Lirene Dermoprogram, C+E Vitamin Energy, Skoncentrowane StimuSerum

Lirene Dermoprogram, C+E Vitamin Energy, Skoncentrowane StimuSerum

Skoncentrowane StimuSerum Specjalistyczne serum, zapewnia idealną pielęgnację uzupełniającą, gwarantując widoczny efekt rewitalizacji i stymulacji energetycznej skóry:

ROZŚWIETLENIE i ODMŁODZENIE: optymalna zawartość kompleksu witaminy Duo C zapewnia wielowymiarowy efekt odmłodzenia, intensywnie rewitalizuje i rozświetla. Skutecznie penetruje skórę, chroniąc DNA komórkowe oraz aktywując syntezę kolagenu. Aktywator receptorów wit. D, wspomaga barierę naskórkową oraz stymuluje naprawę mikrouszkodzeń, spowodowanych starzeniem i negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Skóra staje się promienna, jędrna i elastyczna.

NAWILŻENIE i ultraWYGŁADZENIE: Zamknięta w gwarantujących stabilność mikrokapsułkach witamina E wygładza skórę, zapewniając ochronę antyrodnikową oraz odpowiedni poziom nawilżenia. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy wiąże wodę w skórze, silnie ją nawilżając i wygładzając.

STYMULUJĄCA DAWKA ENERGII KOMÓRKOWEJ: unikalny kompleks SkinAwake pochodzenia naturalnego, bogaty w niezbędne dla skóry mikroelementy, cukry i witaminy, wspomaga procesy odnowy komórkowej zachodzące podczas snu. Komórki są lepiej odżywione, skóra jest pełna energii i witalności.

serum
Cera
dojrzała
z pompką
<50ml

Nie polubiliśmy się

Kupiłam w promocji w hebe. Serum zamknięte w szklanek, przezroczystej buteleczce z plastikową pompką i nakrętka. Samo opakowanie klasyczne, schludne, widać przez nie kolor i drobinki produktu. Konsystencja dość gęsta, lepka. Natomiast zapach przyjemny, taki cytrusowy. Po nałożeniu u mnie wystąpiło uczucie ściągnięcia, napięcia skóry. Po dłuższym stosowaniu wysuszał mi buzie i przez to zauważyłam też
nowe krostki. Delikatne rozświetlenie cery. Zużyje do ciała bo szkoda marnować.