PUPA, Professionals BB Cream + Primer SPF 20 All Skin Types (Krem BB + baza pod makijaż do każdego rodzaju cery)

Nawilża, wyrównuje kolor skóry, rozświetla cerę, przedłuża trwałość makijażu oraz chroni przeciw promieniowaniu UV. Rewolucyjna formuła sprawia,że skóra staje się gładka i promienna. Nie osadza się w zmarszczkach ani porach. Zapobiega nieestetycznemu błyszczeniu się, bez efektu maski. Do wszystkich rodzajów skóry. Stosować samodzielnie lub pod podkład.

Nie dla każdego

Używałam tego produktu przez jakiś czas i nie narzekałam. Miałam mieszaną cerę i był dla niej idealny. Po ciąży moja cera stała się matowa i zaczęła się przesuszać i niestety ten krem już nie wyglądał na niej dobrze. Dla cery mieszanej lub tłustej jest ideałem, ponieważ pięknie matowi. Nie musiałam w zasadzie używać już pudru. Wytrzymywał ciężki trening na siłowni, nie zbierał się w zmarszczkach i nie ważył się. Ale niestety na suchej, ściągniętej skórze ten efekt zmatowienia już mnie nie przekonywał. To naprawdę nie wyglądało dobrze. Przestałam go kupować, ale sam produkt oceniam bardzo dobrze. Jest niesamowicie trwały i dla cer przetłuszczających się będzie ideałem.

Dobry krem BB i primer

Jeden z moich ulubionych kremów BB. Fajnie się rozprowadza, daje efekt delikatnego krycia i nie robi plam na twarzy. Ma kremową formułę, niezbyt lejącą. Pachnie przyjemnie, jak typowy krem nawilżający. Mimo, że to krem BB efekt krycia jest dosyć zadowalający. Mam cerę z licznymi przebarwieniami i są one dosyć dobrze maskowane. Nie ściera się ani nie robi plam na twarzy. Używam go czasem jako primeru pod podkład mineralny- w tym wypadku sprawdza się dobrze. Jest też bardzo wydajny. Przy codziennym użytkowaniu jedno opakowanie starczyło mi na około 6 miesięcy.
Poleciłabym go osobom z cerą mieszaną oraz tym, którym zależy na dyskretnym makijażu.

Świetny pod makijaż

Kupiłam w impulsie na przecenie w Rossmann. Krycie takie sobie, ale mnie to nie dziwi, każdy krem BB jest taki, efekt tego akurat natomiast przerósł oczekiwania. Baza dobrze się rozprowadza, pomimo, że jest gęsta, dobrze utrzymywał makijaż i ewidentnie utrzymywał podkład „w ryzach”. Ujednolica twarz, sprawia, że wygląda ona zdrowiej, świetliście. Gdy znów zobaczę go w promocji, na pewno kupię.

Świetny

Jeden z lepszych bb cream jakie miałam. Nie używam podkładów w ogóle. Nie lubię czuć 'tapety' na twarzy, a jednocześnie lubię gładka twarz. Ten bb krem ma lekką konsystencję, świetnie się rozprowadza i wyrównuje koloryt. Mam dosyć ciemną skórę z natury w zimnym odcieniu i zazwyczaj mam problem ze znalezieniem czegoś co będzie mi pasować (zazwyczaj wszystkie bb i podkłady są w zlocistym brązie). Cena adekwatna do produktu (55 zł).

Niezawodny

Kilka razy próbowałam go zdradzić, szukając lepszej opcji... Ale takowa nie istnieje, więc zawsze wracam do tego bb creamu ;)
Plusy:
- nie zapycha porów! ( wręcz pomógł mi zwalczyć zaskórniki zamknięte, jakich się nabawiłam przez bb cream od bourjois)
- daje naturalny efekt
- odpowiednio zakrywa niedoskonałości, np. zaczerwienienia. Wyrównuje koloryt skóry, nadaje blasku. Wiadomo, że z większymi pryszczami sobie nie poradzi, od tego jest korektor lub kryjący fluid
- piękny, nienachalny zapach oraz przyjemna konsystencja
- nie potrzeba go przypudrowywać
- fajnie nawilża i dzięki filtrowi chroni cerę
- porządne opakowanie, nie brudzi się, nic się nie wylewa itp.

Jak dla mnie super, cena jest w porządku, chociaż by mogła być odrobinę niższa, wiadomo ;) Zuzyłam już kilka opakowań i nadal będę go używać, zwłaszcza latem

Dobry

Miałam odcień 02, mam średnią karnacje z żółtymi tonami i odcień u mnie się sprawdzał ponieważ krem wtapia się w skórę. Krem daje lekkie krycie, wykończenie jak dla mnie jest zbyt matowe, nie wchodzi w zmarszczki, wyrównuje ładnie kolor skóry, jeśli stosujemy go samodzielnie to po przypudrowaniu wytrzymywał u mnie cały dzień. Mam skórę normalną, więc u mnie się nic nie świeci także ciężko mi powiedzieć jak się sprawdzi w przypadku skóry tłustej. Ogólnie krem jest ok ale szukam tego typu kremów które jeszcze dodatkowo pełnią funkcję pielęgnacyjne.

mój ulubieniec

Zdecydowanie najlepszy krem BB jaki używałam!!!
Na początku trochę się z nim nie lubiłam, Ale teraz używam go non stop niezależnie od pory roku. Zimą fajnie nawilża skórę, nie obciąża jej. Latem skóra jest promienna i wygląda zdrowo, dodatkowym atutem jest filtr SPF 20
Szybko się nakłada, wygląda bardzo naturalnie, nie tworzy efektu maski, pomimo że jest trochę za ciemny.
Niestety nie użyłabym go bez pudru, bo bardzo mocno się świeci. Ale przy lekkim przypudrowaniu wygląda już super
Cena jest dosyć wysoka, ale produkt warty swojej ceny. Można upolować go na promocjach np. w Rossmannie

Woow

Produkt doskonale się sprawdza pod podkładem jako baza oraz samodzielnie jako krem bb na dzień. Pomimo swojej bardzo lekkiej formuły świetnie wyrównuje koloryt skóry, przykrywa małe niedoskonałości i wygląda bardzo naturalnie.

Jest super

Jak dla mnie to jeden z najlepszych produktów do makijażu jakie stosowałam. Jest wydajny ( 1 opakowanie starczyło mi na 3 miesiące), zastępuje mi podkład. Fakt,że idealnie wszystkiego nie pokrywa, co również ma swój plus. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt, skóra się nie świeci,jednak jest nawilżona, a co dla mnie najważniejsze, nie widać go na twarzy. Zdecydowanie kupię ponownie

Mój klasyk

Jest to zdecydowanie mój ulubiony produkt do makijażu skóry. Zastępuje mi w zupełności podkład. Ma właściwie same zalety. Lekko nawilża skórę, jest lekki, wspaniale ujednolica i wygładza skórę, niweluje niedoskonałości, oczywiście nie jest jakiś super kryjący, jak to krem bb, ale jak dla mnie poziom krycia jest w sam raz, zwłaszcza jeśli efekt makijażu ma być naturalny. Nie zostawia smug, doskonale się rozprowadza, na skórze jest lekki, nieobciążający i trwały. Trzeba tylko polować na minus 50 procent w super pharmie żeby kupić go w korzystnej cenie. Kusilo mnie już kiedyś żeby spróbować innego podkładu, ale ten zdecydowanie wygrywa.

Ładna druga skóra

Używałam go jako podkładu codziennego użytku.
Choć dla mnie był nieco za ciemny (powinnam była wybrać jaśniejszy) to oprócz kwestii koloru, spisywał się dobrze.
Pięknie wyrównywał kolor cery i nadawał jej gładkość.

Perełka

Jedno z większych zaskoczeń z którym się zetknęłam w ostatnim czasie. Zdecydowanie moja cera go polubiła. Dlaczego?
Konsystencja: Typowy płynny fluid, aczkolwiek nie spływa z dłoni. Na twarzy rozprowadza się równomiernie, bezproblemowo.
Krycie i odcień: Lekkie, aczkolwiek bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry. Miałam odcień light, który jest dość ciemny i ciepły, dla fanek jasnych podkładów (np. buff z CS) może być ciut za mocny. Bardzo ładnie stapia się z cerą, nie tworząc smug. Skóra wygląda na rozświetloną i wypoczętą- prawdziwy cudotwórca ;) Nie podkreśla porów i suchych skórek- miałam wrażenie, że wręcz je lekko przykrywa.
Opakowanie: Wygodna wysoka tuba- nie ma problemu z higienicznych dozowaniem podkładu.
Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne- po jego zastosowaniu miałam wrażenie faktycznego upiększenia skóry, cera była rozświetlona i wypoczęta, pory niewidoczne, ogólnie nazywam go moim fotoszopem w butelce :) Nie wysusza ani nie zapycha, wręcz miałam wrażenie, że lekko podlecza cerę.
Jedynym jego mankamentem jest dość wysoka cena i średnia trwałość, ale biorąc pod uwagę jego wydajność nie jest już taka straszna. Jeśli chodzi o trwałość to nie jest porażająca, ale z twarzy schodzi bardzo równomiernie. Z pewnością do niego wrócę!