L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Szampon odbudowujący

L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Szampon odbudowujący

Odbudowujący Szampon o kremowej konsystencji zapewnia dokładne oczyszczenie włosów oraz regenerację na całej ich długości. Formuła wzbogacona o keratynę roślinną wspomaga proces regeneracji włosów, witaminy je wzmacniają, a dodatek olejku rycynowego sprawia, że Twoje włosy będą wyraźnie odżywione i pełne blasku.

Bardzo dobry

Moje włosy są bardzo cienkie i mimo szczególnej pielęgnacji kruszą się i rozdwajają. Szukałam kosmetyku, który pomoże utrzymać moje długie włosy w dobrym stanie. Niechętnie używam szamponów drogeryjnych. Jednak żaden z przetestowanych profesjonalnych szamponów nie wpłynął na stan włosów. Postanowiłam wypróbować tę całą serię. Zaczęłam od szamponu i maski. Bardzo spodobał mi się wygląd opakowania i piękny zapach. Szampon dobrze się pieni i zmywa zanieczyszczenia. Włosy po jego użyciu są miękkie w dotyku, nie puszą się, wyglądają jak po wizycie u fryzjera - jednak wydaje mi się, że to w większej mierze zasługa maski. Szampon nie przetłuszcza włosów i dobrze je nawilża. Szampon jest bardzo wydajny. Na pewno kiedyś do niego wrócę. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Bardzo ładny zapach

Włosy faktycznie po umyciu są miękkie i lśniące. Dodatkowo cała seria jest o przyjemnej, kremowej konsystencji. Do codziennego użycia warto zainwestować również w odżywkę oraz krem do rozpalątywania włosów. Szampon dobrze się splukuje zarówno zimną jak i ciepłą wodą.

Super!

Używam go razem z odżywką z linii Dream Long i jestem bardzo zadowolona.
Szampon nawilża włosy, nie przetłuszczając ich, a do tego pięknie pachnie i dobrze się pieni.

Tak i jeszcze raz tak!

Szampon zakupiłam w Rossamnie, szczerze to samo opakowanie mnie zachęciło do kupna, ładne i przyciągające wzrok. Mam bardzo suche włosy więc pomyślałam sobie,, To musi być to!,, i się nie myliłam. Zapach bardzo piękny, kremowa konsystencja, która będzie na pewno wydajna. Moje włosy potrzebowały ratunku jakim jest ten specyfik. Po nalaniu odrobiny na dłoń i rozprowadzeniu go na włosach zaczął się tak pienic, że mogłam zrobić sobie dwa rogi z moich kosmyków, a w dodatku ten zapach... Mhhm... Mój rytuał mycia włosów stanie się teraz czystą przyjemnością. Włosy po wysuszeniu nabrały tego blasku i odżywienia, były pachnące. Zakochałam się w tym szamponie i teraz jest moim ulubieńcem! :)

GENIALNY

To mój hit! Strasznie długo kazał mi czekać Elseve na tak dobry produkt. Szampon świetnie radzi sobie z moimi długimi i gęstymi włosami. Po jego użyciu włosy są pachnące, gładkie, ale nie obciążone. Szampon ma lekką formułę, włosy po nim są pięknie odżywione i odświeżone. Z łatwością teraz mogę je rozczesać. Ma przepiękne opakowanie - te połączenie kolorów strasznie mi się podoba. Produkt jest wydajny i po prostu się w nim zakochałam.

Nie dla moich włosów

Kolejny raz przekonalam sie ze drogwryjne szampony/ odżywki sa nie dla moich włosów.Mam włosy dlugie, gęste, puszace sie.Uzylam szamponu razem z odżywka, procz pięknego zapachu( chwilowego), ten zestaw nie zrobił nic dobrego moim wlosom.Mialam spore problemy z ich rozczesaniem ( na sucho i mokro).Wlosy ciezkp się modelowalo, po wysuszeniu efekt jak po innych drogeryjnych szamponach.

Cudeńko pięknie pachnące!

Bardzo lubię zmieniać i testować szampony po czym znajduję kilka między, którymi balansuję. Akurat mam tak, że po jakimś czasie włosy się przyzwyczajają do produktu i już nie ma efektu jak na początku, także zmieniam. Jeśli chodzi o to cudeńko, to nawet bardziej mi się spodobał niż Magiczna Moc Olejków szampon odżywczy, który jest świetny. Piękny zapach!!!! Dobrze myje, pielęgnuje włosy, odżywia, włosy wyglądają na zadbane, zdrowe, pachną, nie przetłuszczają się szybko, nie obciąża włosów u nasady. Włosy blond ładnie wyglądają. Zauważyłam, że niektóre szampony przyciemniają naturalny blask i kolor jasnych włosów i wyglądają na takie zgaszone i nieładne. Czasami mam problem z rozczesaniem, ale od czego jest olejek lub odżywka i jest elegancko. Super szampon!!!

Kocham zapach!

Kupiłam w promocji w Rossmann za około 10zl i bardzo żałuję że nie kupiłam więcej butelek.
Piękne opakowanie, ładna szata graficzna i jak zawsze wygodna duża butelka.

Bardzo bałam się sylikonow w składzie ale naprawdę daje rade w oczyszczaniu włosów.
Włosy są czyste pachnące i przygotowane na dalsze działanie.
W połączeniu z odżywka i kremem daje efekt wow. Protestuje troszkę dłużej ale wiem że już się bardzo polubimy

Nie dla mnie

Ciężko mi dobrać szampon idealny ale chociaż liczyłam na fajny, kiedy zobaczyłam w tedy ta nowość nie mal od razu pobiegłam go kupić.. Niestety totalnie się zawiodłam, szampon ładnie pachnie tak samo ładne ma opakowanie oraz zapach i na tym kończy się mój zachwyt. Włosy po nim miałam oklapnięte i dość szybko tłuste, kompletnie się u mnie nie sprawdził z trudem go skończyłam, ratując się innym szamponem na zmianę.

Świetny szampon!

Szampon ma przepiękny zapach, lekko słodki. To co on zrobił z moimi włosami to mistrzostwo świata. Włosy przestały wypadać, są gęste i zregenerowane, a miałam włosy pokruszone i bardzo wypadały. Włosy znacznie szybciej rosną po tym szamponie. Jestem zachwycona tym produktem. Cała seria Dream Long bardzo polubiła się z moimi włosami.

Bardzo dobry

Szampon skusił mnie swym zapachem, słodkim i intensywnym który bardzo długo utrzymuje się na włosach. Ogólnie kosmetyk spełnia moje oczekiwania bardzo dobrze się pieni oczyszcza włosy i pozwala im nabrać blasku, miękkości i lekkości. Włosy po umyciu wyglądają niczym z salonu. Kosmetyk kosztuje niewiele jest bardzo wydajny i jest dostępny niemal w każdej drogerii.

Dobry odbudowujący szampon

Szampon głównie dla posiadaczek długich, zniszczonych zabiegami stylizacyjnymi włosów . Świetnie oczyszcza i regeneruje włosy na całej długości . Włosy po umyciu nim bardzo ładnie pachną do tego wyglądają na dużo zdrowsze i odżywione aż po same końcówki.