale po czasie dałam mu szanse. Posiadam kolor 01 i nie jest on bardzo jasny ale nieoksyduje i ładnie stapia się ze skóra.
Po nałożeniu jednej cienkiej warstwy na początku wyglądał ciężko i efekt nie zbyt mi się podobał. Kiedy zaś zaczął pracować ze skóra wyglądał tak cieniutko na skórze. Koloryt pięknie wyrównany ale nie daje on pełnego krycia wiec napis na opakowaniu niech Was nie zmyli. Powiedziałabym ze krycie jest do max średniego nie zakryje on napewno jakiś większych przebarwień czy trądziku. Najbardziej podoba mi się jak wyglada on na nosie jest jakby niewidoczny. Mam mocno przetłuszczająca się strefę T z baza matujący położona w tej strefie podkład się nie wyświeca. Na twarzy utrzymuje się w stanie nienaruszonym dobre 8h. Myśle ze podkład jest przyzwoity nie jest jakiś powalający ale szybko się z nim pracuje nie zatyka porów. Jedynie do czego mogę się doczepić to nie zbyt przyjemny zapach ale jest on charakterystyczny do podkładów tej firmy.

średni

zachęcona opiniami w internecie postanowiłam ostatnio go kupić na promocji.
moja cera potrzebuje krycia ze względu na niedoskonałości i przebarwienia.
podkład ma fajną wygodną buteleczke i łatwo sie z niej wydobywa podkład.
zapach ma również przyjemny.
niestety krycie jeśli jest to jak dla mnie lekkie,może byłby lepszy dla osoby której twarz jest w lepszym stanie. ..nałożyłam podkład i faktycznie troche daje uczucie nawilżenia i nawet dobrze sie nakłada.
na mojej twarzy niestety po ok 2 h zaczął się zmazywać i podkreślił strasznie suche skórki.
moim zdaniem jako podkład do cery normalnej bez niedoskonałości może się sprawdzić dobrze a dla innych niestety gorzej.

Podkład na co dzień

(kolor 01 Jasny beż)
Podkład kupiony na promocji w Rossmannie. Dobre opinie skusiły mnie do zakupu. Osobiście aż tak dobrego wrażenia na mnie nie zrobił...
Podkład nie jest dobrze kryjący, jak ma to określone w nazwie. Kryje średnio. Twarz jest po nim jednak fajnie rozświetlona.
Ciężko mi ocenić trwałość, gdy nie kryje tak jak powinien, ale po jakichś 10h moja twarz nie wygląda najgorzej, więc ogólnie nie jest jakoś bardzo źle.
Niestety, gdy noszę okulary po kilku godzinach widzę wyraźne odznaczające się ślady na nosie, z innymi podkładami używanymi regularnie nie mam takich problemów.
Cena regularna moim zdaniem nie jest adekwatna do jakości. Mnie nie skusi nawet promocja na ten produkt ponownie, ale z pewnością wypróbuję jeszcze inne podkłady z Jandy.

Codzienny podkład.

Ujednolica cerę, wyrównuje jej koloryt. Krycie nie jest mocne, bardziej na poziomie kremu bb. Podkład nie zakamufluje nam drobnych zmian czy krostek natomiast ja go uwielbiam. Pięknie wygląda na mojej buzi, byłam zaskoczona po pierwszym użyciu, teraz używam go już rok i nadal nie mogę wyjść z podziwu jak ładnie rozświetla cerę. Idealny fluid na codzień. Gama kolorystyczna nie jest szeroka, polecam dla osób z cerą o żółtym/neutralnym zabarwieniu, z różowymi tonami niczego niestety nie znajdziemy... Buteleczka jest elegancka, porządna i klasyczna. Podoba mi się złoty detal. Cenowo także super, portfel nie zapłacze po zakupie jandy. :)

Jest ok :)

Dobry podkład, przypomina mi nieco krem bb. Ładnie się stapia z cerą, nie jest drogi, nie zapycha, daje świetliste wykończenie. Kryjący on nie jest, nie zakrywa drobnych przebarwień czy pieprzyków, a gama kolorów jest bardzo mała. Mój 01 będzie idealny na lato. Zapomniałam, świetnie współpracuje z filtrami :)

Udany!

Zachwycona innym podkładem marki Jadna - nie zwlekałam za długo i zdecydowałam się na zakup drugiego podkładu tej firmy.
Tak samo jak w przypadku podkładu matującego - nie zawiodłam się również co do podkładu kryjącego.

Podkład nie ciemnieje, kolor pozostaje taki sam - mimo upływu czasu. Trwałość produktu jest naprawdę dobra - podkład nie zmienia swojej struktury, nie widać grudek ani efektu kruszenia się.
Kryjący podkład daje bardzo naturalny efekt - pozwala ukryć wszystkie problematyczne obszary, jednak nie daje przy tym złudzenia maski założonej na twarz. Porównując go do podkładu matującego - na pewno trzeba zauważyć, że w tym przypadku krycie jest większe (zgodnie z opisem zapewnionym przez producenta).
Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, ponieważ nie wysusza skóry. Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, wtapia się w skórę i ładnie zlewa się z naturalnym kolorem. Ma przyjemną konsystencję.

Myślę, że podkład zdecydowanie wart jest swojej ceny i na pewno warty jest chociaż wypróbowania.

Jeśli potrzebujecie kryjącego podkładu warto

Podkład jest dość ciężki, ale za to skutecznie zakrywa niedoskonałości. Z ładnym kryciem idzie również w parze duża wytrzymałość, o ile oczywiście nie dotykamy twarzy. Jest w stanie wytrzymać w nienaruszonym stanie praktycznie cały dzień.
Nie polecam na co dzień, z uwagi na to, że jest ciężki i tym samym stanowi ryzyko dla zapychania. Na szczególne okazje jest jednak idealny.

Nie najgorszy

Był w promocji w Rossmanie, więc postanowiłam spróbować. Kupiłam naturalny kolor, bo zazwyczaj taki wybieram. Jednak ciemnieje i jest zbyt ciemny. Toteż dałam jeszcze jedną szansę i wzięłam jasny beż i trafiłam. Spektakularnego krycia nie ma, ale nie jest źle. Nie wysusza, nie zbiera się w zmarszczkach i nie uwidacznia skórek. Trzyma zadowalająco długo, choć po 6-8 godzinach się ściera. Nie jest cięzki.Cera sucha, naczynkowa, z tendencja do rumienia. Nakład palcami.
Jak na cenę ok.23 zł jest całkiem całkiem. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy niż bourjois healthy mix.

Taki sobie

Gdy na opakowaniu przeczyłam,że to jest podkład "dobrze kryjący" od razu moje ręce po niego sięgały. Niestety od razu mina mi zrzedła gdy go użyłam. Owszem kolor bardzo ładny idealnie pasujący, ale niestety "dobrze kryjący " to on nie jest. Ja bym powiedziała, że średnio kryjący. Mam na twarzy małe przebarwienia niestety nie poradził sobie z nimi. A co do opakowania tzn buteleczki to jest bardzo ładna, zgrabna,szklana i co ważne ma pompkę.

Całkiem niezły

Podkład całkiem ładnie kryje niedoskonałości cery, aczkolwiek trochę szybko się ściera. Łatwo się rozprowadza po skórze. Praktycznie bezzapachowy. Raczej do stosowania zima i jesienią, ze względu na dość ciężką formule.