Eveline Cosmetics, Wonder Match, Skin Absolute Perfection Foundation (Luksusowy podkład wygładzający)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 44.99

Podkład Eveline Wonder Match Skin Ebsolute Perfection jest produktem luksusowym, który dopasowuje się do odcienia oraz struktury skóry. Jego konsystencja tuszuje niedoskonałości oraz idealnie wtapia się w skórę, nie pozostawiając na twarzy efektu maski. Bogata formuła nadaje cerze blask aż do 24 godzin. W składzie znajduje się kwas hialuronowy, woda termalna oraz ekstrakt z acai. Kwas hialuronowy przeciwdziała zmarszczkom, woda termalna odświeża skórę, a ekstrakt z acai działa pielęgnująco oraz przeciwrodnikowo. Te pielęgnacyjne składniki nawilżają i chronią skórę, a po 10 dniach staje się ona gładsza. Produkt ten usuwa oznaki zmęczenia oraz niedoskonałości na skórze twarzy. Ponadto jest w 100% wegański.

Produkt Eveline Wonder Match Skin Absolute Perfection posiada następującą gamę kolorów:
- Sand 40,

- składniki pielęgnujące,
- efekt doskonałego krycia,
- efekt utrzymujący się nawet 24 godziny,
- lekka, beztłuszczowa konsystencja,
- łatwość rozprowadzenia, bez efektu maski,
- po 10 dniach widoczna poprawa skóry na gładszą i elastyczniejszą.

sucha, mieszana, normalna
rozświetlające, nawilżające, ujednolicające, o przedłużonej trwałości
w buteleczce, z pompką, sztyft
fluidy

Podkład na co dzień

Świetny podkład, w fajnym opakowaniu, jeden z moich faworytów. Idealnie wygląda na twarzy, nada się do codziennego stosowania. Jest bardzo wydajny w dobrej cenie. Zdecydowanie kupię go ponownie.

Nie czuć go na skórze

Podkład od Eveline jest w bardzo eleganckim opakowaniu, które wygląda bardzo luksusowo i chyba to najbardziej skusiło mnie do zakupu. Jednak opakowanie to nie wszystko. Podkład zaopatrzony jest w funkcjonalną pompkę, która idealnie odmierza ilość produktu.
Konsystencja jest dość gęsta, ale nie powoduje to problemów z nakładaniem. Bardzo dobrze rozprowadza się po skórze, dobrze zastyga, dzięki temu można budować krycie i nawet jeśli jest go za dużo to nie tworzy efektu maski, a idealnie wtapia się w odcień skóry bo jest tak jak opisuje producent "druga skóra". Bardzo dobrze kryje niedoskonałości, nie wysusza, nadaje się do tłustej stresy T i do suchych parti na twarzy. Nie roluje się w połączeniu z bogatą pielęgnacją i nie ciastkuje w ciągu dnia. Nawet jeśli nie zostaje utrwalony pudrem potrafi pozostać na twarzy przez cały dzień.
Dla mnie formuła tego podkładu jest idealna do używania przez cały rok, sprawdził się nawet podczas upalnych dni. Na plus przemawia do mnie bogata gama kolorystyczna, dzięki której dopralam idealnie odcień podkładu.

Bardzo dobry drogeryjny podkład.

Podkład Eveline Wonder Match zakupiłam niedługo po tym,jak wszedł jako nowość na rynku beauty. Oczywiście miałam chwilę zastanowienia czy warto,jednak zazwyczaj produkty z tej firmy mi się sprawdzają. Zakupiłam go w kolorze LIGHT VANILLA(jeśli chodzi o moją tonacje podkładów wybieram je w kolorach żółtych,neutralnych). I nie żałuję zakupu. Po nałożeniu nie czuję ściągnięcia ,ładnie wtapia się w skórę,kolor też jest ładny ,nie tworzy efektu maski,krycie też można sobie dobudować (jednak jak za wszystkim -umiar). Długo się utrzymuje ,oczywiście po kilku dobrych godzinach się wyświeca,ale też w ładny sposób,jednak przy cerze mieszanej,w strefie T -tłusta,naprawdę dobrze daje sobie radę. Cena też nie jest wygórowana jak za podkład ,który wykończeniem nie odbiega od tych za o wiele większe pieniądze. Po nałożeniu z innymi produktami czy na mokro czy na sucho,ładnie współpracuje i w efekcie końcowym naprawdę ładnie się prezentuje.Ponadto myślę ,że jest wydajny,bo nie trzeba go dużo nakładać ,aby uzyskać odpowiedni efekt.Czy zakupię go ponownie? Zdecydowanie tak.

calkiem ok podklad

Jakiś czas temu był wielki bum na te podkłady, więc wtedy skusiłam się i ja, żeby przetestować podczas jakiejś przyzwoitej promocji. Markę Eveline zawsze bardzo lubiłam i uważam, że jest to jedna z lepszych drogeryjnych marek kosmetycznych.

Zacznę od opakowania produktu, bo jest ono bardzo ładne, estetyczne. Produkt jest zamknięty w szklanym, minimalistycznym, ale zarazem eleganckim opakowaniu z czarną nakrętką. Opakowanie jest całkiem poręczne.
Podkład zawiera pompkę, co umożliwia łatwe dozowanie produktu.

Gama kolorystyczna jest całkiem fajna i łatwo można dopasować odcień odpowiedni dla swojej skóry.
Najlepiej sprawdza mi się w tym przypadku metoda rozprowadzania produktu: najpierw produkt rozgrzewam dłońmi na twarzy, tak aby uzyskać efekt idealnie wygładzonej cery, a następnie wklepuję gąbeczką.
Podkład faktycznie wyrównuje koloryt skóry oraz ją wygładza.
Osobiście dla mnie krycie tego produktu jest zbyt małe, ale dla cer mniej wymagających będzie odpowiedni.
Wykończenie pozostawia świetliste. Myślę, że bardziej nada się na te cieplejsze pory roku, gdy nie chcemy aż takiego dużego krycia, a chcemy, by skóra oddychała.

Podkład jest dobrą propozycją, myślę, że większości osób powinien się sprawdzić i jest to dosyć bezpieczna opcja.

Eveline Cosmetics, wonder match

Mega ładnie kryje, ma lekką konsystencję,nie roluje się, utrzymuje się cały dzień, nawilża, nie zmienia koloru, cudnie wtapia się w skórę. Wygląda naturalnie na twarzy nie tworząc efektu maski. Ma on satynowe wykończenie. Świetny podkład, spora gama kolorystyczna.

Idealny drogeryjny podkład

Po ten podkład sięgam już od dawna. Idealnie i świeżo wygląda na skórze, a co najważniejsze nie tworzy efektu maski. Ma średnie krycie idące w stronę mocnego. Noszę go latem i nie czuję ciężkości na swojej skórze. Bardzo polecam i jest dla mnie jednym z ulubionych!

Podkład wonder match

Kupiłam, bo dużo osób w social mediach polecało ten produkt. Niestety na mojej skórze (sucha z tendencja do przetłuszczania w strefie T) w ogóle się nie sprawdził. Z twarzy się ściera, ciężko go wklepać i pozostawia na skórze ślady, jak gdyby w ogóle przed nałożeniem makijażu nie była wykonana pielęgnacja - ciastkuje się najbardziej na nosie i czole.

Nie dla tłustych/mieszanych cer.

Niestety nie sprawdził mi się. Kupiłam go, z przeznaczeniem używania w lato, po kilku poleceniach. Niestety w wysokie temperatury ze mnie spływa, nie da się go nosić. Może dla suchych cer będzie lepszy.

wart uwagi

jest to bardzo dobry drogeryjny podklad,
zdecydowanie najtrwalszy z tych , ktore testowalam, a testowalam ich niemalo.

pomijam fakt, ze najjasniejszy kolor jest dla mnie za ciemny (poniewaz wiekszosc drogeryjnych podkladow niestety jest zbyt ciemna na mnie)

bardzi ladnie wyglada na skorze, nie wyglada natomiast jak druga skora, widac podklad ale nie jest widoczny w zly sposob

nie podkresla suchych skorek, nie wyswieca sie jakos bardzo brzydko (cera mieszana)

buteleczke ma wykonana z grubego matowego szkla, bardzo luksusowo sie prezentuje

bardzo polecam

Mój HIT

Na ten podkład trafiła z polecenia jednej z ulubionych instagramerek i stał się on moim hitem!
Świetnie kryje, często jest na promocjach w drogeriach, stapia się z moją skórą, dając efekt "drugiej skóry". Pięknie rozświetla i trzyma się rewelacyjnie.
Opakowanie wygląda "jakby luksusowo". Może jest trochę nieporęczne, ale mi to wgl nie przeszkadza.
Jego zalety wynagradzają tę niewielką niedogodność.
Gama kolorystyczna jest duża i łatwo dobrać swój odcień.

Fajny podkład, ale nie mój hit

Zużyłam jedno opakowanie tego produktu, aczkolwiek nie zamierzam kupować drugiego. Nie potrzebuję podkładu, który zapewni mi większe krycie, dlatego zamieniłam ten podkład na fioletowy w tubce, również z Eveline.

Jeśli chodzi o ten podkład to jest on przeznaczony dla osób, które faktycznie potrzebują większego krycia. Czuć, że jest to cięższy produkt. Ale jest on za to trwalszy, więc idealnie nadaje się na wieczorne wyjścia, a w połączeniu z pudrem i sprayem nie powinien drgnąć.

Polecam kupować go na promocji, bo stała cena ok. 50 złotych, myślę że nie jest warta tego produktu.

Dla mnie minusem jest przede wszystkim opakowanie, które nie pozwala do końca zużyć produkt, przez co musiałam go odkręcać i wyciągać pędzelkiem, bo naprawdę sporo go zostawało na ściankach i na dnie.

podkład eveline

Jeden z lepszych podkładów jakie stosowałam. Jest to już moj kolejny podkład z marki eveline. Zamknięty jest on w prostokątnej szklanej buteleczce, aplikator jest w formie pompki co jest na plus. Podkład dobrze nawilża, daje efekt delikatnego rozświetlenia i pozostawia naturalne wykończenie. Jest on w miarę długotrwały i nie ściera się w ciągu dnia.