AA, Diamond Glow by Magda Pieczonka, Multi-use Creamy Highlighter (Rozświetlacz kremowy do twarzy i ciała)

Rozświetlacz do twarzy i ciała AA Diamond Glow zawiera odbijające światło, opalizujące mikropigmenty, które optycznie zmniejszają widoczność drobnych niedoskonałości. W efekcie skóra wygląda świeżo i jest aksamitnie gładka.

Produkt polecany przez Magdę Pieczonkę, Makijażystkę Wszech Czasów wizaż.pl 2018, Beauty Influencer Roku magazynu JOY oraz Beauty Advisor AA Wings of Color.
Można używać rozświetlacza jako: bazy pod makijaż, bazy pod cienie, rozświetlacza do twarzy, dekoltu, ramion, obojczyków, nóg...
Nie podrażnia i nie zapycha porów. Testowany alergicznie. Wegański.

Multi bling

Jak tylko zobaczyłam na IG zdjęcie tego rozświetlacza, ubrałam się i pobiegłam do Hebe, autentycznie. Urzekło mnie opakowanie, wiadomo, jest śliczne, ale skupiłam się bardziej na opisie tego kremu. Multi action, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, ale nie w tym przypadku. Używam już go jakiś czas głównie jako baza pod makijaż, ale spróbowałam wymieszać krem z podkładem ( Dior backstage) i strzał w 10, mam kryjący podkład, który mnie rozświetlił, no bosko, daje bardziej perłę na twarzy, ale do mojego typu urody, to bardzo pasuje.Nie zapycha mnie, zapach dla mnie nie wyczuwalny, świetny produkt, nie używałam do ciała, ponieważ teraz obecnie jest zima, więc nie ma co się rozświetlać pod golf. Fajny, naprawdę multi action.