KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na noc

Tołpa Holistic, Pro Age Adaptogen, Wygładzający krem-maska przeciwzmarszczkowy na noc

3,5 na 511 opinii

Kupi ponownie: 36% osób
    Ariessa
    2 / 5
    14 listopada 2022 o 0:55
    Tak bardzo chciałam go polubić
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zdarza Wam się kupić kosmetyk z absolutnym przekonaniem, że będzie strzałem w dziesiątkę, bo wiele na to wskazuje, a tu chybienie jak kulą w płot? Właśnie to mi się przytrafiło z bohaterem dzisiejszego odcinka. Krem-maska Tołpa miał być remedium niemal na wszystko: przeciwzmarszczkowy, ujędrniający, napinający, wyrównujący koloryt i przebarwienia, odprężający, nawilżający i niwelujący oznaki zmęczenia. A wymieniłam tylko część obiecywanego działania! Koniec końców najfajniejsza w tym produkcie jest szata graficzna - elegancka i dająca wrażenie luksusu. Kosmetyk ma jasnobrzoskwiniowy kolor i umiarkowanie gęstą konsystencję, nie jest rzadki, ale nie jest też bardzo treściwy, rozprowadza się komfortowo. Zapach, o ironio, zupełnie mi się nie podoba, jest sztuczny i chemiczny. Z tą ironią chodzi o to, że na kartoniku znajdziemy rozpisaną piramidę zapachu, niczym w perfumach. Powinno pachnieć pięknie, tymczasem mnie odrzuca, nie czuję wyszczególnionych tam nut zapachowych. Mam cerę tłustą i być może to wpłynęło na odbiór produktu, który okazał się dla mnie po prostu za ciężki. Konsystencja na to nie wskazywała, ale krem nigdy się nie wchłaniał, nawet rano miałam świecącą twarz z wyczuwalną warstwą kosmetyku, czasem budziłam się z delikatnymi rumieńcami. Może któryś ze składników aktywnych powodował podrażnienie? Krem na pewno nawilżał i odżywiał, nie zapychał mimo subiektywnego uczucia ciężkości, jednak z jakimkolwiek działaniem przeciwstarzeniowym nie było mu po drodze, a zamiast wyrównania kolorytu doczekałam się wspomnianych rumieńców. Nie byłam w stanie używać wyrobu Tołpy codziennie i ostatecznie dokończyłam tubkę stosując krem-maskę wyłącznie w tej drugiej roli mniej więcej raz na tydzień. Cóż, lubię markę Tołpa i jest mi przykro, że tym razem się zawiodłam. Nie zauważyłam u siebie żadnych sensownych rezultatów, za to minusów aż nadto, aby na dobre pożegnać się z produktem. Może cerom suchym lub mieszanym sprawdzi się lepiej? Uprzedzam, że krem-maska ważny jest tylko przez 3 miesiące od otwarcia, więc wymaga systematyczności, aby się nie zmarnował.
    15 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 stycznia 2022 o 20:09
    Zapycha a nic wow nie robi
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    O tym produkcie wspominał ktoś na YT, więc zamówiłam. Niestety u mnie się ten krem nie sprawdził. Nawet nie zużyłam do końca. Przydatność to tylko 3 miesiące od otwarcia opakowania, więc bardzo mało. Produkt jest gęsty i dosyć bogaty, jak maska. Dosyć szybko się wchłania, jednak na skórze pozostawia lekki film. Uczucie nawilżenia jest w przyrządku. Mam cerę mieszaną, w stronę suchej z przetłuszczającą się strefą T i ten produkt nawilżał optymalnie. Nie było to jednak jakieś spektakularne działanie, jakiego się trochę spodziewałam po tym, że jest to krem-maska. Rano skóra nie wyglądała jakoś lepiej, jak po niektórych kosmetykach się zdarza, że jest takie wow. Nie zauważyłam napięcia skóry, chociaż mam 26 lat, więc też na skórę nie narzekam jak na razie. Ale uważam, że tym bardziej na młodej skórze powinien obiecany efekt napięcia być widoczny. Czy krem rozjaśnił u ujednolicił koloryt? Nie.Ale też nie używałam go jakieś super regularnie. Bardziej co kilka dni jako maskę na noc. Niestety zauważyłam, że użyciu tego kremu (po jednorazowym może minimalnie, ale jak użyłam dwie noce pod rząd to już było to widać) mam pełno podskórnych grudek na twarzy a także pozapychane pory na nosie. Jako, że moja cera bardzo lubi się zapychać, to niestety później parę dni zajmowało mi doprowadzenie skóry do porządku. Wiele razy odstawiłam i wracałam i zawsze kończyło się tak samo. Także do cer, które są problematyczne zdecydowanej nie. Jak za to cenę to dla mnie działanie zbyt słabe.
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
    mm2991
    3 / 5
    13 czerwca 2021 o 21:05
    Lekko rozczarowana jestem
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:kilka próbek
    Zaznaczę na początku, że moja recenzja opiera się na kilku próbkach - razem uzywałam około tygodnia. Próbka wystarczyła mi na 2 zastosowania, ponieważ mega grubej warstwy też nie nakładałam a przy większej ilości kremu ciężko było mi rozsmarować. Krem ma lekka konsystencję i charakteryzuje się lekkim, delikatnym i przyjemnym zapachem. Kolor kremu jest brzoskwiniowy. Krem po rozsmarowaniu w miarę normalnej warstwy nie przezroczystej i nie grubej, dość długo się wchłaniał a po mimo wszystko pozostawił bardzo lekką warstwę na szczęście nie była lepiącą i nie mega tłusta. Jeśli chodzi o efekt, byłam pewna że krem mega dobrze nawilża ale nawilża dosyć średnio, efekt wygładzenia zauważymy jeśli chodzi o efekt przeciwzmarszczkowy to nie wypowiadam się, ponieważ nie była by to rzetelna odpowiedź po kilku wypróbowanych próbkach. Według mnie krem jest wydajny, ja jednak nie zostałam przekonana do zakupu dzięki próbkom.
    Drogeria Rossmann
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 kwietnia 2024 o 8:20
    Jeszcze w życiu w tak szybkim tempie nie zużyłam kremu
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zapakowany w kartonik grafika czytelna. W nim metalowa tubka z plastikową nakrętka. Krem średnio treściwy kremowy ładny świeży zapach. Krem na noc krem po otwarciu zużyć do 3 m-c. Szybko się wchłania dlatego ja nakładałam go naprawdę spora warstwę. I niestety no szału tutaj nie zobaczyłam no wygladzenia to wiadomo, że żaden krem nie da... Tutaj moja sucha skóra dostała ciut nawilżenia i w sumie tyle no dla mnie za mało. I jak dla mnie 40 ml malutko malutko jak dla mnie jest nie wydajny. Może dla tłustej cery bardziej by się sprawdzil
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 marca 2023 o 13:59
    średniak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Wiązałam z tym kremem wielkie nadzieje jednak nie do końca się polubiliśmy. Zdecydowanie to jeden z tych produktów który niby był ok ale coś mimo wszystko nie grało i d**y nie urwał mimo wielkich nadziei przy zakupie. Mam cerę mieszaną, 32 lata na karku, ciągłe niedoskonałości w strefie T i mniejsze lub większe przesuszenia na policzkach. No i tak - na tubce kremu jest napisane "działa niczym remedium dla skóry regenerując ją w czasie snu" i muszę przyznać, że z tym się zgodzę. U mnie sprawdzał się najlepiej właśnie jako krem - maska ale muszę zaznaczyć, że jesli użyłam go jako krem to działał tyle o ile a jesli dałam go za dużo to już zapychał. Używałam go bardziej jako maski ale mimo wszystko też nie mogłam przesadzić z jego ilością. Minus ode mnie ogromny za to, że czuć go bardzo na twarzy, zostawia uczucie lepkości którego nienawidzę. Co prawda rano rzeczywiście buzia jest jakby bardziej nawilżona ale mimo to uczucie tej lepkości na twarzy jest dla mnie nie do zniesienia. I to w sumie tyle. Nie zauważyłam ani wygładzenia ani tym bardziej spłycenia zmarszczek. Także ode mnie idzie 3 bo niby jest ok ale jednak uczucie oblepienia twarzy mi przeszkadza na tyle, że nigdy więcej go nie kupię.
    W aptece
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Kremy na noc