Crabtree & Evelyn, Summer Hill, Hand Therapy (Intensywnie nawilżająca kuracja do rąk)

Crabtree & Evelyn Intensywnie nawilżająca kuracja do rąk zawiera olejek z orzechów Macadamia oraz czyste masło Shea i organiczne ekstrakty z róży. Crabtree & Evelyn Intensywnie nawilżająca kuracja do rąk intensywnie wzmacnia skórę dłoni. Błyskawicznie odżywia skórę, która staje się gładsza po każdym użyciu. Crabtree & Evelyn Intensywnie nawilżająca kuracja do rąk zawiera nawilżające ceramidy i witaminę E o działaniu antyoksydacyjnym. Bogata w mirrę, która odżywia skórki i paznokcie. Pięknie i świeżo pachnie, o zapachu róż i świeżych kwiatów.

nawilżające, wygładzające, regenerujące
bogate
masło
kremy do rąk
zapachowa
w tubce
100 – 250ml, 50 - 100ml

Poprawa skóry dłoni już po pierwszym uzyciu

Krem dostałam od mamy, zakupiła 4 miniaturowe wersje i jeden dała mi do przetestowania. Sama pewnie bym go nie kupiła ze względu na cene. Teraz jednak po wykorzystaniu połowy tubki wiem że kupię go ponownie. Zapach jest piękny i intensywny na długo czas. Dłonie są miękkie, delikatne i naprawdę po pierwszym użyciu nie czuć szorstkości. Bardzo mocno nawilza.

Bardzo dobry!

Zgadzam się z przedmówczynią. Krem jest naprawdę bardzo dobry. Mam cztery miniaturowe wersje w innych zapachach - Tarocco Orange, Somerset Meadow, Lavender i właśnie Summer Hill ze zdjęcia - i chociaż na ogół nie cierpię kosmetyków o mocnym zapachu, te są tak naturalne, że nie mam zarzutu - pachną właśnie tym, co sugeruje nazwa a nie jakąś toporną imitacją.

Moje dłonie mają ciężkie życie - jestem chemikiem-alergikiem i mam często do czynienia ze szkodliwymi i uczulającymi substancjami (sole miedzi i niklu) - teoretycznie pracuję w rękawiczkach, w praktyce, lubią one pęknąć w najbardziej nieodpowiednim momencie, no i same w sobie, wysuszają skórę rąk. Czyli notorycznie wysuszenie, często egzema, a czasem wręcz rany.

Na plus:
-nie jest ot kolejny krem składający się gliceryny i cyklopentasiloksanu (których nie lubią dłonie z egzemą i ranami)
-doskonale nawilża i odżywia - suche dłonie od razu czują ulgę
-warstwa ochronna jest dość odporna na mycie samą wodą
-faktycznie szybciutko dłonie są suche i się nie kleją
-zapachy piękne
-dosyć wydajny

Na minus:
-zaporowa cena (chociaż w TK Maxx bywa i jest tańszy)
-kiepska dostępność
-jedna wersja zapachowa mnie podrażnia (właśnie Summer Hill)

Podsumowując: Jeśli macie ekstremalne problemy z dłońmi, warto wydać kasę i go kupić (jedynie dla alergików, jakem jest ja, lepiej będzie dwa razy się zastanowić- stąd pewnie nie toleruję wersji Summer Hill). Bardzo, bardzo dobry krem. Najlepszy jaki miałam.

Ilość zużytych opakowań: 4 x 25ml

Najlepszy krem do rąk!

Tak wiem, cena:( Nie jestem też w stanie racjonalnie wytłumaczyć co mną kierowało kiedy klikałam na niego \'dodaj do koszyka\'. 87 zł za 100 g to dużo, ale nie jeśli:

* idealnie, dogłębnie, długotrwale nawilża
* ma przyjemną nie za gęstą nie za rzadką konsystencję
* wchłania się szybko tworząc na dłoni taką pudrową warstwę
* nie zostawia tłustego filmu
* poprawia kondycję skóry na długo
* nawilżenie nie znika po myciu rąk
* wygładza, zmiękcza i uelastycznia skórę dłoni
* bardzo wydajny
* dobry, naturalny skład (kilka wyjątków)
* ładny, kwiatowy zapach
* estetyczne, funkcjonalne opakowanie

minusy:
- cena
- dostępność
Ciesze się, że znalazłam dla moich suchych dłoni krem idealny:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go