L'Oreal Paris, Skin Paradise Tinted Water-Cream SPF 20 (Podkład do twarzy)

L'Oreal Paris, Skin Paradise Tinted Water-Cream SPF 20 (Podkład do twarzy)

Średnia ocena: 3.64/5

Delikatny podkład do skóry twarzy. Kosmetyk w swoim składzie zawiera 58% wody z ekstraktami kwiatowymi.
Stworzony na bazie naturalnych pigmentów i lekkich olejków, które nie obciążają skóry. Podkład wykazuje działanie pielęgnacyjne, a przy tym - delikatnie zakrywa niedoskonałości cery.
Sprawia, że skóra staje się rozświetlona, nawilżona i odświeżona.
Do codziennego stosowania.

lekkie
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

Jest w porządku ale szału nie ma, u mnie nie sprawdził się latem

Lubię testować kremy BB z filtrem do twarzy zamiast tradycjonalnych podkładów, których już nie używam od dobrych 5 lat.

Mam cerę suchą, wrażliwą i zaczerwienioną. Ten krem był w porządku zimą, kiedy moja skóra była jeszcze bardziej sucha (wtedy zostawiał taki zdrowy glow na twarzy), latem niestety strasznie się po nim świeciłam i lepiłam.

Podkład ma konsystencję bardzo wodnistą, przez co czasem trzeba nieźle go rozprowadzić, żeby nie zostawić żadnych smug (to był też kolejny powód dlaczego zimą ten krem był lepszy, latem, kiedy skóra nie była aż tak bardzo sucha zostawiał smugi na twarzy). Jeśli chodzi o krycie, to jest ono bardzooooo delikatne, mi ten efekt zimą pasował, wyrównał koloryt bez obciążenia skóry.

Pewnie nie kupię ponownie, mam swoich ulubieńców w tej dziedzinie.

Dobry ale do czasu

Podoba mi się, że przy nakładaniu na twarz jest taki wodnisty i czuć nawilżenie skóry. Rozjaśnia pajączki i przebarwienia przez co stają się mniej widoczne. Krycie bym powiedziała - średnie. Gdy byłam kilka godzin na mieście zauważyłam że troszkę się waży po 2 - 3 godzinach. Skóra na twarzy zaczyna się świecić i lekko (ale nie całkiem) odkrywają się zaczerwienienia. Od razu po nałożeniu podoba mi się ma 4+. Ale czas robi swoje.

Loreal skin paradise

Chyba jeden z najlepszysz produktów do twarzy na dzień. Mam cerę tłustą i wrażliwą. Po przypudrowaniu cera jest idealnie matowa przez 8h.
Produkt może być źle oceniany ze względu na problematyczna aplikacje. Ja osobiście przed użyciem wstrząsami produkt ok 10 sekun aby dobrze się wymieszał. Następnie bardzo szybko go nakładam i energicznie wsmarowuje go w twarz palcami. Nie ma innej opcji poprawnej aplikacji. Gąbeczka albo pędzel robią z niego nierówną breję na twarzy natomiast aplikacja palcami wydobywa to co najlepsze z tego tintu. Cery równiutka,matowa,nie ściągnięta. Efekt trochę make up no make up. No kocham go całym sercem

Ani to bb ani podklad

Mam cerę normalna, bez większych problemów jednak pojawiają się już pierwsze zmarszczki i przebarwienia. Produkt kupiłam zachęcona reklamami. Stwierdziłam, że to fajna opcja na lato. Podkład ma piękne opakowanie i wygodny dozownik. Konsystencja jest lekka i wodnista. Niestety podkład strasznie smuży i się ściera. Krycie ma gorsze niż kremy bb. Wygląda na twarzy dosyć nienaturalnie i po aplikacji dosyć się klei. Cena też nie zachęca. Jestem na nie.

Nie warto

Od początku, szukałam lekkiego podkładu na codzień. Nie muszę się malować do pracy ale przyjemnie mieć wyrównany kolor na twarzy i fajnie jakby podkład nie robił tragedii - nie zapychał.
W osiedlowej drogerii zobaczyłam ten produkt. Trochę poczytałam i znalazłam tanią ofertę, zaryzykowałam.

Moja cera jest mieszana z przebarwieniami, rozszerzonymi porami i często podkłady lub inne kremy Cc podkreślają suche skórki.
Tak jak wcześniej pisałam nie zależało mi na super kryciu tyko lekkim nie podkreślającym skórek i niedoskonałości fluidem/ kremem koloryzującym.

Po pierwsze + za filtr SPF20.
Wybrałam odcień Fair 02 ale jest za jasny (jestem blada, odcień skóry chłodny z tendencja do zaróżowienia).
Konsystencja jest delikatna, lejąca ale nie wylewa się z tubki (to w sumie tez plus).
Ciężko się rozprowadza, próbowałam płaskim pędzlem - zostawia smugi, pędzlem flat top - jest trochę lepiej i palcami - ściera się i rozmazuje.
Co do ścierania, jest tragedia. Nawet po utrwaleniu ŚCIERA się w zawrotnym tempie.
Podkreśla suche skórki, zmarszczki i pory.
Raczej nie zapycha, nie zaobserwowałam.
Na koniec przyjemnie pachnie.

Rozczarował mnie.
Największym mankamentem jest ścieranie.
Zbyt szybko.

Kompletny niewypał

Kupiłam podkład zachęcona lekką formułą i SPF. Niestety kompletnie sie u mnie nie sprawdza, nie jestem w stanie nałożyć odpowiedniej jego ilości, nakładam za mało lub za dużo i w żadnym wypadu nie wygląd dobrze. Bardzo ciężko go wklepać, przez zawartość wody jest bardzo płynny i trzeba długo rozprowadzać go po buzi by jako tako się wchłonął. Znam kilka o wiele lepszych podkładów o formule BB z SPF, do tego na pewno nie wrócę.

jestem zaskoczona tym, jak dobry to krem tonujący

moja cera jest trądzikowa, mieszana — tłusta w strefie T, zwłaszcza na nosie i brodzie, a więc od podkładu/kremu bb, cc wymagam krycia, matowienia i dobrego utrzymania się. i, o dziwo, ten produkt spełnia moje wymagania i to latem (!), gdzie podkład przeważnie ma jeszcze gorsze warunki do przetrwania.

przede wszystkim kolor 01 jest bardzo jasny, może nie dla typowo alabastrowej cery, ale ogółem dla jasnych (nieprzesadnie) karnacji będzie dobry.

tak jak poprzedniczka doradziła, aplikuję ten krem palcami, bo przy próbie z gąbką typu beauty blender wyszedł totalny niewypał — krem się smużył, odciskał fakturę gąbeczki, bardzo źle się rozprowadzał.

po wsmarowaniu w skórę efekt jest cudny — rozświetlona cera, wyrównany koloryt i — co najlepsze — to krycie! nie spodziewałam się, że jest w stanie zakryć blizny potrądzikowe, rozognione stany; jednym słowem działa niczym zwykły podkład, ale z dodatkowym plusem, bo wygląda świetnie, przypudrowany (obowiązkowo, bo efekt świetlistości jest naprawdę duży, ale nie jest to efekt „spoconej” skóry) trzyma się na miejscu, nie wchodzi w załamania, nie podkreśla porów. z początku miałam lekki problem po nałożeniu go, bo miałam wrażenie jakbym miała na skórze coś ciężkiego, ale wrażenie to mija po paru minutach, tak jakby produkt stapiał się z cerą, wchłaniał się w nią.

nie pokładałam wiele nadziei w tym kosmetyku i zaskoczyłam się bardzo pozytywnie.

polecam.

Jesli ktos chce sprobowac czegos nowego- podobnego do kremu BB/CC to polecam!
Jest to podklad o bardzo delikatnym kryciu- radzilabym go nakladac pacami, ktory rozporadza sie wrecz perfekcyjnie. Nie zakryje on wiekszych przebarwien, ale nada skorze naturalny blask plus nawilzenie. Cera wydaje sie swieza przez caly dzien i bardzo dobrze nawilzona. Do tego po lekkim przypudrowaniu swietnie utrzymuje brazer czy rozswietlacz. Nie sciera sie, nie roluje i nie ciemnieje.
Podklad po wycisnieciu z tubki jest bialy z malutkimi brazowymi drobinkami, ktore po roztarciu zmieniaja swoj kolor!
Perkecyjny na goraca pogode!