Estee Lauder, Double Wear Light Soft Matte Hydra SPF 10 (Podkład do twarzy)

Estee Lauder, Double Wear Light Soft Matte Hydra SPF 10 (Podkład do twarzy)

Nowa, ulepszona wersja Double Wear Light. Naturalna, nieskazitelna cera jest możliwa do uzyskania dzięki Estee Lauder Double Wear Soft Soft Matte Hydra Makeup SPF1. To długotrwały, płynny podkład o świeżym matowym wykończeniu i lekkim - średnim kryciu. Lekki i beztłuszczowy makijaż poprawiający wygląd skóry z 24-godzinną trwałością, który jest komfortowy w noszeniu i nie wysusza skóry. Łącząc się ze skórą, podkład tworzy świeże i naturalne wykończenie, zacierając wygląd porów i niedoskonałości. Odporny na działanie potu, wody i wilgoci. Dzięki właściwościom kontrolującym sebum skóra wygląda zdrowo i matowo, a skoncentrowany kwas hialuronowy zapewnia skórze nawilżenie i odżywienie. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Bez zapachu. Testowany dermatologicznie i okulistycznie. Nie zatyka porów.

o przedłużonej trwałości, nawilżające, matujące
oil – free / nietłusta
w tubce
fluidy
sucha, trądzikowa, mieszana

Mój ideał

Długo szukałam idealnego podkładu dla mojej suchej wrażliwej cery i w końcu jest.. Dostałam go przypadkiem od koleżanki której nie przypasowal.Nie spodziewałam się takiego efektu no i że zostaniemy ze sobą tak długo.
Podkład spełnia wszystkie moje oczekiwania pozostawia piękne satynowe wykończenie jednakowo trwałe zastygając na twarzy nie podkreśla suchych skórek zmarszczek nie uczula jest bardzo trwały nawet przy minimalnej warstwie dobrze kryje małe niedoskonałości wtapia się również w skórę jest praktycznie niewidoczny. Nie mam naprawdę do czego się przyczepić pomijając cenę. Aczkolwiek w mojej ocenie warto wydać też 150 zł bo jest wydajny.

Absolutnie genialny

O ile jego brat double wear oceniam na 5+ to wersja Light jest dla mnie ocena celująca !
Mam 45 lat i wypielęgnowana cerę mieszana. Zmarszczek dzięki Mamiei Babci ???? mam niewiele ale nie jest to cera dwudziestolatki rzecz jasna.
Podkład jest lżejsza i nieco rzadsza wersja DW.
Nakładam oba podkłady najpierw palcami - 1 pompka to aż nadto ma twarz i szyje- a następnie DW wklepuje gąbeczka a Light pędzelkiem dociskam do skory.
Efekt wow ! Na dodatek piękny naturalny wygląd do zmycia makijażu.
Największy plus to to ze mnie nie zapycha ani jeden z nich. Mam bardzo skłonna cerę do podrażnień i zapychania.
Zero uczucia ściągnięcia - Dior backstage masakra tyle alko w nim!
Piekne kolory , zero wchodzenia w zmarszczki - cudo.
Dlaczego Light jest ciut lepszy ? Bo jest lżejszy , taki idea na codzień.
DW stay in place tez jest lekki itd ale krycia ma więcej. Light to chyba moj najlepszy podkład jaki próbowałam a na pewno jest moim ulubieńcem w ostatnich latach. Nie rozumiem dlaczego przestali go produkować , zastąpili go innym bardziej rzadkim , wodnisty czymś bez krycia.
Stara wersje Polecam ogromnie
Posiadałam kolory Dawn , 4n1 , ivory nude oraz 3n1 ivort beige ten ostatni pasował mi najbardziej

Najlepszy z serii double wear

Uwielbiam, wprost uwielbiam ten podkład.
Idealny balans pomiędzy bardzo mocno kryjącym podkładem o właściwościach zastygajacych a lekkim podkładem rozświetlającym

Mój kolor to ecru.
Podkład trzyma się twarzy do zmycia (u mnie) przy tym ma trochę więcej niż lekkie krycie i lekko matowe eleganckie wykończenie. Nie wchodzi w zmarszczki. Nie podkreśla porów skóry , gdy się "zużyje"nie podkreśla załamań skóry ani też w nie nie włazi.

Podkład mnie nie zapychał. Nie robił mojej skórze żadnej krzywdy. Trudno porównać mi nową wersję do starej bo w międzyczasie używałam dziesiątków podkładów , ale niezależnie od tego jaka była stara wersja , nowa jest świetna.

Naturalny makijaż

Podkład jest lżejszym wariantem kultowego już Double Wear. Opakowanie to wygodna i poręczna tubka. Dzięki niemu uzyskujemy bardzo naturalny makijaż, z efektem lekkiego matu. Pomimo tego, że jest to wariant light, to możemy osiągnąć dobry stopień krycia, kilkugodzinną trwałość i lekkość w makijażu. Idealnie sprawdzi się do cer mieszanych, nawet latem. Oczywiście trzeba go delikatnie przypudrować. Nie podkreśla zmarszczek, nie roluje się, nie oksyduje. Uzyskujemy naprawdę naturalny efekt oraz wygładzoną cerę.Odcienie pozwolą wybrać jakiś do swojej karnacji. Zapach delikatny i przyjemny. Konsystencja podkładu jest kremowa, dobrze się rozprowadza. Nie zapycha i nie uczula.

Dobry

Podkłady estee lauder albo się kocha albo nienawidzi - ja należę do tej pierwszej grupy. Sprawdził się u mnie minimalnie gorzej niż estee lauder double wear. W mojej opinii kryje bardziej i łatwiej nim uzyskać efekt maski. Na plus bardziej praktyczne opakowanie i ładniejszy zapach. Niestety podejrzewam, że ma właściwości komedogenne, czego nie zauważyłam nawet przy codziennym stosowaniu eldw. Wyklucza to u mnie stosowanie go jako podkładu na codzień.

Ulubiony!

Ten podkład jest ze mną już długie miesiące. Zbliżamy się powoli do rocznicy :)
Łatwo się go rozprowadza (ja używam gąbeczki, ale w ekstremalnych warunkach poradzą sobie również palce!), nie robi dziwnych plam.
Cerę mam problematyczną, wiele rzeczy lubi mnie popodrażniać, pozapychać i pouczulać, ten podkład nie robi mi krzywdy.
Porównując go do podstawowej wersji DW jest o niebo lepszy pod względem zdrowo wyglądającej skóry.
Można spokojnie budować warstwy, dzięki czemu ma naprawdę dobre krycie.
Od kiedy go używam dostaję mnóstwo pytań a propos tego, co mam na twarzy.

Idealny

Nie znam klasycznej, podstawowej wersji Double Wear, ale tutaj zachęcił mnie opis właściwości. Mam tłustą cerę, więc nabrałam ochoty na coś, co będzie w stanie wytrzymać na twarzy w dobrym stanie, ale zarazem nadającego się do codziennego użytku. Jest to jeden z najlepszych podkładów, jakich używałam.

Trzyma się naprawdę długo, skóra jest leciutko zmatowiona. Puder w kompakcie póki co poszedł w odstawkę, bo z tym podkładem wystarczy bibułka matująca i to po wielu godzinach. To zawsze kolejna warstwa na twarzy mniej. Łatwo się rozprowadza zarówno pędzlem, jak i palcami. Nie wysusza, nie zapycha i nie jest zbyt ciężki. Zapewnia efekt zdrowej, zadbanej i wypoczętej twarzy.

Kolor też świetny, ja mam 1N2 Ecru, jasny, neutralny, ale gdyby ktoś potrzebował jeszcze jaśniejszego, to też go znajdzie. Tylko nie wiem po co filtr SPF 10 w podkładzie, w ogóle nie ufam filtrom w podkładach, a co dopiero 10...

Na początku od razu powiem, że podkłady zawsze nakładam na bazę. Myślę, że ten detal może mieć wpływ na ocenę.
Ja nie widzę wad w tym podkładzie, no może jedynie wydajność, ponieważ jest dosyć gęsty i dużo go idzie gdy nakładany gąbką a pojemność jest mała.
Mam odcień 2N1 i idealnie stapia się on moją cerą. Faktycznie można go nazwać drugą cerą, bo tak właśnie wygląda: jak druga twarz, tylko ta bardziej doskonała. Czasem aż żal mi go pudrować, ponieważ efekt jaki daje ten podkład to odżywiona, satynowa cera o zdrowym, naturalnym kolorycie. I do tego jest mega prosty w obsłudze, błyskawicznie się nakłada i wtapia, wystarczy minuta i mamy idealnie rozprowadzony podkład na twarzy. Nie ma doklepywania bo tu i ówdzie są jakieś plamy. Razem z pudrem sypkim od Estee Lauder mamy piękny efekt przez caly dzień.

Ulubieniec

Podkład ma rzadką, lejącą konsystencję. Bardzo łatwo się go aplikuje. Nie ma dużego krycia, niedoskonałości trzeba przykryć korektorem, ale ładnie ujednolica koloryt i skóra wygląda tak... ładnie i promiennie. Bardzo podoba mi się efekt drugiej skóry, jaki daje ten podkład. Nie tworzy efektu maski i nie zapycha. Jest idealny do codziennego stosowania. Utrzymuje się cały dzień, nie wygląda brzydko (nawet kiedy miałam katar i często wycierałam nos). Długo trzyma mat. Mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości i wyświecania.
Bardzo polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

"ulepszona" niekoniecznie lepsza

Nowa wersja double wear light sof matte hydra niestety nie dorównuje poprzedniej. Przede wszystkim podkład nie jest już tak trwały. Nie ma się co łudzić, że podkład przetrwa cały dzień w pracy, a później imprezę. Trzyma się ok do 8 godzin. Krycie określam jako lekkie, ponieważ nie kryje w żadnym stopniu zasinień pod oczami czy wyprysku. Skóra niestety nie wygląda po nim zdrowo, nawet mogę powiedzieć, że szaro. Na pewno przed zakupem radzę zdobyć próbkę i ponosić go cały dzień.

Na plus jest na pewno konsystencja, łatwo się nim "równo" pomalować. Schodzi równomiernie, nie pozostawiając plam.

Swietny podlkad

Uzywalam starej wersji, ktora byla swietna i do zakupu nowej zniechecaly mnie sprzeczne opinie. W koncu zdecydowalam sie na zakup i nie zaluje. Kolor ecru 1n2 jest idealny dla mojej jasnej cery. Jedna warstwa nalozona gabeczka wystarczy zeby ukryc niedoskonalosci. Trzyma sie na twarzy caly dzien bez bazy, mgielki czy pudru. Nie jest ciezki, w ogole nie czuje go na twarzy. Mam mieszana cere. Podklad ma ladne satynowe wykonczenie. Cera wyglada ladnie i zdrowo.
Nie widze roznicy na mojej cerze miedzy ta nowa a stara wersja Double wear light, no moze poza wieksza gama kolorystyczna, ale to przeciez plus.

Najlepszy

Najlepszy podklad jaki kiedykolwiek mialam.Ocebian kolor 1W2 Sand. Jestem.posiadsczka skory mieszanej w kierubku do tlustej z nedoskonalosciami.Krycie ma lekkie,natomiast mi nie o to chodi,chodzi o wyrowanie koloru skory, a pdzy tym podkladzie tak wlasnie jest.Utrzymuje sie csly dzien w stabie niemal idealnym,nawet przy mojej naprawde mocno tlustej strefie T. Zazwyczaj, przy innhch podklasach po 2-3 godzinach mocno sie świece, natomiast tutaj dzieje sie tak po 6 godzinach, a i tak jet to minimalne.Nie ciemnieje,nie zapycha.Jestem zachwycona. Cena mogalaby byc nizsza bo szczerze przy codziennym uzywaniu kazdej dziewczynie podklad wystracza na okolo 1,5 miesiaca, koszt podkladu to 190 zl w sklepie stacjonarnym,wiec tak co miesac, troche kiepsko.Niemniej jednak cena adekwatna do jakosci.