Maskę do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7 stworzono z myślą o zniszczonych włosach. Maska wnika we włókna włosów i pomaga odbudowywać zniszczone pasma od wewnątrz, dzięki czemu możesz stylizować swoje włosy bez obaw. Pomaga również chronić przed powstawaniem rozdwojonych końcówek.

Cudowna

Skuszona wieloma opiniami kupiłam tą maskę. Bardzo często używam suszarki i prostownicy.mam również zrobione pasemka.moje włosy przez te zabiegi bardzo się wysuszyły i zaczęły się kruszyć.. straciły blask. Ta maska uratowała je. Wspaniała maska.. dogłębnie nawilżyla i zregenerowała włosy.. moje włosy są teraz miękkie i lśniące... Dzięki składnikom które są w niej zawarte mogę używać suszarki.sa składniki termoochronne.. które zabezpieczają przed wysuszeniem.

Nie wierzę, że istnieje lepsza maska do włosów!
Owszem, zdarzają się takie, które może piękniej pachną, ale żadna nie zrobi z włosami nawet połowy tego co ta. Nie chodzi o to, że zapach jest zły, nie, nie, bardzo subtelny, przyjemny, po prostu jestem uzależniona o 6 olejków i kokosa L'oreala ;) Włosy po niej są bardzo nawilżone, odżywione, miękkie a przy tym w ogóle nie obciążone (no sory L'oreal), nie przetłuszczają się szybciej ani nie wysuszają, a co dla mnie najważniejsze maska nie wpływa na kolor włosów - niektóre, zwłaszcza te najbardziej naturalne kosmetyki, z moich blond włosów robią rudawe :/

Jedyny mój zarzut to brak folii/sreberka na słoiczku, przez co nie mamy pewności ile osób i jaki czas temu odkręcało słoiczek.

Polecam również szampon z tej serii.

Idealna dla moich włosów

Dawno nie mogłam natrafić na maskę , która była by idealna do pielęgnacji moich włosów. A ta przede wszystkim NIE OBCIĄŻA moich włosów. Nawilża włosy, stają się one k wiele gładsze i świecące. Zapach maski mnie urzekł. Utrzymuje się bardzo długo na włosach, często po zastosowaniu szamponu + maski z tej samej serii, włosy pachniały spokojnie kilka

Bardzo dobra maska która działa aczkolwiek nie obciąża

Zacznijmy od tego ,że kocham kosmetyki do włosów które mają , w swoim składzie biotynkę ponieważ swego czasu właśnie ona uratowała mi włosy aczkolwiek była to biotyna w tabletkach....ale działanie biotyny zewnętrzne jest także rewelacyjne.

Maske do włosów
TRESemme, Maska do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond kupiłam na promocji w rossmanie za około 20 zł, powiem szczerze ze czytałam wiel opinii na jej temat ale nie wiem czy gdyby nie pokusa cenowa to czy wzięła bym ją do ręki na zakupach ale na szczęście to się stało..

Maska znajduje się w plastikowym pojemniczku , które jest zakręcane pokrywką. osobiście wolałabym żeby było to opakowanie z pompką ale niestety wszystkiego nie można mieć.
Jak wiadomo maska jest struktórą i ciężkością inna niż odżywka więc występuję ryzyko obciążenia włosów ale na szczęście ta maska się broni w tej kwestii ponieważ włosy po niej są lekkie, miękkie.

Kosmetyk dogłębnie nawilża włosy, widać to po fakcie iż po nałożeniu maski tresemme nawet do 3 myć włosy są gładkie , scalone na końcach.

Włoski po niej świetnie się układają są miękkie miłe i pachnace

Ulga dla włosów zniszczonych

Maska ma odpowiednią konsystencję - jest gęsta i treściwa.
Opakowanie standardowe, odkręcane pudełeczko. Spokojnie starczy na 2 miesiące 300 ml to całkiem sporo za około 25 złotych.
Ma bardzo przyjemny i intensywny zapach, utrzymujący się nawet kilka godzin na włosach.
Po użyciu włosy są wygładzone, sypkie oraz nabierają prawdziwego blasku.
Maska jest cięższym kosmetykiem niż odżywki, jednak dla moich zniszczonych rozjaśnianiem kosmyków to prawdziwa ulga., nawet przy częstym stosowaniu. Trzeba dokładnie spłukiwać, bo może obciążyć włosy i nieestetycznie przetłuścić.
Wraz z regularnym stosowaniem widzę, że włosy się regenerują, nie jest to może spektakularny efekt, ale na pewno zadowalający.

Świetna na wysuszone włosy po farbowaniu

Mam długie ale dość cienkie włosy, które regularnie farbuję na blond. Wyzwaniem jest dla mnie wyważenie pomiędzy lekkimi kosmetykami, które nie obciążą zbytnio włosów, a odżywianiem ich, żeby nie były matowe, suche i sztywne. Znalazłam już swój szampon idealny, ale potrzebowałam jeszcze dobrej odżywki, żeby nadać włosom więcej życia. Tresemme jest strzałem w dziesiątkę - stosuję ją po każdym myciu, świetnie nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu są miękkie, elastyczne, lśniące, ale nie obciążone.

Jest swietna

Naprawdę pomaga zregenerować nawet najbardziej zniszczone włosy. Noe obciąża ich a stosowany regularnie czyli maks. dwa razy w tygodniu pomaga odbudować i zregenerować strukturę włosa. Bardzo ładny zapach.

Najlepsza drogeryjna maska !

Mam niestety uraz do drogeryjnych masek, które z natury obciążają włosy i nie mają zbytnio odpowiedniego działania. Jednak dałam szansę marce Tresemme i powiem szczerze, że jestem zaskoczona ! Produkt na prawdę odbudowuje włosy, są piękne lśniące i mięciutkie. W dodatku włosy nie są obciążone. Polecam.

Ani zła, ani dobra

Maska to typowy średniak silikonowy. Działa doraźnie, ale na zniszczone włosy nie pomoże. Kiedy miałam końcówki wymagające podcięcia, maska nie dawała rady, podczas kiedy inne produkty, potrafiły je wygładzić. Nie ma co się spodziewać regeneracji czy odżywienia. Natomiast nie ma też tragedii, żeby ją wywalać.
Nieco wygładza, dociąża, dla normalnych włosów, które nie są zniszczone będzie git.
Tylko że maska jest dedykowana włosom suchym...

W zasadzie są lepsze produkty o fajniejszym składzie, choćby prawie naturalna linia Fructis. Kupioną zużyłam, ale powrotu nie planuję.

Srednia

Maska w podręcznym słoiczku, ładnie pachnąca i moim zdaniem przeciętna. Moje wlosy nie są ani suche ani przetluszczajace. Takie średnie, farbuję je co miesiąc. Po użyciu zauważyłam że szybciej się przetluszczaja. Oddałam ja mamie którą ma bardzo suche wlosy. Mamie również nie przypadła do gustu, mówiła że ma po niej siano na głowie. Akurat naszym włosom nie przypasowala.

Mocno regeneruje!

Maskę zakupiłam namówiona przez ekspedientkę w Rossmanie i nie myślałam, że tak bardzo się polubimy. Maska, jak maska pomyślałam, ale po pierwszej aplikacji przekonałam się, że na prawdę potrafi zdziałać cuda. Włosy po niej są miękkie, zdyscyplinowane i dobrze się układają. Jest fantastyczna na suche końce, mocno regeneruje, zapobiegając przesuszaniu. Ma również przyjemny zapach, wydajna. Cena ok. 18zł w promocji nie jest zbyt wygórowana jak na tak porządny kosmetyk. Polecam!

Efekt ekspresowy

Zakupiłam te maskę na promocji w Rosmannie. Moje włosy potrzebowały regeneracji po rozjasnianiu, więc postawiłam jej wysoką poprzeczkę, choć producent obiecuje, że naprawi ona włosy po takim zabiegu i tym podobnych. Z przyjemnością muszę przyznać, że dała radę. Już po pierwszym użyciu nie miałam najmniejszych problemów z rozczesaniem włosów, które były śliskie i pachnące. Oto właśnie mi chodziło, bo gdybym je zaczęła szarpać, to mogłyby sie połamać. Przez cały miesiąc stosowania nie ubyło mi włosów, nie zauważyłam też, aby się łamały. Są w świetnej kondycji. Na razie używam jej przy każdym myciu włosów, dlatego że po rozjaśnianiu były bardzo wysuszone.
Maseczka ma cudowny słodki zapach oraz gęstą konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza i nie spływa z włosów. Jest też wydajna.