Lovely, Eye Catching Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Lovely, Eye Catching Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Wydłużająca rzęsy mascara o intensywnym odcieniu czerni. Silikonowa szczoteczka działa jak grzebyczek – rozczesuje rzęsy zapobiegając ich sklejaniu i tworzeniu grudek, pokrywa je głębią koloru.

niewodoodporne
hipoalergiczna
Efekt
wydłużające
Szczoteczka
grzebyk

Godny polecenia

Tusz do rzęs który nie osypuje się, nie rozmazuje (chyba ze użyjesz wody), idealnie wydłuża rzęsy, nie robi grudek ani nie skleja rzęs no po prostu cudo!

Mam mieszane uczucia

Tusz kupiłam tak trochę z potrzeby a trochę z ciekawości. Tuszu rzeczywiście potrzebowałam a jeszcze chyba nie miałam żadnego z Lovely. A tego spodobała się mi szata graficzna. Już trochę użytkuję tusz i mam wobec niego naprawdę mieszane uczucia. Opakowanie jest solidne - nie pęka, grafika też się nie ściera. Szczoteczka jest tradycyjna, akurat taka jak lubię. Tusz dobrze rozprowadza się na rzęsach, nie tworzy grudek ani ich nie skleja. Rzęsy są ładnie podkreślone, pogrubione. Ogólnie efekt mi się podoba. Ale... Zawsze jest jakieś "ale". W tym wypadku chodzi o to, że tusz jest nietrwały. Obsypuje się, odbija na powiece. Może akurat mój egzemplarzy był taki.

Niah, niah, niah

Nic rewelacyjnego. Na początku rzęsy wyglądały naprawdę ładnie, ale dopiero po dłuższym "pobawieniu się" przy nakładaniu mascary. Odleżenie swojego też wybitnie nie pomogło w uzyskaniu dobrego efektu. Tusz jest względny, ale przy takiej cenie można dostać naprawdę lepsze, chociażby marki Eveline.
+ cena
+ dostępność
+ nie kruszył się
- ciężki do zmycia, trzeba sporo pocierać aby pozbyć się go definitywnie
- efekt nie powalał, a chwilami wręcz rzęsy wyglądały na sklejone u nasady
- szczoteczka nabiera zdecydowanie za dużo produktu
- szybko zasycha

idealny efekt, ale...

Tusz pięknie podkreśla, pogrubia i wydłuża moje marne rzęsy. Przy nałożeniu dwóch warstw mamy naprawdę imponujące rzęsy, bez efektu pajęczych nóżek. To byłby tusz idealny, gdyby nie jedna wada - tusz dość mocno odbija się pod okiem. Poza tym dość szybko rozpuszcza się na oku przy obecnej wilgotnej pogodzie. Gdyby nie te wady to byłby absolutny hit za niewielkie pieniądze.

Porażka po całości ...

Kupiłam tusz na tegorocznej promocji makijażowej. Muszę przyznać, że takiego kiepskiego tuszu w rękach nie miałam już dawno. Cena była zachęcająca i to spowodowało, że wrzuciłam ją do koszyka. Pierwsze stosowanie było tylko wstępem do tego co będzie później. Świeżość tuszu nie ma tu nic do rzeczy, on po prostu jest kiepski. Tusz szybko wysycha w opakowaniu - miałam wrażenie, że już następnego dnia tusz nadaje się po prostu do wywalenia. Skleja rzęsy, osypuje się i koniec końców po prostu robi grudki.

Bardzo dobry tusz

Jak za tą cenę, tusz jest bardzo dobry, glęboka czerń, ładnie rozczesuje, wydłuża i pogrubia, 3 warstwy dają efekt WoW , nie odbija się ani nie sypie. Super! Polecam

Super rzęsy

Kupiłam maskarę w promocji w Rossmannie, za ok 10zł. Kierowałam się poleceniem jednej z youtuberek którą obserwuję.
Nie zawiodłam się.
Tusz bardzo wydłuża rzęsy, nieznacznie je pogrubia. Pięknie rozdziela, nie skleja. Efekt, który daje jest naprawdę zauważalny. Oko wygląda pięknie.
Minusy- po 2 tygodniach używania, gdy trochę podsechł, pojawiły się minimalne grudki na rzęsach. Poza tym nieznacznie odbija mi się po okiem, ale z tym akurat mam problem przy większości maskar.
Zmywa się dobrze, olejkami bez problemu.

Raczej nie polecam

Złapany na szybko w Rossmannie, gdy pojechałam do innego miasta cała umalowana, ale zapomniałam o rzęsach (tak, czasami mi się to zdarza :D).

Tusz kosztuje niewiele, bo 16 zł. Ogólnie nie przepadam za tuszami z Lovely, ale chciałam coś taniego na już. Nic się w tym przypadku nie rozmazuje, nic się nie kruszy w ciągu dnia. Efekt jest i to nawet moim skromnym zdaniem lepszy od kultowego już tuszu Lovely, Pump Up (a cena ta sama).

Z jednej strony ten tusz mnie zaskoczył, ponieważ faktycznie pogrubia i wydłuża rzęsy, a z drugiej strony jego skład mnie odrzuca. Jeżeli komuś to obojętne, a potrzebuje tani tusz, który daje rade to, to jest dobry wybór.

Jest ok

Tusz jak za niską cenę jest bardzo dobry. Szczoteczka jest miękka i w łatwy sposób umożliwia aplikację produktu na rzęsach.
Odcień czerni jest dość intensywny i mocny co jest dużym plusem, gdyż bardziej podkreśla nasze oczy.
Wydłuża, lekko pogrubia i rozdziela rzęsy.
Jak dla mnie bardzo dobry w niskiej cenie

NAJLEPSZY!

Dla mnie ten tusz to hit! Głęboka czerń, naprawdę wydłuża, pogrubia, rzęsy są rozdzielone, wyglądają ładnie a co więcej jest tani. Kształt szczoteczki również na plus ponadto jest miękka i maluję się bardzo wygodnie.

Uwielbiam !

Maskara Lovely Eye Catching to dla mnie hit bez żadnych wątpliwości . Nie sypie się, nadaje rzęsom mocno czarny odcień, dodaje objętości i co najlepsze wydłuża . Mam rzęsy rzadkie i krótkie więc są dość wymagające jeśli chodzi o maskary , a ta pobija nie jeden wysoko półkowy produkt. Polecam gorąco.

Rozmazuje sie - efekt pandy gwarantowany

Bylby to super tusz gdyby nie skreslilo go to,ze niemilosiernie sie rozmazuje....
Nie ma nawet co tu duzo mowic.... Aby zuzyc go do konca maluje najpierw nim a na niego jeszcze nakladam super trwaly tusz Maybelline aby sie nie rozmazal...