Nam Professional by Wibo, Dewy Foundation (Rozświetlający podkład do twarzy)

Nam Professional by Wibo, Dewy Foundation (Rozświetlający podkład do twarzy)

Podkład rozświetlający do twarzy. Z kawiorem wegańskim i skrobią z tapioki. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego i aktywnej glukozy poprawia równowagę płynów w wartswach skóry, pozostawiając ją nawilżoną i promienną. Zapewnia długotrwały efekt rozświetlonej skóry wydobywając jej naturalny blask. Wyjątkowa formuła pozwala na budowanie krycia w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć. Stworzony w 90%-ach ze składników pochodzenia naturalnego.

Bardzo fajny podkład

Podkład ładnie i fajnie rozprowadza się na twarzy. Jego konsystencja jest lekka, jest bardzo komfortowy na skórze.
Bardzo mi się podoba to, jak ładnie wtapia się w cerę. Krycie określiłabym na poziomie średnim, aczkolwiek można je budować. Daje wykończenie satynowo - matowe. I to mi się w nim bardzo podoba. Nie podkreśla porów ani nie uwydatnia niedoskonałości. Podkład mnie nie uczulił ani w żaden sposób nie zapchał.
Jeśli chodzi o trwałość, to określiłabym jako przyzwoitą. Wytrzymuję spokojnie cały dzień na twarzy.
Wspomnę również o tym, że ma szeroką gamę kolorystyczną

2/10

Kupiłam ten podkład ponieważ słyszałam dobre opinie na temat tego produktu. Niestety krycie jest bardzo slabe. Mam cere skłonną do zaczerwienien i NAM sobie z tym nie poradzil. Trwałość jest bardzo slaba, po 2 godzinach wszystko przeswituje i podklad sie wyciera. Z wydajnoscia też jest ciężko bo czesto są potrzebne poprawki..

Wykorzystała: kilka próbek

Oj zły, niedobry

Do zakupu podkładu skusiło mnie piękne opakowanie oraz informacje producenta o produkcie. Oczekiwałam średnio kryjącego produktu (mimo, że mamy informacje o mocnym kryciu) który nada ładny blask skórze i po przypudrowaniu utrzyma się ładnie kilka godzin. Mam skórę mieszana, w momencie testowania przesuszona po kuracji retinolem.

Pierwsze wrażenie: słabe krycie, przy próbie dołożenia drugiej warstwy podklad rusza się na twarzy, znika w miejscu gdzie trzeba go dołożyć! Delikatnie palcami dołożyłam korektor tam gdzie potrzebowałam, przypudrowalam twarz, a efekt blasku zniknął i juz sie nie pojawił...

Bardzo dobry podkład

????Produkt ma bardzo ładne, eleganckie, szklane opakowanie z pompką, które zachęca do zakupu.
????Ma delikatny, świeży zapach, który osobiście mi się podoba.
????Jest to podkład o średnim stopniu krycia, który możemy budować.
????Podkład zawiera aż 90% składników pochodzenia naturalnego.
????W jego składzie znajduje się między innymi:
????Aktywna glukoza
????Kawior wegański
????Skrobia z tapioki
????Kwas hialuronowy
Wszystkie te składniki sprawiają, że skóra jest nawilżona, promienna i wygląda zdrowo.
????Podkład lekko ciemnieje, ale różnica kolorystyczna "przed i po" nie jest znacznie zauważalna.
????Kosmetyk dobrze się rozprowadza na skórze, nie tworzy smug, nie podkreśla suchych skórek, rozkłada się równomiernie.
????Jeżeli chodzi o trwałość, to podkład po przypudrowaniu utrzymywał się na twarzy ładnie przez cały dzień. Po kilku godzinach twarz zaczęła się bardziej świecić, ale nie wyglądało to źle.
????Nie jest to podkład zastygający, więc trzeba go dobrze zabezpieczyć pudrem aby się nie ścierał.
????Po nałożeniu na twarz wygląda pięknie i sprawia, że skóra jest świetlista i wygląda zdrowo. Nawet po nałożeniu pudru przebijają się malutkie rozświetlające drobinki i podkład wygląda jak druga skóra.
????Mam cerę mieszaną, która przetłuszcza się w strefie T (czoło, nos, broda) - podkład sprawdził się u mnie bardzo dobrze, chętnie po niego sięgam.

Dla mnie super

Podkład na mojej suchej skórze wygląda świetnie. Dobrze się rozprowadza, nie waży się, nie jest widoczny na twarzy, a do tego utrzymuje się na mojej skórze.