TRESemme, Maska do włosów zniszczonych Biotin+ Repair 7 z Biotyną i kompleksem Pro-Bond

Maskę do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7 stworzono z myślą o zniszczonych włosach. Maska wnika we włókna włosów i pomaga odbudowywać zniszczone pasma od wewnątrz, dzięki czemu możesz stylizować swoje włosy bez obaw. Pomaga również chronić przed powstawaniem rozdwojonych końcówek.

Jedna z lepszych masek do włosów mocno rozjaśnianych

Maska, odżywka, wszystko jedno, ja nakładam ją na bardzo krótko (2 minuty) i działa tak samo jak pozostawiona na 15 minut. Nie przetłuszcza normalnej części włosów a część rozjasnianą i bardzo suchą pozostawia wygładzoną i elastyczną, aż do następnego mycia oczywiście, wiadomo, że nic zniszczonych włosów już nie uzdrowi. Przede wszystkim nie obciąża przy jednoczesnym wygładzeniu. Zazwyczaj włosy są po niej fajnie sypkie i elastyczne. Można z nią przesadzić i włosy mogą się zbuntować i zacząć robić się twarde i suche, więc polecam stosować zamiennie z innymi maskami lub odżywkami jeśli ktoś ma włosy mocno rozjaśniane, zniszczone i suche i normalny naturalny duży odrost jak ja.

Uwielbiam

Dostałam w prezencie serię szampon i odzwykwe i byłam zachwycona i postanowiłam dokupić maske. Mam długie i grube włosy ale przesuszające się używam również dość często suszarki i prostownicy. Maska świetnie radzi sobie z moimi włosami pięknie pachnie jest gęsta. Ja zostawiam ja na dłużej i zawijam ciepłym ręcznikiem. Po zmyciu włosy pięknie pachną, super się rozczesują a do tego są takie delikatne w dotyku lejące świetliste jak po fryzjerze. Co dla mnie ważne maska jest bogata w składniki odżywcze ale ich nie przeciąża i nie skleja. Włosy nie płaczą się i nie koltunia. Dla mnie bomba

Najlepsza maska jaką miałam do tej pory

Mam bardzo zniszczone włosy które wypadają na potęgę i mają suche końcówki. Bardzo ciężko mi z nimi pracować i zrobić cokolwiek aby nie wyglądały źle, ta maska daje najlepszy efekt jaki udało mi się uzyskać. Włosy są miękkie i ładnie się układają, a zniszczenia nie są aż tak widoczne, dlatego polubiłam ten produkt. Niestety nie jest ideałem, gdyż końcówki nadal są niemiłosiernie suche, jednak ogólny efekt jest dosyć dobry, dlatego jeśli nie znajdę lepszej maski, wrócę do tej. Ma ładny zapach, jest wydajna, ale nie używam jej często, przeplatam z odżywką i inną maską.

Bardzo gęsta.

Jak już wspomniałam w tytule recenzji maska jest bardzo gęsta, co może być zarówno plusem jak i minusem.Ja zazwyczaj trzymam maski bardzo długo na włosach, więc mają one czas, aby wniknąć w kosmyki, odzywić je, więc nie mam problemu ze spłukiwaniem, lecz jeśli ktoś chce na szybko nałożyć maskę i po 5 minutach ją spłukać może mieć z tym problem.
Przez swoją gęstość nie spływa z włosów, lecz czy jest taka super nie powiedziałabym. Jednak po masce spodziewałam się czegoś więcej. Ma podobne działanie jak odżywka z tej serii, która według mnie jest fajniejsza. Po użyciu maski włosy również łatwo się rozczesują, nie puszą się, lecz spektakularnego efektu nie ma. Wybierając między maską a odżywką wolę to drugie. no wiadomo- używam jej dopiero do 2 tygodni, więc nie mogę powiedzieć o niej wszystkiego.Chciałabym,aby rzeczywiście chroniła końcówki przed rozdwajaniem, lecz czy tak będzie czas pokaże.

Jedyny ulubieniec, na którym polegam. Polecam

Odkąd kupiła całą serię tych produktów na promocji (szampon, odżywka i maska) - kompletnie się w nich zatraciłam.
Moje włosy są w bardzo słabej kondycji. Suche, zniszczone, farbowane i lekko porowate - mimo, że staram się regularnie je podcinać.

Lubię testować i odkrywać nowości - ale kiedy wchodzę do drogerii i nie wiem co wybrać - sięgam po ten sprawdzony i niezawodny zestaw. Mam do niego zaufanie - w szczególności do tej maski.

Nie mam zbyt wielu ulubionych masek...poza tą, do której wracam. Może dlatego, że po jej użyciu widzę jakiekolwiek efekty. Stosuję raz w tygodniu i trzymam różnie. Czasami 5min pod prysznicem, innym razem kładę się w niej spać. I powiem wam, że efekt zawsze jest podobny.

Mam wrażenie, że jak już ją nakładam to moje włosy stają się śliskie, miękkie i jedwabiste. Przynosi natychmiastową ulgę! Kiedy widzę, że moje włosy robią się szorstkie, matowe i nijakie - przypominam sobie o masce.

W efekcie włosy są lśniące, lekko uniesione, wydają się zdrowsze i "żywsze". Ładnie odbijają się od skalpu, a w dotyku są miękkie i śliskie. Jak po masce dziać się powinno ;)

Bardzo polecam sięgnąć po całe trio. Wydaje mi się, że po prostu lepiej się uzupełniają. Maska jest wydajna. Działa jak powinna - nie jest fenomenalna, ale kupując ją na promocji nie mam oporów by się na nią rzucić.

Świetna

Z początku nie byłam przekonana do tego produktu, ale postanowiłam go przetestować. Włosy stały się miękkie, sypkie, przestały się puszyć i nie plątały się, były też odżywione i pełne blasku. Końcówki jednak jak były okropne tak nadal takie są ale warto kupić ten produkt chociażby dla łatwości rozczesywania i wyglądu włosów po nim.

Świetna

Cudowna odżywka, ma bardzo gęsta i bogata konsystencję, oblednie pachnie, mam cienki włosy blond i po niej moje włosy są cudownie odżywione, pełne blasku, nie płaczą się, odżywka dodatkowo ułatwia rozczesywanie a wlosy mniej się plączą.
Jedyny minus to wydajność, mam włosy dość długie i odżywka nie wystarcza mi na dlugo.

Bliźniaczka

Znam też wersję czerwoną (z keratyną) i nie potrafię zdecydować , która z tresemmowskich sióstr jest lepsza- obie sprawdziły się na moich wymagających włosach równie genialnie!
Jestem z pewnością niesprawiedliwa, ale od masek drogeryjnych oczekuję cudów. Chcę, żeby moje włosy wyglądały zdrowo, były lśniące i wygładzone- tak jak kłamią w reklamach. Nie obrażam się na chemiczne sztuczności - nie jestem fanatyczką naturalnej pielęgnacji. Godzę się na silikonowy photoshop bo od pielęgnacji, takiej prawdziwej, mam oleje.
I dzięki tej masce mam na głowie taki właśnie reklamowy, cudownie wyphotoshopowany efekt. Używam niestarannie, a włosy są zdyscyplinowane, dociążone, wygładzone i tak pięknie lśnią! Przygłaskane są moje pokruszone końcówki, nie ma puchu na grzywce i nie ma przyklapu, ani utraty świeżości. Włosy pięknie mi pachną, są lejące, gładkie i (na co sama nie zwróciłam uwagi, ale mam bardzo spostrzegawcze koleżanki) pojawiły się w nich takie świetliste refleksy, jakby moje naturalne zrudzenia, posłoneczne pasemka podkolorowały się przy tej masce.
Lubię ją za zapach, konkretną konsystencję, za wydajność i wygodę w użyciu. Doceniam ładne i funkcjonalne opakowanie, ale szukam na promocjach. Jest w moim wygadzającym trio.

Świetny wygładzacz

Przyznam, że do marki robiłam spore podchody, nie od razu byłam przekonana. Czasem po prostu reklama przerasta możliwości produktów... Jednak w końcu zsumowałam zachwyty nad tą serią z promocyjną ceną w Rossmannie i stało się - kupiłam ją. Okazało się, że świetnie służy moim włosom!
Mam włosy do ramion, 2/3 długości naturalnego koloru, reszta pamiętająca czasy farbowania na ciemny brąz, przesuszona wymagająca dociążenia i zdyscyplinowania.

Rewelacja!

Maska idealnie odżywia i nawilża włosy. Mam włosy cienkie, blond. Super wygładza włosy, są miękkie i sypkie. Mam wrażenie, że mniej się elektryzują oraz że są bardziej odpornie na uszkodzenia lub wysoką temperaturę. Używam raz w tygodniu lub jak chcę żeby moje włosy wyglądały naprawdę wow przed ważnym wyjściem.

Bardzo fajna maska

Fajna maska do włosów, super działa ze sprayem chroniacym przed wys. temperaturami. Włosy są po niej miekkie, śliskie i jedwabiste. Wydajna, gęstosć tez mi odpowiada.

Odbudowuje

Maska ma za zadanie odbudować zniszczone włosy. W połączeniu z szamponem idzie jej to bardzo dobrze.
Maska jest w wygodnym opakowaniu, jest gesta, przez co nie spływa z dłoni i włosów. Ma ładny zapach, utrzymujący się jeszcze po wysuszeniu.
Faktycznie bardzo dobrze odbudowuje. Włosy są odżywione, mięciutkie, pachnące. Przestają się puszyć, końce są ujarzmione. Nie obciąża, nie skleja, łatwo rozczesać po niej włosy, jeszcze mokre. Polecam, szczególnie w połączeniu z szamponem biotin.