L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Szampon odbudowujący

L`Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Szampon odbudowujący

Odbudowujący Szampon o kremowej konsystencji zapewnia dokładne oczyszczenie włosów oraz regenerację na całej ich długości. Formuła wzbogacona o keratynę roślinną wspomaga proces regeneracji włosów, witaminy je wzmacniają, a dodatek olejku rycynowego sprawia, że Twoje włosy będą wyraźnie odżywione i pełne blasku.

U mnie się sprawdza

Elseve Dream Long to szampon o kremowej konsystencji, który bardzo dobrze się pieni i jest mega wydajna. Jako posiadaczka długich i szybko przetłuszczających się włosów, szukam szamponów, które dobrze będą oczyszczały włosy i skórę głowy. Szczerze przyznam, że Dream Long radzi sobie w tej kwestii bardzo dobrze. Nie obciąża ich i pozwala zachować świeżość przez dłuższy czas. Receptura szamponu idealnie wygładza strukturę włosa, odżywia je i regeneruje. Po wysuszeniu włosy fajnie się rozczesują (nawet bez użycia odżywki), nie plączą i z lekkością się układają. Szampon ma przyjemny słodki zapach, szkoda tylko, że nie utrzymuje się on na włosach. Odkąd go używam zauważyłam, że włosy są bardziej lśniące. Nie puszą się i łatwiej mi je wyprostować.

Duże opakowanie w praktycznym kształcie, nie wyślizguje się z rąk. Pomarańczowa szata graficzna, szybko rzuca się w oczy, przez co łatwo znaleźć go na sklepowej półce. Cena regularna to 14,99 pojemność 400 ml.

Nie dla delikatnej skóry głowy...

Szampon miałam okazję wypróbować u mojej mamy, która kupiła go przede wszystkim na zapach. Zazwyczaj lubię się z szamponami L'oreal, lecz niestety nie tym razem. Zapach rzeczywiście jest przyjemny, włosy po szamponie są miłe w dotyku. Niestety szampon już po pierwszym użyciu podrażnił moją skórę głowy. Myślałam jednak, że to przypadek i użyłam szamponu jeszcze dwa razy, po czym upewniłam się, że to podrażnienie nie ustępuje lecz pogłębia się... Po zmianie szamponu problem ustąpił. Może szampon lepiej sprawdziłby się u osób o mniej wrażliwej skórze głowy.

Najlepszy drogeryjny szampon

Skusiłam się na niego na promocji w drogerii Hebe i nie żałuje! Za tak niską cenę nie znajdziecie lepszego szamponu w drogerii, pięknie myje włosy i zostawia je nawilżone i pachnące. A co do zapachu to jest po prostu obłędny. Taki budyniowy, trochę jak perfumy.
Używam całej serii produktów z tej marki i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Świetnie działający szampon. Podchodziłam do niego z rezerwą, nie chciałam się nastawiać na jakiś efekt wow ale muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona już po pierwszym jego użyciu. Włosy były wyraźnie w lepszym stanie, pełne blasku i miękkie w dotyku. Nie miałam także problemu z rozczesaniem ich co zawsze było dla mnie koszmarem. Więc jeśli ktoś ma suche, pozbawione blasku, szorstkie w dotyku włosy i na dodatek problem z ich rozczesaniem to ten szampon jest jak najbardziej dla niego.

Średnio

Ani w przypadku tego szamponu nie mam odczuć super pozytywnych ani super negatywnych, jak dla mnie zwykły szampon za dużo nie wnoszący w pielęgnacji włosów. Niska cena, kremowa konsystencja świetnie pieniąca się otula włosy przyjemnym zapachem. Sprawia, że włosy stają się lśniące, sypkie, bez grama łupieżu tudzież jakiegoś uczulenia. Dostępny w wielu drogeriach, standardowo wydajny, a i opakowanie to też typowy zwyklak. W moim przypadku nie zauważyłam wzmocnienia włosów ani regeneracji. Duży plus za butelkę chroniącą środowisko!

Kit czy hit?

Kupiłam szampon zachęcona promocją i dobrymi opiniami. Niestety nie skończyło się to dobrze dla mojej skóry głowy, a raczej dla jej czystości. Szampon, mimo iż nie myłam nim włosów na długości, niesamowicie obciążał i zabierał objętość moim włosom. Po dwukrotnym umyciu włosy u nasady wciąż były tłuste lub sprawiały wrażenie nieświeżych. Dawałam mu kilka szans, ale niestety na nic.
Posłużył mi jako żel do mycia - i tu się sprawdził bardzo dobrze ;)
Plusem jest wydajność, zapach i opakowanie.

Loreal elseve dream long

Szampon kupilam pod wplywem dobrych opinii w internecie i sie nie zawiodłam.Ma piekny zapach,ktory utrzymuje sie przez caly dzien,wlosy latwo sie rozczesuja,sa gladkie i odzywione napewno kupie kolejne opakowania

Szampon jest dobry dla włosów rozjaśnianych

Używam zarówno szamponu elseve dream long jak i serum scalającego koncówki oraz na zmianę z tej samej serii maski i odżywki.Szampon uznaję za dobry dla włosów farbowanych oraz przede wszystkim rozjaśnianych ponieważ podczas stosowania go zauważyłam poprawę w jakości włosów ,po każdym myciu moje włosy były szorstkie ,niemiłe w dotyku,plączące się i bardzo problemowe niezależnie czy uzywałam szamponów różnych firm z marketu czy też z apteki.Jest to tendencja włosów rozjaśnianych jednak odkąd używam ten szampon problem stał się mniejszy włosy po umyciu są inne w dotyku i nie plączą się.Jest to szampon odbudowujący do włosów długich jest bardzo bogaty w składniki keratyna roślinna +witaminy +olejek rycynowy.Jest wydajny i bardzo dobrze się pieni, ma śliczny słodki zapach.

Kupiłam ten szampon z polecenia koleżanki i nie żałuję naprawdę mnie zachwycił ma bardzo piękny zapach bardzo dobrze się sprawdził włosy były w lepszej kondycji . Jak skończy mi się obecny szampon co używam napewno go znowu kupie.

dobry szampon drogeryjny

Bardzo fajny szampon za niewielkie pieniądze. Kupiłam w rossmanie za 9,99 zl na promocji przypadkowo.
Kosmetyk pięknie pachnie i ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie wylewa się i jest bardzo wydajny. Dobrze się pieni i dokładnie myje bez obciążenia
Na moje włosy dziala dobrze :) Włosy po umyciu są mocno wygładzone i nawilżone. Nie przetłuszczają się. Używam z odżywką z tej samej serii

Niedawne odkrycie

Ostatnio zauważyłam że włosy zaczęły mi się bardzo szybko przetłuszcza. Postanowiłam zmienić odżywkę. Niestety nie pomogło więc zaczęłam rozglądać się za nowym szamponem. I natknęłam się na nowość z L'OREAL . Muszę przyznać że to był strzał w dziesiątkę.

Przyjemniaczek

Fajny szampon, który zdyscyplinuje trudne włosy.
Opakowanie szamponu jest bardzo ładne, kolorystyka cieszy oko. Butelka jest pół-przezroczysta więc możemy sobie kontrolować ilość zużywanego produktu.
Zapach jest świetny, letni bardzo przyjemny- jak ogród pełen owoców.
Konsystencja standardowa dla szamponów :) łatwo się rozprowadza na włosach, dobrze się pieni.
W delikatny sposób oczyszcza włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum.
Włosy po umyciu są świeże, pięknie pachną, są wygładzone i nie puszą się, po nałożeniu kremu z tej serii bez najmniejszego problemu rozczesują sie.
Produkty tej serii świetnie sie uzupełniają, warto stosować je razem.