KWC LogobyWIZAŻ logo
Róże do policzków

Hean Creamy Cheeks Long Wear Blush Róż do policzków

4,7 na 520 opinii

• 3 sierpnia 2023 o 18:58
    Bardzo dobry róż
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jako że nastały ostatnio czasy kremowego konturowania i wiele marek wypuszcza na rynek kosmetyki o takiej formułę to ja jako kosmetykomaniaczka kupiłam kilka najbardziej polecanych produktów do testu. Jako pierwszy do mojej kolekcji dołączył Hean. Wybrałam kolor 21 Puff który jest takim zgaszonym różem i chyba najczęściej kupowanym patrząc na recenzje Na plus że jest on zamknięty w małej tubce zakończonej " dziubkiem" bo możemy w higieniczny sposób go aplikować. Trzeba delikatnie ścisnąć opakowanie bo czasem potrafi za dużo go wylecieć co nie potrzebnie marnuje nam kosmetyk. Ma delikatny cytrynowy zapach co bardzo mnie zaskoczyło i ucieszyło jednocześnie. Pigmentacja jest na wysokim poziomie. Na prawdę kropeczka wystarczy aby nasze policzki się zarumieniły. Idealnie scala się że skórą, blenduje się bez problemy nie zostawiając plam czy smug. Nie zawiera żadnych drobinek daje tylko gładką taflę koloru. Trwałość bez zarzutu. Nakładam kilka maleńkich kropek na policzki , skronie i wklepuję palcem, potem delikatnie dopracowuję gąbeczką. U mnie kremowe produkty nie trzymają się cały dzień ale spokojnie 6 godz wygląda wszystko ładnie. Hean i tak wypada lepiej pod tym względem niż Eveline. W miejscu aplikacji różu nie odnotowałam żadnych podrażnień, uczulenie czy pojawienia się niedoskonałości Polecam wypróbować!
    Zalety:
    • ciekawy zapach
    • mocna pigmentacja
    • naturalny efekt
    • łatwość w aplikacji
    • idealnie wtapia się w skórę
    • wydajność
    • cena
    • higieniczne opakowanie
    Wady:
    • MINUS
    • średnia rwałość
    • zafarbowuje gąbkę
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 maja 2023 o 18:16
    Odcień 21 Puff
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Róż do policzków Hean znajduje się w dość miękkiej, plastikowej tubce. Opakowanie na pierwszy rzut oka wydaje się wygodne, natomiast ja notorycznie wyciskam zbyt wiele różu na raz - ciężko użyć odpowiedniej siły nacisku tak, by wydostać ze środka odpowiednią ilość płynnego produktu. Zważywszy jednak na niską cenę produktu, jestem w stanie przymknąć oko na ten mankament. Na swatchu odcień 21 puff wydaje się być mocnym, słodkim różem. Taki też jest w rzeczywistości, ale intensywność można budować, co jest zdecydowanie plusem. Przy jednej warstwie można uzyskać delikatny efekt leciutko zaróżowionej skóry, natomiast dokładając więcej, można uzyskać efekt laleczki. Produkt łatwo się rozciera przy użyciu gąbeczki. Aplikacja tym sposobem trochę zjada pigment, ale tak jak pisałam wyżej - przy drugiej dokładce produktu można dodać policzkom sporo koloru. Produkt nie nakłada się plamiście, daje jednolite wykończenie, które jest satynowe. Trochę się klei, dlatego ja zawsze go pudruję. Nie ściera się w ciągu dnia ani nie traci na intensywności. Nie żałuję zakupu kremowego różu od Hean. Nie potrzebuję niczego droższego, ponieważ ten drogeryjny róż sprawdza mi się znakomicie.
    W drogerii internetowej
    25 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 maja 2024 o 16:34
    Ładny, naturalny efekt, łatwa aplikacja, ale trwałość nie powala.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Róż nabyłam podczas jednej z promocji w Hebe. Z racji tego, że teraz wszędzie trąbi się o kremowym konturowaniu, a mi spodobał się efekt stosowania kremowego bronzera, zechciałam mieć także róż w kremie. Zdecydowałam się na odcień coral, który ma satynowe wykończenie bez drobinek, a jego kolor to taki miks zgaszonego, brudnego różu z kropelką fuksji. Opakowanie produktu to odkręcana, miękka tubka. Jest ono średnio wygodne podczas wykonywania makijażu, bo gdy różu już wewnątrz ubywa, tubkę należy nacisnąć lub nią wstrząsnąć, a wtedy może nam się wydobyć za dużo. Konsystencja jest mniej kremowa niż się spodziewałam. Myślałam, że produkt będzie nieco gęstszy i choć nie można powiedzieć by był rzadki, to jest taki po prostu dość luźny. Zapach jakiś jest, ale nie na tyle wyraźny czy charakterystyczny, żeby zaprzątać nim sobie głowę -czuć go tylko gdy produkt zetkniemy bezpośrednio z nosem. Ja aplikuję róż w ten sposób, że kropelkę wylewam sobie na wierzch dłoni, delikatnie rozsmarowuję i nakładam na określone miejsca twarzy opuszkiem palca, po czym doklepuję beauty blenderem. Uzyskany efekt jest delikatny pomimo dość wyrazistego odcienia różu, co powoduje, że nieraz powtarzam aplikację. Podczas nakładania produktu ten bardzo fajnie współpracuje z całym makijażem, nie robi dziur w podkładzie, nie maże się, nie odznacza. Generalnie sama aplikacja jak i efekt mi się podobają. Róż tworzy spójną całość z resztą makijażu, dodaje mu energii. Niestety w moim przypadku trwałość uzyskanego efektu jest raczej kiepska. Po około 4-5 godzinach produkt praktycznie znika z twarzy. Muszę go wtedy albo reaplikować albo poprawić jakimś sypkim produktem, ale nie lubię takiego ingerowania w już kilkugodzinny makijaż, bo to nie zawsze dobrze się kończy. Podsumowując -nie sięgnę ponownie po ten produkt. Choć daje ładny efekt, a samo używanie go jest łatwe i przyjemne, to kiepska w moim odczuciu trwałość nie zachęca do dalszej współpracy w przyszłości. Moja przygoda z kremowym konturowaniem dopiero się rozpoczyna, więc teraz skuszę się na propozycje innych marek. Moja ocena to 7/10.
    25 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 lipca 2024 o 9:42
    To był mój pierwszy płynny róż do policzków
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Od tego różu zaczęła się moja przygoda z płynnym konturowaniem. Jestem wymagająca w stosunku do odcieni różów. Ten natomiast daje przepiękny, młodzieńczy kolor, który nie jest chłodnym barbie pink, ale też nie skręca w stronę brzoskwini. Cudowny kolor, który sprawdzi się na wielu karnacjach. Bardzo przypadł mi do gustu. Jest dość mocno napigmentowany dlatego trzeba uważać z ilością nakładaną na twarz. Najładniej nakłada się go palcem i wyrównuje gąbeczką. Ten sposób sprawdza mi się najlepiej. W konsystencji jest lekki i kremowy jednocześnie. Cienka warstwa wystarczy, żeby wydobył z twarzy to co najpiękniejsze. Opakowanie w formie tubki jest bardzo praktyczne na wyjazdy, jest higieniczne, dobrze dozujące produkt. Róż jest niesamowicie wydajny. Wystarczył mi na około 2 lata, a kupiłam go za około 17 zł. Świetny stosunek ceny do jakości i wydajności. Polecam.
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 czerwca 2024 o 18:37
    Może być
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Smukła i prosta tubka z zakrętką. Po odkręceniu znajdujemy aplikator w kształcie dziubka. Niestety tubka jest mocno napompowana przez co odkręcając kosmetyk jednocześnie się go bezsensu pozbywamy, gdyż pluje produktem. Róż posiada lekką, kremową konsystencję i mocny pigment. Mój odcień to 22 cheecky - taki brudny róż. Łatwo się rozprowadza - ja nakładam go za pomocą gąbki. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Na twarzy wygląda świeżo i promiennie bez żadnych drobinek. Po prostu zdrowo wyglądająca skóra. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami, a dodatkowo dosyć długo jest widoczny na twarzy nawet bez użycia pudru. Może być.
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną