Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, True, 5 in One Lash Genius Mascara (Tusz do rzęs)

Wielozadaniowa szczoteczka z włoskami o różnej długości pozwala na precyzyjną aplikację do samej linii rzęs. Mascara pogrubia, rozdziela, wydłuża, unosi i nadaje głęboki kolor.

Oj dobry jest

Tusz kupilam zachecona pozytywnymi opiniami. Dolaczam do grona fanek tego tuszu :-)

Maskara jest zapakowana w folie, wiec wiadomo, ze nie byla wczesniej otwierana. Opakowanie dosyc masywne, grube, proste, zlote - jak dla mnie zbyt potezne, no ale gdzies trzeba zmiescic te 10 ml. Silikonowa szczoteczka tez do malych raczej nie nalezy - dosyc gruba, pelna krotszych i dluzszych wloskow. Na czubku ma dodatkowe wloski - ulozone w gwiazdke. Od pierwszego machniecia szczoteczką tusz przypadl mi do gustu - swietnie rozdziela rzesy i niesamowicie je podkreca. Dokladanie kolejnych warstw to przyjemnosc - otrzymujemy coraz wiecej objetosci bez efektu sklejenia. Za pomoca wloskow na czubku szczoteczki mozemy dotrzec do kazdej rzesy, precyzyjnie ja ulozyc - swietnie sie sprawdza do „wyciagniecia” rzes w zewnetrznym kaciku oka. Formula na pierwszy rzut oka wydawala mi sie mokra (nie lubie tego), ale okazala sie kremowa, zelowa. Dobrze przyczepia sie do rzes, szczegolnie do nasady - dzieki temu daje efekt zageszczenia wloskow. Tusz jest trwaly, nie kruszy sie i nie odbija na powiece.

Zalaczam zdjecia, moze kogos zacheca :-) ja z efektu jestem bardzo zadowolona i polecam tusz kazdemu!

Bubel

Nie rozumiem zachwytu tym tuszem. Jest wiele lepszych produktów w podobnej półce cenowej. A ten tusz jest całkowicie przeciętny, normalny. W podobnej półce cenowej lepsze są tusze od Loreala czy też z marki Eveline. Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na jego temat.

Ekstra tusz

Uwielbiam podkreslac swoje spojrzenie dlatego tusz do rzes jest jednym z must have u mnie. Trafilam na ten tusz zamawiajac nowosci w Avonie. Cieszę sie bardzo bo moglam go przetestowac i napewno zostanie na dluzej w mojej kosmetyczce. Producent obiecuje,: uniesienie, wydluzenie, podkreslenie glebokiego koloru, rozdzielenie ..tak, tak, u mnie sie wszystko zgadza. Nie musisz miec dlugich gestych rzes. Ja takich nie mam, ale z tym tuszem wyczarujesz WOw. Dla mnie geniusz, bardzo polecam

Znam genialniesze

Zamówiłam tego "geniusza",gdyż wizualnie bardzo przypomina Super Shock marki, którego używałam namiętnie lata temu i byłam zadowolona. Chodzi mi o ogromniastą szczote, którymi oba te produkty mogą się poszczycić. Niestety recenzowanemu do geniusza nieco daleko, więc takie jego tytuowanie jest nieco przesadzone (wiadomo, marketing), aczkolwiek nie jest zły. Mam długie, ale proste jak drut rzęsy. Tusz ich niestety nie podkreca , a jedynie wydłuża, tyle że ten efekt nie utrzymuje się zbyt długo. Ponadto ma tendencję do sklejania rzęs, co jest jego kolejnym minusem. Fakt, potrafi je ładnie rozczesac tworząc tym samym przysłowiowy wachlarz , ale aby osiągnąć owy efekt trzeba się nieco z nim pobawić. Na pewno pogrubia rzęsy. Nie osypuje się w ciągu dnia, ani co ważne, nie uczula i nie podrażnia wrażliwej okolicy oczu jak i ich samych.

Zamówiłam go z polecenia koleżanki - konsultantki - i nie żałuję. Tusz w widoczny sposób wydłuża i pogrubia rzęsy przy czym nie skleja ich, jest intensywnie czarny, nie kruszy się i nie osypuje.
Nawet już jedna warstwa daje piękny efekt i utrzymuje rzęsy w miejscu przez cały dzień. Testuję go dopiero chwilkę, więc ciężko stwierdzić czy jest wydajny, opakowanie jest ładne. Szczoteczka jest silikonowa i ma bardzo fajne zakończenie, które pomaga w ułożeniu pojedynczych rzęs na końcach. Nie nabiera się dzięki niej zbyt wiele produktu.

Wielkie zaskoczenie

Moje doświadczenia z maskarami do tej pory były różne, ale najczęściej tusz kruszył się i robiły się tzw.,, pandy', a efekty nawet tuż po pomalowaniu nie spełniały moich oczekiwań???? Avon bardzo pozytywnie zaskoczył mnie produktem, aż tak dobrej jakości. Zgodnie z zapewnieniami tusz ładnie podgrubia, unosi i wydłuża nawet najkrótsze rzęsy, a to wszystko dzięki wielozadaniowej szczoteczce, która posiada włoski o różnej długości. Zarówno ważny jest brak efektu posklejanych rzęs i to osiągamy po użyciu tej masakry. Bardzo dużym plusem jest fakt, że nawet po intensywnym dniu tusz nie skrusza się pod oczami. Do tego to proste, a zarazem eleganckie opakowanie.

Fajny tusz do rzęs

Tusz zaskoczył mnie mnie swoją grubą szczoteczką. Obawiałam się, że będzie ciężko go nakładać ale na szczęście się myliłam. Baardzo mi się podoba zakończenie szczoteczki , które wykorzystuję do malowania dolnych rzęs oraz rzęs w kącikach oczu. Tusz ma ładny czarny kolor. Pogrubia i wydłuża rzęsy, nie skleja ich za bardzo. Nie osypuje się w ciągu dnia. Złote, estetyczne opakowanie ładnie się prezentuje w kosmetyczce. Kupiłam go w promocji poniżej 20 zł i w takiej cenie kupię go ponownie. :-)

Nowy ulubieniec

Zdecydowanie mój nowy ulubieniec w kategorii tuszy do rzęs. Zamówiłam go z polecenia koleżanki, która jest konsultantką i nie żałuję. Tusz widocznie wydłuża i pogrubia rzęsy przy czym nie skleja ich, jest intensywnie czarny, nie kruszy się i nie osypuje. Nawet jedna warstwa daje piękny efekt i utrzymuje rzęsy w miejscu przez cały dzień. Testuję go dopiero 2 tydzień, więc ciężko stwierdzić czy jest wydajny, opakowanie porządne i dosyć szerokie. Szczoteczka jest silikonowa i ma bardzo fajne zakończenie, które pomaga w ułożeniu pojedynczych rzęs na końcach.

Super trwały tusz

Zazwyczaj nie kupuje tuszy z Avon ale w tym przypadku zrobiłam wyjątek. Zachęcona pozytywnymi opiniami recenzentek i konsultantek avon kupiłam tusz. Tusz idealnie rozprowadza się na rzęsach i idealnie je rozdziela. Rzęsy wyglądają na zdrowsze i dłuższe niż zazwyczaj. Tusz jest bardzo trwały utrzymuje się nawet cały dzień i nie pozostawia czarnych śladów. Idealny na wieczorne wyjścia.

Jak dla mnie to sztosik

Mascara posiada wielozadaniową szczoteczkę z włoskami o różnej długości. Po zastosowaniu zauważyłam bardzo ładne, wydłużone oraz podkręcone rzęski. Tusz posiada bardzo ładna głęboka czerń, która nadaje naszym oczom blask Mascara na początku jest dosyć mokra, należy więc uważać podczas aplikacji bo jego nadmiar powoduje sklejenie się rzęs. Myślę że, gdy tusz przeschnie będzie się lepiej z nim współpracowo. Mascara nie pozostawia grudek, nie osypuje się. Posiada gruba szczoteczkę, którą niestety ciężko operować przy wewnatrznym kąciku. Takie malutkie wady, nie zniechęca mnie do tego tuszu, ponieważ efekt jaki pozostawia na rzęsach wybacza wszystko ????
Według mnie jest to #hit wśród tuszy od @avon_polska ????

Podsumowanie:
1️⃣POGRUBIENIE✔️
2️⃣WYDłUZENIE✔️
3️⃣ROZDZIELENIE ❌(może gdy mascara przeschnie)
4️⃣UNIESIENIE✔️
5️⃣GłEBOKI KOLOR✔️

Najlepszy tusz na świecie!

Wow! Co ten tusz potrafi zrobić z rzęsami to wielkie pokłony dla osób którego go wymyśliły!. Zawsze chciałam mieć doczepiane rzęsy ale teraz to one w ogóle nie są potrzebne. Tusz pięknie wydłuża, rozdziela i pogrubia rzęsy ale jednocześnie wyglądają one naturalnie. Po prostu mega!

Zaskoczenie

Za namową koleżanek zdecydowałam się na zakup tuszu do rzęs Avon 5 in One. Gdy otworzyłam swoje pierwsze opakowanie przyznam szczerze, że trochę się przestraszyłam wielkością, a raczej grubością szczoteczki. Początki użytkowania nie były najlepsze, było mi niewygodnie. Postanowiłam dać mu szansę i tu okazało się duże zaskoczenie. Gdy już przyzwyczaiłam się do grubości szczoteczki tusz okazał się bardzo przyjemny. Ładnie rozczesuje rzęsy, wydłuża je oraz co dla mnie najważniejsze, podczas całego dnie nie kruszył się, nie rozmazywał. Po kilku godzinach nadal ładnie podkreśla rzęsy.