Tołpa, Pre Age, Nawilżające serum rozświetlające

Tołpa, Pre Age, Nawilżające serum rozświetlające

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Zatrzymujący młodość, booster blasku z krystaliczną formułą i tysiącem mine-
ralnych drobinek. Efekt? Kryształowo promienna skóra, nieskazitelna i pełna
blasku. Serum przeznaczone jest dla cery suchej, normalnej i wrażliwej. To
serum nawilża przez 24h, nadaje cerze naturalny glow, regularnie stosowane
redukuje linie mimiczne już w 2 tygodnie i pomaga odbudować barierę ochron-
ną. Poprawia koloryt skóry i gwarantuje efekt jak po cudownie przespanej nocy.
Serum olejek idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż, szybko się wchłania
i nie zatyka porów.

regenerujące, rozświetlające, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
żel
serum
normalna, sucha, wrażliwa

Niesamowite glow i urozmaicenie pielęgnacji

Serum Tołpa pre age wpadło mi w ręce na promocji w Rossmannie, skusiło swoją niską ceną. Mamy tutaj pojemność 20ml i szczerze mało mi. Opakowanie jest wykonane z plastiku, z niecodziennym dozownikiem, dzieki kroremu mozemy dozować produkt kropla po kropki.W składzie mamy kwas hialuronowy i ceramidy czyli bardzo dobre składniki nawilżające. Moja cera potrzebuje nawilżenia, dlatego zaraz po toniku aplikowałam kilka kropelek serum i wmasowywałam w twarz. Serum jest koloru brudnorozowego z mieniącymi się drobinkami, przypomina kolorem nawiązanie do jednorożców. Jest 100% weganski, co jak najbardziej mi odpowiada. Zapach cukierkowy, więc jak najbardziej kupuje moje uznanie. Mojej skórze dał niezwykły blask, rozświetlenie i odpowiedni stopień nawilżenia.wchłania się w mgnieniu oka, dzięki czemu nie tracimy zbyt dużo czasu na pielęgnację z rana. Świetnie współgra z innymi kosmetykami, dając piękne glow skórze, sprawiając że staje się bardziej promienna, z chęcią wrócę po kolejną sztukę tego cuda.

Nie przekonało mnie do siebie.

Serum zamknięte jest w wąskiej, plastikowej butelusi nieco większej niż krople do oczu.
Przez opakowanie widać złocisto, różową zawartość. Aplikator pozwala na wydobycie takiej ilości produktu jaką chcecie.
W moim przypadku jest to całkiem sporo gdyż mam bardzo przesuszoną, odwodnioną skórę po zbyt intensywnych zabawach z retinolem.
W związku z tym serum wcale nie było wydajne, raczej okazało się gadżetem który przy codziennym stosowaniu starczył na dwa tygodnie. Czy w związku z tym intensywnym używaniem jestem nim usatysfakcjonowana?
Nie. Mimo sporej ilości nakładanej na skórę nie dane mi było poczuć eksplozji nawilżenia. Musiałam pokombinować jak je nakładać bo lubi się lepić czego nienawidzę i co dyskwalifikuje u mnie większość kosmetyków o takiej cesze.
Nawet nawilżający tonik, czy mgiełka z kwasem hialuronowym zaaplikowane na umytą skórę powodują zwiększeni tej lepkości. Jedyna opcja to aplikacja na umytą nagą skórę bez tonizacji. Wtedy było ok. Po chwili można nakładać krem i makijaż. Rozświetlenie nie jest potem widoczne, to chyba tylko trik by wywołać taki efekt wow podczas aplikacji, bo wiadomo my dziewczyny kochamy wszystko co się świeci i jest różowe....Ja efektu rozświetlenia w stylu zdrowej cery nie zauważyłam. Nawilżenie bardzo przeciętne, nie dorównuje mojemu taniutkiemu ulubionemu serum z Avy. W połączeniu z ceną - nie nie jest jej warte. może wygląda ładnie na nastoletniej cerze i takie też (młode, jędrne i świetliste z racji wieku) usatysfakcjonuje. Mnie NIE.

Świetne serum

Serum charakteryzuje się bardzo lekka konsystencją łatwo się rozprowadza.
Świetnie nawilża i rozświetla cerę, dodaje blasku i świeżości. Nadaje się pod makijaż.
Po regularnym stosowaniu widać poprawę w kolorycie cery nie jest ziemista i szara.
Produkt wydajny i charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem.

Świetna baza pod makijaż

Kupiłam to serum z polecenia koleżanki i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Serum się swietnie rozprowadza , mała buteleczka jest bardzo wydajna , serum ma lekką , płynną konsystencję , szybko się wchłania , aplikator to taki mały „dziobek” z zakrętką. Płyn jest połyskująco różowy. Wydaje mi się, ze makijaż na nim jest dużo trwalszy a fakt, że składniki aktywne działają „w tle” - naprawdę zachęca mnie do zakupu kolejnej buteleczki .

Taki bardziej bajer ale całkiem spoko

Bardzo lubię produkty rozświetlające w pielęgnacji zarówno twarzy jak i ciała. Byłam bardzo ciekawa tego serum ponieważ zdania na jego temat były w kręgu moich bliskich koleżanek mocno podzielone. W związku z tym wstrzymywałam się z zakupem, na szczęście problem rozwiązał się sam ponieważ dostałam to serum w prezencie i po osuszeniu całego opakowania ( a długo mi to nie zajęło bo najwydajniejsze nie jest ) muszę przyznać, że jest całkiem spoko ale tylko jeśli potraktujemy je jako dodatek do pielęgnacji a już najlepiej traktować ten produkt jako bazę pod makijaż.

Opakowanie to taka urocza plastikowa fioleczka z estetyczną naklejką . Możemy kontrolować sobie zużycie na bieżąco ponieważ fiolka jest transparentna. Aplikator ma formę mini dziubka i ułatwia zdecydowanie aplikację produktu. Skład jest naturalny w 98%. Znajdziemy tutaj na przykład : ceramidy, peptydy , niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, torf tołpa ( co jest oczywiste) i masło shea.

Serum ma płynną postać. Jest odrobinę gęstsze od wody i wygląda po prostu uroczo - przez to zatrzęsienie holo różowych drobinek. Bardzo przyjemnie pachnie. Słodko ale z lekko orientalną nutką. Bardzo podobny aromat miały x lat temu pewne perfumy Naf-Naf- taki mix kaszmirowej wanilii z maliną i tutaj jest coś w tym stylu. Zapach wyczuwam dość długo i ja to uważam za zaletę ale osoby które nie przepadają za mocno perfumowanymi zapachami w kosmetykach do pielęgnacji twarzy mogą się czuć tym zapachem zmęczone.

Produkt stosowałam zgodnie z tym co sugeruje producent rano. Formuła jest niesłychanie lekka ponieważ produkt wchłania się niemal od razu nie pozostawiając żadnej oblepiającej powłoki. Drobinki których w opakowaniu jest zatrzęsienie na twarzy nie są jakoś bardzo widoczne- one mają bardziej za zadanie rozświetlić na już- a tak mi się przynajmniej wydaje.

Całkiem spoko baza pod makijaż z tego serum. Bardzo fajnie wygładza i lekko napina przez co podkład nakłada się szybciej i wygląda on na twarzy bardzo równo i miękko. Produkt nie wpływa też negatywnie ani na trwałość makijażu ani na odcień podkładu. Co do nawilżenia to nawilża naprawdę delikatnie. Dla mojej cery mieszanej taka dawka była w zupełności wystarczająca natomiast dla cer suchych będzie to zdecydowanie zbyt mało. Ciężko też tu mówić o jakimś mocnym działaniu pielęgnacyjnym ponieważ efekt nawilżenia, wygładzenia i napięcia utrzymuje się do momentu zmycia produktu z twarzy. Nie powoduje, że im dłużej go używamy tym twarz wygląda promiennie, nie zauważyłam też wpływu na redukcję zmarszczek a mam ich tyle co kot napłakał i do tego to zmarszczki mimiczne i bardzo płytkie. Wydajność też w sumie leży i kwiczy bo wystarczyło mi tego serum na dni 26- czy to opłacalne pozostawiam do oceny każdemu z osobna.

Całkiem fajnie mi się go używało no ale mogę wystawić co najwyżej 3 gwiazdki. Gdyby to była klasyczna baza pod makijaż to bym dała maxa a tak to jednak tej pielęgnacji nie ma w tym produkcie na tyle by dać więcej. Niby jest to normalne, że jak jakiś produkt nam się kończy to nie ma jak podtrzymać efektów ale tutaj były one tylko do momentu zmycia produktu z twarzy a na rynku jest przecież zatrzęsienie produktów tego typu które działają i dłużej i bardziej.

Także polecam tylko wtedy gdy ktoś jest naprawdę bardzo ciekawy jak to serum się sprawdza. W innym wypadku można je sobie śmiało odpuścić,

Działa dobrze i w samotności i w połączeniu z podkładem

Serum jest naprawdę super. Świetnie nawilża, odżywia, rozświetla, zapewnia skórze blask. Nie uczula, nie podrażnia. Skóra po jego użyciu wygląda bardzo dobrze. Próbowałam dodać kilka kropli do podkładu i jego działanie mnie zaskoczyło. Podkład dobrze się trzymał, buzia była rozświetlona, wyglądała jeszcze lepiej w makijażu bo podkład zmieszany z serum nie tworzy maski, a wygląda naturalnie na buzi.

Produkt umieszczony jest w plastikowym opakowaniu, jest bardzo wydajny. Przyjemnie pachnie. Ma dobry skład jak wszystkie produkty tołpy. Cena adekwatna. Bardzo polecam!

Cudowne :)

Serum okazało się bardzo wygodne w użyciu - łatwo się nakłada i szybko wnika, bez pozostawiania tłustego filmu na skórze. Wystarczy niewielka ilość, aby pokryć całą buzię.

Zalet produktu jest jednak znacznie więcej - zapewnienie odpowiedniego odżywienia i nawilżenia skóry, jak również rozświetlenie oraz odbudowa bariery ochronnej. Serum dobrze współgra z kremem i nadaje się pod makijaż. Nie roluje się. Po użyciu czuć lekkość na skórze.

Moja buzia po zastosowaniu serum jest promienna, odpowiednio nawilżona i mięciutka!

Pięknie rozświetla cerę i sprawdza się jako baza pod makijaż.

Serum to produkt z boxa. Kosmetyki Tołpy znam, , bardzo je lubię i cenie je za dobry skład i działanie

Serum zamknięte jest w małej plastikowej fiolce zawierającej 20 ml produktu. Jest ona przezroczysta i widać znajdującą się wewnątrz błyszczącą zawartość. Posiada białą zakrętkę pod którą znajduje się wygodny dozownik w kształcie dzióbka. Buteleczkę opasa etykieta zawierająca logo producenta, nazwę produktu oraz niewielki jego opis.

Konsystencja serum jest bardzo leciutka, delikatnie płynna w ślicznym mieniącym się perłowo-różowym kolorze.
Zapach delikatny, taki trochę cukierkowy, słodki i przyjemny.
Składzie znalazło się sporo substancji aktywnych: gliceryna, wyciąg z torfu, kwas alginowy, ekstrakt z korzeni różeńca, ceramidy, peptydy, lecytyna, kwas hialuronowy, masło shea, oliwa z oliwek, barwniki i konserwanty w tym fenoksyetanol pod koniec listy.

Ze względu na ładne działanie rozświetlające i fakt że serum świetnie sprawdza się pod makijaż stosowałam je raz dziennie rano. Bezproblemowo łączy się z wszystkimi innymi kosmetykami zarówno tymi kolorowymi jak i pielęgnacyjnymi. Łatwo rozprowadza się na skórze, szybko wchłania i nie pozostawia żadnej klejącej warstwy. Zaraz po aplikacji cera jest dobrze wygładzona i bardzo ładnie rozświetlona, odpowiednio przygotowana do dalszej pielęgnacji. Działanie nawilżające nie jest jakieś wybitne ale na mojej suchej cerze z serum spisywało się dobrze, nie powodowało jej przesuszeń, nie występowały żadne szorstkości czy uczucie ściągnięcia.
Produkt jest delikatny dla skóry nie powoduje występowania żadnych podrażnień, ale również łagodnie obchodzi się z oczami i stosowany nawet w w ich okolicach nie powoduje żadnego łzawienia czy pieczenia.
Serum idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż, Nadaje skórze blasku i ułatwia rozprowadzanie kosmetyków kolorowych

Podsumowując dla mnie to bardzo udana propozycja od Tołpy. Odpowiednio pielęgnuje suchą cerę i sprawia że buzia wygląda świeżo i promiennie. Wydajność jest duża, aplikacja przyjemna a cena atrakcyjna. Zakupie ponownie.

ma wiele zastosowan jestem na tak

Serum kupilam sobie do testow by sprawdzic jak sobie poradzi z rozświetleniem mojej skory mieszanej. Dobrze rozświetlona cera jest naprawdę widoczna już po kliku zastosowaniach produktu. Szybko sie wchłania i zapach jest słodki kwiatowy jakby ale nie duszący i przy nakładaniu staje sie juz nie wyczuwalny.

Ma platikowa buteleczke i zdziwilo mnie jak bardzo jest ten produkt wydajny . Ja rowniez znalazlam dla niego drugie zastoswanie dolewam kilka kroli na reke dokladam do tego podklad mieszam i nakladam na skore wtedy podklad jeszcze lepiej sie wchlania i wtapia w skore nie robiac efektu maski a za to mamy dodatkowe rozswietlenie i fajna baza dwa w jednym plus pielgnacje.

Delikatnie rozświetla, nie szczypie w oczy.

Serum od jakiegoś czasu zagościło s mojej kosmetyczce na stałe. Jego zaletą jest szybkie wchłanianie, przygotowanie skóry na przyjęcie kremu, to konkretne z Tołpa dodatkowo delikatnie rozjaśniało skórę, przywracało zdrowy blask.

Konsystencja: perłowa, dosyć lejąca, ale taką lubię, nie przepadam za żelowymi, lepkimi formułami. Rozprowadzone po całej twarzy dosyć szybko wchłaniało się, pozostawiało delikatną, lepką warstewkę.

Działanie: swoje główne, rozświetlające, spełniało, skóra delikatnie błyszczała się zdrowym blaskiem. Łatwo jest przekroczyć granicę między naturalnym efektem rozświetlenia a zmęczoną, przetłuszczoną skórą. Tołpa na szczęście wywarzyła ten efekt i stworzyła to serum.
Kosmetyk odpowiedni dla osób z wrażliwą cerą, nic mnie nie piekło, nakładany również w pobliżu oczu był delikatny.
Wchłaniał się szybko, przygotowywał skórę na przyjęcie kremu, głównie tego na noc.
Obecnie mam serum aż nadto w zapasach, ale z chęcią powróciłabym do tego, daje ładne rozświetlenie, delikatny dla skóry z formułą, którą lubię.

Zapach: pachnie bardzo ładnie, tak słodko kwiatowo, delikatnie wyczuwalny podczas aplikacji.

Opakowanie: buteleczka plastikowa, więc bezpieczniejsza od szklanej, odporna na upadki. Wygodne odkręcanie, smukła buteleczka łatwa do przechowywania.

Super rozświetlenie

Serum ma drobinki, które pięknie rozświetlają skórę i wyrównują koloryt, używam go najczęściej kiedy wychodzę gdzieś bez makijażu, super koryguje koloryt, wygładza, daje efekt delikatnego kremu bb.
Duży plus też za cenę oraz dostępność.
Opakowanie jest dość poręczne, chociaż osobiście preferuję te z pipetą, jednak na pewno nada się do wakacyjnej kosmetyczki.
Delikatnie nawilża, ale działanie pielęgnacyjne określiłabym jako przeciętne.
Jednak zdecydowanie polecam na no make up day.

Pięknie rozświetla skórę

Bardzo przyjemne serum, które naprawdę ładnie rozświetla skórę. Nie jest to jednak duży blask tylko subtelne, takie zdrowe rozświetlenie. Nawet przyjaciółka zauważyła, że moja skóra wygląda na ładniejszą. Serum ma przyjemny zapach, bardzo szybko się wchłania dzięki czemu spokojnie można nałożyć kolejne etapy pielęgnacji, jak krem, krem z filtrem czy podkład. Serum to było idealne dla mojej suchej skóry. Mała wygodna buteleczka idealna na wyjazdy. Bardzo mi ono podpowiadało.