PUPA, Professionals BB Cream + Primer SPF 20 All Skin Types (Krem BB + baza pod makijaż do każdego rodzaju cery)

Nawilża, wyrównuje kolor skóry, rozświetla cerę, przedłuża trwałość makijażu oraz chroni przeciw promieniowaniu UV. Rewolucyjna formuła sprawia,że skóra staje się gładka i promienna. Nie osadza się w zmarszczkach ani porach. Zapobiega nieestetycznemu błyszczeniu się, bez efektu maski. Do wszystkich rodzajów skóry. Stosować samodzielnie lub pod podkład.

Rewelacja!

Produkt kupiłam na promocji w Rossmanie. Jestem z niego bardzo zadowolona. Szczególnie sprawdza się przy moim typie skóry, która jest przebarwienia i sucha. Wyrównuje kolort, nawilża i przede wszystkim utrzymuje się dosyć długo. Łatwo się go aplikuje, ma przyjemną konsystencję. Dobrze się rozsmarywowuje, stawia w skórę, więc nie ma takiego efektu maski. Nie trzeba używać podkładu, bo on jest lekki i ma przyjemny zapach. Ma też ładne opakowanie i jest przede wszystkim wydajny.

Mieszane uczucia

Mam cerę mieszaną bez większych niedoskonałości.
Szukałam lekkiego produktu jako alternatywy dla mocniej kryjących podkładow.
W mojej opinii krycie jak na krem bb jest zadowalające, nie pogorszył stanu cery, jest średni trwały, na mojej skórze po kilku godzinach wymaga przypudrowania, zjada się równomiernie.
Byłabym zadowolona gdyby nie odcień - zimny, cera moim zdaniem wygląda po nim ziemiscie, niekorzystnie.

Świetny dla suchej skóry twarzy

Świetny dla osób , które borykają się z suchą skórą twarzy, jednocześnie które nie mają problemów z wypryskami.
Produkt świetnie rozprowadza się na skórze,
wyrównuje koloryt,
Nie zapycha porów
daje naturalny efekt
utrzymuję się długo na buzi
mimo swojej ceny jest wydajny ( ale i tak kupuje go w promocji )
lejąca konsystencja, ale na buzi pozostawia matowy efekt
Zdecydowanie najlepszy krem BB jakiego uzywałam

Nie dla przetłuszczjącej się skóry

Niestety pomimo, iż produkt dedykowany jest do wszytkich rodzajów skóry i jest produktem beztłuszczowym, to na skórze mieszanej z przetłuszczjącymi się partiami znika jak szalony. Szkoda, bo ogólnie to dość dobry produkt.

Plusy:
+ kolor 001 nude, chociaż za ciemy dla karnacji w kolorystyce CS 180 to i tak ładnie się wpasował i nie odcinał się wyraźnie
+ dobrze nawilża, i pewnie daltego ma swoich wielbicieli
+ pięknie gasi zaczerwienienia na twarzy i ładnie wyrównuje koloryt cery

Minusy
- cena jest za wysoka
- słaba trwałość u osób ze skórą mieszaną
- nie sprawdza się jako baza, nawet CS z niego schodzi bardzo szybko
- nie jestem pewna czy nie pogorszył stanu cery mieszanej z tendencją do zapychania

Nie dla każdego

Używałam tego produktu przez jakiś czas i nie narzekałam. Miałam mieszaną cerę i był dla niej idealny. Po ciąży moja cera stała się matowa i zaczęła się przesuszać i niestety ten krem już nie wyglądał na niej dobrze. Dla cery mieszanej lub tłustej jest ideałem, ponieważ pięknie matowi. Nie musiałam w zasadzie używać już pudru. Wytrzymywał ciężki trening na siłowni, nie zbierał się w zmarszczkach i nie ważył się. Ale niestety na suchej, ściągniętej skórze ten efekt zmatowienia już mnie nie przekonywał. To naprawdę nie wyglądało dobrze. Przestałam go kupować, ale sam produkt oceniam bardzo dobrze. Jest niesamowicie trwały i dla cer przetłuszczających się będzie ideałem.

Dobry krem BB i primer

Jeden z moich ulubionych kremów BB. Fajnie się rozprowadza, daje efekt delikatnego krycia i nie robi plam na twarzy. Ma kremową formułę, niezbyt lejącą. Pachnie przyjemnie, jak typowy krem nawilżający. Mimo, że to krem BB efekt krycia jest dosyć zadowalający. Mam cerę z licznymi przebarwieniami i są one dosyć dobrze maskowane. Nie ściera się ani nie robi plam na twarzy. Używam go czasem jako primeru pod podkład mineralny- w tym wypadku sprawdza się dobrze. Jest też bardzo wydajny. Przy codziennym użytkowaniu jedno opakowanie starczyło mi na około 6 miesięcy.
Poleciłabym go osobom z cerą mieszaną oraz tym, którym zależy na dyskretnym makijażu.

Świetny pod makijaż

Kupiłam w impulsie na przecenie w Rossmann. Krycie takie sobie, ale mnie to nie dziwi, każdy krem BB jest taki, efekt tego akurat natomiast przerósł oczekiwania. Baza dobrze się rozprowadza, pomimo, że jest gęsta, dobrze utrzymywał makijaż i ewidentnie utrzymywał podkład „w ryzach”. Ujednolica twarz, sprawia, że wygląda ona zdrowiej, świetliście. Gdy znów zobaczę go w promocji, na pewno kupię.

Świetny

Jeden z lepszych bb cream jakie miałam. Nie używam podkładów w ogóle. Nie lubię czuć 'tapety' na twarzy, a jednocześnie lubię gładka twarz. Ten bb krem ma lekką konsystencję, świetnie się rozprowadza i wyrównuje koloryt. Mam dosyć ciemną skórę z natury w zimnym odcieniu i zazwyczaj mam problem ze znalezieniem czegoś co będzie mi pasować (zazwyczaj wszystkie bb i podkłady są w zlocistym brązie). Cena adekwatna do produktu (55 zł).

Niezawodny

Kilka razy próbowałam go zdradzić, szukając lepszej opcji... Ale takowa nie istnieje, więc zawsze wracam do tego bb creamu ;)
Plusy:
- nie zapycha porów! ( wręcz pomógł mi zwalczyć zaskórniki zamknięte, jakich się nabawiłam przez bb cream od bourjois)
- daje naturalny efekt
- odpowiednio zakrywa niedoskonałości, np. zaczerwienienia. Wyrównuje koloryt skóry, nadaje blasku. Wiadomo, że z większymi pryszczami sobie nie poradzi, od tego jest korektor lub kryjący fluid
- piękny, nienachalny zapach oraz przyjemna konsystencja
- nie potrzeba go przypudrowywać
- fajnie nawilża i dzięki filtrowi chroni cerę
- porządne opakowanie, nie brudzi się, nic się nie wylewa itp.

Jak dla mnie super, cena jest w porządku, chociaż by mogła być odrobinę niższa, wiadomo ;) Zuzyłam już kilka opakowań i nadal będę go używać, zwłaszcza latem

Dobry

Miałam odcień 02, mam średnią karnacje z żółtymi tonami i odcień u mnie się sprawdzał ponieważ krem wtapia się w skórę. Krem daje lekkie krycie, wykończenie jak dla mnie jest zbyt matowe, nie wchodzi w zmarszczki, wyrównuje ładnie kolor skóry, jeśli stosujemy go samodzielnie to po przypudrowaniu wytrzymywał u mnie cały dzień. Mam skórę normalną, więc u mnie się nic nie świeci także ciężko mi powiedzieć jak się sprawdzi w przypadku skóry tłustej. Ogólnie krem jest ok ale szukam tego typu kremów które jeszcze dodatkowo pełnią funkcję pielęgnacyjne.

mój ulubieniec

Zdecydowanie najlepszy krem BB jaki używałam!!!
Na początku trochę się z nim nie lubiłam, Ale teraz używam go non stop niezależnie od pory roku. Zimą fajnie nawilża skórę, nie obciąża jej. Latem skóra jest promienna i wygląda zdrowo, dodatkowym atutem jest filtr SPF 20
Szybko się nakłada, wygląda bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski, pomimo że jest trochę za ciemny.
Niestety nie użyłabym go bez pudru, bo bardzo mocno się świeci. Ale przy lekkim przypudrowaniu wygląda już super
Cena jest dosyć wysoka, ale produkt warty swojej ceny. Można upolować go na promocjach np. w Rossmannie

Woow

Produkt doskonale się sprawdza pod podkładem jako baza oraz samodzielnie jako krem bb na dzień. Pomimo swojej bardzo lekkiej formuły świetnie wyrównuje koloryt skóry, przykrywa małe niedoskonałości i wygląda bardzo naturalnie.