Thalgo, Silicium, Fond de Teint Antti-age [Anti-Ageing Foundation] (Podkład rozświetlająco-wygładzający)

Podkład Anti-Agening Rozświetlająco-wygładzający korektor Perfekcyjne połączenie koloru i skutecznego działania linii Anti-Agening Thalgo. Podkład posiada zmysłową teksturę, bogatą w ujędrniający morski krzem. Formuła preparatu została uzupełniona o zwiększające blask biomimetyczne pigmenty. Zapewniają one idealny koloryt skóry oraz efekt naturalnego wyglądu w każdym świetle. To pierwszy podkład-serum marki Thalgo, który zdolny jest do działania na 3 płaszczyznach młodej i pełnej blasku cery: wygładza jej powierzchnię, wyrównuje odcień oraz nadaje jej blasku. Cera staje się nieskazitelna, bez najmniejszych śladów niedoskonałości, a skóra bardziej gładka i jedwabiście miękka. Z dnia na dzień jest ona widocznie jędrniejsza i bardziej napięta.

Moje odkrycie!

Po podkład sięgnęłam pod namową kosmetyczki. Kupiłam z pewną niepewnością - do tej pory używałam podkładu ewidentnie przeznaczonych do cery tłustej/mieszanej, silnie kryjących. Jakże miło byłam zaskoczona, gdy już po pierwszej aplikacji, zobaczyłam, że moja cera jest świeża, matowa, bez śladu niedoskonałości - naturalnie wyglądająca, bez efektu maski! Podkład ma lekką konsystencje, łatwo się rozprowadza, nie robi zacieków, i co najważniejsze - utrzymuje się bez żadnych poprawek przez cały dzień. Przy tym wszystkim jest bardzo wydajny - wystarczy dosłownie odrobinka, aby wykonać cały makijaż. Jak dla mnie moje odkrycie ostatnich lat!