Charlotte Tilbury, Charlotte's Magic Cream (Nawilżający krem do twarzy)

Charlotte Tilbury, Charlotte's Magic Cream (Nawilżający krem do twarzy)

• Unikatowy kompleks antygenów peptydowych BioNymph o wielozadaniowości stymuluje produkcję kolagenu podczas walki z wolnymi rodnikami
• Ta wielozadaniowa pielęgnacja i transformacja kremu nawilżającego to sekretne połączenie opatentowanych składników, które każdego dnia zapewniają wspaniałą skórę!
• SPF15 i filtr anty UVA chronią skórę przed efektami starzenia się słońca
• Kwas hialuronowy i ekstrakt z dzikiej bratki uszczelniają wilgoć, dzięki czemu Twoja skóra jest odnowiona i odmłodzona
• Olejek z dzikiej róży i kamelii oraz witamina E z przeciwutleniaczy przekształcają matowe cienie, dzięki czemu możesz uzyskać nawilżoną, młodzieńczą skórę
• Idealny, jeśli chcesz oszukać 8 godzin snu dla świecącej skóry w błysku!
• Bez parabenów.

SPF 15 – 30
50 – 100ml
Wiek
20+

Zasadniczo jest to połączenie kremu nawilżającego i bazy o zapachu róży w bardzo ładnym słoiczku.

Tylko Charlotte Tilbury mogła zmienić sztuczkę makijażystki ze standardowego wydania. Magic Cream zamknięty jest w przepięknym transparentnym słoiczku, wygląda magicznie jak jego nazwa wskazuje.

Konsystencja jest bogata, gęsta, która jest przeznaczona do każdego rodzaju skóry jak również przeznaczony do zastosowania tuż przed wykonaniem makijażu.

Charlotte's Magic Cream powinien silnie ujędrniać , jak i nawilżać a w tym ma pomóc kwas hialuronowy, masło shea i aloes, ale efekt ujędrnienia określiłbym jako subtelny.

Pachnie fantazyjnie i ekskluzywnie, a moja skóra od razu wchłania bogaty krem. Zaraz po nałożeniu na niego makijażu bazowego, widać gładkość skóry, jako baza nawilżająca pod makijaż sprawdza się rewelacyjnie.

Za słoiczek 30ml musimy sporo zapłacić, a jego ujędrnienie jest subtelne, na mojej półce bazy nawilżające mam już w bardziej przystępnej cenie, które sprawdzają się równie rewelacyjnie.
Charlotte Tilbury pewnie nie zagości u mnie na półce w najbliższym czasie, musi się pojawić naprawdę produkt magiczny bym wróciła do tej marki.

Nie dla mnie...

Dostałam do zakupów online w CT kilka próbek tego kremu, po czym zdecydowałam się na zakup pełnowymiarowego produktu. Przyszło mi to z ciężkim sercem, nie powiem, bo cena nie jest mała, ale spodziewałam się efektu woooow.

Niestety nic takiego nie nastąpiło. O ile próbki stosowałam na zmianę ze swoim normalnym kremem, to tutaj miałam szansę na dłuższe stosowanie tylko tego kremu. Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków, niestety przez dużą obecność olejków w składzie ten krem nasilił problem :( Po tygodniu regularnego stosowania zaczęły mi się robić pod skórą bolące gule :( To ewidentnie wina mojej skóry, bo krem w 1/3 słoiczka przejął mój mąż i u niego nic takiego się nie działo. Myślę, że ten krem może być dobrym wyborem do skór naprawdę suchych, które nie mają żadnych problemów z nadmiarem sebum.

Konsystencja kremu to dla mnie bardziej hmm takie masełko, które się rozpuszcza pod wpływem ciepła palców. Przy nakładaniu czuć, że kładziemy olejkową warstwę na skórę, co mi niestety trochę przeszkadzało, bo się bardzo błyszczałam ;) Skóra po użyciu faktycznie była gładsza, ale co z tego, jak pojawiły się wypryski :(

Opakowanie jest ciut tandetne, wielki gruby plastikowy słoik cięty w kryształ :D Bardzo wydajny. Cena w stosunku do działania powala z nóg ;) Daję dwie gwiazdki, bo myślę, że to krem dobry, ale nie dla mnie...

on działa !

Charlotte ma świetną pielęgnację , a jeśli idzie o ten krem to przy większych zakupach rozdawane są do tej pory próbki więc fajnie- można od razu sprawdzić czy nie dostaniemy alergii- kosztuje bowiem sporo

Jak zawsze zastrzeżenia do słoiczka- grube , stabilne szkło , jednak pojemnik z kremem nie zajmuje całości opakowania , nie lubie takich zabiegów robiących potencjalnego klienta w gruche

Konsystencja dość gęsta , ale wchłania sie szybko. Nie roluje się i nie lepi. Nie ma problemów by nałożyć na niego bazę bądź podkład.
Zaraz po nałożeniu bardzo ładnie nawilża i zmiękcza cere , ma dużo retinolu zbawiennego i dla cer suchych i mieszanych jak moja

Skóra wygląda na optycznie rozpromienioną , jednak opatentowanych drobinek Charlotte w nim nie , zastosowano więc inny zabieg odbijania i rozpraszania światła , daje to ładny naturalny efekt

Przy regularnym stosowaniu widać że skóra jest w lepszej kondycji- koloryt ładnie wyrównany , cera gładsza i delikatnie zagęszczona skóra- akurat na tyle na ile można wymagać od kremu upiększajacego

Nie zauważyłam podrażnień , czy przesuszeń. Naprawdę dobry produkt