Hean, Creamy Cheeks Long Wear Blush (Róż do policzków)

Hean, Creamy Cheeks Long Wear Blush (Róż do policzków)

Delikatny róż do policzków w kremie o kremowej konsystencji.
Nada cerze zdrowy, świeży i promienny wygląd. Ultralekka formuła różu gwarantuje łatwe, precyzyjne nakładanie oraz profesjonalne, starannie podkreślone i wymodelowane rysy twarzy.

Kremowy, dobrze napigmentowany róż bezproblemowo się rozprowadza, nie pozostawia smug, daje możliwość budowania intensywności koloru, pozostawiając długotrwałe, matowe wykończenie.
Dostępny w 3 kolorach.

w kremie
Efekt
rozświetlające

• Opakowanie: 3

Świetny drogeryjny róż!!!

Jak najbardziej polecam ten róż, fajnie się blenduje z podkładem i nie wyglądam w nim jak matrioszka. Bardzo trwały i kolorki też super. Opakowanie tylko trochę słabe, ponieważ ustawione korkiem w dół powoduje wydobywanie się produktu do korka. Cena super, dorwałam na promce w Hebe za 10zł, ale normalne cena też do przeżycia.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Miałam lepsze

Mam dwa odcienie tego różu - oba zgaszone, tak do siebie podobne, że nie ma większej różnicy, którego użyję. Róż jest słabo napigmentowany. Nakładam go i nakładam, a efektu zbytnio nie widać.
Blenduje się dobrze, zarówno gąbeczką, jak i samym palcem.
To, co mi najbardziej przeszkadza, to jego opakowanie. Obie tubki są tak bardzo napompowane, że gdy tylko odkręcę nakrętkę, róż zaczyna wypływać bez jakiejkolwiek kontroli.

• Trwałość: 4

Bardzo dobry róż

Jako że nastały ostatnio czasy kremowego konturowania i wiele marek wypuszcza na rynek kosmetyki o takiej formułę to ja jako kosmetykomaniaczka kupiłam kilka najbardziej polecanych produktów do testu.
Jako pierwszy do mojej kolekcji dołączył Hean.
Wybrałam kolor 21 Puff który jest takim zgaszonym różem i chyba najczęściej kupowanym patrząc na recenzje

Na plus że jest on zamknięty w małej tubce zakończonej " dziubkiem" bo możemy w higieniczny sposób go aplikować. Trzeba delikatnie ścisnąć opakowanie bo czasem potrafi za dużo go wylecieć co nie potrzebnie marnuje nam kosmetyk.
Ma delikatny cytrynowy zapach co bardzo mnie zaskoczyło i ucieszyło jednocześnie.

Pigmentacja jest na wysokim poziomie. Na prawdę kropeczka wystarczy aby nasze policzki się zarumieniły.
Idealnie scala się że skórą, blenduje się bez problemy nie zostawiając plam czy smug.
Nie zawiera żadnych drobinek daje tylko gładką taflę koloru.

Trwałość bez zarzutu. Nakładam kilka maleńkich kropek na policzki , skronie i wklepuję palcem, potem delikatnie dopracowuję gąbeczką.
U mnie kremowe produkty nie trzymają się cały dzień ale spokojnie 6 godz wygląda wszystko ładnie.
Hean i tak wypada lepiej pod tym względem niż Eveline.

W miejscu aplikacji różu nie odnotowałam żadnych podrażnień, uczulenie czy pojawienia się niedoskonałości
Polecam wypróbować!

Kupiony w: Drogeria Natura

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 3
  • Opakowanie: 3

Dobry

Róż od nieco zapomnianej marki z nieco zapomnianej drogerii, który wydaje na fali popularności (albo nawet przed) kremowy róż, który jest w super niskiej cenie porównując do tego typu produktów choćby w rossmanie. W promocji kosztuje poniżej 20 zł często widziałam za 15zl i też za tą cenę kupilam do testów.
Polecalabym go osobom, które chciałyby przetestować róż i nie wiedzą czy będą używać lub skończył się i jest pilna potrzeba za niskie pieniądze. Produkt jest po prostu dobry, nie powala trwałością, kolor jest ładny, dzienny i neutralny.
Odnoszę wrażenie, że nie ma takiego różu, który pozostałby na policzkach cały dzień lub jakis dłuższy czas na twarzy oraz oczywiście opakowanie, z którego wychodzi za dużo produktu.
Natomiast w samym nakładaniu jest bardzo przyjemny szybko się rozprowadza nie pozostawiając plam.

• Opakowanie: 5

zdecydownie zostanie na dluzej u mnie :)

Lubie produkty w tubce jesli chodzi o kremowe konturowanie dlatego ze sa bardzo wydajne wystarczy kilka kropli i mozna w moment zrobic makijaz. Produkt bez problemowo sie blednuje mokra gabeczka ie robi plam , nie ma takiej mozliwosci by sobie zrobic nim krzywde. Najpier nakladam produkt palcem pozniej blenduje gabeczka. Nawet po przypudrowaniu wyglada pieknie i sie przebija. Utrzymuje sie caly dzien i naparade dobrze wspolgra z innym,i produktami do konturowania. Vena niska jak za tak swietny pordukt zakupilam go w hebe.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Dobry

Róż pojawił się na fali popularności tego typu produktów. Jest dobry, ale niczym nie różni się od tych AA, Sensique i innych drogeryjnych róży w tubce.
Opakowanie jest proste, DUŻE, starczy do końca życia.
Formuła jest dość cienka, ale napigmentowana, nie wiem czy waży podkład bo nie używam nic poza korektorem pod niego, ale nie sądzę by miał takie właściwości.
Kolory to nic specjalnego, taki róż podbity pomarańczą, szczerze nie lubię tego odcienia ani w pomadkach ani w różach. Wolę coś bardziej zgaszonego albo konkretnie różowego lub pomarańczowego a nie mix.
Wg mnie wszystkie kolory są do siebie bardzo podobne, ja osobiście miałam najbardziej "neutralny" 23.
Podsumowując, można chyba że macie już inny drogeryjny róż wydany niedawno. Wszystkie wydają się tak podobne że nie ma potrzeby dublowania.

• Opakowanie: 5

Czekam na bronzer w tej samej formulacji

Hean Creamy Cheeks
Róż Kremowy

Mój kolor:
- Puff - chłodny róż
(Właśnie zamówiłam dwa pozostałe)

Cechy:
- pigmentacja średnia w kierunku mocniejszej, co w przypadku konturowania jest ogromną zaletą
- łatwy w pracy, z różem poradzą sobie zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane
- pięknie się blenduje i scala z makijażem
- produkt zastygający

Trwałość - osobiście utrwalam go pudrem, jak wszystkie produkty tego typu, co z pewnością wydłuża jego trwałość, przy takiej metodzie trzyma się bez problemu cały dzień, nie błędnie

Demakijaż - schodzi płynem micelarnym

Cena w stosunku do jakości - śmiesznie tanie jak na te jakość

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Dziewczęcy rumieniec

Jedyny róż jakiego używam od dłuższego czasu. Jest bardzo wydany, wciąż próbuję zużyć jedno opakowanie, nadaje bardzo dziewczęcego wyglądu, bardzo dobrze się aplikuje zarówno gąbeczką, jak i palcem.

Odcień 21 Puff

Róż do policzków Hean znajduje się w dość miękkiej, plastikowej tubce. Opakowanie na pierwszy rzut oka wydaje się wygodne, natomiast ja notorycznie wyciskam zbyt wiele różu na raz - ciężko użyć odpowiedniej siły nacisku tak, by wydostać ze środka odpowiednią ilość płynnego produktu. Zważywszy jednak na niską cenę produktu, jestem w stanie przymknąć oko na ten mankament.

Na swatchu odcień 21 puff wydaje się być mocnym, słodkim różem. Taki też jest w rzeczywistości, ale intensywność można budować, co jest zdecydowanie plusem. Przy jednej warstwie można uzyskać delikatny efekt leciutko zaróżowionej skóry, natomiast dokładając więcej, można uzyskać efekt laleczki.

Produkt łatwo się rozciera przy użyciu gąbeczki. Aplikacja tym sposobem trochę zjada pigment, ale tak jak pisałam wyżej - przy drugiej dokładce produktu można dodać policzkom sporo koloru. Produkt nie nakłada się plamiście, daje jednolite wykończenie, które jest satynowe. Trochę się klei, dlatego ja zawsze go pudruję. Nie ściera się w ciągu dnia ani nie traci na intensywności.

Nie żałuję zakupu kremowego różu od Hean. Nie potrzebuję niczego droższego, ponieważ ten drogeryjny róż sprawdza mi się znakomicie.

Idealny!

Nareszcie udało mi sie znaleźć idealny róż w kremie!
Ma przepiękny odcień, idealną trwałość i super niską cenę!
Dodaje skórze zdrowego kolorytu, łatwo się blenduje.
+ estetyczne opakowanie

• Opakowanie: 2

przepiękny!

Jest to mój pierwszy kremowy róż - długo szukałam takiego, w dość przystępnej cenie i z intensywnym pigmentem, ten z hean okazał się być idealny :) Posiadam odcień 21 puff, jednak bardzo kuszą mnie pozostałe dwa. Z łatwością róż przyklepany pudrem wytrzymuje na twarzy cały dzień, ma też piękny (moim zdaniem lekko cytrusowo-pomarańczowy) zapach i bardzo łatwo się go blenduje, nawet kiedy nałożymy go zbyt dużo z łatwością można uratować makijaż przy pomocy gąbeczki czy pędzelka :) Jedyne co nie przypadło mi do gustu to opankowanie, z którego dość trudno jest nałożyć produkt w idealnej ilości.

Pierwszy najlepszy

Od dawna interesowałam się kremowymi produktami do twarzy i to jest mój pierwszy róż w kremie. I przy okazji stał się najlepszym różem jaki kiedykolwiek posiadałam! Aplikacja to jedno, mam o wiele większą kontrolę nad tego typu różem niż przy standardowym. Ale to nie nie było dla mnie tak ważne jak kolor. Przyznaję czasami unikałam różu, bo wypadają na mnie zwyczajnie głupio nienaturalne. Ale nie ten! Kupiłam kolor 21 Puff czytając, że jest najbardziej wyważonym odcieniem i okazał się być jeszcze lepszy. Kolor jest na mnie tak niesamowicie naturalny, że wygląda jakbym serio się zarumieniła ale jedynie w tych fajnych, strategicznych miejscach. To zdecydowanie mój odcień. Szkoda tylko, ze opakowanie takie małe </3 Cena nie jest duża, ale dostępność nie jest świetna i chociaż produkt jest wydajny, to jest go niewiele.