Lancome, Regenerie Nuit Multi-lift Creme Visage & Cou (Krem do twarzy na noc)

Lancome, Regenerie Nuit Multi-lift Creme Visage & Cou (Krem do twarzy na noc)

Natychmiastowy efekt liftingu na Twojej skórze, dzięki innowacyjnej linii Multi-Lift od Lancôme. Rénergie Multi-Lift Night to krem stworzony z myślą o skórze, na której z powodu upływu czasu pojawiają się coraz bardziej widoczne oznaki starzenia. Opracowany, by walczyć z widocznymi zmarszczkami, działa aktywnie, dzięki bogatej formule aktywnych składników liftingujących. Efekt? Gładsza skóra każdego poranka i mniej widocznych oznak starzenia już nawet po 4 tygodniach regularnego stosowania. Piękna skóra pełna młodzieńczego blasku. Bez względu na wiek. Produkt testowany dermatologicznie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • GLYCERIN • PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE • CETYL ALCOHOL • ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • ALCOHOL DENAT. • PETROLATUM • PENTYLENE GLYCOL • GLYCERYL STEARATE • DIMETHICONE • PEG-40 STEARATE • CERA ALBA / BEESWAX • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • CI 14700 / RED 4 • CI 19140 / YELLOW 5 • GUANOSINE • CYATHEA MEDULLARIS LEAF EXTRACT • SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT • HYDROLYZED LINSEED EXTRACT • HYDROLYZED SOY PROTEIN • HYDROLYZED HYALURONIC ACID • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM BENZOATE • HYDROXYETHYLCELLULOSE • SODIUM CITRATE • SODIUM LEVULINATE • PHENOXYETHANOL • ADENOSINE • STEARYL ALCOHOL • ACETYL TETRAPEPTIDE-9 • POLOXAMER 338 • DIMETHICONOL • LIMONENE • XANTHAN GUM • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • BENZYL ALCOHOL • CINNAMIC ACID • BIOTIN • CAPRYLYL GLYCOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • SORBITAN TRISTEARATE • MYRISTYL ALCOHOL • GERANIOL • CITRIC ACID • POTASSIUM SORBATE • BHT • LEVULINIC ACID • HEXYL CINNAMAL • GLYCERYL CAPRYLATE • PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. B184396/1)..

Jedyny krem z wyższej półki po którym widać jakieś efekty....

Dla mnie jest kremem fenomenalnym, przeciwzmarszczkowy, ujedrniajacy, liftingujacy do twarzy i szyji, przeznaczony dla osób 40+ działający podczas snu.
Krem Lancome kupiony na stronie NOTINO za 333 zł że zniżką.
Zdecydowalam się na jego zakup po przetestowaniu mini produktu 15 ml który dostałam w prezencie.
Szata graficzna śliczna, słoiczek z kremem dość ciężki ztonowany w kolorze fioletowym z charakterystyczną różą dla tej firmy i ze srebrną zakrętką.
Zapach dla mnie cudowny kwiatowo różany.
Bogaty skład, konsystencja jedwabista biała i zbita, zostawia na twarzy i szyji przyjemną niewidzialną powłokę która pod wpływem ciepła palców topnieje i dobrze się rozciera.
Krem jest bardzo wydajny, nawilża na bardzo długo, przeciwdziała oznakom starzenia, skóra jest bardziej gładsza i ujędrniona, efekty były widoczne u mnie głównie na szyji.
Przy mojej mieszanej cerze nie zatkał mi porów.
Wydajny, starczył mi na 3 miesiące.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry krem do cery dojrzałej / bez skłonności do zapychania

Krem dostałam w pojemności 15ml do zakupu perfum tej marki. Używam go już od około miesiąca, więc jest raczej dość wydajny. Z początku nakładałam go na twarz, ale przy mojej cerze skłonnej do zapychania w strefie T, dostałam wysypu na czole, więc zaczęłam stosować go jedynie na szyję. Po tym okresie widzę, że szyja jest nieco wygładzona, bardziej nawilżona i napięta. Kosmetyk naprawdę działa i myślę, że dla cer dojrzałych i suchych sprawdzi się świetnie. Konsystencja kremu tez jest fajna i ciekawa, gdyż nie jest to bardzo gęsty i ciężki krem, a ma naprawdę niezłe działanie. Zapach kremu jest dość przyjemny, ale nie do końca jestem w stanie to obiektywnie ocenić, bo pachnie dokładnie jak moja ciocia ????. Za taką cenę na pewno bym go nie kupiła i uważam ze jest sporo tańszych kremów o równie dobrym działaniu, ale jeżeli ktoś lubi droższe kosmetyki i chce się poczuć luksusowo, to myślę, że ten krem jest całkiem dobrą opcją.