Estee Lauder, Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate (Koncentrat naprawczy na noc )

Koncentrat powstał z myślą o chwilach, w których Twoja skóra odreagowuje intensywny tryb życia, który prowadzisz, czyli częste podróże, zmiany pór roku czy ważne wydarzenia w Twoim życiu, odpowiadając podrażnieniem, zaczerwienieniem i utratą wilgoci.
Zaawansowany koncentrat naprawczy na noc Night Repair Intense Reset Concentrate zawiera nowoczesną technologię przeciwdziałającą podrażnieniu, regenerującą oraz oczyszczającą skórę, która ogranicza podrażnienie w ciągu zaledwie godziny od zastosowania formuły dzięki: - Chronionemu patentem stabilizowanemu kwasowi salicylowemu + resweratrolowi: obdarzony silnymi właściwościami kojącymi składnik zwalcza wszystkie trzy fazy podrażnienia oraz wspiera naturalną reakcję proregeneracyjną skóry. Opracowana i chroniona patentem przez Estée Lauder stabilizowana wersja kwasu salicylowego oraz resweratrolu – dwóch składników połączonych w innowacyjny sposób - dają klinicznie sprawdzony, niezwykle silny efekt przeciw podrażnieniom. Stan skóry natychmiast ulega złagodzeniu i ukojeniu, a widoczne oznaki podrażnienia szybko ustępują.

z pompką, w butelce
emulsja
koncentraty i esencje
nawilżające, ujędrniające, regenerujące, łagodzące

Cudowny kosmetyk

Na co dzień używam serum Estee Lauder z tej serii i bardzo sobie cenię, ale ten koncentrat to dla mnie zupełnie nowy poziom pielęgnacji. Według mnie efekty widać juz po pierwszym użyciu, działa o wiele lepiej niż serum (chociaż zaleca się użycie koncentratu po nałożeniu serum). Ja używam go raz jako serum, innym jako krem którym nakładam po serum.
Ma cudowny zapach, jest wydaje i pięknie się prezentuje.

Wykorzystała: kilka próbek

Uwaga, może zapychać!

Wygrałam kilka miniaturek produktów tej marki w jednym z konkursów na Instagramie. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ nie miałam jeszcze przyjemności testowania pielęgnacji Estee Lauder. Mam cerę mieszaną, z mocno przetłuszczającą się strefą T, a suchymi bokami. Do tego jest wrażliwa.

Moje opakowanie to wersja miniaturowa, zawiera 5 ml. Szalenie podoba mi się estetyka marki. Piękna, złota skuwka, napisy w tym samym kolorze, a buteleczka brązowa. Wykonanie jest na najwyższym poziomie, jakość jest fantastyczna. Kolory się nie zmazują, nie blakną, plastik mocny i wytrzymały, nie rysuje się. Trapi mnie tylko funkcjonalność. Z tego, co się zorientowałam z pełnowymiarowego opakowania trudno wydobyć resztki. Tak jest i w mojej wersji – plastikowa szpatułka nie sięga w zakamarki, więc dużo koncentratu się niestety zmarnuje, bo po prostu nie da się go wydostać.

Kosmetyk jest raczej mocno perfumowany. Wyczuwam głównie kwiaty. Woń jest przyjemna, przez jakiś czas utrzymuje się na skórze. Konsystencja żelowa, aksamitna, gładka. Z łatwością rozprowadza się na skórze. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy, chociaż film jest, przy dotknięciu da się wyczuć. Na temat wydajności się nie wypowiem, nie stosowałam koncentratu regularnie, byłam zmuszona robić przerwy (ale o tym za chwilę). O składzie też się nie będę rozwodzić – powiem tylko tyle, że jest bardzo długi i raczej odradzam fankom naturalnej pielęgnacji, ale to oczywistość.

Niestety moja recenzja będzie się skupiać głównie na fakcie, że ten produkt mnie po prostu szalenie zapchał. Mam cerę mieszaną i jednocześnie wrażliwą, ale mówiąc szczerze nie zdarza mi się coś takiego często. Tutaj jednak ewidentnie sprawcą był ten koncentrat. Dość długo to sprawdzałam. 2-3 dni używałam go raz dziennie, w pielęgnacji wieczornej, po czym pojawiały mi się bolące, czerwone wypryski. Goiły się szybko, już po kilku dniach nie było po nich śladu. Potem znów wracałam do tego koncentratu i powtórka z rozrywki. Jestem pewna, że to on jest sprawcą. Zdecydowanie nie jest to kosmetyk dla mnie i cieszę się, że sprawdziłam to na próbce bo już wiem, żeby po niego więcej nie sięgać. Poza tym o efektach trudno mi mówić, bo co prawda stosowałam go miesiąc, ale z przerwami. Piszę tę recenzję raczej w formie ostrzeżenia cer mieszanych i wrażliwych. To, co zauważyłam to na pewno wygładzenie, odżywienie oraz nawilżenie. Dla mnie jednak ta gra zdecydowanie niewarta jest świeczki.

Bez szału

Po zakupie tego produktu spodziewałam się lepszych rezultatów. Używałam codziennie wieczorem. Po zastosowaniu serum skóra robiła się jedynie gładka, a taki efekt daje pierwszy lepszy krem nawilżający. Cena nie adekwatna do jakości. Na koniec na dnie pozostaje jeszcze dość dużo produktu który ciężko wydostać. Butelka choć wygląda bardzo elegancko, niestety nie praktyczna.

nie prawda, że likwiduje cienie pod oczami

Absolutnie nie prawda, że ten krem rozjaśnia cienie pod oczami. Fajnie się go nakłada, skóra jest miła w dotyku i ma się wrażenie nawilżenia i na tym jego działanie się kończy. Po kremie za 300zł oczekiwałam większych cudów. Tzn. oczekiwałam zmniejszenia worów i cieni pod oczami. I jeszcze to koszmarnie ciemne opakowanie, po którym nie widać ile zostało kosmetyku. Wrrr. Na cienie pomogło coś innego ale nie ten krem

Działa cuda

Napiszę krótko i zwięźle - jest GENIALNY!
Zakupiłam go krótko po tym, jak w prezencie otrzymałam krem na noc z tej serii. Wcześniej stosowałam też serum, którym również byłam zachwycona, a że wówczas miałam straszne problemy z cerą (jesienią moja skóra jest bez wyrazu, szara, bura, o niejednolitym kolorze i strasznie wysuszona) to postanowiłam go kupić.
To był strzał w 10-tkę! Używałam go 2 max 3 razy w ciągu tygodnia. Po aplikacji skóra z każdym dniem stawała się bardzie odżywiona i mniej zmęczona.
Będę teraz powtarzać, że kiedy nie możesz wziąć urlopu na jesień to kup sobie ten koncentrat. Zmęczenie twarzy, worki pod oczami i utrata jędrności znikną nim się obejrzysz.
Działa w szczególności przy wzmożonej mojej aktywności, np. gdy siedziałam do późna w pracy i byłam przemęczona czy też po całonocnej imprezie.

Świetny kosmetyk, działa na wielu płaszczyznach i uważam, że warto go kupić ty bardziej, że jest BARDZO wydajny.

Odrobina luksusu

Estée Lauder Advanced Night Repair intensywnie pielęgnuje skórę wokół oczu i nadaje jej młodzieńczy wygląd. Zapach jak zwykle idealny. Czuć świeżość. Cena powala jak zwykle w kosmetykach Estee. Działanie widać więc pewnie kupię jeszcze nie raz.

Święty Graal na zmeczenia

To jak on działa na moją skórę to jakaś magia.
Koncentrat ten stosujemy maksymalnie 2 razy w tygodniu - posiada tak silne działanie naprawcze. Skóra po zastosowaniu jest widocznie odprężona. Szczególnie zauważyłam że gdy po zarwanej nocy lub ciężkim tygodniu nałożę, skóra odzyskuje blask, niwelowana jest opuchlizna, jest od razu wygładzona. Produkt po prostu nie z tej ziemi. Ja używam raz w tygodniu lub raz na 2 tygodnie, tylko wtedy gdy moja skóra tego wyraźnie potrzebuje.
Polecam każdej serdecznie! Jest wart każdego grosza.