Origins, Drink Up, Intensive Overnight Mask (Maska nawilżająca na noc)

Origins, Drink Up, Intensive Overnight Mask (Maska nawilżająca na noc)

Zobacz oferty

sephora.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 2.50/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mając wrażliwą skórę, nałóż tę ultra bogatą w składniki maseczkę nawilżającą na noc marki Orgins. Olejki z awokado i pestek moreli głęboko i błyskawicznie rozprowadzą po spragnionej nawilżenia skórze zgromadzone rezerwy substancji nawilżających oraz pomogą zbudować zapasy na jutro. Wodorosty z morza japońskiego pomagają naprawić barierę ochronną skóry zapobiegając odwodnieniu w przyszłości i oznakom przedwczesnego starzenia. Skóra budzi się odprężona, odświeżona i jędrniejsza.

klasyczne
Cera
normalna, sucha
w tubie
krem
50 – 100ml

Wspaniała!

Maseczkę kupiłam w zimie, kiedy moja skóra miała nieco gorszy okres i kiedy dodatkowo została wysuszona przez kwasy. Bardzo mi pomogła w dojściu skóry do siebie, była w tym czasie nieoceniona.
Nakłada się ją na noc dość cienką warstwą. Nie ma co się obawiać, że maseczka pobrudzi pościel - na twarzy tworzy ona taką powłoczkę, która jest co prawda troszkę klejąca, ale zastyga i wchłania się w kilka chwil, zostawiajac jedynie taką lekko błyszczącą warstwę. Ma owocowy zapach i poprzez swoją konsystencję jest bardzo wydajna i wystarczy na bardzo długo. Świetnie nawilża nawet w ciągu jednej nocy. Uratowała mi bardzo przesuszoną skórę. Zdarzało mi się ją stosować kilka dni z rzędu, tu nadal sprawdzała się dobrze i była tak samo delikatna.
Warto polować na promocje, ogólnie uważam, że stosunek ceny do jakości i wydajności jest w porządku - to bardzo złożona składowo maska.

Bomba nawilżająca

Maseczka, która intensywnie nawilża, odżywia i dodaje blasku skórze a nakłada się ją jak krem i pozostawia na całą noc. Produkt ten sprawdzi się w zasadzie u wszystkich kobiet, ponieważ właściwe nawilżenie jest podstawą pielęgnacyjną niezależnie od wieku czy też typu cery.
Maska zamknięta jest w minimalistycznym opakowaniu w formie miękkiej, plastikowej tubki w oliwkowo-zielonym kolorze, zamykanej na klik. Formuła ma konsystencję bogatego i treściwego kremu, która łatwo się rozprowadza na skórze i dość szybko się wchłania. Jednak pozostawia na skórze film w postaci takiej żelowej powłoki, która jest lepka. Co do zapachu to nie jestem w stanie tak jednoznacznie go określić, jest trochę taki owocowy, ale nie wyczuwam jakiejś konkretnej nuty. Tutaj koniecznie muszę wspomnieć o składzie maseczki, który jest genialny, a znajdziemy tu m.in.: glicerynę, emolienty, niacynamid, oleje z awokado, z kwiatów pomarańczy, z pestek moreli, olej kokosowy, olej rycynowy, wyciąg z róży damasceńskiej, z kamfory, ryżu i z aloesu, masło mango, kofeinę, trehalozę, kwas hialuronowy, wodę ze szwajcarskiego lodowca, witaminę E oraz ekstrakty z oliwek, czarnej porzeczki czy kiełków pszenicy. Co do kwestii działania?
Jest rewelacyjne ponieważ już po pierwszym użyciu widać efekty. Maseczka cudownie nawilża i odżywia, sprawia, że skóra staje się miękka i miła w dotyku, a co najważniejsze jest to nawilżenie dogłębne i długotrwałe. Taki stan skóry utrzymuje się u mnie przez kilka dni. Świetnie koi i łagodzi wszelkie podrażnienia, zaczerwienienia oraz rozprawia się z przesuszeniem i odwodnieniem skóry. Przy regularnym stosowaniu widać poprawę w jędrności i elastyczności cery.

Przyjemne spa nawilżające na noc!

Maska ma świetną kremową konsystencję. Jej zapach jest obłędny. Nie jest to czysty zapach awokado lecz z dodatkiem jakiegoś słodkiego owoca, który podczas nakładania chciało by się zjeść. Maska przez noc doskonale się wchłania. Stosuję 1 raz w tygodniu zamiast kremu na noc. Rano cera jest idealnie nawilżona i pełna blasku. Maska nie podrażnia i nie powoduje wyprysków.

Głęboko nawilżająca maseczka nocna

Maska Drink Up Intense bardzo głęboko nawilża. Jest doskonałą "szklanką wody" dla przesuszonej oraz suchej skóry oraz produktem sos. Posiada cudowny naturalny skład, w który wchodzi awokado, woda ze szwajcarskiego lodowca oraz kwas hialuronowy. Ma przyjemny relaksujący zapach, po zastosowaniu na noc, rano skóra budzi się nawilżona, pełna blasku oraz gładka w dotyku. Maska zapewnia 72 godzinne nawilżenie, uzupełnia rezerwę wody w skórze nawet do kilku dni.

Nie dla każdego

Niestety jedynym plusem tej maski dla mnie jest ładne opakowanie.
Mam cerę mieszaną i nie zauważyłam jakiegokolwiek nawilżenia. Zupełnie jakby maska okleiła moją twarz, a nie wniknęła w skórę. Dałam jej kilka szans, ale dzięki temu tylko potwierdziło się, że maska mnie zapycha.
Zapach jest dla mnie zbyt intensywny jak na kosmetyk, który mam trzymać na twarzy całą noc.

Zużyłam próbkę i kupiłam pełnowymiarowe opakowanie

Maska jest świetna. Trochę bałam się ją testować, gdyż nie reaguje dobrze na naturalną pielęgnację i składy z naturalnymi ekstraktami.
Na szczęście nie uczuliła.
Stosowalam ją w fazie zaostrzenia alergii, wysuszenia j podrażnienia skóry.
Maska jest wydajna i pięknie pachnie, a ilość która działa jest naprawdę minimalna. Nie czuje dyskomfortu podczas spania, na początku delikatnie klei się do poduszki, ale nie mam z tym problemu. Buzia rano jest nie do poznania. Ukojona, mięsista, nawilzona i taka promienna. Nawilzenie utrzymuje się około 3 dni!! A skóra w makijażu wygląda jak photoshop. Wygladzona, promienna i taka zdrowa. Nigdy nie miałam tak rewelacyjnego produktu do pielęgnacji który naprawdę naocznie działa! Rewelacja, droga ale często na oficjalnej stronie są promocję , a maskę 30 ml można kupić za 44 zł, co przy jej wydajności staje się bezkonkurencyjne! Boska

Świetna maska!

Maseczkę zakupiłam po przeczytaniu wielu dobrych opini w Internecie. Zdecydowałam się na mniejsze (30ml) opakowanie, aby wypróbować produkt, jednak już po kilku użyciach wiem, że następnym razem sięgnę po większe opakowanie. Maska faktycznie działa cuda! Jest to najbardziej nawilżająca maska z jaką miałam do czynienia. Faktycznie nawilża i odżywia skórę, po jej użyciu skóra jest promienna i odświeżona, a także bardziej napięta. Zdecydowanie wygląda się po niej lepiej. Odpowiada mi także konsystencja i zapach produktu, ciężko jest mi go opisać słowami, jednak zdecydowanie jest to baaardzo przyjemny i odprężająco-kojący zapach :)

świetna

Rewelacyjna maska nawilżająca.
Pięknie odżywia , poi i pompuje skórę.
Stosowana w rozsądnej ilości z odpowiednią częstotliwością nie zapycha nawet tłustej skory. Łagodzi podrażnienia. .
Na całą twarz stosuję ją tylko na tonik, aplikuję solidną porcję na noc, rano budzę się z pięknie wygładzoną , zdrowo wyglądającą skorą. Wyglądam po prostu świeżej, młodziej, jędrniej.
Dodatkowo doskonale sprawdza się jako produkt pielęgnacyjny pod oczy. Wygładza drobne zmarszczki mimiczne i odświeża spojrzenie.
Zapach i konsystencja tej maski zasługują na oddzielny akapit.
Cudnie świeży, owocowo-roślinny, kojący. Przemiła forma treściwego, a jednocześnie wilgotnego kremu, który nie oblepia a pozostawia odczucie miękkiego kompresu na naskórku.
Nie jest najtańsza, jednak jakość kompensuje cenę. Sama przyjemność.

HIT

Kolejny hit, do którego wracam, jeśli tylko portfel mi na to pozwala. :D To jest jedna z tych cud-masek, które nakłada się na noc i rano wygląda się jak milion dolarów. :) Uwielbiam też jej zapach. Wracam i będę wracać, kupuję też na prezent kobitkom w mojej rodzinie. :)

Nie dla każdego

Czytałam i słyszałam o tej masce bardzo dużo pozytywnych opinii dlatego postanowiłam przetestować ją osobiście. Żałuję, że zakupiłam wersję pełnowymiarową zamiast próbki, bo nie jestem w pełni zadowolona.
Maska rzeczywiście nawilża skórę twarzy, czyli spełnia swoje zadanie. Niestety, w moim odczuciu, nie nadaje się do stosowania na noc przez swoją bardzo lepką konsystencję (chyba, że ktoś potrafi przespać całą noc na plecach to wtedy spokojnie można zaaplikować ją na noc). Maska jest bardzo wydajna, gdyż wystarczy posmarować twarz bardzo cieniutką warstwą. Kolejnym atutem jest cudowny zapach tej maski - większość maseczek albo ma dziwny albo co najwyżej neutralny zapach, natomiast ten produkt jest pod tym kątem wyjątkowy.
Dlaczego więc żałuję zakupu dużego opakowania? Okazało się, że niestety nie jest to produkt dla wszystkich. Mam cerę raczej mieszaną, lekko problematyczną, i po zmyciu maseczki widoczne są na skórze czerwone plamki, trochę jakby uczuleniowe. Po dłuższym czasie na szczęście znikają, ale nie zachęca to do stosowania produktu. Jest to jednak reakcja mojej cery na tą maskę, dlatego polecałabym raczej zacząć przygodę z tym produktem od zakupu mniejszej jego wersji, aby upewnić się, że będzie on dla nas odpowiedni.

Najlepsza!

Uwielbiam jej zapach, jej działanie i efekt szybkiego nawilżenia.
Bałam się nowej wersji, gdyż przez wiele lat byłam przyzwyczajona do jej poprzedniczki, która miała diametralnie inny skład. Moja skóra jest zaś bardzo kapryśna i obawiałam się, że nowa wersja mnie zapcha. Na szczęście nie.

Maska DUI to kremowa konsystencja o obłędnym zapachu. Stosuje ją 3-4 razy w tygodniu, pod krem z retinolem, jako baza nawilżająca i sprawdza się świetnie. Nakładam malutką ilość, która potrzebuje trochę czasu na wchłonięcie, ale po kilkunastu minutach skóra wszystko wypija.

Maska jest niesamowicie wydajna i starcza mi na ok 10-12 miesięcy regularnego stosowania.
Tak więc cena jest bardzo proporcjonalna do wydajności i działania.

Jest ok, ale..

Na początku byłam zachwycona tą maseczką. Nakładałam na całą noc, skóra rano była gładka i mega nawilżona. Odkąd stosuję ją dłużej, mam wrażenie, że to działanie jest trochę słabsze. Wydaje mi się, że też trochę zapycha. Na pewno zapach na plus i wydajność