Estee Lauder, Hydrationist, Maximum Moisture Cream for Dry Skin (Krem maksymalnie nawilżający do cery suchej)

Krem uzupełnia braki wilgoci w spragnionej wody skórze, zapewniając nawilżenie przez 24 godziny. Przy regularnym stosowaniu, Sustainable Moisture Complex z ekstraktem z Haberlea Rhodopensis pomaga wzmocnić, zbalansować i zachować poziom wilgoci w skórze. Z czasem krem pozwoli odzyskać skórze własny wewnętrzny odpowiedni poziom nawilżenia oraz pomoże go zachować na dłużej. Skóra jest wzmocniona, zrelaksowana i nawilżona. Dzięki temu jest w stanie oprzeć się oznakom przedwczesnego starzenia się. Zapach korala morskiego łączy się z nutą alg, ozonu, grejpfruta, mandarynki oraz brzoskwini, aby stworzyć wodny, a jednocześnie cytrusowy zapach. Naturalne, botaniczne nuty są wzmocnione nutkami hiacyntu, białej lilii, róży, drzewa sandałowego i piżma

w słoiczku
Struktura
bogate
50 – 100ml
uniwersalne
krem

Był hitem, okazał się kitem

Używałam kremu około półtora roku temu, działał cuda na mojej buzi, pięknie nawilżal, był bardzo wydajny, cena do zniesienia. Zmieniłam go na krem vichy, a gdy ten mi się skończył, znów kupiłam Hydrationista. I co? Po kilku dniach zrobił mi okropną kaszkę na buzi.. Odstawiłam go i znów próbowałam, nadal to samo, tona pryszczy, podskórnych i nie, masakra. Uwielbiam jego zapach, może go kupię ponownie za jakiś czas, zobaczymy jak będzie działał.. Polecam najpierw przetestować,a nie kupować w ślepo jak ja.

Używam tego produktu od: półtora roku temu i niedawno
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i kawałek drugiego

Super ! :)

Kremik świetnie nawilża skórę, nie świeci się twarz po nim :) Podkład ładnie współgra z tym kremikiem :) Używam go już bardzo długo i ja nie wiem jak Pani niżej starczył na 2 miesiące nie mam pojęcia bo ja go używam od roku czasu i jeszcze go nie skończyłam, wg mnie jest bardzo wydajny. Odemuję 1 gwiazdkę bo cena tego kremiku jest masakryczna niestety.

Używam tego produktu od: od roku

Nr.1 pod względem nawilżenia.

To najlepszy krem nawilżający jakego używałam. Pozostawiał tłusty film na twarzy ale nie przeszkadzało mi to ponieważ stosowałam go na noc. Twarz była po nim bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Moim zdaniem jest mało wydajny,słoiczek wystarczył mi na 2 miesiące. W sumie złużyłam 4 opakowania. Jak dla mnie nie ma jakiegoś szczególnego zapachu. Myślę że warto wypróbować.

Używam tego produktu od: maj 2011
Ilość zużytych opakowań: 4 słoiczki 50 ml

ŚWIETNY KREMIK NAWILŻAJĄCY

Świetny krem nawilżający.Już po kilku zastosowaniach zauważyłam efekty.Moja skóra jest lepiej nawilżona gładziutka zmniejszyły się pierwsze zmarszczki mimiczne.moja twarz wygląda zdrowiej ,jest taka wypoczęta.zdecydowanie polecam. nie daję 5 gwiazdek za opakowanie (mało higieniczne) i krem bardzo szybko się kończy.

Używam tego produktu od:2 miesięcy