L`Oreal Paris, Skin Paradise Tinted Water-Cream SPF 20 (Podkład do twarzy)

L`Oreal Paris, Skin Paradise Tinted Water-Cream SPF 20 (Podkład do twarzy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 3.90/5

Amazon.pl

Natura

zobacz więcej ofertzwiń

Delikatny podkład do skóry twarzy. Kosmetyk w swoim składzie zawiera 58% wody z ekstraktami kwiatowymi.
Stworzony na bazie naturalnych pigmentów i lekkich olejków, które nie obciążają skóry. Podkład wykazuje działanie pielęgnacyjne, a przy tym - delikatnie zakrywa niedoskonałości cery.
Sprawia, że skóra staje się rozświetlona, nawilżona i odświeżona.
Do codziennego stosowania.
SPF20

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • GLYCERIN • CAPRYLYL METHICONE • PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID • PROPANEDIOL • DIMETHICONE • PENTYLENE GLYCOL • DIMETHICONE/PEG-10/15 CROSSPOLYMER • TITANIUM DIOXIDE • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM CHLORIDE • PHENOXYETHANOL • TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE • ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE • CHLORPHENESIN • DISODIUM EDTA • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER • HAMAMELIS VIRGINIANA WATER / WITCH HAZEL WATER • ALUMINA • BUTYLENE GLYCOL • PARFUM / FRAGRANCE • STEARIC ACID • ALUMINUM HYDROXIDE • DIPROPYLENE GLYCOL • ALCOHOL • SODIUM HYALURONATE • SODIUM CITRATE • LIMONENE • CITRONELLOL • TOCOPHEROL • ZINGIBER OFFICINALE ROOT EXTRACT / GINGER ROOT EXTRACT • SANGUISORBA OFFICINALIS ROOT EXTRACT • CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT • CITRIC ACID ● [+/- MAY CONTAIN: CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES].

jestem zaskoczona tym, jak dobry to krem tonujący

moja cera jest trądzikowa, mieszana — tłusta w strefie T, zwłaszcza na nosie i brodzie, a więc od podkładu/kremu bb, cc wymagam krycia, matowienia i dobrego utrzymania się. i, o dziwo, ten produkt spełnia moje wymagania i to latem (!), gdzie podkład przeważnie ma jeszcze gorsze warunki do przetrwania.

przede wszystkim kolor 01 jest bardzo jasny, może nie dla typowo alabastrowej cery, ale ogółem dla jasnych (nieprzesadnie) karnacji będzie dobry.

tak jak poprzedniczka doradziła, aplikuję ten krem palcami, bo przy próbie z gąbką typu beauty blender wyszedł totalny niewypał — krem się smużył, odciskał fakturę gąbeczki, bardzo źle się rozprowadzał.

po wsmarowaniu w skórę efekt jest cudny — rozświetlona cera, wyrównany koloryt i — co najlepsze — to krycie! nie spodziewałam się, że jest w stanie zakryć blizny potrądzikowe, rozognione stany; jednym słowem działa niczym zwykły podkład, ale z dodatkowym plusem, bo wygląda świetnie, przypudrowany (obowiązkowo, bo efekt świetlistości jest naprawdę duży, ale nie jest to efekt „spoconej” skóry) trzyma się na miejscu, nie wchodzi w załamania, nie podkreśla porów. z początku miałam lekki problem po nałożeniu go, bo miałam wrażenie jakbym miała na skórze coś ciężkiego, ale wrażenie to mija po paru minutach, tak jakby produkt stapiał się z cerą, wchłaniał się w nią.

nie pokładałam wiele nadziei w tym kosmetyku i zaskoczyłam się bardzo pozytywnie.

polecam.

Jesli ktos chce sprobowac czegos nowego- podobnego do kremu BB/CC to polecam!
Jest to podklad o bardzo delikatnym kryciu- radzilabym go nakladac pacami, ktory rozporadza sie wrecz perfekcyjnie. Nie zakryje on wiekszych przebarwien, ale nada skorze naturalny blask plus nawilzenie. Cera wydaje sie swieza przez caly dzien i bardzo dobrze nawilzona. Do tego po lekkim przypudrowaniu swietnie utrzymuje brazer czy rozswietlacz. Nie sciera sie, nie roluje i nie ciemnieje.
Podklad po wycisnieciu z tubki jest bialy z malutkimi brazowymi drobinkami, ktore po roztarciu zmieniaja swoj kolor!
Perkecyjny na goraca pogode!