Natura Siberica, Odżywka z hydrolatem do włosów suchych `Odżywienie i nawilżenie`

Hydrolaty są skoncentrowanym koktajlem wypełnionym witaminami i mikroelementami otrzymywanym z roślin w procesie destylacji. Odżywki do włosów bazujące na hydrolatach zapewniają im intensywną pielęgnację, intensywny kolor i piękny blask.

Naturalna, wegańska odżywka do włosów zniszczonych na bazie organicznego hydrolatu z sosny syberyjskiej i organicznego ekstraktu z różeńca górskiego. Rewitalizuje, nawilża i wzmacnia włosy, sprawiając, że stają się bardziej miękkie i łatwiejsze do układania. Sosna syberyjska jest wyjątkowo bogata w niezbędne aminokwasy, dzięki którym wzmacnia i chroni włosy przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych. Różeniec górski zawiera składniki takie jak rozawina, rozaryna i rozyna. Występują one w różeńcu pochodzenia syberyjskiego, gdzie ekstremalne warunki środowiskowe stymulują ich produkcję.

Spełnia oczekiwania

Odżywka spełnia oczekiwania, ale w zasadzie nie zrobiła na mnie wrażenia. Mam cienkie włosy, zarówno pod względem ich objętości jak i grubości pojedynczego włosa. Odżywka jest na tyle lekka aby nie obciążać włosów. Włosy są łatwe do rozczesania, miłe w dotyku, wygładzone. Zapach odżywki jest delikatny, przypomina mi trochę zapach gumy balonowej. Niestety nie utrzymuje się na włosach, a osobiście lubię kiedy włosy pozostają pachnące. Konsystencja dość rzadka, wydajność duża. Nie kupię ponownie bo lubię testować nowości a ten produkt nie zrobił na mnie ba tyle dużego wrażenia, żebym chciała do niego wracać :)