Janda, Maseczka do twarzy ` Wygładzenie i odżywienie`

Janda, Maseczka do twarzy ` Wygładzenie i odżywienie`

Nowoczesna, maseczka kremowa jest kompletną odpowiedzią na potrzeby skóry suchej i bardzo suchej, potrzebującej silnego odżywienia, nawilżenia oraz redukcji oznak starzenia. Wysoką skuteczność i natychmiastową poprawę wyglądu skóry zapewnia bogata i unikalna formuła oparta na niezwykle innowacyjnych rozwiązaniach.

ODKRYCIE! Technologia senolityczna to wykorzystywana w medycynie, wielokrotnie nagradzana, nowatorska koncepcja przeciwstrzeniowa polegająca na eliminacji starzejących się komórek. Wpływa na odmłodzenie głębszych warstw skóry, szybszą regenerację i poprawę elastyczności.

INNOWACJA! Botaniczny architekt skóry pobudza syntezę kolagenu i elastyny, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz redukuje wiotkość skóry, zapewniając jej młodszy wygląd.

Kompleks omega-ceramidowy oraz drogocenne oleje: awokado, arganowy i makadamia dostarczają skórze niezbędnych substancji odżywczych dla jej prawidłowego funkcjonowania i zdrowego wyglądu.

Efekty potwierdzone w ocenie klinicznej:
-redukcja zmarszczek
-poprawa elastyczności
-odbudowa i regeneracja
-nawilżenie i odżywienie

Sposób użycia: Maseczkę nanoś na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2-3 razy w tygodniu. Pozostaw do wchłonięcia na 5 - 10 minut.

klasyczne
w saszetce
Struktura
bogate
krem

Używa produktu od: próbka

Wygładzenie i odżywienie to gwarantuje ta maseczka

Maseczkę kupiłam ze względu na przeznaczenie - jest to skory suchej i bardzo suchej czyli idealnie dla mnie.
Maseczka zamknięta jest w saszetce która przeznaczona jest na dwie aplikacje. Szata graficzna złoto - niebieska. Konsystencja maseczki gesta jak krem o delikatnym zapachu. W składzie znajdziemy kompleks omega-ceramidowy - botaniczny architekt skóry, naturalny kolagen, róża alpejska
i 3 roślinne oleje( awokado, arganowy i makadamia). W maseczce także zawarto technologie senolityczna wykorzystywana w medycynie, wielokrotnie nagradzana, nowatorska koncepcja przeciwstrzeniowa polegająca na eliminacji starzejących się komórek. Botaniczny architekt skóry pobudza syntezę kolagenu i elastyny, zmniejsza widoczność zmarszczek oraz redukuje wiotkość skóry, zapewniając jej młodszy wygląd.
Ja osobiście robię sobie dwa razy w tygodniu kuracje ta maseczkę czyli wklepuje ja zamiast kremu na noc. Jedna saszetkę stosuje na 2 aplikacje czyli maseczka starcza mi a na 4 zastosowania. Maseczka bardzo fajnie się rozprowadza , szybko się wchłania ale pozostawia lekka tłusta warstwę. Praktycznie odrazu możemy odczuć sile nawilzenia - przynosi ukojenie i nawilżenie. Po nocy skora jest ładnie nawilżona, zregenerowana , wygładzona , zmarszczki jakby stały się mniej widoczne. Maseczka nie obciąża cery , nie podraznia i nie uczula. Fajna kuracja nawilżająca.

Przyjemna i skuteczna

Maseczka ma duża objętość i dwie saszetki to dla mnie 4 aplikacje. Produkt jest kremowy, rozprowadza się i wchłania bez problemu. Ma konsystencje śmietanki i ładnie pachnie. Używam do masażu twarzy raz w tygodniu - nie swieci się i nie klei. Zostawia aksamitną powłokę, a wysuszony naskórek "pije" chetnie każda ilosc. Przyjemnie koi i lekko natłuszcza, zarówno solo jak i na serum. Nie zauważyłam podrażnień (choć skóra może delikatnie mrowic i być zaczerwieniona kilka minut) ani wysypu zaskórników, a nigdy jej nie zmywam tylko traktuje jak bogatszy krem. Skład ok i faktycznie czuc to odżywienie, zmniejsza się tez ściągnięcie skory w przesuszonych strefach. Dostępność w popularnych drogeriach, cena w granicach 4 zł.

Bardzo dobra maseczka dla mieszanej, dojrzałej skóry. Można zostawić na noc.

Udana maseczka. Przeznaczona dla skóry suchej i bardzo suchej. Moja jest mieszana, ale bardzo ją lubi.

Maseczka kremowa, bez mocnego zapachu. Rozsmarowuje się właściwie jak krem. Czuć ją na skórze długo, ale nie widać. Jest jej wystarczająco dużo, by pojedynczą saszetkę użyć dwukrotnie.

Stosuję wieczorem, po prysznicu. Zostawiam na noc. Nakładam na nią jeszcze (po wchłonięciu, co następuje szybko) retinol, albo mój zwyczajowy krem.

Skóra po jej nałożeniu jest mocno nawilżona, elastyczna, odżywiona i gładka. Efekt utrzymuje się do rana i w ciągu następnego dnia. Rano myję twarz wyłącznie wodą, bo nie widzę potrzeby stosowania żadnych środków myjących.

Użyłam kilka razy w ciągu miesiąca i zamierzam ją kupować, bo mam wrażenie, że dobrze robi mojej skórze. W związku z tym chętnie kupiłabym ją w większym opakowaniu, bo nie lubię jednorazówek.